AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1.. 6 7 8 9 10 11 12
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Interesanta loģika par to komfortu Komfortu tur nemeklē, tur meklē brīvības sajūtu. Vot atbrauksu no Eiropas apceļošanas ( 4000km uz moča) nu tad pastāstīšu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Interesanta loģika par to komfortu Komfortu tur nemeklē, tur meklē brīvības sajūtu. Vot atbrauksu no Eiropas apceļošanas ( 4000km uz moča) nu tad pastāstīšu.

Brīvības sajūta ar auto ir tāda pati kā ar moci. Vakar biju Jaunpilī, Saldū, Pampāļos - kaut arī ar mašīnu, tomēr brīvības sajūtas netrūka.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Un vispār, te ir cita veida diskusijas, ej ar to avu merivas un santafe slavas dziesmām uz cālis el vē.

Šajā tofikā mums vienkāršajiem mirstīgajiem ir atļauts tikai apbrīnot, slavēt un zemoties Nuhaja braukt (lidot) prasmes priekšā! Ja mēs to nedarām , tad tiksim sodīti ar baismīgo PN.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja:

nuhajs rakstīja: Un vispār, te ir cita veida diskusijas, ej ar to avu merivas un santafe slavas dziesmām uz cālis el vē.

Šajā tofikā mums vienkāršajiem mirstīgajiem ir atļauts tikai apbrīnot, slavēt un zemoties Nuhaja braukt (lidot) prasmes priekšā! Ja mēs to nedarām , tad tiksim sodīti ar baismīgo PN.

Labi vismaz, ka tev tas ir tapis skaidrs.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja: Interesanta loģika par to komfortu Komfortu tur nemeklē, tur meklē brīvības sajūtu. Vot atbrauksu no Eiropas apceļošanas ( 4000km uz moča) nu tad pastāstīšu.

Brīvības sajūta ar auto ir tāda pati kā ar moci. Vakar biju Jaunpilī, Saldū, Pampāļos - kaut arī ar mašīnu, tomēr brīvības sajūtas netrūka.

Tu ar moci esi braucis,jaunpils apmeklēt'j?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vispār,Pampāļi ir īstā vieta,kur vwfanim doties.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

лабвакар , пар ко стресоям

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

akcija ???

RiMi, Maximaa un paareejaas Sauliitees arii biezhi notiek visaadas aaaaaakcijas

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: лабвакар , пар ко стресоям

Par taviem kailfoto

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja: Un vispār, te ir cita veida diskusijas, ej ar to avu merivas un santafe slavas dziesmām uz cālis el vē.

Ja man jāpauž savs viedoklis par motociklistiem, tad teikšu, ka nepatīk man viņi, jo ir grūti prognozējama viņu parādīšanās pastāvīgās būtiskās ātruma pārsniegšanas dēļ. Tomēr es uzmanos un cenšos viņus pamanīt. Pagaidām 17 gados, kopš man ir autovadītāja tiesības, nekādu starpgadījumu saskarē ar motociklistiem nav bijis. Ja satiktu motociklistu sastrēgumā, drīzāk pataisītu platāku šķirbu, lai šie tiek uz priekšu - man nav žēl.

Kā transportlīdzeklis motocikls mani nesaista, jo piedāvā daudz mazāku komfortu nekā auto. Mašīnā Tu, cilvēks, brauc ar visu ģimeni un lielu bagāžu patīkamā mikroklimatā, bet motocikla braucējam pūš virsū visi vēji un bagāžu var paņemt ļoti maz...

Fan pamekle google tadu vardu adrenalins....Ar moci to var dabut ļoti daudz.Saprotu ka neesi sajutis ta garšu,bet ir laba

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja:

nuhajs rakstīja: Un vispār, te ir cita veida diskusijas, ej ar to avu merivas un santafe slavas dziesmām uz cālis el vē.

Šajā tofikā mums vienkāršajiem mirstīgajiem ir atļauts tikai apbrīnot, slavēt un zemoties Nuhaja braukt (lidot) prasmes priekšā! Ja mēs to nedarām , tad tiksim sodīti ar baismīgo PN.

Starp citu PN

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Fan pamekle google tadu vardu adrenalins....Ar moci to var dabut ļoti daudz.Saprotu ka neesi sajutis ta garšu,bet ir laba

Ļoti pareizi pateici. Tie,kas nav izbaudījuši to sajūtu, tie to nesapratīs,lieki skaidrot.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

TDIOTS rakstīja: лабвакар , пар ко стресоям

Par taviem kailfoto

ак ту ёберс терорисцс

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

nuhajs rakstīja:

TDIOTS rakstīja: лабвакар , пар ко стресоям

Par taviem kailfoto

ак ту ёберс терорисцс

Tak Yettijs te visiem sūta pa lēto

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

nuhajs rakstīja:

TDIOTS rakstīja: лабвакар , пар ко стресоям

Par taviem kailfoto

ак ту ёберс терорисцс

Tak Yettijs te visiem sūta pa lēto

може бой , кас те nотиек , мяукас рептилаас

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Interesanta loģika par to komfortu Komfortu tur nemeklē, tur meklē brīvības sajūtu. Vot atbrauksu no Eiropas apceļošanas ( 4000km uz moča) nu tad pastāstīšu.

to tavu kaajminamo "spaariiti" par moci ir kauns nosaukt. 4000 km nobraucot ar tadu tu dabusi nevis brivibas sajuutu bet uzberstu prostatu. hahaha

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nuhajs rakstīja: Interesanta loģika par to komfortu Komfortu tur nemeklē, tur meklē brīvības sajūtu. Vot atbrauksu no Eiropas apceļošanas ( 4000km uz moča) nu tad pastāstīšu.

to tavu kaajminamo "spaariiti" par moci ir kauns nosaukt. 4000 km nobraucot ar tadu tu dabusi nevis brivibas sajuutu bet uzberstu prostatu. hahaha

jap , iisti wiiri brauc ar zilidzeltenu URAL

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Kā transportlīdzeklis motocikls mani nesaista, jo piedāvā daudz mazāku komfortu nekā auto. Mašīnā Tu, cilvēks, brauc ar visu ģimeni un lielu bagāžu patīkamā mikroklimatā, bet motocikla braucējam pūš virsū visi vēji un bagāžu var paņemt ļoti maz...

Fan, es tev pastāstīšu tādu lietu, ko tu noteikti nezini - indieši ražo tādu enfield moci ar 500 kubu atmosfērisko ķīseli Tas, ka tā aparāta vmax ir tikai 80 kmph tev nebūtu būtiski, bet tas, ka var dabūt divu litru ķīseļa patēriņu, gan būtu Iedomājies, jauni santīmsipšanas līmeņi...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Nu tikai netirs,kutuzov! Es uz 60 pārbraucu pāri peļu junkuram ( lai šim vieglas smiltis) , sitiens bija labs. Nu, tas gan bija pavieglais sešsimtnieks, bet nu vienalga. Uz 250 ,ja trāpīsi pa kaķi, raudzīsies uz mums no mākoņiem, vai visdrīzāk, no mellā darvas katla

Tāpēc labāk un drošāk ir ar 92 km/h braukt ar vienu riktīgu džipu - lielisko Hyundai-SantaFe 2,2 CRDi, ar kuru tas zaķis tiks nobraukts nafig tā, ka vadītājs nemaz nepamanīs.

tad nu beidzot uz normaala izmeera autosu esi parraapies

Tas ir tas normālais izmērs?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nuhajs rakstīja: Interesanta loģika par to komfortu Komfortu tur nemeklē, tur meklē brīvības sajūtu. Vot atbrauksu no Eiropas apceļošanas ( 4000km uz moča) nu tad pastāstīšu.

to tavu kaajminamo "spaariiti" par moci ir kauns nosaukt. 4000 km nobraucot ar tadu tu dabusi nevis brivibas sajuutu bet uzberstu prostatu. hahaha

Itiņ, tas ir Aprilia RSV 1000R

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Interesanta loģika par to komfortu Komfortu tur nemeklē, tur meklē brīvības sajūtu. Vot atbrauksu no Eiropas apceļošanas ( 4000km uz moča) nu tad pastāstīšu.

eiei, tu tač taisījies moci vest piekabē, komfortu meklēdams!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Shiirs rakstīja:

nuhajs rakstīja: Interesanta loģika par to komfortu Komfortu tur nemeklē, tur meklē brīvības sajūtu. Vot atbrauksu no Eiropas apceļošanas ( 4000km uz moča) nu tad pastāstīšu.

to tavu kaajminamo "spaariiti" par moci ir kauns nosaukt. 4000 km nobraucot ar tadu tu dabusi nevis brivibas sajuutu bet uzberstu prostatu. hahaha

Itiņ, tas ir Aprilia RSV 1000R

Ķīnietis tik labs?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tfu, atsaucu savus vārdus [jo edit te nav ]

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Es uz moča jau 30 gadu esmu braucis ar vāģi 27 (intensīvi 10). Vāģis ir man ir tikai dīvāns ar ko pārvietot savu pakaļu no punkta A uz punktu B. Ar to var kaut ko aizvest atvest, ar ģimeni aizbraukt uz pikniku vai kādu ezermalu. Bet mocis ir patiesi brīvība - ar to braucu baudas pēc. Tie kas nav ilgstoši braukuši ar moci nekad to nesapratīs. Man braukšana ar sūdainu vecu Javiņu sniedz daudzkārt lielāku baudu nekā braukšana ar jebkuru vāģi. Ieraugot kādu krutu moci es pilnīgi trīcu kā gribās pabraukt ar to, bet ieraugot jebkuru krutu auto es to tikai apbrīnoju, bet iemēģināt ne īpaši velk.

Man ne reizi nav bijis ka es jau savlaicīgi nebūtu pamanījis moci braucošu ar jebkuru ātrumu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja: Un vispār, te ir cita veida diskusijas, ej ar to avu merivas un santafe slavas dziesmām uz cālis el vē.

Ja man jāpauž savs viedoklis par motociklistiem, tad teikšu, ka nepatīk man viņi, jo ir grūti prognozējama viņu parādīšanās pastāvīgās būtiskās ātruma pārsniegšanas dēļ. Tomēr es uzmanos un cenšos viņus pamanīt. Pagaidām 17 gados, kopš man ir autovadītāja tiesības, nekādu starpgadījumu saskarē ar motociklistiem nav bijis. Ja satiktu motociklistu sastrēgumā, drīzāk pataisītu platāku šķirbu, lai šie tiek uz priekšu - man nav žēl.

Kā transportlīdzeklis motocikls mani nesaista, jo piedāvā daudz mazāku komfortu nekā auto. Mašīnā Tu, cilvēks, brauc ar visu ģimeni un lielu bagāžu patīkamā mikroklimatā, bet motocikla braucējam pūš virsū visi vēji un bagāžu var paņemt ļoti maz...

Fan pamekle google tadu vardu adrenalins....Ar moci to var dabut ļoti daudz.Saprotu ka neesi sajutis ta garšu,bet ir laba

vot kad vienreiz tev piecirtīs mašīna priekšā 20 metru attālumā un tu mauksi uz 150 ar sabu pļerdaku, tad tu vienreiz sapratīsi NO KURIENES izdalās tas adrenalīns

p.n.

paķer tikai pamperi līdzi

1.. 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti