Atlas Motors-mūsu \"laime\" un nedienas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Ļaudis!

Ja kāds ir saskāries ar šo servisu uzrakstiet lūdzu atsauksmes!

Neļausim negodprātīgiem indivīdiem bojāt mums dzīvi un mūsu auto!!!

Pasargāsim citus jaunos uscar lietotājus no nedienām un tādejādi

vairosim mūsu pūlkus!

Ar patiesu cieņu Greger.

 
1 2 3
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tā kā Gregers te nesmuki apsaukājās, teikšu ka mani patiesi priecē, ka kāds serviss piečakarējis krutu apdrošināšanas speciālistu. Tieši apdrošināšanas speciālistu.

Dots pret dotu.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

konkrēts piemērs no kolēģa pieredzes: aizveda savu pasātu, vajadzēja 1 gultni nomainīt. šis iet pastaigā pa pilsētu. pazvana no servisa pēc 45 min, "mēs jums visus 4 gultņus nomainījām". pirmkārt maksā ragā vai arī sāc nu tagad skaidroties otrkārt neticas, ka viņi tik ātri varēja 4 gultņus nomainīt.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Gregers rakstīja: Un vispār, ahūnie prieki jums diviem idiņiem, vismaz arī manam lūztošajam musarņikam kkāda šaize, a to braukāju kā tāds lunis un par servisu pat neiedomājos!!! Cik reizes paši esat bijuši servisā pa pagājušajiem diviem gadiem?

ne reizes neesmu bijis servisā, jo lai gan esi mani pagodinājis ar epitetu Idiņš atšķirībā no tevis, krutais apdrošināšanas ekspert, es kārbai eļļu māku nomainīt pats. Un tāpēc man nav nevienam jāprasa lai pēc garšas nosaka eļļas vecumu.

Saproti, ne visi ir tik nabagi un ne visiem ir tik daudz briva laika un nevēlēšanās brivo laiku pavadīt ar ģimeni...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

elf rakstīja:

Gregers rakstīja: Ha! Tiko atdzina no servisa manu auto, bija jāmaina eļļa un pie reizes nolēmu arī kārbai nomainīt, jo pēdējo reizi to mainiju 40k atpakaļ Atlasā.

Servisa vecis bij atvedis to eļļu man parādīt jo zvēºeja ka tai eļļai ir vismaz 100k!

Tātad pēdējais no Atlasa darītajiem darbiem ir izrādijies kujova padarīts.

Savilkšu visu kopā:

Mainiju amīšus-kko sasipa un čīkst stūre,

Pie reizes ieteica nomainīt atbalsta gūltņus-ielika brāķētus un'kā vēlāk izrādijās arī vecie bija ideālā stāvoklī.

Nomainija stabilizātora atsaiti- pēc 2k noklājās, nomainija vēlreiz, noklājās pēc 5k, bet oriģinālā kurai jau 136k vēl pat netaisās mirt.

Nomainija eļļu kārbā- izrādās nenomainija.

Nu tāds ir mans mīļais AtlasMotors.

Kopumā viņu eksperimenti un to novēršana nu jau pašiem 2 gadiem ir izlīdzinājušies ar A6 uzturēšanas izmaksām

Kāpēc neremontē ar orģināldaļām un kā tu zini ka eļļu neapmainija??? Pats gribi lai pa lēto sataisa un tad brēc ka jūk ārā.

Oriģinālās izmantoju, vai iepriekšējiem auto parakstijos uz neoriģinālo ja serviss ieteica.

Eļļu mehāniķis nosauca par vecu un nav iemesla neticēt jo vecis jau daudzus gadus ar eļļām nodarbojās un tādēļ, ka sadarbojamies jau sen-es viņa servim apdrošināšanu pa lēto, viņš man eļļas par pašizmaksu un par darbu neņem.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

Velomens rakstīja: Un man likās,ka cilvēkam ir jābūt profesionālim savā jomā un jāmāk nopelnīt nauda WC remontam un arī auto remontam.....

tā jau pēc idejas ir, bet ir lietas, par ko servisi plēš naudu nejēgā, bet var arī pats mierīgi izdarīt. tad kāpēc dažreiz biki nesasmērēt rokas? man piemēram nav nekāds svaigais auto un cik nu iespējams daru pats. servisā katram noplēš trīs ādas un vēl brīnies, vai vispār ir kas darīts utt utt

Ādas mani neuztrauc ja darbs labi padarīts, škrobe kad samaksu paņem, bet darbs slikti padarīts, besī pārbaudīt un uz pirkstiem skatīties.

Rokas nesmērēšu pat ap riepām, jo neuzskatu sevi par kompetentu šajā jomā, tam ir speciālisti, bet es pa to laiku labāk pastrādāšu vai ar ģimeni uz jūru aizbraukšu.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Tā kā Gregers te nesmuki apsaukājās, teikšu ka mani patiesi priecē, ka kāds serviss piečakarējis krutu apdrošināšanas speciālistu. Tieši apdrošināšanas speciālistu.

Dots pret dotu.

Pats sāki!

Notiršot kādu rēķinies, ka var gadīties kādreiz vienu ceļa gabalu iet kopā jo Latvija ir sasodīti maza...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: konkrēts piemērs no kolēģa pieredzes: aizveda savu pasātu, vajadzēja 1 gultni nomainīt. šis iet pastaigā pa pilsētu. pazvana no servisa pēc 45 min, "mēs jums visus 4 gultņus nomainījām". pirmkārt maksā ragā vai arī sāc nu tagad skaidroties otrkārt neticas, ka viņi tik ātri varēja 4 gultņus nomainīt.

Es līdzīgā situācijā nesamaksāju, jo darbu nebiju pasūtijis.

No šādām situācijām parasti izvairijos izmantojot dīlerservisu, bet tā kā TC arī nav nekāda sālsmaize tad sākās problēmas ar normāla mehāniķa meklēšanu.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

elf rakstīja:

Gregers rakstīja: Ha! Tiko atdzina no servisa manu auto, bija jāmaina eļļa un pie reizes nolēmu arī kārbai nomainīt, jo pēdējo reizi to mainiju 40k atpakaļ Atlasā.

Servisa vecis bij atvedis to eļļu man parādīt jo zvēºeja ka tai eļļai ir vismaz 100k!

Tātad pēdējais no Atlasa darītajiem darbiem ir izrādijies kujova padarīts.

Savilkšu visu kopā:

Mainiju amīšus-kko sasipa un čīkst stūre,

Pie reizes ieteica nomainīt atbalsta gūltņus-ielika brāķētus un'kā vēlāk izrādijās arī vecie bija ideālā stāvoklī.

Nomainija stabilizātora atsaiti- pēc 2k noklājās, nomainija vēlreiz, noklājās pēc 5k, bet oriģinālā kurai jau 136k vēl pat netaisās mirt.

Nomainija eļļu kārbā- izrādās nenomainija.

Nu tāds ir mans mīļais AtlasMotors.

Kopumā viņu eksperimenti un to novēršana nu jau pašiem 2 gadiem ir izlīdzinājušies ar A6 uzturēšanas izmaksām

Kāpēc neremontē ar orģināldaļām un kā tu zini ka eļļu neapmainija??? Pats gribi lai pa lēto sataisa un tad brēc ka jūk ārā.

To oriģinālo biju domājis otrā pusē, jo mainīta tikai labajā pusē, bet kreisajā vēl original

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Gregers rakstīja: Un vispār, ahūnie prieki jums diviem idiņiem, vismaz arī manam lūztošajam musarņikam kkāda šaize, a to braukāju kā tāds lunis un par servisu pat neiedomājos!!! Cik reizes paši esat bijuši servisā pa pagājušajiem diviem gadiem?

ne reizes neesmu bijis servisā, jo lai gan esi mani pagodinājis ar epitetu Idiņš atšķirībā no tevis, krutais apdrošināšanas ekspert, es kārbai eļļu māku nomainīt pats. Un tāpēc man nav nevienam jāprasa lai pēc garšas nosaka eļļas vecumu.

Saproti, ne visi ir tik nabagi un ne visiem ir tik daudz briva laika un nevēlēšanās brivo laiku pavadīt ar ģimeni...

kāpēc uzreiz cilvēki par nabagiem jāsauc? domā, ka tikai nabagi savam auto pieķeras? man ir priex, ja varu pats savam auto kau ko salabot un arī ko jaunu iemācīties. par eļļām un tml nemaz nerunājot. baigais laiks aiziet uz padsmit tūkstošiem eļļu nomainīt. man tas sanāk 2-3 reizes gadā maximums. tāpat piemēram ziemas/vasaras riepu maiņa. ja man viņas stāv garāžā uz diskiem, man nav grūti pašam nomainīt un laika ziņā tas neaizņems vairāk kā braukt uz servisu gaidīt rindā/pieraxtīties utt. bet naudiņa ietaupīta

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

Gregers rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Gregers rakstīja: Un vispār, ahūnie prieki jums diviem idiņiem, vismaz arī manam lūztošajam musarņikam kkāda šaize, a to braukāju kā tāds lunis un par servisu pat neiedomājos!!! Cik reizes paši esat bijuši servisā pa pagājušajiem diviem gadiem?

ne reizes neesmu bijis servisā, jo lai gan esi mani pagodinājis ar epitetu Idiņš atšķirībā no tevis, krutais apdrošināšanas ekspert, es kārbai eļļu māku nomainīt pats. Un tāpēc man nav nevienam jāprasa lai pēc garšas nosaka eļļas vecumu.

Saproti, ne visi ir tik nabagi un ne visiem ir tik daudz briva laika un nevēlēšanās brivo laiku pavadīt ar ģimeni...

kāpēc uzreiz cilvēki par nabagiem jāsauc? domā, ka tikai nabagi savam auto pieķeras? man ir priex, ja varu pats savam auto kau ko salabot un arī ko jaunu iemācīties. par eļļām un tml nemaz nerunājot. baigais laiks aiziet uz padsmit tūkstošiem eļļu nomainīt. man tas sanāk 2-3 reizes gadā maximums. tāpat piemēram ziemas/vasaras riepu maiņa. ja man viņas stāv garāžā uz diskiem, man nav grūti pašam nomainīt un laika ziņā tas neaizņems vairāk kā braukt uz servisu gaidīt rindā/pieraxtīties utt. bet naudiņa ietaupīta

Nēapvainojies, par nabagu ieminējos jo negribēji saprast kā var maksāt servisam. Es arī laukos būdams pucēju savu auto.

Bet eļļu mainīt vai remontēt principā negribu jo nedz zinu, nedz gribu zināt kā to jādara, nedz ir kur to darīt. A riepas vispār, vakarā uzzvanu cilvēkam, šis nākamās dienas laikā atbrauc pakaļ auto un padarijis darbu atdod man auto, viss prieks par piecīti vairāk nekā parasta riepu maiņa, pietam riepas gan vasarā gan ziemā ir uz vieniem diskiem.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pats ķeros klāt tikai ja runa iet par auto pulēšanu, vai mājas akustikas instalāciju, piemeklēšanu jo to labi pārzinu un māku, bet citas lietas uzticu cilvēkiem kuriem tās ir maizes lieta, jo nejūtos slikti samaksājis kādam par labu darbu un patīkamu servisu.

Kā ekselena servisa un un perfekta darba piemēru labuprāt minēšu Amservu un Vikingu, šie cilvēki māk strādāt un apzinās kā ir jāstrādā ar klientu un ko viņam jāsniedz lai tas nesūkstītos par cenām, iegriezties pie iņiem ir kā pie friziera, patīkami pavadīts laiks lasot žurnālu un dzerot kapiju, un nekad nav jāuztraucās vai darbs ir padarīts labi.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

rrupucis rakstīja:

Gregers rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Gregers rakstīja: Un vispār, ahūnie prieki jums diviem idiņiem, vismaz arī manam lūztošajam musarņikam kkāda šaize, a to braukāju kā tāds lunis un par servisu pat neiedomājos!!! Cik reizes paši esat bijuši servisā pa pagājušajiem diviem gadiem?

ne reizes neesmu bijis servisā, jo lai gan esi mani pagodinājis ar epitetu Idiņš atšķirībā no tevis, krutais apdrošināšanas ekspert, es kārbai eļļu māku nomainīt pats. Un tāpēc man nav nevienam jāprasa lai pēc garšas nosaka eļļas vecumu.

Saproti, ne visi ir tik nabagi un ne visiem ir tik daudz briva laika un nevēlēšanās brivo laiku pavadīt ar ģimeni...

kāpēc uzreiz cilvēki par nabagiem jāsauc? domā, ka tikai nabagi savam auto pieķeras? man ir priex, ja varu pats savam auto kau ko salabot un arī ko jaunu iemācīties. par eļļām un tml nemaz nerunājot. baigais laiks aiziet uz padsmit tūkstošiem eļļu nomainīt. man tas sanāk 2-3 reizes gadā maximums. tāpat piemēram ziemas/vasaras riepu maiņa. ja man viņas stāv garāžā uz diskiem, man nav grūti pašam nomainīt un laika ziņā tas neaizņems vairāk kā braukt uz servisu gaidīt rindā/pieraxtīties utt. bet naudiņa ietaupīta

Nēapvainojies, par nabagu ieminējos jo negribēji saprast kā var maksāt servisam.

kas tur ko nesaprast. varētu domāt, ka zobsiksnu mainu pats un lukturus ar uz aci pieregulēju un citas lietas

vnk, ko varu, to pats ar prieku izdaru. nav mans šrots tik dārgs un vērtīgs, lai viņu pa dīlerservisiem vazātu un arī nešķīst nekas pagaidām pat zobsiksnas maiņa tagad atkrīt, jo ir ķēde

P.S. es ar pats bāzu iekšā mūziku iepriekšējā mobīlī. kārtīgi izstudējos pirms tam, sapirku un saliku. tā kā nekādu pilsētas grāvēju netaisīju, tik tā savām ausīm, tad tīri normāli sanāca

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Neiet jau runa par dārgu vai lētu, pat Jettu vecmuteres dzenu uz VW centru jo tā ir vienkāršāk, protams vecmuteres vīrs neļauj ar izvittībām nodarboties, riepas un eļlu pats maina, bet man pilsētā pat to nav kur darīt da i negribās. Es ne tik mašīnas cik mājas audio un kino zāles lieku, jo tāds hobijs, auto instalēt nemāku, tikai izstrādāt proektu varu.

Mans hobijs ir kalnu velo un labāk to laiku pabraucu pa mežu un palēkāju. Katram savs hobijs, nepatika tava attieksme, nievajoši nolikt jo nevēlos jaukties pa eļļām ir neattaisnojama.

Starpcitu, pie mājām tirgo Pioneer pastūzi pa kkādiem 60 LVL, moš kādam interesē! Samērā labs modelis, nav ahti akunais, bet par to cenu...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Offtopc:

Skatos, ka "Topperam" ar kaut kā gālīgi neiet... ZB jau viņi savu spamu zem šķotkām bāzt. Kādas 6 špargalkas jau esu izmetis...

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Neiet jau runa par dārgu vai lētu, pat Jettu vecmuteres dzenu uz VW centru jo tā ir vienkāršāk, protams vecmuteres vīrs neļauj ar izvittībām nodarboties, riepas un eļlu pats maina, bet man pilsētā pat to nav kur darīt da i negribās. Es ne tik mašīnas cik mājas audio un kino zāles lieku, jo tāds hobijs, auto instalēt nemāku, tikai izstrādāt proektu varu.

Mans hobijs ir kalnu velo un labāk to laiku pabraucu pa mežu un palēkāju. Katram savs hobijs, nepatika tava attieksme, nievajoši nolikt jo nevēlos jaukties pa eļļām ir neattaisnojama.

Starpcitu, pie mājām tirgo Pioneer pastūzi pa kkādiem 60 LVL, moš kādam interesē! Samērā labs modelis, nav ahti akunais, bet par to cenu...

ir jau oki... ja lieki simti pa gadu nava žēl, tas jau katra darīšana. es par sevi saku, ka negribu naudiņu atdot par to, ko pats relatīvi viegli varu izdarīt. ja man nebūtu sava sēta un garāža, ar diez vai piecstāvenes sētā eļļu mainītu un pie kanāla auto mazgātu. lielais FUI visiem tiem, kas eļļu pokujā izgāž uz publiskajām vecajām uzbrauktuvēm!!!

P.S. peace

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: .

Mans hobijs ir kalnu velo un labāk to laiku pabraucu pa mežu un palēkāju.

Mans arī. Pagājušajā nedēļā,kamēr Merivai kaut ko mainīja pa garantiju,tikmēr izbraucu labu treniņu. Atgriežoties servisā, saņēmu auto,ieliku velo un devos mājās.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Gregers rakstīja: Un vispār, ahūnie prieki jums diviem idiņiem, vismaz arī manam lūztošajam musarņikam kkāda šaize, a to braukāju kā tāds lunis un par servisu pat neiedomājos!!! Cik reizes paši esat bijuši servisā pa pagājušajiem diviem gadiem?

ne reizes neesmu bijis servisā, jo lai gan esi mani pagodinājis ar epitetu Idiņš atšķirībā no tevis, krutais apdrošināšanas ekspert, es kārbai eļļu māku nomainīt pats. Un tāpēc man nav nevienam jāprasa lai pēc garšas nosaka eļļas vecumu.

Vai Centis zin kā maina eļļu automātiem ????

Es domāju ka Atlasā to mainija tāpat kā Centis visudaris - nolej tik cik līst un ielej tik cik izlija - tas ir apmēram 1/3 no kopejā eļļas daudzuma , automātiem to lietu tomer dara sarežģītāk !!!

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Vai Centis zin kā maina eļļu automātiem ????

Es domāju ka Atlasā to mainija tāpat kā Centis visudaris - nolej tik cik līst un ielej tik cik izlija - tas ir apmēram 1/3 no kopejā eļļas daudzuma , automātiem to lietu tomer dara sarežģītāk !!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: Vai Centis zin kā maina eļļu automātiem ????

Es domāju ka Atlasā to mainija tāpat kā Centis visudaris - nolej tik cik līst un ielej tik cik izlija - tas ir apmēram 1/3 no kopejā eļļas daudzuma , automātiem to lietu tomer dara sarežģītāk !!!

un ko Tu ar TO gribeeji pateikt

ka zini kaa jaadara pareizi

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: Vai Centis zin kā maina eļļu automātiem ????

Es domāju ka Atlasā to mainija tāpat kā Centis visudaris - nolej tik cik līst un ielej tik cik izlija - tas ir apmēram 1/3 no kopejā eļļas daudzuma , automātiem to lietu tomer dara sarežģītāk !!!

Cik zinu, tad Centis tomātkārbas neatzīst kā šķiru (es arī, laikam iedzimts būs ), tāpēc tādas lietas, kā eļļas maiņa tomātiem prātu lieki nenodarbina.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

to ka pats biju mēģinājis to darīt un nomainiju 1/3 tilpuma ,atlikums sajaucas ar svaigo un tad jau ktrs var pateikt ,ka eļļa nav mainīta 100 k

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pat ja man būtu daudz liekas naudas, vienalga skrūvētu pats Protams, manā gadījumā ir naudas trūkums un vienkārša mašīna, bet beigās lielai daļai servisu apmeklētāju sava laika ekonomija ar uzviju atsitas atpakaļ - kaut kas ne tā sataisīts, un tad ej vai nu taisi par jaunu vai pisies lai tev pārtaisa Un pasakiet ka tā nav Pārāk daudz visādu brīnumu redzēts lai uzticētos servisiem. Pasaulē par 99% diemžēl var uzticēties tikai pašam sev, to vēl varētu attiecināt uz paša koptu tehniku.

Bet par nemācēšanu - ir tāds labs teiciens - darbs dara darītāju Divas reizes vienu un to pašu kļūdu tak neizdarīsi Vēl arī ir tāda lieta kā visādi manuāļi - gan es uz tiem labāk neskatos - pēc grāmatas sanāk, ka man savam šrotam lai nomainītu motoru, bezmaz puse priekšas būtu jājauc laukā

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: to ka pats biju mēģinājis to darīt un nomainiju 1/3 tilpuma ,atlikums sajaucas ar svaigo un tad jau ktrs var pateikt ,ka eļļa nav mainīta 100 k

bet te ir raidiijums par to, ka pilsonis ir paaraakk tizls lai izvilktu taustu aaraa un paskatiitos....

un kas ir pats komiskaakais- vins ar savu tizliibu lepojas...jams lieliski zina kaadaa kraasaa draatinjai ap slotu jaabuut, bet nezina, ka servisi meedz čakareet klientus

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Offtopc:

Skatos, ka "Topperam" ar kaut kā gālīgi neiet... ZB jau viņi savu spamu zem šķotkām bāzt. Kādas 6 špargalkas jau esu izmetis...

Par šitiem vispār nav ko runāt - tā kā viņi ievācās kā reizi man blakus garāžām bijušajā Rīgas Siltuma mājā, tad visu ko esmu atskatījies/atklausījies. I autoakustikas izdotus krievu šlāgerus 2 kvartālu dzirdamības rādiusā, i to kā uz kājām nostāvēt nespējoši mehāniķi ar mersi braukā pa trotuāru un cenšas izlīst pa šķirbu, kas, grozies kā gribi, ir nedaudz šaurāka par auto platumu (un izlien arī, protams, virsbūvei aerodinamika nedaudz uzlabojas procesā).

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Apdrošināšanas speciālistam gribētu ieteikt nomierināties zīmēties ar to ka pat sievu izmīlē speciālists - jo viņš to prot labāk - par Atlasu runājot - nu ir tur takā pašķobijusies kvalitāte

Un visiem jums novēlu atrast meisteru kurš tā arī paprasa, "Man visu izdarīt, jeb pats rokas gribi pasmērēt?"

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti