AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

pamegjiniet pabraukt ar moci uz 60, var nomirt aiz garlaiciibas.

bet nu dazhiem salagam jau liekas ka 80 km/h ar moci pilseetaa ir virsskanjas aatrums man jau liekas ka pavisma normaali ir braukt ar tadu atrumu, jo, piemeram, pa brivibas ielu vidusmera dzhikits ar mazlitraazhas grabazhu ari lenak pa 70 neparvietojas. vislabak ir parvietoties pluusmaa, un pie luksofora izbraukt cauri rindaam, ja gabariti atljauj, un nostaaties visiem priekshaa. kad iedegas dzeltenais, iedot chadaa un redzet talu spogulii salagas dzelzs kastes ar skaudigu sejas izteiksmi. hahha. ka man jus zhel jefinji. tak noperciet mocus un jus sapratisiet cik tas ir kruta un ka apdomigi braucot un sekojot lidzi iekljut avarija ir vel mazaka neka braucot ar auto.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Eu kas jums pajoļi gruti divreiz spoguli paskatities???

Zini, es nevēlos braukt skatoties atpakaļskata spogulī vai gadījumā kāds nemēģina panākt lidmašīnu.

Ir laikam grūti saprast ko citiem nozīmē motobraucējs, kas ir izdomājis braukt uz 200 vai vairāk km/h. ja es parādīšu kreiso pagriezienu 100m pirms nogriešanās vietas un tu man būsi ar saviem 200 kmh aiz muguras kādus 200m, es garantēju ka tu nesabremzēsies. A līdz tam, ka tu man tuvojies ar 30 m/s lielu ātrumu, tu nemaz neaizdomājies. Normāli es kādu redzot 200m attālumā aiz muguras nemaz nefilozofēšu - varu vai nevaru pagriezt pa kreisi, tāds attālums ir pietiekams lai cilvēks, kas ievēro CSN spētu ieraudzīt manu pagrieziena rādītāju un pēc nepieciešamības sabremzēties. A braucot uz 200 tu šos 200 metrus nolidosi 6 sekunžu laikā un pēc tam būs brēkšana - atkal mani neredzēja, atkal mani nepalaida, MAMMMAAAAA!!!!

p.s uzāpjot uz moča jūs neiegūstat dievišķas spējas atcelt fizikas likumus.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu Sinn, nepārspīlē - ja tu iedeksi pagriezienu, tevi apbrauks pa labo pusi. Cita lieta, ja tu pat nesabremzējoties piepeši sānslīdē rausi pa kreisi iekšā - tad tev salonā uzradīsies jauns pasažieris (vai daļa no tā).

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: pamegjiniet pabraukt ar moci uz 60, var nomirt aiz garlaiciibas.

bet nu dazhiem salagam jau liekas ka 80 km/h ar moci pilseetaa ir virsskanjas aatrums man jau liekas ka pavisma normaali ir braukt ar tadu atrumu, jo, piemeram, pa brivibas ielu vidusmera dzhikits ar mazlitraazhas grabazhu ari lenak pa 70 neparvietojas. vislabak ir parvietoties pluusmaa, un pie luksofora izbraukt cauri rindaam, ja gabariti atljauj, un nostaaties visiem priekshaa. kad iedegas dzeltenais, iedot chadaa un redzet talu spogulii salagas dzelzs kastes ar skaudigu sejas izteiksmi. hahha. ka man jus zhel jefinji. tak noperciet mocus un jus sapratisiet cik tas ir kruta un ka apdomigi braucot un sekojot lidzi iekljut avarija ir vel mazaka neka braucot ar auto.

parunā šitā pa ziemu, jefiņ

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Manuprāt tu neuztver pašu galveno - braucot uz 265 kmh mocis nolido 73 metrus vienā sekundē. Nemaz neiedziļinoties bremzēšanas ceļa garumā, kas pie tāda ātruma varētu būt savi 200 metri, pietiek ar to ka šis braucējs var vienkārši nespēt noreaģēt uz to ko dara kāds cits uz ceļa viņam 200 vai 300 metrus priekšā, jo viņš šo attālumu līdz potenciālai sevis sadalīšanai pirmreizinātājos nolidos 3-4 sekundēs.

Tapēc nevajag brīnīties ja tādus braucējus nepamana. Un tam nav nekāda sakara ar dioptrijām, atsaldētību, roku vai kāju taisnumu, ir neiespējami prognozēt ko darīs cilvēks, kas atrodas, manuprāt, drošā [pat ja viņš brauc nevis uz 100 bet 120, viņš mani var panākt un apdzīt pēc minūtes nevis trim sekundēm] no manis attālumā.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Vot zini,nu tajā vietā un mirklī tā ir tikai un vienīgi mana darīšana un tev nu tur nebūs teikšana. Ja mani noķers,tad arī atbildēšu.

Bet nu,tas kurš trasē nesaslīd,nekad nesapratīs to,kurš saslīd

Nē, tu neko neesi sapratis. Nevis tevi noķers, bet tu noķersi kādu vēl lēnāku un aklāku par mani, un tad tu visticamāk būsi savu dzīvi beidzis, bet tas nelaimīgais sēdēs ķurķī. Ar to lūk atšķiras trase no koplietošanas ceļa. Bet kas man, turpini vien slidināties. Zaļo avantu krūmos ieslidināji. un ja tur būtu pamaisījies kāds neaizsargātais? tad tu tagad sēdētu telpā bez interneta pieslēguma.

:

Izlasi manu parakstu. Un izlasi,ko es eicu par braukšanu ar moci TUKŠĀ ceļa osmā. Un tajā vietā,kur es iebraucu krūmos ar zaļo, neviens pretī nebrauca,jo es tumsā to redzēju,ja brauktu,nebūtu tāds ātrums. Tā kā vari gudri nespriest par to,ko nezini.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: apdomigi braucot

Vai tas apdomīgi braucot ir ar atsauci uz šeit jau minētajiem 200 un 265 km/h pa šoseju?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

batka rakstīja: Eu kas jums pajoļi gruti divreiz spoguli paskatities???

Zini, es nevēlos braukt skatoties atpakaļskata spogulī vai gadījumā kāds nemēģina panākt lidmašīnu.

āksts! tak brauc taisni un neskaties! kurš tev to liek darīt?

bet...

pirms manevra, apdzīšanas, nogriešanās, ... paskaties vērīgāk!

ja tu to nespēj, un tas tevi tik ļoti apgrūtina un nogurdina tavus "pie datora pārtrenētos" kakla muskuļus, tad ...

nereti gadās arī auto lidotājs, bet tu neskaties, neskaties... būs jau lāga tāpat

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Vot zini,nu tajā vietā un mirklī tā ir tikai un vienīgi mana darīšana un tev nu tur nebūs teikšana. Ja mani noķers,tad arī atbildēšu.

Bet nu,tas kurš trasē nesaslīd,nekad nesapratīs to,kurš saslīd

Vot šādu sab. daļu jau vairs laikam neizaudzināt...

Ja stāvēs CP - brauks kaut uz 80, bet, kur viņu nav, tur "stiepj', kamēr siekala pakausī ...

Tādi domā ka CSN ir domāti priekš CP , lai drāztu!! Un nesaprot (vai negrib saprast), kam īsti tie domāti!!

ieskrienies

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Shiirs rakstīja: apdomigi braucot

Vai tas apdomīgi braucot ir ar atsauci uz šeit jau minētajiem 200 un 265 km/h pa šoseju?

Var jau braukt ātri un apdomīgi

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Klau,sinn, tu,idiot, paskaties manu aprakstu, kurā vietā, kādos apstākļos un cik ilgi es to ātrumu sasniedzu.

Un tad brauc ar savu dačiju uz 80, un vakarā sievai zem segas šausminiec,cik baisa ir pasaule apkārt

Tādiem lohiem,kā tu, nav nojausmas,kas tas ir-braukt ar motociklu. Braukt-ar galvu.

Bet tu,dorni,tu tak neklausies un neredzi, tu tikai mal savu maļamo, tev acīs ir čuras.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Shiirs rakstīja: pamegjiniet pabraukt ar moci uz 60, var nomirt aiz garlaiciibas.

bet nu dazhiem salagam jau liekas ka 80 km/h ar moci pilseetaa ir virsskanjas aatrums man jau liekas ka pavisma normaali ir braukt ar tadu atrumu, jo, piemeram, pa brivibas ielu vidusmera dzhikits ar mazlitraazhas grabazhu ari lenak pa 70 neparvietojas. vislabak ir parvietoties pluusmaa, un pie luksofora izbraukt cauri rindaam, ja gabariti atljauj, un nostaaties visiem priekshaa. kad iedegas dzeltenais, iedot chadaa un redzet talu spogulii salagas dzelzs kastes ar skaudigu sejas izteiksmi. hahha. ka man jus zhel jefinji. tak noperciet mocus un jus sapratisiet cik tas ir kruta un ka apdomigi braucot un sekojot lidzi iekljut avarija ir vel mazaka neka braucot ar auto.

parunā šitā pa ziemu, jefiņ

???? pričom te ziema????

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

āksts! tak brauc taisni un neskaties! kurš tev to liek darīt?

bet...

pirms manevra, apdzīšanas, nogriešanās, ... paskaties vērīgāk!

Nujā, matemātika...

Es vēlreiz - jā, pirms apdzīšanas es paskatījos - ir kaut kas man 300m aiz muguras, parādīju pagriezienu un veicu manevru, jo šis objekts man aiz muguras tādā attālumā nevar man traucēt veikt manevru.

Un vēl teikšu ciniski un variet jau atkal sākt pļūtīt - nē, es nedomāju paskatīties, parādīt pagriezienu, vēlreiz paskatīties, vēlreiz paskatīties, vēlreiz paskatīties. Jo tas kuram šajā situācijā ir jāskatās ir man 300m aiz muguras un ja viņš domā, ka 265kmh ir drošs ātrums uz Latvijas ceļiem, tad viņš drīkst iet un izdrāzt pats sevi. Manā necieņa pret šādu cilvēku ir tikai sekas viņa visatļautībai pret apkārtējiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

rt rakstīja:

āksts! tak brauc taisni un neskaties! kurš tev to liek darīt?

bet...

pirms manevra, apdzīšanas, nogriešanās, ... paskaties vērīgāk!

Nujā, matemātika...

Es vēlreiz - jā, pirms apdzīšanas es paskatījos - ir kaut kas man 300m aiz muguras, parādīju pagriezienu un veicu manevru, jo šis objekts man aiz muguras tādā attālumā nevar man traucēt veikt manevru.

Un vēl teikšu ciniski un variet jau atkal sākt pļūtīt - nē, es nedomāju paskatīties, parādīt pagriezienu, vēlreiz paskatīties, vēlreiz paskatīties, vēlreiz paskatīties. Jo tas kuram šajā situācijā ir jāskatās ir man 300m aiz muguras un ja viņš domā, ka 265kmh ir drošs ātrums uz Latvijas ceļiem, tad viņš drīkst iet un izdrāzt pats sevi. Manā necieņa pret šādu cilvēku ir tikai sekas viņa visatļautībai pret apkārtējiem.

Nu un kas būs, ja tajā tavā situācijā ievietosim bembi - jaunākā modeļa semaku,bet pārējie faktori tie paši - vienīgais, kas izmainīsies - n reizes palielināsies iespēja, ka ieraus tavā opelī, un ne jau kaut kādi 400 kg, bet divas tonnas

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Jo tas kuram šajā situācijā ir jāskatās ir man 300m aiz muguras un ja viņš domā, ka 265kmh ir drošs ātrums uz Latvijas ceļiem,

nē, nu tu turpii parādīt,ka esi idiots Uz Latvijs ceļiem Idiņ, vienā vietā un 2 sekunžu garumā. Bļā, pziģec, ciris neasais tu ir

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nē Sinn, tas esi tu, kas neuztver galveno. Un laikam kārtīgi nelasi, ko raksta citi.

Ja tu kā autovadītājs brauc pēc noteikumiem, tad neviens tev neuzliek par pienākumu piecreiz un trīcošām kājām pārbaudīt vai tur gadījumā nenāk kāds divritenis. Ja kāds pārsniedz ātrumu un ieteš tevī, ja tu pie manevra uzsākšanas viņu PRINCIPĀ nevarēji redzēt, tā pēc likuma nav tava vaina. Cita lieta, ja viņš turpat aizmugurē bija, tikai tev prātā neienāca, ka automašīna nav vienīgais, kas brauc pa ceļu.

Tev taisot visus savus pagriezienus un joslas maiņas ir jāskatās, vai tu gadījumā nepatraucēsi dajebkādam citam braucējam, vai tas būtu auto, mocis, sīkais ar divriteni vai onkulis zirga pajūgā.

Un paskatīties divreiz ir svētīgi tāpēc, ka labāk sekundi nogaidīt, nekā uz moča OCTAs rēķina remontēt savu auto. Tas tikai tā liekas, kas tur, mocis - jā, mocis ir vieglāks, taču arī sadursmes laukums ir tikpat reižu mazāks. Fiziku taču laikam pārzini...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Nujā, matemātika...

Es vēlreiz - jā, pirms apdzīšanas es paskatījos - ir kaut kas man 300m aiz muguras, parādīju pagriezienu un veicu manevru, jo šis objekts man aiz muguras tādā attālumā nevar man traucēt veikt manevru.

ar matemātiku viss ir ok

tavs auto no tiem 90kmh arī pirms nogriešanās neapstājās 3 sekundēs

ja tu pirms bremzēšanas(ātruma samazināšanas) parādīsi pagriezienu, tici man, tas lidotājs grib dzīvot un 90% prot adekvāti rīkoties.

jau iepriekš rakstīju, tu vari spogulī neskatīties, brauc, lai tevi neuztrauc tas, kas notiek tav aizmugurē! paskaties/pārliecinies pirms manevra.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Tak āzis, es rakstīju,ka ir ceļa posms, kur tāds sinn nemaz NEVAR nogriezties,jo nav kur un ,ja es viņu tur redzētu, nebrauktu ar tādu ātrumu. Bet viņš jau neredz to tekstu, viņš ierauga ciparu 265 un ieciklējas uz to. Losi, tavai labsaj'utai varu pateikt,ka tur ir bijis ātrums 310 km/h Ej un paraudi tagad

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nu par tiem 310... šķiet, ka tu nedaudz pārstiepi gunāriņu...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: nu par tiem 310... šķiet, ka tu nedaudz pārstiepi gunāriņu...

Ne, es nebraucu, es nevaru,man bail. Bet tas bija cits ar Hayabusa.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nē Sinn, tas esi tu, kas neuztver galveno. Un laikam kārtīgi nelasi, ko raksta citi.

Ja tu kā autovadītājs brauc pēc noteikumiem, tad neviens tev neuzliek par pienākumu piecreiz un trīcošām kājām pārbaudīt vai tur gadījumā nenāk kāds divritenis. Ja kāds pārsniedz ātrumu un ieteš tevī, ja tu pie manevra uzsākšanas viņu PRINCIPĀ nevarēji redzēt, tā pēc likuma nav tava vaina. Cita lieta, ja viņš turpat aizmugurē bija, tikai tev prātā neienāca, ka automašīna nav vienīgais, kas brauc pa ceļu.

Tev taisot visus savus pagriezienus un joslas maiņas ir jāskatās, vai tu gadījumā nepatraucēsi dajebkādam citam braucējam, vai tas būtu auto, mocis, sīkais ar divriteni vai onkulis zirga pajūgā.

Un paskatīties divreiz ir svētīgi tāpēc, ka labāk sekundi nogaidīt, nekā uz moča OCTAs rēķina remontēt savu auto. Tas tikai tā liekas, kas tur, mocis - jā, mocis ir vieglāks, taču arī sadursmes laukums ir tikpat reižu mazāks. Fiziku taču laikam pārzini...

Tapēc es laikam atklanīšos, es nezinu kā lai iestāsta, ka šeit izskanējušie divriteņu pārvietošanās ātrumi gan pilsētā, gan ārpus tās, ir daudz par lielu un ja šādam lidotājam sanāk sasisties, viņam nevajadzētu vainot autobraucēju vai rakstīt sašutuma pilnas vēstules forumos par ībļiem, kas nejēdz paskatīties.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

sinn,paskaties,tik nesaķer iesnas no pārbīļa un sašutuma

foto.inbox.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vispar es esmu secinajis, ka vislielakais bieds uz celja ir sievietes pie stures.

abas avarijas, kuras man ir bijushas, uztaisija sievietes. skarbi bet fakts

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: vispar es esmu secinajis, ka vislielakais bieds uz celja ir sievietes pie stures.

abas avarijas, kuras man ir bijushas, uztaisija sievietes. skarbi bet fakts

Sinn jau kāreiz ir sieviete.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Shiirs rakstīja: vispar es esmu secinajis, ka vislielakais bieds uz celja ir sievietes pie stures.

abas avarijas, kuras man ir bijushas, uztaisija sievietes. skarbi bet fakts

Sinn jau kāreiz ir sieviete.

aa nu tad viss top skaidrs

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti