Atsauksmes par Toyota Avensis Vagon 04

nick147 Reģ.: 18.12.2003

kādas ir atsauksmes par ~04/05 gada auto ar 2,4 benz motoru?

kāda izturība pa LV ceļiem?

kādas uzturēšanas izmaksas?

 
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

nick147 rakstīja: kādas ir atsauksmes par ~04/05 gada auto ar 2,4 benz motoru?

kāda izturība pa LV ceļiem?

kādas uzturēšanas izmaksas?

Lieliska mašīna!

Uzturēšanas izmaksas-padārgi, bet reti...

Īpaši slavējams dīlerserviss.

Vairāk nekā lieliska mašīna, ne pārāk izlutinātam cilvēkam.

Ir pieci klienti ar šādām mašīnām, visi tikai slavē.

Viens no pieciem jau 300k noskrējiens pa Latvijas ārēm un joprojām slavē.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

ir 05 gads, bet dīzelis, labs auto, nav dārga kasko, ja salīdzina ar audi un tautasvāģi.

Vienīgais kas man iet uz beigāk ir sajūgs vai kautkāds izpiedēj cilindrs, līdz ar to ātrumus pārslēgt grūtāk(ķeras 3)JO maukts vislaik pa pilsētu.

Nezinu kā tumšajām apdarēm , bet man bēšā apdare nav nekāds lētais un cietais plastmass, tas priecē.

Palasies "Lasītāju pieredzē"

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Mašīna, kuru ekspluatēt bez problēmām.

Nenokaujama piekare un patīkams ekstru daudzums

Paskaļa, diezgan ekonomiska (benzīnnieks), bet kopsummā vairāk nekā iesakāms autiņš!

nick147 Reģ.: 18.12.2003
0 0 Atbildēt

jā, laikam būs jāpērk

pārsvarā visi kam ir bijusi saskarsme slavē

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Auto-mietpilsoņa sapnis..klusa,mīksta,papildaprīkojums )),viegla vadāmība(maziņš mīnuss-taisnvirziena kustībā it kā nav 0 punkta..jāstūrē).Attiecībā par skaļumu-tas ir tikai ārpusē,iekšā motoru praktiski nedzird un tā ir 2,0l D4 motora īpatnība(liess maisījums tukšgaitā).Riepu troksnis ar jaunām Uniroyal riepām minimāls,ar stoka Bridgestone varētu būt skaļāka.īsi sakot komforts par ko ir jāmaksā.Salons tiešām ātri smērējas,oriģ. CD nav MP3..FM transmiters nerullē.Pēc 3 ned.ekspluatācijas vairāk nekas nav iekritis prātā.

nick147 Reģ.: 18.12.2003
0 0 Atbildēt

es te esmu atradis ar 2,4 motoru - it kā ir kluss

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bridgestone reāli metamas ārā, priekšstats par autiņu sabojāts pēc pirmajiem ārpuspilsētas kilometriem. Troksnis no riepām un skaņas izolācija Toyota arī nekāda perfektā nav.

Bet kopsummā ir OK

nick147 Reģ.: 18.12.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Bridgestone reāli metamas ārā, priekšstats par autiņu sabojāts pēc pirmajiem ārpuspilsētas kilometriem. Troksnis no riepām un skaņas izolācija Toyota arī nekāda perfektā nav.

Bet kopsummā ir OK

tik traki?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti