AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1.. 7 8 9 10 11 12
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

batka rakstīja:

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja: Un vispār, te ir cita veida diskusijas, ej ar to avu merivas un santafe slavas dziesmām uz cālis el vē.

Ja man jāpauž savs viedoklis par motociklistiem, tad teikšu, ka nepatīk man viņi, jo ir grūti prognozējama viņu parādīšanās pastāvīgās būtiskās ātruma pārsniegšanas dēļ. Tomēr es uzmanos un cenšos viņus pamanīt. Pagaidām 17 gados, kopš man ir autovadītāja tiesības, nekādu starpgadījumu saskarē ar motociklistiem nav bijis. Ja satiktu motociklistu sastrēgumā, drīzāk pataisītu platāku šķirbu, lai šie tiek uz priekšu - man nav žēl.

Kā transportlīdzeklis motocikls mani nesaista, jo piedāvā daudz mazāku komfortu nekā auto. Mašīnā Tu, cilvēks, brauc ar visu ģimeni un lielu bagāžu patīkamā mikroklimatā, bet motocikla braucējam pūš virsū visi vēji un bagāžu var paņemt ļoti maz...

Fan pamekle google tadu vardu adrenalins....Ar moci to var dabut ļoti daudz.Saprotu ka neesi sajutis ta garšu,bet ir laba

vot kad vienreiz tev piecirtīs mašīna priekšā 20 metru attālumā un tu mauksi uz 150 ar sabu pļerdaku, tad tu vienreiz sapratīsi NO KURIENES izdalās tas adrenalīns

p.n.

paķer tikai pamperi līdzi

Braucu ar krosa moci ta ka atslabsti,bet runaju pa principu.Pašam baiki galigi nepiedur

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Nu tikai netirs,kutuzov! Es uz 60 pārbraucu pāri peļu junkuram ( lai šim vieglas smiltis) , sitiens bija labs. Nu, tas gan bija pavieglais sešsimtnieks, bet nu vienalga. Uz 250 ,ja trāpīsi pa kaķi, raudzīsies uz mums no mākoņiem, vai visdrīzāk, no mellā darvas katla

Tāpēc labāk un drošāk ir ar 92 km/h braukt ar vienu riktīgu džipu - lielisko Hyundai-SantaFe 2,2 CRDi, ar kuru tas zaķis tiks nobraukts nafig tā, ka vadītājs nemaz nepamanīs.

iarādās vēvēfans ir zlostnijs pārkāpējs - latvijā tak tikai uz 90 ir atļauts braukt pāri zaķiem...

1.. 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti