Meklēju GUDRU mehāniķi amerikānim!

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Meklēju GUDRU mehāniķi amerikānim!

 
1 2 3
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: bla..

Atlas mainot amīšus teica, ka pie amo bijusi kāda šaibīte kuru viņi izravējuši, bet kur un kāda viņi neatcerās... blabla...

tādas visiem sen zināmas patiesības:

auto konstruējot strādā institūti ar kvaliikāciju (ne studenti) ieguvušiem speciālistiem... viņi reizēm kļūdās, tad auto tiek atsaukti, mainīti mezgli un zaudēti miljoni... nu nevajadzētu servisiem pārbūvēt auto...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja dzīvojies pa Rīgu, vari uzzvanīt 29-36 un 2x29 Apmēram nojaušu, kas tur var čīkstēt ;(

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Ja dzīvojies pa Rīgu, vari uzzvanīt 29-36 un 2x29 Apmēram nojaušu, kas tur var čīkstēt ;(

pastaasti ? bikooz man ir doma uz vasaru , tjippo taadu , liellaivu iecelt

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Arnijs rakstīja: Ja dzīvojies pa Rīgu, vari uzzvanīt 29-36 un 2x29 Apmēram nojaušu, kas tur var čīkstēt ;(

pastaasti ? bikooz man ir doma uz vasaru , tjippo taadu , liellaivu iecelt

Nekas jau liels! Bet - ja cilvis pazvanīs un sarunāsim "strelku", lai var iečekot un - ja manas aizdomas apstiprināsies - apsolos padalīties ar infu! Bet tā -pagaidām tikai pieņēmumi...

Par cik darbs tāc (kasīšanās ap sarežģītiem GM koncerna gadījumiem), tad zināma pieredze ir uzkrāta!

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Sveicināti!

Mainīja Atlas ("labu" jums veselību), paši radīto šaizi salabot nevarēja.

Pēc viņiem ir mēģinājuši 4 servji, gan amo mainijuši gan atbalsta gūltņus,

bet čīkstoņa vainu nepazūd vai pazūd uz pāris stundām brauciena.

Vai tajos 4 servisos ir arī Ameira (tā kas Atlantijas ielā)? Ja nē tad noteikti aizved tur.. Imho viens no sakarīgākajiem uscāru servjiem.

Jo uz Atlasu savu mūžu neieteiktu braukt.. Man personīgi tas ir beidzies ar izlijušu ātrumkārbas eļļu uz asfalta un galugalā savērptu motoru un tā maiņu (jau protams citur)..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

WD40 vajag iepūst

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: WD40 vajag iepūst

dibenā,,,

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: WD40 vajag iepūst

dibenā,,,

anoniimikm

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

stuures pirksts/-i vai lodbalsti ar meedz "veca skapja skanjas" izdot...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: WD40 vajag iepūst

dibenā,,,

anoniimikm

Divreiz.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: stuures pirksts/-i vai lodbalsti ar meedz "veca skapja skanjas" izdot...

Vot lasot to skaņas aprakstu, ar par stūri iedomājos, pašam ne tik sen sāka stūre izdot skaņas kā gurkstošs sniegs (gan ne amerikānis), pie vainas bija stūres sviras.

Iespējams Tev vienkārši sagadīšanās, ka pēc amīšu maiņas stūres sviras grīstē sagājušas?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Arnij, tikai kad pirksi nepērc amerikas variantu, bet tikai eiropas.

Eiro variants savākts kā ormāls vācietis.

No gaišā salona gan nākas atteikties, jo eiro var. nav ar gaišu.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uggga, par sagadīšanos gan negribētos to uzskatīt, jo tā nav vienīgā šaize ko pēc viņiem vācu- stab. atsaite pie viņiem liktā arī pēc 3 ar kapeikām tūkstošiem nobira. Pēcāk nomainītā nu jau kkādus 30 000 kkm turās. Un vēl bij prikols, ka pēc amju maiņas uzreiz iebraucu auto atpakaļ jo braucot taisni stūre riktīgi pa kreisi pagriesta palika+ kad nākošajā dienā atbraucu un pieņēmējam norādiju uz čīkstēšanu un teicu, ka tā nebij šis man atbildēja, ka sev arī vakar esot spogulī labāk paticis! Smieklīgi, bet drūmi, attieksme pret klientu satriec =(

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

R0ze, līdz ameirai nenonācu, apnika eksperimenti, nolēmu meklēt kādu tiešām nopietnu meistaru.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Oho, vēl kaut kur mozgu sipēji servisi kas atļaujas netabildēt par savu darbu ?!?!?!

Man laikam veicies, gan tad kad remontējos tādā mazākā ūķu servisiņā gan tur kur tagad remontējos ar savu japāni.

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai nav atspere otrādi ielikta un nesēž savā paredzētajā vietā .

KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

Vai ir precīzi tieši tāda stūres pastiprinātāja eļļa kāda parakstīta tieši šim auto? kad ir un vai vispār ir kādreiz nomainīta stūres pastiprinātāja eļļa?

Pontiac Grand AM 3.1 1994 ir parakstītas divas dažādas eļļas (katra divos iepakojumos - pus un 1 kvarta) , viena coventional otra cold climate

Tauta runā, ka dažkārt rodas lieki nepatīkami trokšņi vēsākā laikā, ja nelieto šo, kura paredzēta aukstākam klimatam ...

paceperformance.com/...

bet!, lejot citu atšķirīgu eļļu, nedrīkst papildināt, ir pilnībā jānomaina (veco ārā, jauno vietā) plus protams atgaisošana ...

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: R0ze, līdz ameirai nenonācu, apnika eksperimenti, nolēmu meklēt kādu tiešām nopietnu meistaru.

Nu vot tad kad man bija amerikānis sanāca kaut kas līdzīgs (nomocijos gan ar Atlasu (par šo es varu uzrakstīt epopeju pāris A4 lapu garumā) gan nedaudz ar TC Motors u.c.).. bet kad nonācu līdz Ameirai viss kļuva kautkā vienkārši..

Sakarā ar to ka autoss nebija pirmā svaiguma un tika arī ne visai taupīgi ekspluatēts no manas puses tad veicu pie viņiem plaša spektra darbus (piekare, visādi citādi loriņi, krāsošanas darbi, bamperu labošanas utt).. Un nebija situācija (pretēji iepriekš minētajiem kantoriem) ka man atkārtoti jāatgriežas servisā un atkal jāčinī tas kas jau reiz darīts.. Nekādu uzmetienu ar veiktajiem darbiem vai kreisām nevajadzīgām detaļām, vienmēr korekti visus "eksperimentus" (darbus kur uzreiz problēmu grūti diagnosticēt) ņēma uz sevi ..

Karoče ja vēl kādreiz būs kāds uscārs tad nekur citur kā tikai tur..

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Karoče 29207578 Ainārs 'Ameira SIA' .. uzzvani un ganjau palīdzēs. Domāju, ka visi no uscars.lv to pašu pateiks

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

To KrZhanis, kad pirku visus šķidrumus nomainiju TC, bet troksnis nenāk no pastūža, tāda mehāniska čikstēšana no motora pārsega augšas.

To R0ze, paldies par ieteikumu, ja tur tik kūlturāli tad jau noteikti braukšu turp kad kkas salūzīs.

Bet šitie vecie labie jau nelūzt necik, tu jau pati zini =)

nav tak jauns =)

Man par to Alfu ir doma savākt kādu tusiņu ar cietušajiem un aizbliezt uz patērētājiem.

Man a viens kurš pie viņiem atbrauca klučus nomainīt, bet beigās nepareizi saliktas sistēmas dēļ suportus un bremzu diskus mainija.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

To Arnijs, par to iečekošanu.

Es Tevi nevarēt sazvanīt!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: To Arnijs, par to iečekošanu.

Es Tevi nevarēt sazvanīt!

Nav man neatbildeetu zvanu! Bet - laikam pats buushu saputrojies rakstiibaa 2929-3629 shaadi buus pareizi!

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Liekas, ka būs nepareizi salikuši atbalsta plauktus...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

To V8, ko tieši tur varētu būt nepareizi salikuši?

Ja pareizi saprotu tad daudz prāta tam nevajag- tikai uz 4 skrūvēm stiprinās.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja: Liekas, ka būs nepareizi salikuši atbalsta plauktus...

Apmeeraam taa izskatiijaas! (izklausiijaas) Berze starp detaljaam 8 un 10, griezjot stuuri. www.elcats.ru/...

Dabiski, ka saliktam un neuzliktam uz auto viss straadaas, bet - kad auto nospiezj statni ar savu svaru, tad ir gurkstoshs troksnis grozot stuuri. Pie kam - troksnis tikai vienaa virzienaa. Domaaju, ka visu atrisinaatu distanceris shaibas paskataa.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti