Benzīna čeki...

Roi Reģ.: 21.01.2004

Man te radusies tāda situācija ka būs nepieciešami degvielas (benzīna) čeki... summā līdz 20 Ls vai ar maniem rekvizītiem...

Vai ir kaads kurš lej benzīnu un met čekus ārā?

Varbūt varētu vienoties ka nemet ārā bet nodod man? Nu teiksim par kaadiem aliem...

Var te var privaati var uz meilu janis (uz) iauto.lv

 
1 2 3 4
alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.

kas tur pienaacaas par personiigiem apvainojumiem peec foruma noteikumiem?

Sods pēc 12.panta 2. un 4.daļas!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.

ko tik cilvēki mūsdienās nerisina publiskajā telpā...

lai gan, ja cilvēks airē , nu teiksim no Vidrižiem uz Rīgu, katru dienu, lej degvielu, un tie čeki ir lieki, jo neviens tos izdevumus šam neatmaksā tad kāpēc neatsist kaut pusi no samaksātā PVN, atdodod tos kādam citam, kurš nabags , kaut benzu lej, atsperdamies,valstij un tautai kalpojot , bet to pareizi nevar nodokumentēt , nu šos izdevumus, bez citu palīdzības...

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.

ko tik cilvēki mūsdienās nerisina publiskajā telpā...

lai gan, ja cilvēks airē , nu teiksim no Vidrižiem uz Rīgu, katru dienu, lej degvielu, un tie čeki ir lieki, jo neviens tos izdevumus šam neatmaksā tad kāpēc neatsist kaut pusi no samaksātā PVN, atdodod tos kādam citam, kurš nabags , kaut benzu lej, atsperdamies,valstij un tautai kalpojot , bet to pareizi nevar nodokumentēt , nu šos izdevumus, bez citu palīdzības...

Nu nevajag no vidrizhiem..

Es jau rakstiiju ka vajag 60-70 Ls meenesii

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.

reds vienkārši ir nobanojis VIDa iadreses, viņi te netiek iekšā palasīties un veikt preventīvās darbības

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.

kas tur pienaacaas par personiigiem apvainojumiem peec foruma noteikumiem?

Palasi savu tekstu pirms manējā un aizej noraujies podā. saskaņā ar norteikumiem, dirsēj.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Roi rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.

kas tur pienaacaas par personiigiem apvainojumiem peec foruma noteikumiem?

Palasi savu tekstu pirms manējā un aizej noraujies podā. saskaņā ar norteikumiem, dirsēj.

Ja Tev nav citas izejas tad ej un rauj podaa... tur nu Tev nevareeshu paliidzeet...

Bet kas gribeeja un var paliidzeet ar tiem ir sarunaats kas un kaa...

Paldies par uzmaniibu.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

t.i. kas gribeeja un vareeja Man paliidzeet mani intereseejoshaa jautaajumaa tie arii atsaucaas...

Bet Centim diemzheel nevaru paliidzeet varbuut kaads cits var paliidzeet?

Izliidzeesim Centim paliidzeesim vinjam naorauties podaa...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Varu uzdāvināt Centim mazlietotu sauso ateju un ūdens mucu. Atliks tikai raujamo sagādāt.

Kā tu pats iztiksi bez ierastajiem ikdienas piederumiem

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Magistrs rakstīja: Varu uzdāvināt Centim mazlietotu sauso ateju un ūdens mucu. Atliks tikai raujamo sagādāt.

Kā tu pats iztiksi bez ierastajiem ikdienas piederumiem

Iešu dirst uz mežu.

Tas ir prātīgi. Taviem mazbērniem būs dižas egles ko notirgot uz Zviedriju.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja:

RHINO rakstīja: Njem nestes karti, un lai vinji uz to vienu vietu nosūta izdrukas - otrā iedosi tās ko automāts atvemj - i rekviziti i viss tev buus

Uz automaatu chekiem rekviziiti??

Neesmu gan redzeejis..

Nestes cheks skaitās elektroniski veidots (takā citi butu ar roku raxtiiti) un grāmatvedība vinju njem pretii bez aizkjershanās - tikai ja tev ir nestes karte!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Vislabāk esot dirst uz ābeļu saknēm. Ražas kā Černobiļā esot. Sīkāk to lietu zin deksters.

vai ta dexteram te nav bans uz 1000 gadiem ?

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Loti cienijamais ROI. Vai tiešām tev apkārt nav draugu,paziņu vai brīnišķigu kaimiņu?Nu pajautā viņiem ,neticu ka visi brauc ar dīzeļiem vai pilda pilnas bākas.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Labāk interesējies pie motociklistiem - lielāka iespēja zem 20 latiem iekļauties.

Labāk interesējies pie Purvciema/Pļavnieku bumersitiem- tie parasti lej pa 5 Ls, nu max pa 10Ls.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Tiem čekiem kas ir virs 20 LVL nopērc kvīšu grāmatiņu saraksti savus rekvizītus.Iebrauc statoilā viņi noštempelēs.

Vēl vieglāk - aizved visu kaudzi ar čekiem uz jebkuru Statoilu. Iedod operatoram rekvizītus un paprasi lai saraksta lielo kopējo kvīti visiem čekiem. Parasti nākamajā rītā tā kvīts būs gatava.

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Kāpēc nevari uzreiz prasīt čeka dublikātu benzīntankā?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: Kāpēc nevari uzreiz prasīt čeka dublikātu benzīntankā?

Tak nav viņam nekādu čeku, džeks grib taisīt biznesu par dažiem aliem.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: Kāpēc nevari uzreiz prasīt čeka dublikātu benzīntankā?

hmm to nebiju iedomaajis..

paldies.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Bess rakstīja: Loti cienijamais ROI. Vai tiešām tev apkārt nav draugu,paziņu vai brīnišķigu kaimiņu?Nu pajautā viņiem ,neticu ka visi brauc ar dīzeļiem vai pilda pilnas bākas.

Diemzheel taa ir sanaacis ka visi kam chekus nevajag bruakaa ar diizeljiem

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

95-ais

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

drags rakstīja: 95-ais

vienalga 95 vai 98

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Roi rakstīja: Vai ir kaads kurš lej benzīnu un met čekus ārā?

Es leju dīzeli un metu čekus ārā. Žēl, ka Tev neder. Man alus garšo

Man nodereetu diizel cheki!

vienalga kaadaas summās!!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

man ir lieki diiz. cheki ...

ko dod vietā ?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: man ir lieki diiz. cheki ...

ko dod vietā ?

Mazlietotus RIMI stāvvietas čekus.

cmon Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.

kas tur pienaacaas par personiigiem apvainojumiem peec foruma noteikumiem?

Neīdi !

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

subaru rakstīja: man ir lieki diiz. cheki ...

ko dod vietā ?

Mazlietotus RIMI stāvvietas čekus.

Nēnu rightīgs antons tu esi !

Rimčikā maksāt par stāvvietu

ā - un šausmīgi asprātīgs arī laikam

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti