Meklēju GUDRU mehāniķi amerikānim!

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Meklēju GUDRU mehāniķi amerikānim!

 
1 2 3
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: . Domaaju, ka visu atrisinaatu distanceris shaibas paskataa.

tas, kuru izravēja...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

V8 rakstīja: Liekas, ka būs nepareizi salikuši atbalsta plauktus...

Apmeeraam taa izskatiijaas! (izklausiijaas) Berze starp detaljaam 8 un 10, griezjot stuuri. www.elcats.ru/...

Dabiski, ka saliktam un neuzliktam uz auto viss straadaas, bet - kad auto nospiezj statni ar savu svaru, tad ir gurkstoshs troksnis grozot stuuri. Pie kam - troksnis tikai vienaa virzienaa. Domaaju, ka visu atrisinaatu distanceris shaibas paskataa.

ir citi varianti kā to bildi apskatīt? jo šito lapu manam neļauj atvērt. bet šķiet ka līdzīga problēma varētu būt arī manam amītim.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

I nah viņi grābstijās...mlje!!!

Tavējie to distanceri var uzlikt?

Vai tomēr labāk Ameirā pierakstīties kā vakar runājām?

Starpcitu, kur vīņu tur jāliek?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Prikols, šodien zvanu uz Amerikas auto, saku, ka janomaina stab. atsaite. Šie man saka-diagnostika 10 LVL un uz nomaiņu arī pieteiksaties.

Es šiem, naf man diagnostika! Es gribu nomainīt.

A šie- Bet jāpaskatās tak arī ir-diagnostika 10 LVL. Tā lūk =)

Bail garām braukt, paskatīsies uz mani garāmbraucošu un piestādīs rēķinu par katru detaļu kuru ieraudzīs =))))

Visā kopumā jau tur ir daudz maz ok, tik reizēm smieklīgi.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pieņēmējs viens tur zelta vērts, māk ar klientiem runāt, laipns

iztapīgs, informēts, visas īpašības kuras vajadzīgas pieņēmējam,

kafiju arī labu, labo taisa =)

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Doma,

Ameira ir ļoti labs servis, praviļno, bet Atlas defaultā iezīž, arī fakC.

Kāpēc Uscar Clubs iesaka tieši Atlasu?

Tip amīšu īpašniekiem pārāk garlaicīga eksistence un viņiem vismaz reizēm jādabon hemoroīdu pie Atlasa???!!!

Viens no iemesliem kādēļ toreiz sen atpakaļ izvēlējos Atlasniku

bija Uscar.lv ieteikums.

Domāju, ka klubs tak šitu neietiks!!!

Vheeer iz dhe problem ar uscar?

Vai Atlasa iesponsorētie līdzekļi ir vērtīgāki par topošo kluba biedru uzticību?!

Tas tā, pārdomas par tēmu...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: I nah viņi grābstijās...mlje!!!

Tavējie to distanceri var uzlikt?

Vai tomēr labāk Ameirā pierakstīties kā vakar runājām?

Starpcitu, kur vīņu tur jāliek?

Principaa var! bet naakoshnedeelj. Pasaki sev pienjemamus laikus - pierakstiishu. Ar paaris triis stundaam jaareekjinaas. Pie viena arii atsaiti varam nomainiit

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ļoti labi!

Nākošnedēļ ceturtdien vai piektdien būs brīvāks un mašīnu nevajadzēs tātad uz kādu no šīm dienām.

Cik LVL jāsagatavo?

P.S.Amerikas auto teica, ka tie atbalsti ir abi vienādi un nav labais vai kreisais.

Veiksmīgas Tev brīvdienas!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Ļoti labi!

Nākošnedēļ ceturtdien vai piektdien būs brīvāks un mašīnu nevajadzēs tātad uz kādu no šīm dienām.

Cik LVL jāsagatavo?

P.S.Amerikas auto teica, ka tie atbalsti ir abi vienādi un nav labais vai kreisais.

Veiksmīgas Tev brīvdienas!

Veiksmiigas Tev arii! Man gan kursi!

P.S. Par servisa apmekleejumu sazvanaamies naakoshnedeelj saakumaa. Buutu veelams noprecizeet laikus kaadaa no shajaam dienaam.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Doma,

Kāpēc Uscar Clubs iesaka tieši Atlasu?

A vai tad iesaka? Imho ne viens vien ir aplauzies tur..

Vienkārši manuprāt Atlasa grābekli ir vienkāršāk uz sitiena atrast meklējot amerikāņu auto servisus..

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Vai tad ielikt pie kluba draugiem kādu uzņēmumu nav ieteikšana?

Es pirmajiem uzdūros kalngalei un amerikas auto, bet paskatijos uscar un nolēmu ka laikam jau tur viskvalitativak ja jau klubs reklame!

Katra zinja paldies tev par ieteikumu un info.

Varbut vel ko jazin par savu auto? Tomer interpid un 300m ir tehniski lidzigi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:...Tomer interpid ...

intrepid ir pareizi...

LHS, 300M, Concorde - bračkas...

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Vai tad ielikt pie kluba draugiem kādu uzņēmumu nav ieteikšana? Es pirmajiem uzdūros kalngalei un amerikas auto, bet paskatijos uscar un nolēmu ka laikam jau tur viskvalitativak ja jau klubs reklame!

Nu tur klubam ir atlaides .. Un tas ir drusku savādāk.

Ar kluba palīdzību var protams mēģināt "enforsēt" (uzspiest) lai kaut kas varbūt tiek darīts kvalitātes celšanai..

Bet nu man tas secen.. jo kopš epizodes kad pēc tur veiktas eļļas maiņas novērpjas motors (kurā vairs nav eļļas) un citā servī pasaka ka eļļas korķi var mierīgi ar pirkstiem atskrūvēt (nav vispār aizgriezts) .. pēcāk konsultējoties, ka nav vērts kasīties jo tur tāpat neko nepierādīt - visiem mūsdienās ir diezgan ok juristi..

Un lai gan veiksmīgi pēctam atradu donoru motoram, ne pēc visai ilga laika vecs fofāgens cenšoties paspēt pie sarkanā iznīcināja līdz kondīcijai kad vairs nav vērts

Varbut vel ko jazin par savu auto? Tomer interpid un 300m ir tehniski lidzigi

Nu no tādām īpatnējām kaitēm (es gan nezinu vai arī 300M), bet Intrepidam ir tā saucamā "ātruma devēja" nobeigšanās (kas izpaužas kā ātrukārba (autosticks) ieslēdzas avārijas režīmā (iet līdz otrajam robam) un spidometrs nerāda ātrumu). TC Motors īsti paskaidrot kapēc tas tā notiek nemācēja, bet nu varēja saprast ka gadoties diezgan regulāri (ne atkārtoti), bet šaize lai arī nepatīkama (nācās man piem no Cēsīm zāģet ar otro robu līdz Rīgai) fiksi novēršama un lielus naudas resursus neprasa (vietējos servisos nelabojas).

Drošvien ja gāzīs pa nelabiem ceļiem būs jāmaina atsaites (lai gan tas kā jau visiem).

Nu un trešā lieta .. 300M gan mazāk, bet Intrepidam ja pakaļa ir augsta tad zināma sāpe ir priekšējais bamperis.. Ir sanācis kādas 3 reizes uz trotuāra apmales vai sniega čupas saplēst un labot (lēti nav )

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ātruma devējs ar mani gan tik nejauki neizrīkojās, neilgi pēc pirkšanas, vel pie prāta vesšanas laikā nobeidzās un uztaisija man brīvdienu, ar otro ātrumu esmu ar SAABu no tukuma vālējis kad ieķīlēja manuālo kārbu, sajūsmas pilns salons =) visiem draugiem biju zb jau ar savu NU PARUNA AR MANI, MAN GARLAICĪGI!

Juristi ir arī apdrošināšanas brokeriem, bet nevar jau pierādīt neko =( Vienreiz Atlasā sežot redzēju/dzirdēju kā pieņēmējs uz

klienta sūdzībām par nepareizi pievienotām bremzēm reaģēja ar textu A PIERĀDI, KA TU TE VISPĀR BIJI!!!

Es biju uz akaļas!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

ROze, ar ko tagad pārvietojies?

Kāds varbūt zin ko nozīmē intrepid? Amīšiem jau tradicionāli nosaukumiem kāda jēga.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Klau, ļaudis!

Varbūt uzcepjam topu par Atlasu?

Es vien zinu trīs cilvēkus kuriem būtu ko tur ierakstīt.

Plus jūs pārējie, lai citi neapdedzinās!!!

Ko sakāt?

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Nu es protams negribu apgalvot, ka viss un vienmēr ir slikti tikai dalos savā pieredzē un man tā laba nav nepavisam..

Ja jau reiz par amerikāņiem un servisu (un man nedaudz uznāca rakstāmais) - tad pirmais kāzus sanāca apmēram šāds:

Bija parādijies kaut kāds caurums radiatorā so neturējās kondiška iekšā (labot teica ka nav vērts).. No sava vietējā detaļu distributora (Maskavas ielas / ved(a) visādus amerikāņus u.c. loriņus) dabūju smuku gandrīz jaunu radiatoru, bet no Concordes un teica, ka visiem jamie esot vienādi. Es protams piekritu jo LHS platforma.. Nu ko paņemu savu jauno detaļu un aiztransportēju uz Atlasu.. Pēc stundām 3 zvana serviss saka, ka nederot tas radiators. Nu es zvanu savam "distributoram" saku, ka kaut kas neforši sanācis - viņš atbild, ko tur muld, lai es vedu auto pie viņa un viņš to radiatoru pats iedabūs iekšā. Ok, vedīšu pie jamā.. Kamēr es kaut kā mēģinu tikt atkal līdz Vagonu ielai, zvana serviss otreiz tomēr esot dabūjuši iekšā .. Nu ko man atliek atvainoties savam korišam un braukt pakaļ. Samaksāju par servisa darbiem un braucu uz laukiem..

Pie Senītes sajutos kā kaut kāds Nascar braucējs - aiz mašīnas totāls balts dūmu mākonis (no motora).. Nu ko rauju malā un vāku vaļā (duraks jo ganjauka varēja flammi norauties, bet nu domā jau parasti pēctam) a tur visa motortelpa pilna ar eļļu + vēl ventilators griežas un mani gandrīz līdz acīm nošķiež.. Protams piektdienas vakars līdz ar to visi servisi jau ciet.. Zvanu akal savam distributoram prasu kas varētu būt pa šaizi.. Nu šis jautā kas tā pa eļļu nu es arī paskatos kas man tur pa zupu tek laukā .. izrādās sarkanā ātrukārbas - Nu šis saka viss skaidrs - Izrādās ka uz parastā radiatora Intrepidam (es pieņemu arī pārējiem LHS) stiprinās virsū vēl viens mazāks radiatoriņš AT kārbas eļļas dzesēšanai.. Attiecīgi mainot radiatoru arī ar to ir jāpadarbojas (jānoņem un jāpieliek atpakaļ)..

Nuko 2h nogaidīju evakuatoru .. Aizvedu turpat uz Vagonu ielu nometu stāvvietā un pirmdien gāju skaidroties..

Nu salaboja - neesot bijusi trubiņa kārtīgi pievienota *&^#$*&^#

Un pēc šitiem diviem keisiem (vajadzēja jau pēc pirmā) .. ar līkumu!

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: ROze, ar ko tagad pārvietojies?

Ar zviedru fordu (es gan ceru ka manējo ir tiešām likuši zviedri ) - tb volvo XC90 ..

Kāds varbūt zin ko nozīmē intrepid? Amīšiem jau tradicionāli nosaukumiem kāda jēga.

Ja amīši ir likuši tieši ar šādu jēgu tad nosaukums ir smuks - "Bezbailīgais"

in·trep·id (n-trpd)

adj.

Resolutely courageous; fearless. See Synonyms at brave.

[Latin intrepidus : in-, not; see in-1 + trepidus, alarmed.]

"Intrepid sometimes suggests invulnerability to fear: Intrepid pioneers settled the American West."

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Nu lūk, un tieši šādi stāsti ir arī man un paziņām.

Es tur kādu brīdi pasēdēju(apm. 6 stundas) vienreiz un pa to laiku bij padaudz kašķu kurus redzēju.

Jau toreiz nospriedu, ka tas nav ok, tik daudz šaizes pat noslogots servis nedrīkst pieļaut, un vēl tā attieksme...vainīgs esi, pieņem to un izlabo, bet matom uz klientiem nav ok.

Starpcitu tā garāmejot. Tu ir ROze, bet runā vīr. dzimtē. ???

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Bļin, bet tev tak varēja kārba noklāties ja biku ātrāk būtu bliezusi!!!

Kirdik tev, ne!

Man nav vārdu!

A nosaukums tiešām ok, gaumīgs.

Folvo nav pa lielu lai pa pilsētu blieztu?

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Starpcitu tā garāmejot. Tu ir ROze, bet runā vīr. dzimtē. ???

Nu es arī esmu vīr. dzimte - iesauka no uzvārda.

tik daudz šaizes pat noslogots servis nedrīkst pieļaut, un vēl tā attieksme...vainīgs esi, pieņem to un izlabo, bet matom uz klientiem nav ok.

Nu hvz.. itkā Latvija ir maziņa itkā to amerikāņu tik daudz nav.. un itkā imho jau tie amerikāņu jūzeri nav kapeiksipēji un slikti klienti .. bet ej nu saproti...

Manuprāt visai netālredzīgi, bet varbūt cilvēki citādi domā..

Bļin, bet tev tak varēja kārba noklāties ja biku ātrāk būtu bliezusi!!!

Nu normāli braucu kā jau pa Pleskaveni 100-110.. Kārbai nekāda vaina nebija, kas ir pozitīvi un + kārbas ražotājiem

Folvo nav pa lielu lai pa pilsētu blieztu?

Nu ir jau.. Bet es šodien stāvot korķī priekšā sev saskaitiju Tourageus.. divus X5 tad Jeepu aiz sevis Landkrūzeri , MB ML, Santafeju un blakus Rav4 .. un starp visiem tikai kādus 2-3 pilsētas auto.. sapratu, ka tas i "pačotna"

Bet ja nopietni tad ko lai dara, ja 95% ir asfalts un 5% nav nekas - lauku dāča ir prom no asfalta ar ceļa pievadu kas ir vienkārši uzarta vaga pļavas vidū, kas cits atliek.. 2 rudeņus pēros ar Intrepidu, kur pēdējā tas beidzās ar noplēstu priekšu..

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Klau, ļaudis!

Varbūt uzcepjam topu par Atlasu?

Es vien zinu trīs cilvēkus kuriem būtu ko tur ierakstīt.

Plus jūs pārējie, lai citi neapdedzinās!!!

Ko sakāt?

Voyagerim siksnas rullīšus tur nevar pirkt, jau 2x šķībi bijuši un krāni negrib mainīt, jo redz pie viņiem tad jāliek virsū!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ir jau tā, zinu, ka šobrīd tauta braukā ar lielajiem parketniekiem, bet kad meklēju uz ko pāriet no 9000cs arī parketniekus izskatīju, bet nu nevtikaet, nepieleca kur tas prikols.

Pagriezienos pat ar golpu var straujāk ievilkt, uz bedrēm parketnieks dreb šausmīgi, vietas maz pat Q7, tēriņi uzturēšanai neadekvāti augstāki par vieglo, bet atdeve 0.

Nu karoč nesaprotu, ja džips tad džips-Patrol, Land Rover, ja ceļu karalis tad Suburban jaunais vai Escalade.

A Rav4 mani vispār šokēja, man opim Jetta2 ir komfortablāks salons un vietas toč vairāk!

A Tev nav lētāk par starpību uzturēšanā starp vieglo un Parketnieku vienkārši noasvaltēt to ceļa gabalu?

Es laukos kur pie dārza kādus 100 metrus rudenī netiku ar 300m tur noasvaltēju un mierīgi bliežu, kkādus 600LVL atdevu tikai.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Nu jaunu tēmu uzcepu, laipni lūgti izteikties.

Tikai lūdzu faktus, jospams nepalīdzēs pasargāt citus no mūsu pieredzes.

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Man ir bijushi 2 Intrepid ar 2,7l dzineeju, Vienu paardeve naaburgam, bet otru lietoju gadu un arii notirgoju. Eerta a/m, bet znaamu stresu vinja uztur. Pirmkaart 2,7l dzineejs ir ar nelabu slavu. Sanu logu mehaanisms - zemkatras kritikas. Izpluudes gaazes naak salona ja logs valjaa./// Tas nu taa...

Par Atlsu- arii man mainiija shos spilvenus shajaa servisaa, bet vainu atradam tikaipeec tam kad nomainiija visu piekari...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti