Benzīna čeki...

Roi Reģ.: 21.01.2004

Man te radusies tāda situācija ka būs nepieciešami degvielas (benzīna) čeki... summā līdz 20 Ls vai ar maniem rekvizītiem...

Vai ir kaads kurš lej benzīnu un met čekus ārā?

Varbūt varētu vienoties ka nemet ārā bet nodod man? Nu teiksim par kaadiem aliem...

Var te var privaati var uz meilu janis (uz) iauto.lv

 
1 2 3 4
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Man reti kad ir čeki zem 40 Ls.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Grūti iedibināt kontaktus ar tuvākās tankštelles operatoru(i)

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja: Vai ir kaads kurš lej benzīnu un met čekus ārā?

Es leju dīzeli un metu čekus ārā. Žēl, ka Tev neder. Man alus garšo

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Esmu saglabājis pilnīgi visus degvielas (95 E) čekus, sākot no 2007.gada 30.aprīļa. Nekādu trekvizītu tiem virsū nav.

Parasti summa svārstās ap 30-35 Ls un lielākā daļa ir no Statoil!

Ja vajag, varu sarūpēt!

nomiks iekš inbox.lv

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Man tas buus aktuaali Saakot no maija...

Ja kaads ir gatavs sadarboties tad welcome.

Nosuutiishu rekviziitus ko vajag...

Diemzheel peec manas graamatvedes pieprasiijuma cheki bez rekviziitiem tikai liidz 20 ls.. kas virs tiem jaabuut rekviziitiem iedrukaatiem..

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kura firma ta tiks uzmesta?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Labāk interesējies pie motociklistiem - lielāka iespēja zem 20 latiem iekļauties.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Tiem čekiem kas ir virs 20 LVL nopērc kvīšu grāmatiņu saraksti savus rekvizītus.Iebrauc statoilā viņi noštempelēs.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Kura firma ta tiks uzmesta?

Nu sarezhgjiiti tas viss ir un iistu uzmesta netiek...

Vienkaarshi man ir vajadziigs vienaa vietaa nodot pret kilometriem attieciigus chekus bet otraa vietaa man apmaksaa vinju vajadziibaam brauktos km... pret chekiem... taakaa sanaak ka man vajag ~ 60-70 Ls meenesii dubultus chekus

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Vēl ir variants braukt nestes automātos un spaidīt visu kolonku čeku pogas, ar diezgan var savākt

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Vēl ir variants braukt nestes automātos un spaidīt visu kolonku čeku pogas, ar diezgan var savākt

jaa jaa, kaa tad un tad atskaitees uzraadiit, ka dienaa nobrauc apmeerm 7000 km

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Kura firma ta tiks uzmesta?

VID

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja: Nu sarezhgjiiti tas viss ir un iistu uzmesta netiek...

Vienkaarshi man ir vajadziigs vienaa vietaa nodot pret kilometriem attieciigus chekus bet otraa vietaa man apmaksaa vinju vajadziibaam brauktos km... pret chekiem... taakaa sanaak ka man vajag ~ 60-70 Ls meenesii dubultus chekus

Blablabla....kopētāju jau nepazīstam , vai ne?

Taisnība RLagunai.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nabaga cilvēks...gatavs izmaksāt alus lai dabūtu savu likumīgo naudiņu atpakaļ...

saki uzreiz ka gribi santīmu iepizināt, jo tankštelles operators par šo procedūru prasa procentus.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Tiem čekiem kas ir virs 20 LVL nopērc kvīšu grāmatiņu saraksti savus rekvizītus.Iebrauc statoilā viņi noštempelēs.

esi par to droshs?

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Nabaga cilvēks...gatavs izmaksāt alus lai dabūtu savu likumīgo naudiņu atpakaļ...

saki uzreiz ka gribi santīmu iepizināt, jo tankštelles operators par šo procedūru prasa procentus.

Kuraa tankshtellee?

Varu arii procentus kaadus samaksaat..

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Njem nestes karti, un lai vinji uz to vienu vietu nosūta izdrukas - otrā iedosi tās ko automāts atvemj - i rekviziti i viss tev buus

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

chomi firmaas arii vaac chekus, lai atgriestu pvn, dod pretii par to 10% no cheku summas, der 20ls +pvn cheki bez rekviziitiem ar ziimogu, vai virs 20ls uz rekviziitiem....

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Njem nestes karti, un lai vinji uz to vienu vietu nosūta izdrukas - otrā iedosi tās ko automāts atvemj - i rekviziti i viss tev buus

Uz automaatu chekiem rekviziiti??

Neesmu gan redzeejis..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Par gāzi čeki neder

varu katru otro dienu izsniegt aptuveni uz 20 Ls ar visiem Taviem rekvizītiem, ja vaig....

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Čeki ir, bet diezvai Tu brauksi uz laukiem pakaļ

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nabaga cilvēks...gatavs izmaksāt alus lai dabūtu savu likumīgo naudiņu atpakaļ...

saki uzreiz ka gribi santīmu iepizināt, jo tankštelles operators par šo procedūru prasa procentus.

Kuraa tankshtellee?

Varu arii procentus kaadus samaksaat..

Tu esi no nespējnieku patversmes

Vispirms izziņo internetā ka gatavojies kādu apšmaukt, pēc tam vēl gribi lai tevi aiz rokas aizved un iepazīstina ar līdzdalībnieku? Meklē pats, jefiņ.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Roi rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nabaga cilvēks...gatavs izmaksāt alus lai dabūtu savu likumīgo naudiņu atpakaļ...

saki uzreiz ka gribi santīmu iepizināt, jo tankštelles operators par šo procedūru prasa procentus.

Kuraa tankshtellee?

Varu arii procentus kaadus samaksaat..

Tu esi no nespējnieku patversmes

Vispirms izziņo internetā ka gatavojies kādu apšmaukt, pēc tam vēl gribi lai tevi aiz rokas aizved un iepazīstina ar līdzdalībnieku? Meklē pats, jefiņ.

Nu taa jau arii domaaju ka liela tolka nebuus te presiit..

ti d...eeji pa pilnam..

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.

kas tur pienaacaas par personiigiem apvainojumiem peec foruma noteikumiem?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti