Aferista kantoris- ProAudio

Atvars Reģ.: 05.07.2001
 
1 2 3
joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

p.s.

Tie suņi,kuri rej parasti nevar iekost un nekož

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu bet johaidii....

kaadam ....... ir jaabuut lai atstaatu automasiinu bez pienjemsanas/nodosanas akta svesiem onkuljiem gribeejaas santjiku iesipt uz PVN nemaksaasanas reekjina nu i iesipaas...

es savu veco lamatu paaris reizes esmu devis servii , un vienmeer esmu pieprasiijis uzrakstiit aktu, kuraa veel ir odo kilometraazha un punkts ka vecajaam detaljaam ir jaatrodas bagaazniekaa...nekad nav bijusas probleemas...

baigi man vajag, ka kaads auns nobrauc cilveeku pa šmigai, aculiecinieki ir ieraudiijusi nr un tad nu meegjini mentiem pieraadiit ka tas nebiji tu, bet masiina bija"servisaa" nav iekaariena meeneshiem vazaaties pa pasauli un seedeet izolaatoraa...

taa ka nav nekaada "riešana", bet tikai kaarteejo reizi apstiprinaajies fakts ka ne visi ar galvu draudzeejas...

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nu bet johaidii....

kaadam ....... ir jaabuut lai atstaatu automasiinu bez pienjemsanas/nodosanas akta svesiem onkuljiem gribeejaas santjiku iesipt uz PVN nemaksaasanas reekjina nu i iesipaas...

es savu veco lamatu paaris reizes esmu devis servii , un vienmeer esmu pieprasiijis uzrakstiit aktu, kuraa veel ir odo kilometraazha un punkts ka vecajaam detaljaam ir jaatrodas bagaazniekaa...nekad nav bijusas probleemas...

baigi man vajag, ka kaads auns nobrauc cilveeku pa šmigai, aculiecinieki ir ieraudiijusi nr un tad nu meegjini mentiem pieraadiit ka tas nebiji tu, bet masiina bija"servisaa" nav iekaariena meeneshiem vazaaties pa pasauli un seedeet izolaatoraa...

taa ka nav nekaada "riešana", bet tikai kaarteejo reizi apstiprinaajies fakts ka ne visi ar galvu draudzeejas...

Runa ir par to,ka šeit vienmēr visiem patīk otru "nolikt" un personiski aizskart...tāpēc tā ir "riešana"...nenoliedzami cilvēks ir pieļāvis kļūdu un tieši tāpēc,paldies viņam par to,ka viņš no savām kļūdām ļauj mācīties mums...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Atvars rakstīja: Tā nu sanāca, ka manu auto sasita Āra Jākobsonam piedrošā servisas darbinieks. Diemžēl es šim servisam nebiju vienīgais klients, kura auto sasita servisa darbinieki. Tagad shis zellis savam servisam ir nooranizeejis bankrotu lai meksaatu par saviem suudiem. Esiet modri un neuzticiet savuiipashumu shim afeeristam.

Te var izlasiit par sho servisu. www.autonews.lv/...

Ko tur daudz - jāaiziet un jāsalauž vainīgajam roka. Un jāpiedraud, ka ja nauda nebūs līdz 1dienai, tad tiks salauzta otra roka.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Atvars rakstīja: Tā nu sanāca, ka manu auto sasita Āra Jākobsonam piedrošā servisas darbinieks. Diemžēl es šim servisam nebiju vienīgais klients, kura auto sasita servisa darbinieki. Tagad shis zellis savam servisam ir nooranizeejis bankrotu lai meksaatu par saviem suudiem. Esiet modri un neuzticiet savuiipashumu shim afeeristam.

Te var izlasiit par sho servisu. www.autonews.lv/...

Ko tur daudz - jāaiziet un jāsalauž vainīgajam roka. Un jāpiedraud, ka ja nauda nebūs līdz 1dienai, tad tiks salauzta otra roka.

Aha, un pēc tam jēkabsons aizskries un uzrakstīs iesniegumu par izspiešanas mēģinājumu.....

Naf vairs 90 gadi kad šadas metodes bija efektīvas.....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

manuprāt tas jēkanbsons ir vienkārši cirvis, kurš maz ko saprot, no tā ko dara....

bet bez šitadiem lohiem ir ,pēdējā laikā,savairojušies tiesām afēristi, kuri reāli pelna naudu uz visādiem līdzīgiem uzmetieniem...

zinu vairakus gadījumus par ta saucamajiem autoservisiem, kuri piekāš, vai vismaz cenšas, piekāst vienu pēc otras autodetaļu vairumtirzniecības noliktavas, parauc preci uz pēcapmaksu, kāpostu notrallina un nemaksā, kad nedod vairāk preci, tad iet pie nākamā slēgt līgumus un tā pa apli....

summas ir tādas, nu nelielas, lai ar tiesām čakarētos, a tāds kredītreform ar savu datu bāzi, samiem ir pie kājas, kad viena SIA ir jau piekakājusi 2/3 rīgas, tad uzcepj citu...

tā kā salīdzinot ar tiem, tiešam afēristiem, tas jēkabsons tāds puišelis vien ir...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Master_D rakstīja:

Atvars rakstīja: Tā nu sanāca, ka manu auto sasita Āra Jākobsonam piedrošā servisas darbinieks. Diemžēl es šim servisam nebiju vienīgais klients, kura auto sasita servisa darbinieki. Tagad shis zellis savam servisam ir nooranizeejis bankrotu lai meksaatu par saviem suudiem. Esiet modri un neuzticiet savuiipashumu shim afeeristam.

Te var izlasiit par sho servisu. www.autonews.lv/...

Kā pierāda šis gadījums, ir cilvēki, kas citas metodes principā nesaprot.

Autoram lietu ieteiktu pasākumu uzticēt kādam parādu piedziņas kantorim ar sliktu slavu. Ir tādi LV vajag tikai pag'oglēt.

Ko tur daudz - jāaiziet un jāsalauž vainīgajam roka. Un jāpiedraud, ka ja nauda nebūs līdz 1dienai, tad tiks salauzta otra roka.

Aha, un pēc tam jēkabsons aizskries un uzrakstīs iesniegumu par izspiešanas mēģinājumu.....

Naf vairs 90 gadi kad šadas metodes bija efektīvas.....

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

pazuda teksts. vošem ir tēli, kas normāli nesaprot, un pret viņiem var tikai šādi.

vēl jau ir variants uzticēt kādam puskriminālam piedziņas kantorim, lai tiek ar ķēmu galā.

Parādu piedziņas procesā attaisnojas elastīga pieeja. Darbā ar parādniekiem nestrādājam pēc gatavas shēmas. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmantojam visas savas iespējas - arī sadarbību ar valstiskām un komerciālām struktūrām.

www.kreditrisks.lv/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ir taču desmitiem veidu, kā likt cilvēkam noprast, ka samaksāt ir lētāk. ok, rokas laušana = banaļņiks, tomēr var lietiņu izdarīt arī tīri un ar izdomu.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: tomēr var lietiņu izdarīt arī tīri un ar izdomu.

nu jā, tā jau višs ir...

bet tas viss jau arī atiecīgi maksā...

un šitādi sikie žuļiki, jau parasti izbrauc uz to, ka tas summas naf tik nozīmīgas, un ka beigas cietušais vienkārši nospļausies un netērēs vell naudu un nervus.....

bet ja tadām lietām pieietu principiāli, un katrs šitāds gauždaris dabūtu trūkties, tad šādu un līdzīgu gadījumu būtu ar vien mazāk, un mazāk.......jo nenostrādātu nesodījuma apziņa...

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Ir jau tāda lieta, kuru sauc par REPUTĀCIJU!!! Tātad, ja tev suudu Ls 2800 deelj saac melot, veidot maaksliigu bankrotu uttt. Tad kas notiktu ar taadu "biznesmeni", ja skaade buutu ar 4 nulleem?

Ortkaart shim dzekam jau ir probleemas ar likumu . Taa kaa, ja jums rodas veelne izmantot vinja pakalpojumus kautvai uudens motocikla iegaadee vai nomaa metiet laisku loku ! Vinja bizness www.udensmoci.lv

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Mans scenārijs būtu aptaujāt savu paziņu loku pēc būdīgiem skarba paskata keksiem, atrastu kādu kam ir kaijene, rangerovers vai vislabāk H2 hummers, iešautu 100 gramus un ierastos ar biedriem tai viņa servisā paspēlēt teijāteri. Visu paslepus nofilmētu, lai nav pārpratumu pēc tam.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bet vislabāk, kā jau teicu, šo lieti būtu uzticēt profesionāļiem, kas pēc tam paņem % no guvuma.

Cik zinu Pārsla Apsardze kādreiz piedāvāja parādnieku sanāciju šādā veidā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Mans scenārijs būtu aptaujāt savu paziņu loku pēc būdīgiem skarba paskata keksiem, atrastu kādu kam ir kaijene, rangerovers vai vislabāk H2 hummers, iešautu 100 gramus un ierastos ar biedriem tai viņa servisā paspēlēt teijāteri. Visu paslepus nofilmētu, lai nav pārpratumu pēc tam.

Maksātnespēja nozīmē to, ka servisa vairs nav.

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Atvars rakstīja: Latvija raksta ar lielo L !!! Kaut gan mani galiigi nezibriina cilveeku komentaari. Ja ruunaa par kultuuras liimeni tad letinjiem tas ar katru gadu paliek arvien zemaaks. Darba kultuura arii zem katas kritikas...

Pietiek aizbraukt kaut vai uz lietuvu, lai vārdu "Latvija" gribētos rakstīt ar mazo burtu speciāli

nez nez... pastraadaa ar leishiem un latvija liksies paradiize shidaadus sukas veel pamekleet... ( zinu ka ir arii pozitiivi piemeeri- bet mana pieredze saka- nauhj tos ljurljakus)

P.S. latvija ar mazo burtu speciaali jo Latvijas ko vajadzeetu ar lielo raxtiit- nav... ja vien veesturee- i mok kaukad naakotnee ...

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Mans scenārijs būtu aptaujāt savu paziņu loku pēc būdīgiem skarba paskata keksiem, atrastu kādu kam ir kaijene, rangerovers vai vislabāk H2 hummers, iešautu 100 gramus un ierastos ar biedriem tai viņa servisā paspēlēt teijāteri. Visu paslepus nofilmētu, lai nav pārpratumu pēc tam.

Tas no kuras filmas?Vai tad BRIGĀDEI kāda 2.daļa iznākusi?

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

nu bet johaidii....

kaadam ....... ir jaabuut lai atstaatu automasiinu bez pienjemsanas/nodosanas akta svesiem onkuljiem gribeejaas santjiku iesipt. IAuto portālā tik biezie apgrozās. Oficiālajos servisos remontējās. Ar jauniem auto braukā. Tad moš nevajag šito portālu.

Cilvēks savu sāpi izteica, bet saradās hiēnas...

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Man paarnjem aarkaatigas dusmas apzinoties to, ka veel uz visu iemaniijaas muusu Valsts nopelniit. Lai lieta tiktu skatiita tiesaa ir jaasamkasaa Valsts nodeva- 5% no zaudeejuma summas. Taa tika samaksaata, bet uz tiesu es gaidiiju 8 meeneshus !!! Skaidrs, ka astonju meeneshu laikaa firma tika norauta podaa pilniibaa un savukaart servisa iipasniek Āris Jākabsons savi uzdeva par lielaako keditoru. Taa kaa- uz zemes nav taisniibas , duurei tik speeks...

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Pirmdiena atkal atnesa jautriibu- izraadaas muusu policija uz manu auto sakraa ar to, ka Āra Jākobsona darbinieks buudams bez vadiitaaja aplieciibas izraisiijis CSNg uzlika liegumu un sodu Ls400 apmeeraa!!! Tagad man naaksies skradiitr pa instanceem un meegjinaat pieraadiit to, ka man ar sho CSNg nav nekaada sakara. Taa luuk tautieshi- Āris Jākosons ir cilveeks, kursh maak radaiit probleemas- ilgtermiņā///

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Mja pazīstama sajūta šajā valstī, ka tev vienmēr un visur ir jācenšas pierādit ka neesi "ēzelis", nevis ka kompetentās iestādes spētu sakomunicēt un uzvilkt raspisdjajus pēc pilnas programmas, kamēr tevi pašu liek svētā mierā.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: Kasko neko nevar palīdzēt!?

Nekāda iemesla nav, atslēgas tak pats labprātīgi atdeva!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Mja pazīstama sajūta šajā valstī, ka tev vienmēr un visur ir jācenšas pierādit ka neesi "ēzelis", nevis ka kompetentās iestādes spētu sakomunicēt un uzvilkt raspisdjajus pēc pilnas programmas, kamēr tevi pašu liek svētā mierā.

+1

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Mja pazīstama sajūta šajā valstī, ka tev vienmēr un visur ir jācenšas pierādit ka neesi "ēzelis", nevis ka kompetentās iestādes spētu sakomunicēt un uzvilkt raspisdjajus pēc pilnas programmas, kamēr tevi pašu liek svētā mierā.

Neraudi. Īrijā ir vēl traģiskāk. Čomam māju aptīrīja viens poļu šmurgulis tieši pirms ziemassvētkiem, ar visiem lieciniekiem kas centās šo noķert līdz šis ieskrēja savā kāpņutelpā. Policija pie tā šmurguļa aizbrauca tikai janvāra pirmajās darba dienās. Pat ne aizbrauca, piezvanīja telefoniski un uzprasīja vai viņš gadījumā nav apsadzis tādu un tādu māju!

Čoms ir bijušais kriminālpolicijas izmeklētājs. Šis absolūtā šokā par šādu policijas rīcību. Beigās izrādījās ka viņiem nav tiesību aizdomās turamo traucēt oficiālajās brīvdienās, jo tas ir cilvēktiesību pārkāpums. Aiz kam kratīšana netika veikta laicīgi un nekādu lietisko pierādījumu vairs nebija. Kā arī policijai (Īrijā tas saucas "Garda" laikam) nav tiesību neticēt aizdomās turamajam un līdz ar to ja viņš pasaka ka nav vainīgs (pat bez alibi) tad tālākās procesuālās darbības pret viņu tiek pārtrauktas.

Rezultātā čoms ar visu ģimeni mēnesi bija bez naudas un 2 mēnešus bez jebkādiem dokumentiem. Jo nozagtas bija kredītkartes (LV izdotas), nauda un dokumenti (LV pases). Konsulāts arī protams ka pa brīvdienām nestrādāja.

Tas jau vēl nekas, tas pats šmurgulis mēnesi vēlāk vēlreiz centās apzagt to pašu māju...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a nevarēja uzrasktīt policijā iesniegumu ka pašīnu tas puišelis vienkārsi nozaga?

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Tā ir KARMA. Topika autors ar Āri Jakobsonu bija saistīts iepriekšējā dzīvē!!!!!!!!! Iesaku aiziet pie speciālistiem lai noņem karmu, citādi tas nebeigsies!!!!!!!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti