Kādu vajag likt Jeep Gran cherokee ar 4,7 litru dzineeju?

lotomoto Reģ.: 06.08.2004

vai kāds zin kaadu akumulatoru (ar kaadiem parametriem) var un vajag likt 2000 gada Jeep Gran cherokee ar 4,7 litru dzineeju?

 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

lotomoto rakstīja: vai kāds zin kaadu akumulatoru (ar kaadiem parametriem) var un vajag likt 2000 gada Jeep Gran cherokee ar 4,7 litru dzineeju?

un kas uz vecā rakstīts?

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

No Bosch - S4 008 - 74 Ah, 680 A

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Un kur var nodot vecos beigtos akumulatorus?

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Megaboriss rakstīja: Un kur var nodot vecos beigtos akumulatorus?

www.kuusakoski.lv/...

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: www.varta-automotive.com/...

tikai ne varta ... 3 akumulatori uz dazhaadiem auto visi pirkti vienaa dienaa, vienaa veikalaa, izbeidzaas paaris dienas peec garantijas beigaam ar 1-2 dienu starpiibu. neizskaidrojami, bet fakts.

nezinu vai tagad veel taadi ir, bet pirku delfi (melni ar sarkanu uzrakstu) divus gadus nobraucu pats, paardevu auto un veel tagad nav mainiiti! taas vartas peec manas pieredzes peedeejie shtrunti

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

P.S. aa un viens no tiem varta vispaar nafig uzspraaga! sviesc! (

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Ļoti līdzīga pieredze ar VARTA akumulatoru. Ja nemaldos, tad bija (tolaik) reklamētais SILVER.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Veco akumulatoru tu vari atdot turpat, kur pēc jaunu. Saskaņā ar likumu pārdevējam vecais ir jāsavāc BEZ MAKSAS un ja šis atsakās var sūdzēties vides valsts inspekcijai. Tā kā ir visas tiesības aķi vienkārši veikalā ienest un atstāt tur. Tā arī izdarīju, kad Autofavorīts negribēj ņemt veco pretī, izdrukāju likumu un nu jau atdevu 2 aķus. Iespējams, ka šamie tos aķus nomet pēc tam mežā, bet tā vairs nav mana problēma.

www.baterijas.lv/...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nav nekādas jēgas pirkt dārgos akumulatorus (Boš vai Varta) - tik un tā 100% visi viņi ir pakaļdarinājumi! Tikai lieka naudas uzgrūšana. Es regulāri ņemu no lētā gala ... Dienvidslāvs godam nokalpoja 4 gadus (uz dīzeļa), turks 8 gadus uz moča.

P.S. Motorkaft (ar ko vāģis tika atdzīts no Beļģijas norullēja bez problēmām 7 gadus. Vēl neesmu dzirdējis ka slavenie brendi pirkti Latvijā kalpotu vairāk par 4 gadi!

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

mans vecais akumulators Exide kalpo godam jau 7 gadu.

ja nemaldos, tad freibi tirgo.

senos laikos samaksāju 35 LVL par 55ah.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

man vēl tagad uz a/m A6 2001.g. stāv orģinālais Varta un nekas pagaidām neliecina,ka atdos galus!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nav nekādas jēgas pirkt dārgos akumulatorus (Boš vai Varta) - tik un tā 100% visi viņi ir pakaļdarinājumi! Tikai lieka naudas uzgrūšana. Es regulāri ņemu no lētā gala ... Dienvidslāvs godam nokalpoja 4 gadus (uz dīzeļa), turks 8 gadus uz moča.

P.S. Motorkaft (ar ko vāģis tika atdzīts no Beļģijas norullēja bez problēmām 7 gadus. Vēl neesmu dzirdējis ka slavenie brendi pirkti Latvijā kalpotu vairāk par 4 gadi!

Tā gan laikam ir

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti