AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Shiirs rakstīja: vispar es esmu secinajis, ka vislielakais bieds uz celja ir sievietes pie stures.

abas avarijas, kuras man ir bijushas, uztaisija sievietes. skarbi bet fakts

Sinn jau kāreiz ir sieviete.

aa nu tad viss top skaidrs

Tāda bāba,tā būs pareizāk.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

karoče

lai tie praideri slapina uz 260 ziemā, kuļi viņi lien uz ceļiem vasarā????

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: karoče

lai tie praideri slapina uz 260 ziemā, kuļi viņi lien uz ceļiem vasarā????

Tu ar vari iet PN.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

...un ja šādam lidotājam...

Tāpēc atklanīšos laikam arī es, jo es nezinu, kā iestāstīt, ka šeit minētā motobraucēju neievērošana ir vispārpieņemta prakse un ja šādam pudeļacim sanāk izbraukt priekšā pa galveno ceļu atļautā ātrumā braucošam motociklam, viņam nevajadzētu rakstīt sašutuma pilnus tekstus par atsaldētiem motospokiem.

Motociklists != Ātruma pārsniedzējs tikai tāpēc, ka viņam kaska galvā.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Un vēl šitajiem te sinniski domājošajiem un citiem auniem- CP vadība un CSDD vēršas pie autovadītājiem ar lūgumu-skatīties un būt uzmanīgem. Ne uz motociklistiem tas tēmēts. Izdariet secinājumus, mūjābeļi!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Eu,puma 22, kas komentāru tur iepirda Abiem braucējiem ir nu jau pieauguši bērni,tā kā, PN!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja: karoče

lai tie praideri slapina uz 260 ziemā, kuļi viņi lien uz ceļiem vasarā????

Tu ar vari iet PN.

nevis iet, bet braukt ar moci ar ātrumu vismaz 200km/h

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

youtube.com/...

youtube.com/...

youtube.com/...

ee iauto tauta, kura uzskata, ka shii akcija ir vinus aiskarosha un nepamatota, luudzu noskataties shiis reklaamas un padomaajat par to, kaapeec ir shaadas situaacijas un ko veeleejaas akcijas taisiitaaji ar shiim reklaamaam pieveerst uzmaniibu. a uz ko esat speejiigi juus - lielaakaa dala IAUTO tauta - jums uzreiz motociklisti paarsniedz aatrumu - motociklisti traucee sastreegumaa - motociklisti ir pashi mainiigi. Juus cilveeki saprotat cik juus esat aprobezoti?!

tipiskaa latvieshu tauta, kas maak gudri runaat neiedzilinoties galvenajaa domaa!?

ar ko jums mees - motociklisti - trauceejam sastreegumos - kur jums ir probleema ?

kaut kaa no jums - gudrajiem runaataajiem neesmu redzeejis, ka juus nelaistu un teelotu gudros - jeb juus taa darat tikai tad, kad esat paarliecinaajushies, ka motociklists, jums neko neizdariis?

kur jums probleema rodaas, kad motociklist aatraak izbrauc krustojumu, jo vinsh var to izdariit - a juus ar saviem peninkraajeejauto to nevarat? Jeb juus lielaakaa dala maakat tikai internetaa gudri runaat?

primitiivaa tauta latvijaa : motociklists - taatad orgaanu donors - kaa jums sirds atlauj kaut ko taadu teikt - kas to zin, ka varbuut katrs otrais no teiceejiem pats kluus par orgaanu donoru - un pazinas tad teiks - jaa apsaukaaja citus - pats redz - kluva par orgaanu donoru (TIESHAA NOZIIMEE UN PAARNESTAA)

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

MAD_DOG rakstīja:

ee iauto tauta, kura uzskata, ka shii akcija ir vinus aiskarosha un nepamatota, luudzu noskataties shiis reklaamas un padomaajat par to, kaapeec ir shaadas situaacijas un ko veeleejaas akcijas taisiitaaji

Nu acīmredzot akcijas veidotājiem nav izdevies pietiekami labi un pareizi uzrunāt _visus_ autobraucējus..

Un tu kā motobraucējs saukādams tos par "peninkraajeejiem" un aprobežotiem nearko šo attieksmi vai akciju neuzlabo kā reiz pretēji..

Kaut kas analogs donoriem ir piemēram par saucamo "bmw auru" - nu tāds priekšstats sabiedrībā ir izveidojies .. un ar agresiju to nemainīt kāreiz pretēji izstrādājas pretreakcija un aizspriedumi tikai aug

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Palasīju šodien \"vārdu caureja\" un apskatījos šo īso reklāmas rullīti un jāsecina ka tas ir garām, jo neatbilst šim mērķim. Uzreiz patekšu savu nostāju ka man principā pret motobraucējiem nav nekas pret, dieva dēļ lai pārvietojas ar mocīti, ja tā tīk. Ko redzu es šajā reklāmas rullīti: braucu es ar atļautajiem 90 km/h (pieņemsim ārpus pilsētas) un mani noķer motobraucējs (kuru es spogulī neredzēju pirms 4s) , redzamajā reklāmā, attālums kas redzams atpakaļskata spogulī ir vismaz 100m, tas nozīmē, ka šis motobraucējs pārvietojas ar ~ 180km/h., un to reklamē CSDD, VP. Es domāju ka tas arī ir cepiena iemesls!

Vēl arī šī situācija nr.2 šajā lapā: www.skaties2x.lv/...

ko tad tam auto vadītājam vajadzēja darīt????

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

1 kaart - vai tu speej noveerteet attaalumu metros , no automashiinas - lai speetu veikt aatruma kalkulaacijas - visi tavi pieneemumi ir tiiri subjektiivi. un neteelo gudro....

2. nekad neviena reklaama un nekad neviens uzaicinaajums nespees uzrunaat visus - it iipashi aprobezotus cilveekus, kuri savaas domaas redz to , ko veelaas - taa kaa paluuktu nekritizeet to, ko tev naf lemts saprast

3kaart - ja jums internetaa izteikumi ir agresiija - tad es saprotu, ka juus esat speejiigi tikai uz to un neko vairaak ..

PS Ir jaamaak redzeet, ko veelaas paraadiit veidotaaji , nevis to, ko pats veelaas redzeet.

Un ko tu esi izveidojis , lai buutu cilveecei labaak - komentaarus bez satura?

tekstus - ja kaads saka balts tad tu melns

PS 'peninkrajeji' santiima kraajeeji, kuri veelaas ieekonomeet - neskatoties uz to, ka dedzina nelietderiigi degvielu braucot vieni maashiinaa , laikaa kad paaris iauto speciaalisti vareetu apvienoties ......................

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nju, grozies kā gribi, bet situācija #2, #3 ir tīrs motociklista IQ.

Pārējās gan laikam ir šīs kampaņas mērķis.

Kaut gan, kamēr motociklisti pie prāta nenāks, šitam rezultātu nebūs... t.i. vieglajam varbūt tas kaut ko dos, ka 4reiz paskatīsies spogulī un veiks ātri manevru, bet piem. treilera šoferīts var skatīties spogulī kaut 16 reizes, viņa manevru tas nekādīgi nepaātrinās, un ja, jau uzsākot manevru, viņš arī to baikeru pamanīs- tāpat būs par vēlu!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vai ta treilerim tāds baikers var kādu skādi nodarīt ?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vai ta treilerim tāds baikers var kādu skādi nodarīt ?

Nu tam, kurš pēc tam ar kerheri viņu nost kasīs, kkas tak būs jāmaksā...

Bet tā reklāma tak tieši "spiež" uz to, ka kaut arī tu neesi vainīgs, tas lidotājs tev kādu laiku sapņos rādīsies... T.i.- i tu mierīgi guli, i Zivtiņam statistika laba...

Es šitās reklāmas "fišku" saprotu šādi:

ar atsaldeņiem nav nekāda rezona runāt, tapē pārējie cenšas palaist lidotājus cik vien var ( vienalga, kuram pēc CSN priekšroka) un visi dzīvo mierīgi...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Interesanti, kas tas ir-treilera šoferītis???

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

kārtējo reizi-sābists ir diagnoze

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Interesanti, kas tas ir-treilera šoferītis???

Vilcējs+ treileris!

Īpaši apdāvinātajiem:

Šāds sastāvs kreiso pagriezienu veic vismaz 2x ilgāk, nekā vieglā a/m

Kāpēc tieši treilera? Jo treilera asis ir izvietotas iespējamituvāk aizmugurei, līdz ar to "griež" iekšmalu krietni vairāk, nekā parasta puspiekabe!

Aizgāja, diagnostiķi???

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Labi,ka nepieminēji ceļarulli, treilerist Tas bij vienīgais,ko zini ? lol

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Labi,ka nepieminēji ceļarulli, treilerist Tas bij vienīgais,ko zini ? lol

, zin, kas ir vislabākais!? Ka tu mākot diskutēt .

Ak jā, piemirsu... tu tokš mums te emulators... ,,

A ja par treileri, tad, tu ( visādā ziņā auto/moto vadīšanas expert) pamēģini ar tādu izbraukt kautvai tikai vienu krustojumu un tad moš sapratīsi, a tagad paliec vien pie savas vienīgās un pareizās patiesības, mister ..... nu tu saprati, ja?!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu labi, Šofer

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Nu labi, Šofer

Kkā, jau tiem tirliniem jāizskaidro ir.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja: Nu labi, Šofer

Kkā, jau tiem tirliniem jāizskaidro ir.

Aizej mammai pasūdzies,ceļaruļļa operator.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu dumš tu esi...

Ai, piedod, piemirsu, ka esi viens no nedaudzajiem, kurš māk diskutēt...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

esmu tik forsh ka varu atljauties jums visiem no saviem aukstumiem uzmiist

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

MAD_DOG rakstīja: 1 kaart - vai tu speej noveerteet attaalumu metros , no automashiinas - lai speetu veikt aatruma kalkulaacijas - visi tavi pieneemumi ir tiiri subjektiivi. un neteelo gudro....

2. nekad neviena reklaama un nekad neviens uzaicinaajums nespees uzrunaat visus - it iipashi aprobezotus cilveekus, kuri savaas domaas redz to , ko veelaas - taa kaa paluuktu nekritizeet to, ko tev naf lemts saprast

3kaart - ja jums internetaa izteikumi ir agresiija - tad es saprotu, ka juus esat speejiigi tikai uz to un neko vairaak ..

PS Ir jaamaak redzeet, ko veelaas paraadiit veidotaaji , nevis to, ko pats veelaas redzeet.

Un ko tu esi izveidojis , lai buutu cilveecei labaak - komentaarus bez satura?

tekstus - ja kaads saka balts tad tu melns

PS 'peninkrajeji' santiima kraajeeji, kuri veelaas ieekonomeet - neskatoties uz to, ka dedzina nelietderiigi degvielu braucot vieni maashiinaa , laikaa kad paaris iauto speciaalisti vareetu apvienoties ......................

Attālumu, atšķirībā no tevis acīmredzot, varu gan noteikt, ja tu neproti, tev uz ceļa vispār nav ko darīt

Es ļoti labi sapratu lietas būtību, bet diemžēl kārtējo reizi, Stendzenieka kungs nav izveidojis piemērotu "trailerīti"

Atvaino tu ar saviem komentiem arī neesi īpaši spīdējis ;

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti