AT remonts

Rxx Reģ.: 13.01.2008
 
1 2
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

RAAP noteikti garām, viņiem būs pofig, cenas "adekvātas"

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Vittrans gertrudes ielaa. salaboja divreiz atraak un divreiz leetaak nekaa raap

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak, tu laikam esi tas skrūvētājs Met ārā to tomātu jau savlaicīgi Rēķini pats - mešalkai kaut kādus sinhronizatorus nomainīt pavelk vismaz uz 250ls, bet tu gribi reanimēt tomātu... Cita lieta, ka kārbu pirkt ir risks...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kaarbas mainja uz meshalku ir murgs. pedaalji, pusasis, spararats ar sajuugu, pats rausteklis ar visiem pribambasiem.... tur buus liela naudas kaudze. tam tomatam remonts buus max 350-400ls man taa domaat.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, bet tur tikai process būs murgs, kamēr tas tomāts pats par sevi ir murgs ar trijiem robiem

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Jā, bet tur tikai process būs murgs, kamēr tas tomāts pats par sevi ir murgs ar trijiem robiem

pirmais golps tak nava dragsters, driiz buus klassika. tomats jareanimee.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pričom tur dragsters? Nesen bija izdevība salīdzināt opja otro tomātgolfmašīnu ar 1.6 karburatornieku pret muteres trešo golfmašīnu ar 1.6 mono - opja golfmašīnai 2x draņķīgāks cēliens, nebijis tā tomāta, cēliens būtu stipri labāks. A tā tik spied pedāli un gaidi kad kkas notiks

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

msh, iedzer indi.

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Man te stāv viens motora ziņā tāds pats auto, tik ar mehānisko kārbu, to tad arī varētu likt. Tur gan kārba gan dzinējs labi, tik sajūgs jauns jāuzliek. Bet nu tas npoteikti nenotiks servisā, bet gan manā pagalmā..

Nez, nekāds lielais murgs jau nav. Man patīk dikti.. Tik derētu šo te izlabot. Ir idejas, kas par vainu? Man ir tāds čuiņiks, ka tur ir kaut kas ieķīlējies un tur ir darbiņš āmuram un skrūvgriezim. Galugālā - kas 81. gada kārbā var būt tik sarežģīts?

Pirmaigs Golfs jau ir klasika..

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja: Man ir tāds čuiņiks, ka tur ir kaut kas ieķīlējies

Hidrotransformators...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ar aamuru un skruuvgriezi tur neko neizdariisi. taas kaarbas pat ir nedaudz sarezhgitaakas par elektriskajaam, jo visi spiedieni reguleejas un paarsleedzas mehaaniskiem varstiniem. dzen tik uz remontu. tomaats jau ir taa lieta, ko jadod professionaliem.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Rxx rakstīja: Man ir tāds čuiņiks, ka tur ir kaut kas ieķīlējies

Hidrotransformators...

Man ar liekas, ka velk uz to pusi, un šitas laikam Slavikam blakusgarāzā nebūs pa spēkam. Ved vien uz servisu, tur bija mufta pa valcējumu jāatver un pēc remonta, ja nemaldos, metināja ciet.

Koroče diezgan sarežģīts process.

Es taisīju RAAP (džekiem gan sanāca "dublis-2"- ar pirmo nesanāca), bet uz tās pašas atrilērijas (laikam) ielas esot vēl viens AT serviss.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Es kaut kur lasījuu, ka RAAP ne pārāk dārgi piedāvā uz apmaiņu jau lietotus hidrotransformatorus - ja tur tā vaina. Vajag aizbraukt pie šiem aprunāties.

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Varētu biš apskaidrot, kas tas hidrotransformators ir un ko viņš dara?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja: Varētu biš apskaidrot, kas tas hidrotransformators ir un ko viņš dara?

var teikt ka sajuuga aizvietotaajs. bet mainiit tikai vinju ir muljkiigi, ja jau nonjem kaarbu, tad ustais kapitalo, un par vinju var aizmirst.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja: Varētu biš apskaidrot, kas tas hidrotransformators ir un ko viņš dara?

Ai ai... Nopērk pirmo mašīnu skrūvēšanai un nezina klasisku ierīču darbības principus

Tavs tomāts sastāv no divām galvenajām daļām - planetārā kārba ar trijiem robiem [un atpakaļrobu] un hidrotransformatora, kurš spēj mainīt pārnesumskaitli 2x [vismaz padumjo ražojuma mašīnām bija 2x ]

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Rxx rakstīja: Varētu biš apskaidrot, kas tas hidrotransformators ir un ko viņš dara?

Ai ai... Nopērk pirmo mašīnu skrūvēšanai un nezina klasisku ierīču darbības principus

Tavs tomāts sastāv no divām galvenajām daļām - planetārā kārba ar trijiem robiem [un atpakaļrobu] un hidrotransformatora, kurš spēj mainīt pārnesumskaitli 2x [vismaz padumjo ražojuma mašīnām bija 2x ]

Ai, ai , gudriniek, parādi man planetāro pārvadu ar trīs pārnesumiem...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

msh rakstīja:

Rxx rakstīja: Varētu biš apskaidrot, kas tas hidrotransformators ir un ko viņš dara?

Ai ai... Nopērk pirmo mašīnu skrūvēšanai un nezina klasisku ierīču darbības principus

Tavs tomāts sastāv no divām galvenajām daļām - planetārā kārba ar trijiem robiem [un atpakaļrobu] un hidrotransformatora, kurš spēj mainīt pārnesumskaitli 2x [vismaz padumjo ražojuma mašīnām bija 2x ]

Ai, ai , gudriniek, parādi man planetāro pārvadu ar trīs pārnesumiem...

Es tev varu vienīgi piedāvāt ieskanēt aprakstu un shēmu par GAZ-21M tomātu, der? Netā slinkums skatīties un nav arī vajadzība...

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Oooo - MSH - labi ka motor×××× nēēsi ... :hihi

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

krishus rakstīja:

msh rakstīja:

Rxx rakstīja: Varētu biš apskaidrot, kas tas hidrotransformators ir un ko viņš dara?

Ai ai... Nopērk pirmo mašīnu skrūvēšanai un nezina klasisku ierīču darbības principus

Tavs tomāts sastāv no divām galvenajām daļām - planetārā kārba ar trijiem robiem [un atpakaļrobu] un hidrotransformatora, kurš spēj mainīt pārnesumskaitli 2x [vismaz padumjo ražojuma mašīnām bija 2x ]

Ai, ai , gudriniek, parādi man planetāro pārvadu ar trīs pārnesumiem...

Es tev varu vienīgi piedāvāt ieskanēt aprakstu un shēmu par GAZ-21M tomātu, der? Netā slinkums skatīties un nav arī vajadzība...

Tu maz zini kas ir planetārais pārvads??? Man domāt, ka nē....

Dafaj, dajoš, gribu redzēt to trīs robu plaņetarku!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tūlīt būs

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Palasies, msh:

en.wikipedia.org/...

mož tādas dumības vairs nerunāsi...

kaut gan maz ticams...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

foto.inbox.lv/...

Palasi šito - noteikti tas pats, tikai latviski un saprotami un par piemēru paņemta reāla kārba, nevis zīmuļdrāzējs

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: foto.inbox.lv/...

Palasi šito - noteikti tas pats, tikai latviski un saprotami un par piemēru paņemta reāla kārba, nevis zīmuļdrāzējs

Aga, bet šajā gadījumā plaņetarka vnk maina pārnesumskaitli starp spararatu un p-kārbas primāro vārpstu konstanti, tāpat kā MAZa riteņu reduktorā...

Kā tā plaņetarka tos trīs robus pārslēdz? Parādi!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

plin- ko var stresot? pamedii pa googlestanti kaads automaats utt...

Golpam klaat tikshana elementaara- attieciigi pasha speekiem veicams pasaakums

hidrotransformators- Citronam Riigaa- 15Ls... b/u protams (mainiits tapa jo skruuves norautas)

kaaroch- stresam nav pamata

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti