Antena ar magnētu

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Sveikiņi,

Ir kādam kāda ideja kādu ātrumu tur antena, kas pie juma stiprināta ar magnētu? Runa ir par rācijas antenu, garums 80 cm, ;saibas DN 8 cm

 
1 2 3 4 5
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

150cm antena ar 13 cm magnētu jātur līdz 130kmh. Tādu 8 cm nekad neesmu redzējis.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

un ko ražotājs par to lietu saka?

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: un ko ražotājs par to lietu saka?

Ražotājs saka, ka tā atbilst visām EU normām Ražotājs ir President .

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: 150cm antena ar 13 cm magnētu jātur līdz 130kmh. Tādu 8 cm nekad neesmu redzējis.

Nu re, šī ir tipa "mazā", antenas kopgarums ir 87 cm, svars 850 grami ( tik daudz sapratu no spāņu texta).

Klau, a kas notiek pēc 130 km/h? antena aizlido vai sāk lēnām slīdēt?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Kaspersky rakstīja: 150cm antena ar 13 cm magnētu jātur līdz 130kmh. Tādu 8 cm nekad neesmu redzējis.

Nu re, šī ir tipa "mazā", antenas kopgarums ir 87 cm, svars 850 grami ( tik daudz sapratu no spāņu texta).

Klau, a kas notiek pēc 130 km/h? antena aizlido vai sāk lēnām slīdēt?

Pavisam aizlidot tai nedod vads, kas iespiests durvīs. Noslīd uz sāna un pielīp pie durvīm.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

8cm neizklausās nopietni, tādu var likt vienīgi vietā kur nav tieša pretvēja, piem, uz bagažnieka vāka.

Ja gribi, par sibolisku knēķi vai tam atbilstošu pistāciju daudzumu varu šķirties no magnēta, kurš ir laikam 13 vai 15 cm D. Viņam viss ir labi izņemot to, ka norauts vads. Nesoties pa laukiem sanāca pabraukt zem kaut kādas troses, kas noravēja uz jumta esošos priekšmetus. Vadu pielikt atpakaļ ir 10 minūšu darbs. Man tagad antenai ir stacionārs stiprinājums, jo priekšmeti uz jumta saradušies pavairāk.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: 8cm neizklausās nopietni, tādu var likt vienīgi vietā kur nav tieša pretvēja, piem, uz bagažnieka vāka.

Ja gribi, par sibolisku knēķi vai tam atbilstošu pistāciju daudzumu varu šķirties no magnēta, kurš ir laikam 13 vai 15 cm D. Viņam viss ir labi izņemot to, ka norauts vads. Nesoties pa laukiem sanāca pabraukt zem kaut kādas troses, kas noravēja uz jumta esošos priekšmetus. Vadu pielikt atpakaļ ir 10 minūšu darbs. Man tagad antenai ir stacionārs stiprinājums, jo priekšmeti uz jumta saradušies pavairāk.

OK, tencinu, rīt izbraukšu un skatīšos ko tas magnēts tur / netur. Man diemžēl nav opcija bagažnieka vāks, a uz priekšējiem spārniem urbties iekšā negribu, mašīnas žēl.

Lai vai kā, Tavu piedāvājumu turu prātā

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Kaspersky rakstīja: 150cm antena ar 13 cm magnētu jātur līdz 130kmh. Tādu 8 cm nekad neesmu redzējis.

Nu re, šī ir tipa "mazā", antenas kopgarums ir 87 cm, svars 850 grami ( tik daudz sapratu no spāņu texta).

Klau, a kas notiek pēc 130 km/h? antena aizlido vai sāk lēnām slīdēt?

Pavisam aizlidot tai nedod vads, kas iespiests durvīs. Noslīd uz sāna un pielīp pie durvīm.

Sū..u, jumta reliņi neļaus.

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Tu nepieļauj muļķību!!! Antēna nekur neslīdēs,bet ja magnēts neizturēs,tad tā aizies skaistos lēcienos pa jumtu un pēc tam pa logiem. Bija man tāds joks 97.gadā,gan ar radio antēnu-gāju uz 120,pretī fūra uz aptuveni 85-90,kā gāja pa gaisu,tā jumtā labas četra buktes un aizmugurējo durvju stikls ārā. Tagad braukājot ar President rācijas antēnu(150cm) ,pa gaisu nekad nav gājusi,magnēta diametrs man gan ir ap+-14cm

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Tu nepieļauj muļķību!!! Antēna nekur neslīdēs,bet ja magnēts neizturēs,tad tā aizies skaistos lēcienos pa jumtu un pēc tam pa logiem. Bija man tāds joks 97.gadā,gan ar radio antēnu-gāju uz 120,pretī fūra uz aptuveni 85-90,kā gāja pa gaisu,tā jumtā labas četra buktes un aizmugurējo durvju stikls ārā. Tagad braukājot ar President rācijas antēnu(150cm) ,pa gaisu nekad nav gājusi,magnēta diametrs man gan ir ap+-14cm

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja: Tu nepieļauj muļķību!!! Antēna nekur neslīdēs,bet ja magnēts neizturēs,tad tā aizies skaistos lēcienos pa jumtu un pēc tam pa logiem. Bija man tāds joks 97.gadā,gan ar radio antēnu-gāju uz 120,pretī fūra uz aptuveni 85-90,kā gāja pa gaisu,tā jumtā labas četra buktes un aizmugurējo durvju stikls ārā. Tagad braukājot ar President rācijas antēnu(150cm) ,pa gaisu nekad nav gājusi,magnēta diametrs man gan ir ap+-14cm

Mok tur ir tas funktieris, ka Tev antena ir 1500, man 800, tālab arī magnēts mazāks. HVZ. sabiedēji mani

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

140...150km/h tur (pārbaudīts), ātrāk gan neesu mēģinājis.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: 140...150km/h tur (pārbaudīts), ātrāk gan neesu mēģinājis.

Pietiks Paldies

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Vēl pieminēšanas vērts ir fakts, ka ar 80cm antenu diezvai varēs normāli rīkoties. Man ir 120 cm un ir sūdīgi. Patestējām te vienu 180cm, ar to bija labi ~3km, ar esošo varu paspēt 2 teikumus pārmīt, jo vēl jāpierēķina laiks, kamēr otrs runātājs sačamda mikrofonu.

Ja kādam ir lieka antena virs 160cm tad nopirkšu!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Vēl pieminēšanas vērts ir fakts, ka ar 80cm antenu diezvai varēs normāli rīkoties. Man ir 120 cm un ir sūdīgi. Patestējām te vienu 180cm, ar to bija labi ~3km, ar esošo varu paspēt 2 teikumus pārmīt, jo vēl jāpierēķina laiks, kamēr otrs runātājs sačamda mikrofonu.

Ja kādam ir lieka antena virs 160cm tad nopirkšu!

tikai nevajag, te tagad...

viss ir atkarīgs, kā ir saregulētas ABAS rācijas + antenas tehn stāvoklis! Es ar savu īso, magnētisko runājos ar džeku apm 5km attālumā, kamēr blakus stāvēja smagais (antena krietni augstāk) ar "pātagu" (pieskrūvētu pie kabīnes (masai it kā vajadzētu būt labākai)), tas dzirdēja tikai mani...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

mass rakstīja: Vēl pieminēšanas vērts ir fakts, ka ar 80cm antenu diezvai varēs normāli rīkoties. Man ir 120 cm un ir sūdīgi. Patestējām te vienu 180cm, ar to bija labi ~3km, ar esošo varu paspēt 2 teikumus pārmīt, jo vēl jāpierēķina laiks, kamēr otrs runātājs sačamda mikrofonu.

Ja kādam ir lieka antena virs 160cm tad nopirkšu!

tikai nevajag, te tagad...

viss ir atkarīgs, kā ir saregulētas ABAS rācijas + antenas tehn stāvoklis! Es ar savu īso, magnētisko runājos ar džeku apm 5km attālumā, kamēr blakus stāvēja smagais (antena krietni augstāk) ar "pātagu" (pieskrūvētu pie kabīnes (masai it kā vajadzētu būt labākai)), tas dzirdēja tikai mani...

Nu un ko tad rācijai var saregulēt? Squelch? Antenu piegrozīja tur kur pirku tā kā CB frekvencēm vajag. Ja kautko zini, tad klāj vaļā.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Saregulēt var jūtīgumu, trokšņu līmeni (praktiski visām rācijām), kā arī uztveršanas standartu- t.i. PL, EU, RU, US u.t.t mūsu tālbraucēji visis ir uz AM "PL". (piem taxi izmanto FM). A tipa tas Polijas standarts, tas ir pusītes- tb tev rādās "13" kanāls, bet reāli ir 13,5.

Un vēl var regulēt antenu pret rāciju, neatceros, kā pareizi saucās, bet bija kkāda ētera "herņa" , tas ir kā kurai antenai- citām ir divi gredzeni uz antenas, citām ir jāmaina pātagas garums- tb jākniebj gals nost, sitām (kā manai) pa antenas mastu pārbīdās tāda, kā trubiņa. Sitais gan attiecas tikai uz pārraidi, lai uztvertu, pietiek arī ar 30 cm garu antenu, un regulē to, ieslēdzot starp CB un antenu speciālu aparātiņu.

Protams, ka atkarīgs arī no rācijas "krutuma", jo ir jau arī tādas ( virs Ls250,-), kuras velk 25...40km.

Tev nav nekad bijis, ka ar vienu tu sazinies itkā labi, bet ar citu, tādā pašā atstatumā- jau sūdīgāk? Gan jau ir, ne?

Bet šitās magnētiskās antenas ir ok. Esu no Ezermalas ielas sarunājies ar puikām Bolderājā...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Saregulēt var jūtīgumu, trokšņu līmeni (praktiski visām rācijām), kā arī uztveršanas standartu- t.i. PL, EU, RU, US u.t.t mūsu tālbraucēji visis ir uz AM "PL". (piem taxi izmanto FM). A tipa tas Polijas standarts, tas ir pusītes- tb tev rādās "13" kanāls, bet reāli ir 13,5.

Un vēl var regulēt antenu pret rāciju, neatceros, kā pareizi saucās, bet bija kkāda ētera "herņa" , tas ir kā kurai antenai- citām ir divi gredzeni uz antenas, citām ir jāmaina pātagas garums- tb jākniebj gals nost, sitām (kā manai) pa antenas mastu pārbīdās tāda, kā trubiņa. Sitais gan attiecas tikai uz pārraidi, lai uztvertu, pietiek arī ar 30 cm garu antenu, un regulē to, ieslēdzot starp CB un antenu speciālu aparātiņu.

Protams, ka atkarīgs arī no rācijas "krutuma", jo ir jau arī tādas ( virs Ls250,-), kuras velk 25...40km.

Tev nav nekad bijis, ka ar vienu tu sazinies itkā labi, bet ar citu, tādā pašā atstatumā- jau sūdīgāk? Gan jau ir, ne?

Bet šitās magnētiskās antenas ir ok. Esu no Ezermalas ielas sarunājies ar puikām Bolderājā...

Nu vo. Foruma cienīgs posts. Daudz ko no tā nezināju. Iespējams, ka mana rācija ir sūds, jo es pasūtīju viņu amazon.com pa 25 dolāriem. Midland. Modeli no galvas nezinu.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Jā, rācija ir tāda:

www.amazon.com/...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

mass, tev to antenu virs 160 cm vajag? Man tāda (ja nemaldos Midland) garažā mētājas, tik tā ir pie bundžas skrūvējama. Ja vajg- pa 4 Bauskas tumšajiem varu iemainīt!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Midland? Nu man ir Midland Alan 100 Plus, visizplatītākais modelis fūristu starpā. Galīgs sūds jau nav, cik noproti

Antena ir 150cm, magnēts 13cm. Nu 130-140 esmu braucis, nekas nost nekrīt. Uztver diezgan tālu, to es secinu pēc sarunām ēterā un salīdzinu ar savu atrašanās vietu.

Nākamnedēļ dabūšu pārnēsājamo CB, vot redzēs, vai der lielceļa apstākļiem. Būs jau labi, ja varēs iztikt bez antenas uz jumta

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: mass, tev to antenu virs 160 cm vajag? Man tāda (ja nemaldos Midland) garažā mētājas, tik tā ir pie bundžas skrūvējama. Ja vajg- pa 4 Bauskas tumšajiem varu iemainīt!

Davai, sliktāk jau man no tā nepaliks. Stiprinājuma skrūve ir vienāda kā magnētam tā stacionārajam stiprinājumam. Iemet kādu kontaktu.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Midland? Nu man ir Midland Alan 100 Plus, visizplatītākais modelis fūristu starpā. Galīgs sūds jau nav, cik noproti

Antena ir 150cm, magnēts 13cm. Nu 130-140 esmu braucis, nekas nost nekrīt. Uztver diezgan tālu, to es secinu pēc sarunām ēterā un salīdzinu ar savu atrašanās vietu.

Nākamnedēļ dabūšu pārnēsājamo CB, vot redzēs, vai der lielceļa apstākļiem. Būs jau labi, ja varēs iztikt bez antenas uz jumta

Pārnēsājamo testējām. Ir daudz sliktāk, bet kautko paspēt pateikt un sadzirdēt var. Viņai ir cits bonuss - kad brauc tev vēl kāds līdz ar savu mašīnu vai izsniegt komunikācijas uzturēšanai.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

krishus rakstīja: mass, tev to antenu virs 160 cm vajag? Man tāda (ja nemaldos Midland) garažā mētājas, tik tā ir pie bundžas skrūvējama. Ja vajg- pa 4 Bauskas tumšajiem varu iemainīt!

Davai, sliktāk jau man no tā nepaliks. Stiprinājuma skrūve ir vienāda kā magnētam tā stacionārajam stiprinājumam. Iemet kādu kontaktu.

ja domā skrūvet pie magnēta, tad diez vai... Jāurbj virsbūvē/kabīnē caurums. Vnk massu tai vajag!

Koroč krishus8@inbox.lv , bet ātrākais, kad varēšu piegādāt ir nākam S/Sv, jo garaža Limbazos

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

Pārnēsājamo testējām. Ir daudz sliktāk, bet kautko paspēt pateikt un sadzirdēt var. Viņai ir cits bonuss - kad brauc tev vēl kāds līdz ar savu mašīnu vai izsniegt komunikācijas uzturēšanai.

Kas par modeli bija?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti