Aizvilkt auto uz Liepaju

kuka Reģ.: 19.05.2003

Mekleeju kaadu kursh buutu ar mieru par sapraatiigu atliidziibu aizvilkt auto no Rigas uz Liepaaju !

 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kādu auto un kas ir saprātīga atlīdzība

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

1) 118.delfi.lv/...

2) www.sexystyle.lv/...

Lūgtum ja meklē iespēju nogādāt vāģi Liepājā, sk. 1. variantu, ja velk uz krietnām sado mazo spēlēm-2. punkts

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

1) 118.delfi.lv/...

2) www.sexystyle.lv/...

Lūgtum ja meklē iespēju nogādāt vāģi Liepājā, sk. 1. variantu, ja velk uz krietnām sado mazo spēlēm-2. punkts

Nu tik muljkjis ka nezinaatu par evakuatoriem arii es neesmu ! Un summu cik vinji nopleesiis arii aptuveni zinu ... ;( Tapec domaaju ka mani varbuut kaads trosee piekabinaas uz aizvilks pa leeto !

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kādu auto un kas ir saprātīga atlīdzība

Nu to atliidziibu laikam saakumaa buus janosaka japiedaavaa Tev un tad es padomaashu - ir taa sapraatiiga vai nee ...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

sintris rakstīja:

2) www.sexystyle.lv/...

ja velk uz krietnām sado mazo spēlēm-2. punkts

Nu tik muljkjis ka nezinaatu par evakuatoriem arii es neesmu ! Un summu cik vinji nopleesiis arii aptuveni zinu ... ;( Tapec domaaju ka mani varbuut kaads trosee piekabinaas uz aizvilks pa leeto !

Tu tomēr esi dīvainību piekritējs Pa lēto??? Uz Liepāju???

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

kuka rakstīja:

sintris rakstīja:

2) www.sexystyle.lv/...

ja velk uz krietnām sado mazo spēlēm-2. punkts

Nu tik muljkjis ka nezinaatu par evakuatoriem arii es neesmu ! Un summu cik vinji nopleesiis arii aptuveni zinu ... ;( Tapec domaaju ka mani varbuut kaads trosee piekabinaas uz aizvilks pa leeto !

Tu tomēr esi dīvainību piekritējs Pa lēto??? Uz Liepāju???

UN kaapeec gan ne ?! Es pats arii piekristu par kaadiem Ls 20 pakjert ja pats brauktu uz Liepaaju un ieraudziitu shaadu piedaavaajumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Pirmais rakstīja: kādu auto un kas ir saprātīga atlīdzība

Nu to atliidziibu laikam saakumaa buus janosaka japiedaavaa Tev un tad es padomaashu - ir taa sapraatiiga vai nee ...

ja akurāt nav citas izejas un točna baigi vajag un tev nav bail, ka tevi velk nedaudz pārsniedzot atļauto ātrumu, tad pa kādiem rubļiem 50 varu agri no rīta aizvilkt

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kuka rakstīja:

Pirmais rakstīja: kādu auto un kas ir saprātīga atlīdzība

Nu to atliidziibu laikam saakumaa buus janosaka japiedaavaa Tev un tad es padomaashu - ir taa sapraatiiga vai nee ...

ja akurāt nav citas izejas un točna baigi vajag un tev nav bail, ka tevi velk nedaudz pārsniedzot atļauto ātrumu, tad pa kādiem rubļiem 50 varu agri no rīta aizvilkt

Nu taa kaa drusku par daargu ! Pasha auto veertiiba varetu buut uz Ls 500 Man jau nekur arii nedeg - var jau tas auto meetaateis Riigaa te kaut vai meenesi. Varbutu caur pazinjaam un citiem kontaktiem uzrakshu kaadus galus kas mani aizvilks beigu beigaas

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

sintris rakstīja:

kuka rakstīja:

sintris rakstīja:

2) www.sexystyle.lv/...

ja velk uz krietnām sado mazo spēlēm-2. punkts

Nu tik muljkjis ka nezinaatu par evakuatoriem arii es neesmu ! Un summu cik vinji nopleesiis arii aptuveni zinu ... ;( Tapec domaaju ka mani varbuut kaads trosee piekabinaas uz aizvilks pa leeto !

Tu tomēr esi dīvainību piekritējs Pa lēto??? Uz Liepāju???

UN kaapeec gan ne ?! Es pats arii piekristu par kaadiem Ls 20 pakjert ja pats brauktu uz Liepaaju un ieraudziitu shaadu piedaavaajumu

tas jau atkariigs kaads tev tas auto AR kuru gribi vilkt,

panjem vieglajam piekabinamo treili un aizvelc

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tikai ar treili vaj cieto sakabi-vairumam autinju kas ir mèmi pat bremzes nestràdà.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Un ja velk strikjì,tad arì velkamajam jàbùt OCTA.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Tikai ar treili vaj cieto sakabi-vairumam autinju kas ir mèmi pat bremzes nestràdà.

Da tu ko, tas taču arī ir dārgi, pašam vajadzēs degvielu iepildīt, par treileri maksāt. Tie paši 50 arī sanāks. Bet gribās jau "nahaļavu"..psc

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Normàli tà-atrodi labsirdi kas na haljawu aizvelk uz Liepàju,un pusceljà iepraido pokoljà.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kuka rakstīja:

Pirmais rakstīja: kādu auto un kas ir saprātīga atlīdzība

Nu to atliidziibu laikam saakumaa buus janosaka japiedaavaa Tev un tad es padomaashu - ir taa sapraatiiga vai nee ...

ja akurāt nav citas izejas un točna baigi vajag un tev nav bail, ka tevi velk nedaudz pārsniedzot atļauto ātrumu, tad pa kādiem rubļiem 50 varu agri no rīta aizvilkt

Nu taa kaa drusku par daargu ! Pasha auto veertiiba varetu buut uz Ls 500 Man jau nekur arii nedeg - var jau tas auto meetaateis Riigaa te kaut vai meenesi. Varbutu caur pazinjaam un citiem kontaktiem uzrakshu kaadus galus kas mani aizvilks beigu beigaas

tad nu pa leeto- njem un stum

psc paltaks pa daargu... ar asti-3 stundas turp- atpakalj ap 2aam itavo- 5 stundas ~400km x10L/100km = 40L =31ls kas paliek?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a tu izjauc, sakrauj somās un sarunā ar autobusu šoferiem. tie par kādu latiņu aizvedīs

andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

- Labak nemaz nedomaa strikjii vilkties pakalj tos 200 km, nervus sabendeesi gan sev gan vilceejam - nevar ne uz mirkli noverst uzmaniibu no prieksaa braucosaas masiinas un kaaja jaatur uz bremzu pedaalja visu laiku(peec pusstudas iemetas riktiigie stingumkrampji ), jo savaadaak nobremzeet nepaspeesi. Labaak atrodi/sarunaa kaadu leetaaku evakuatoru vai piekabi.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Pats esmu vilcis auto no Bauskas uz Rīgu! ātrumu gan turēju ap 80-90km/h, pašam vnk uz beigām vairs nervi neturēja lēnāk braukt, velkamā transportlīdzekļa vadītājs bija nosvīdis zils no nepārtrauktās uzmanības.

Degviela ar izgāja kosmiskā ātrumā!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Es jau nu tavā vietā paņemtu piekabi un aizvestu.

www.boeckmann.lv/...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

andrix rakstīja: - Labak nemaz nedomaa strikjii vilkties pakalj tos 200 km, nervus sabendeesi gan sev gan vilceejam - nevar ne uz mirkli noverst uzmaniibu no prieksaa braucosaas masiinas un kaaja jaatur uz bremzu pedaalja visu laiku(peec pusstudas iemetas riktiigie stingumkrampji ), jo savaadaak nobremzeet nepaspeesi. Labaak atrodi/sarunaa kaadu leetaaku evakuatoru vai piekabi.

Un kas ta ir 200 km striķī? Nu ok, ja tas nekad nav darīts, tad varbūt arī ir nervus nesaudzējošs pasākums, bet, ja velkamais un velkošais to nedara pirmo reizi, nu nekādām problēmām nevajadzētu būt. Personiskais rekords vilkšanā ir no Kuldīgas līdz Rīgai, nekādu problēmu un pārsteigumu, vidējais pat sanāca ap 80km/h, bet nu vilka ar pazīstams un ne pirmo reizi tādā tandēmā

Topika autoram, manuprāt 50 lohi pa ceļu nav nemaz tik daudz mūsdienās. Treilers/evakuātors nesanāks lētāk, un pa velti ar neviens nevilks, tomēr tiek patērēts vairāk degvielas un laiks arī maksā.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

uz Cēsīm maksāja 100,-ls evakuators. ap 100km

Liepāja ap 210km(skatoties no kuras Rīgas malas).

Benzīnā ap 50 litri x 0,70(shurpu turpu). +cakars.

bez 100,-ls es neņemtos. jo tas ir čakars ,kā jau minēja. nerunājot par papildus slodzi uz visiem mezgliem(arii sajūgu).

sarunā kādu fūru ,lai tevi uzkabina viņa pat nepamanīs ka tu tur esi. bet ir risks ka tevi pavisam aizmirsīs

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Un ja velk strikjì,tad arì velkamajam jàbùt OCTA.

un TA...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

a cik tad vispaar tie prasa par treilja iiri- nu taadu ko var vilkt ar vieglo?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

vai tad treili kaads atceelis C1 kategoriju?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: vai tad treili kaads atceelis C1 kategoriju?

Tas jau atkarībā no pilnas masas, ir arī tādi, kuriem ar B pietiek.

Bet attiecīgai piekabei gan E vajadzēs.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Slinkais rakstīja: vai tad treili kaads atceelis C1 kategoriju?

Tas jau atkarībā no pilnas masas, ir arī tādi, kuriem ar B pietiek.

Bet attiecīgai piekabei gan E vajadzēs.

nu jaja bet cik par sutku njem iziireetaaji ?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti