Antena ar magnētu

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Sveikiņi,

Ir kādam kāda ideja kādu ātrumu tur antena, kas pie juma stiprināta ar magnētu? Runa ir par rācijas antenu, garums 80 cm, ;saibas DN 8 cm

 
1 2 3 4 5
axeXL Reģ.: 07.08.2003
0 0 Atbildēt

Nu, ja kādam ir interese izmantot CB radiostacijas atskaitot 13 CH AM (bērnu klātbūtnē nav vēlams klausīties), ir iespēja sazināties pl. 21.00-22.00 CB-Rīga sasaukšanās tusiņā 25 CH (27,245Mhz). Tuss gan pārsvarā krieviski, bet jebkurš laipni "wilkomēts". Gaidām-73.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: nus, tauta - arii man paraadiijusies vajadziiba peec cb diapazona ( 27 mhz) antenas. vai kaadam nav kaada lieka? der arii nestraadaajosha - mosh kautko sakjiimikjoshu

ko tu saķīmiķosi? uz uztveršanu derēs tāda saķīmiķota, bet raidošajai antenai ir jāatbilst noteiktiem parametriem. citādi vari arī nokurināt savu radio

axeXL Reģ.: 07.08.2003
0 0 Atbildēt

Piebilde FM diapazons, Eiropas tīkls "5"

axeXL Reģ.: 07.08.2003
0 0 Atbildēt

Vīri! Ceru ka, dažam ir arī CB stacija, kura arī ir spējīgi iziet sakaros. Mēģināšos saklausīt jebkuru 17.02 ,kā arī 18.02. no 20:00-21.00 i-auto lietotājus. Sakari 25CB FM kanālā (27,545)

Atrodos Āgenskalnā pie "maritim", būu interesanti sazināies .

Mans isaukums - Tūrists Aivars. Mēģinam sazināties ari no auto.

Noteikti būšu uz sakariem- 73

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

draco rakstīja: nus, tauta - arii man paraadiijusies vajadziiba peec cb diapazona ( 27 mhz) antenas. vai kaadam nav kaada lieka? der arii nestraadaajosha - mosh kautko sakjiimikjoshu

ko tu saķīmiķosi? uz uztveršanu derēs tāda saķīmiķota, bet raidošajai antenai ir jāatbilst noteiktiem parametriem. citādi vari arī nokurināt savu radio

zini, man ir aizdomas, ka nu jau shitajaas lietaas zinu mazmaz vairaak par tevi nu buutiibaa ja antena tev nav noskanjota, tad vienliidz suudiigi taa stradaas kaa uz uztvershanu, taa uz raidiishan.

2aleXl: paldies par info! tikai - kaapeec taads kanaals? kaapeec ne starptautiski pienjemtajaa 19-tajaa seedeet? takshu, imho, vairaak iespeeju, plashaaks loks kas 19to pameeginaas...?

axeXL Reģ.: 07.08.2003
0 0 Atbildēt

19 ch pagaidām nesmu nevienu sasaucis, bet var mēģināt satusēt .

P.S. Iespējams ka šodien uz sakariem nebūšu .

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

axeXL rakstīja: 19 ch pagaidām nesmu nevienu sasaucis, bet var mēģināt satusēt .

P.S. Iespējams ka šodien uz sakariem nebūšu .

vispaār jau interesanta štelle,pat s kādreiz ar to ņēmos, bet tagad tak tie mobīlie un skaips

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

mobilajiem un skaipam ir juutami cits novirziens un specializaacija, kaa arii speeciiga atkariiba no attieciigas aparatuuras un energotiikiem. koroch, tas ir pavisam kas cits daudzos aspektos, bet tam, kas to pats nesaprot, kaut ko skaidrot - tikai laiku teereet, laikam

nu, skatos, nevienam nav liekas cb antenas / magneeta ;( nu, neko dariit.

btw, skatos iauto aktivitaate ar trakoti nokritusies - agraak peec jauna ieraksta teema max kaadu pusstundu karaajaas saakumlapaa pie "aktuaalo" desmitnieka, tagad skatos - pa pusdienai...:\

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nu, kaa tur a paarrunaam tajaa 25. kanaalaa ir? kautkas notiek? me patlaban neko iisti nedaraas - +/- normaalas antenas nav, a no portatiivaas ar standarta zhurkasti seviskji i raustiities pilseetaa nau veerts, ne to chto uz otru pilseetas galu meeginaat "aizpuust"...

axeXL Reģ.: 07.08.2003
0 0 Atbildēt

Vai antenas jautājums atrisinājās? Ir izmēģināta tāda: www.lemona.lv/...

Ar bāzes staciju no a/m vilka 7 km.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nee, jautaaajums nav atrisinaats, diemzeel.

pastiijos linku - nu jaa, 6.50 ls nekaada nauda muusdienaas nav gan, bet sakari ar baazi 7 km raadiusaa arii ir fantastisks rezultaats. njemot veeraa to, ka baazeem parasti liek vismaz 2.7m antenas un pacelj paaugstaak, tad ar taadu baazi no portatiivaas ar mazo zhurkasti sakarui vareetu buut ap 5 km, nee? koroch, taki naudas izmesshana imho

es domaaju, ka neko mazaaku par tipa ML150 jeegas nav pirkt. tik cenas jamaam neadekvaatas - ap 30 ls.

labaak jau kautko tipa sirio p-1000, p-5000, lemm at-73/turbo 2001, bet ja jamaas likt uz magneeta cena visai fantastiska sanaak - aiz 50 ls :/

taa ka seezhu, funktiereeju pagaidaam. portatiivais a zurkasti fuures man ker aptuveni kaadu 500 - 700 m raadiusaa, raadaas - tb vispaar nekaadiigi.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti