Antena ar magnētu

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Sveikiņi,

Ir kādam kāda ideja kādu ātrumu tur antena, kas pie juma stiprināta ar magnētu? Runa ir par rācijas antenu, garums 80 cm, ;saibas DN 8 cm

 
1 2 3 4 5
Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Nortel rakstīja: Jaunajām CP mašīnām ir tādas mazas smukas antenītes. Kādi pāris cm garas.

Ja nemaldos, CP, takši etc šancē uz sava viļņa, kas parstajiem lietotājiem, kā es, nav pieejams Lai gan nebūtu slikti "no pirmajām rokām" uzzināt kur ir radariņš

Jaa vinjiem savi kanaali un + CP kanaali ir kodeetie

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

plus vel īsviņi tādi ka traucētāju praktiski nav

Ir iespēja ap 144Mhz režīmā lietot rācijas, un kautkadi tur vel bija tie diapazoni. bet tur ir vajadzīga atļauja un Licence - tādus sakarus lieto daudzi dienesti, kādreiz pat tv ziņu dienesti lietoja rācijas kas vilka mierīgi cauri visai Rīgai bez problēmām.

Bet ja gribas lietot pa velti, un vel dzirdēt ko citi runā tad vienīgais izplatītais standarts ir CB - un cita nav

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: plus vel īsviņi tādi ka traucētāju praktiski nav

Ir iespēja ap 144Mhz režīmā lietot rācijas, un kautkadi tur vel bija tie diapazoni. bet tur ir vajadzīga atļauja un Licence - tādus sakarus lieto daudzi dienesti, kādreiz pat tv ziņu dienesti lietoja rācijas kas vilka mierīgi cauri visai Rīgai bez problēmām.

Bet ja gribas lietot pa velti, un vel dzirdēt ko citi runā tad vienīgais izplatītais standarts ir CB - un cita nav

... un kas ir interesanti, Rīgā ar šīm CB lietām tā nopietni ņemas tikai viens kantoris...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

noieta ta nav! - mēginājām 10 gab rācijas pirkt, bet prasijām 20% atlaidi - neiedeva teica ka labiem klientiem tikai 5% dodot

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: noieta ta nav! - mēginājām 10 gab rācijas pirkt, bet prasijām 20% atlaidi - neiedeva teica ka labiem klientiem tikai 5% dodot

Aha, un es ar uguni meklēju nolokāmo magnētisko jumta antenu h=1500. Telesputnik prasa par šo pie Ls 60... F..k

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

krishus rakstīja: bāc, barijas = barojas

Krishus, vari man ieteikt vēl kādu vietu kur meklēt CB antenu, bet Agrusa un Telesputnika. Interesē mani apm 1.5 m gara antena ar magnētu

Nu visizdevīgāk, laikam jau ir sarunāt, lai kāds tev no poļiem atved.

Pats izmantoju šitādu: www.president-electronics.com/...

izmaksāja 45 EUR.

Vēl jau var mēģināt ss.lv, mož kāds lietotu tirgo.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Kamdēļ tieši nolokāmu? Ceru, ka neesi sadomājis to uz jumta novietot 45 grādu leņķī, kā daži dara?

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Kamdēļ tieši nolokāmu? Ceru, ka neesi sadomājis to uz jumta novietot 45 grādu leņķī, kā daži dara?

Kaut kā jau garāžā iekšā jātiek...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

krishus rakstīja: bāc, barijas = barojas

Krishus, vari man ieteikt vēl kādu vietu kur meklēt CB antenu, bet Agrusa un Telesputnika. Interesē mani apm 1.5 m gara antena ar magnētu

Nu visizdevīgāk, laikam jau ir sarunāt, lai kāds tev no poļiem atved.

Pats izmantoju šitādu: www.president-electronics.com/...

izmaksāja 45 EUR.

Vēl jau var mēģināt ss.lv, mož kāds lietotu tirgo.

Ja pareizi sapratu, tad šī antena ir tikai 45 cm gara? Cik tālu tad tā ņem?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

krishus rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

krishus rakstīja: bāc, barijas = barojas

Krishus, vari man ieteikt vēl kādu vietu kur meklēt CB antenu, bet Agrusa un Telesputnika. Interesē mani apm 1.5 m gara antena ar magnētu

Nu visizdevīgāk, laikam jau ir sarunāt, lai kāds tev no poļiem atved.

Pats izmantoju šitādu: www.president-electronics.com/...

izmaksāja 45 EUR.

Vēl jau var mēģināt ss.lv, mož kāds lietotu tirgo.

Ja pareizi sapratu, tad šī antena ir tikai 45 cm gara? Cik tālu tad tā ņem?

Apm 4...5 km bez probļem ( uz vieglās a/m jumta)

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Un kā var tikt vaļā no traucējumiem, kurus rada, piemēram, logu apšļakstīšanas sūknis un logu celšanas/laišanas motoreļi? Turēt tādēļ squelch uzgrieztu līdz pusei diez kas nava, savukārt, ja piemirst par traucējumiem, var normāli pārbīties klusumā mierīgi ruikājot.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Logu motoriņus nekad neesmu dzirdējis (savādāk pirms katras uzpīpēšanas raustītos ), logu mazgājamais arī kaut kā neatceros, lai truacētu. A vot taure gan rada traucējumus, bet to es ļoti reti izmantoju

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

truacētu=traucētu. Vēls jau, kā nekā

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

mass, tu to pātagu ņemsi? Jau nedēļu vadāju bagažniekā...

check e-mail, tur mans tel.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: mass, tu to pātagu ņemsi? Jau nedēļu vadāju bagažniekā...

check e-mail, tur mans tel.

Ņemšu, es tev uz email atbildēju, sāksies darba dienas, piezvanīšu, tagad neesmu rīgā.

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

Peugeots rakstīja:

krishus rakstīja: Šitai rācijai jau ir visas manis pieminētās regulēšanas:

www.president-electronics.com/...

Un cena ar nav briesmīga.

Krishum taisnība. Normāla "pionieru" rācija. Velk apmēram 3 - 4 km.

Runājot par antenu un magnētu, tad atkarīgs - kur uzliksi. Savējo turu uz bagāžnieka un nav ne vainas. Vācijā uz skrienamā ceļa konkrētā antena noturējās pat uz 200km/h

www.president-electronics.com/... n

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

RHINO rakstīja: plus vel īsviņi tādi ka traucētāju praktiski nav

Ir iespēja ap 144Mhz režīmā lietot rācijas, un kautkadi tur vel bija tie diapazoni. bet tur ir vajadzīga atļauja un Licence - tādus sakarus lieto daudzi dienesti, kādreiz pat tv ziņu dienesti lietoja rācijas kas vilka mierīgi cauri visai Rīgai bez problēmām.

Bet ja gribas lietot pa velti, un vel dzirdēt ko citi runā tad vienīgais izplatītais standarts ir CB - un cita nav

... un kas ir interesanti, Rīgā ar šīm CB lietām tā nopietni ņemas tikai viens kantoris...

Kaa minimums taadus kantorus es zinu vismaz 3 (triis) kas ar CB sakariem njemaas

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Un kā var tikt vaļā no traucējumiem, kurus rada, piemēram, logu apšļakstīšanas sūknis un logu celšanas/laišanas motoreļi? Turēt tādēļ squelch uzgrieztu līdz pusei diez kas nava, savukārt, ja piemirst par traucējumiem, var normāli pārbīties klusumā mierīgi ruikājot.

var meegjinaat filtru starp antenu un raciju ielikt

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja: Jums kaut kādi mazi attālumi.Man busā stāv President pa 280 un antēna pa 48+14magnēts ,bet esot uz Krustpils ielas mierīgi dzirdu Ogri,Ķekavu.. Rekords bija,kad braucot uz Saulkrastiem,Ādažos izdzirdēju jautājumu par Stahančika apli.. Varbūt ,ka diezgan izmetu piķi,bet toties darbībā tas sevi attaisno. A nu ,ja vēl pie šī,tad cb rācija bez radardetektora arī ir tikai 50% no drošas braukšanas.

Nu kaads tur briinums reizeem pats bljauju eetereaa ar visiem saviem 60W jaudu, un tad jau no Jelgavas saakuma liidz paardaugavai var dzirdeet (vismaz FM diapazonaa)

Vieniigi starp raaciju 4W un antenu staav kjiegjelis (pastiprinataajs) un tad nu beigaas sarodaas tie 60.

Bet ar fuureem runaat nav jeega prijoms vinjiem ir bet nav taas atdachas

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

TX-Archa rakstīja:

ZZXX rakstīja: Jums kaut kādi mazi attālumi.Man busā stāv President pa 280 un antēna pa 48+14magnēts ,bet esot uz Krustpils ielas mierīgi dzirdu Ogri,Ķekavu.. Rekords bija,kad braucot uz Saulkrastiem,Ādažos izdzirdēju jautājumu par Stahančika apli.. Varbūt ,ka diezgan izmetu piķi,bet toties darbībā tas sevi attaisno. A nu ,ja vēl pie šī,tad cb rācija bez radardetektora arī ir tikai 50% no drošas braukšanas.

Nu kaads tur briinums reizeem pats bljauju eetereaa ar visiem saviem 60W jaudu, un tad jau no Jelgavas saakuma liidz paardaugavai var dzirdeet (vismaz FM diapazonaa)

Vieniigi starp raaciju 4W un antenu staav kjiegjelis (pastiprinataajs) un tad nu beigaas sarodaas tie 60.

Bet ar fuureem runaat nav jeega prijoms vinjiem ir bet nav taas atdachas

Kādā ziņā ar furēm nav jēgas runāt? reti kurš fūrinieks tev neatbildēs, ja uzrunāsi viņu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

TX-Archa rakstīja:

ZZXX rakstīja: Jums kaut kādi mazi attālumi.Man busā stāv President pa 280 un antēna pa 48+14magnēts ,bet esot uz Krustpils ielas mierīgi dzirdu Ogri,Ķekavu.. Rekords bija,kad braucot uz Saulkrastiem,Ādažos izdzirdēju jautājumu par Stahančika apli.. Varbūt ,ka diezgan izmetu piķi,bet toties darbībā tas sevi attaisno. A nu ,ja vēl pie šī,tad cb rācija bez radardetektora arī ir tikai 50% no drošas braukšanas.

Nu kaads tur briinums reizeem pats bljauju eetereaa ar visiem saviem 60W jaudu, un tad jau no Jelgavas saakuma liidz paardaugavai var dzirdeet (vismaz FM diapazonaa)

Vieniigi starp raaciju 4W un antenu staav kjiegjelis (pastiprinataajs) un tad nu beigaas sarodaas tie 60.

Bet ar fuureem runaat nav jeega prijoms vinjiem ir bet nav taas atdachas

Kādā ziņā ar furēm nav jēgas runāt? reti kurš fūrinieks tev neatbildēs, ja uzrunāsi viņu...

viņam ir neatļauti palielināta jauda... t.i. viņu dzird, viņs nē... uzrausies uz sakaru inspekciju, konfiscēs aparatūru +sods...

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: noieta ta nav! - mēginājām 10 gab rācijas pirkt, bet prasijām 20% atlaidi - neiedeva teica ka labiem klientiem tikai 5% dodot

a ko domaaji ja pa leetuci jau taa tirgo ?

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Kamdēļ tieši nolokāmu? Ceru, ka neesi sadomājis to uz jumta novietot 45 grādu leņķī, kā daži dara?

Kaut kā jau garāžā iekšā jātiek...

nu liidz kaadiem 70 veel var, peec tam uz firsu aiziet

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

TX-Archa rakstīja:

ZZXX rakstīja: Jums kaut kādi mazi attālumi.Man busā stāv President pa 280 un antēna pa 48+14magnēts ,bet esot uz Krustpils ielas mierīgi dzirdu Ogri,Ķekavu.. Rekords bija,kad braucot uz Saulkrastiem,Ādažos izdzirdēju jautājumu par Stahančika apli.. Varbūt ,ka diezgan izmetu piķi,bet toties darbībā tas sevi attaisno. A nu ,ja vēl pie šī,tad cb rācija bez radardetektora arī ir tikai 50% no drošas braukšanas.

Nu kaads tur briinums reizeem pats bljauju eetereaa ar visiem saviem 60W jaudu, un tad jau no Jelgavas saakuma liidz paardaugavai var dzirdeet (vismaz FM diapazonaa)

Vieniigi starp raaciju 4W un antenu staav kjiegjelis (pastiprinataajs) un tad nu beigaas sarodaas tie 60.

Bet ar fuureem runaat nav jeega prijoms vinjiem ir bet nav taas atdachas

Kādā ziņā ar furēm nav jēgas runāt? reti kurš fūrinieks tev neatbildēs, ja uzrunāsi viņu...

viņam ir neatļauti palielināta jauda... t.i. viņu dzird, viņs nē... uzrausies uz sakaru inspekciju, konfiscēs aparatūru +sods...

tadeelj ka smagajiem ar to jaudu ir kaa ir 4W ~ lidz 4-6km, bet taa jau chalji atsauciigi. Kjiegjeli sleedz iekshaa tad kad ir konkreeti sarunaats uz citiem CH, jebshu par CP aktivitaateem.. Nav jeega citiem trauceet

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nus, tauta - arii man paraadiijusies vajadziiba peec cb diapazona ( 27 mhz) antenas. vai kaadam nav kaada lieka? der arii nestraadaajosha - mosh kautko sakjiimikjoshu

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti