Jautājums apdršināšanas speciem?

lucky Reģ.: 15.01.2006

Šorīt izejot no mājas skatos manam BMW šofera pusē rūtainais logs, bet nav nekas zagts ne vaļā vērts. Zvanu apdrošinātājam ko var līdzēt, jo ir KASKO, šie saka sauc policiju un brauc pie mums. Piezvanu džekiem uz menteni(ieradās 10min laika, paldies par to), šie sataisa proķi viss kārtībā. Sarunāju ātri servisu, kas pa šodienu man ieliks logu, bet interesantākais sākas tad kad sazinos vēlreiz ar apdrošinātāju. Saku, ka nevarēšu šodien pie jums ierasties un veikt auto apsakati lai saņemtu apdrošināšanu, jo daudz dažādu darbu, varēšu pirmdien, bet tikai logs būs iekšā, jo brīvdienās jābrauc ar auto. Šie pasaka pofig, mums vajag mašīnu bez loga un iepūt. Es saku, ka policijas proķis ir, arī fotkas ar atzīmēm varu sataisīt. O.K tad sanāk, ka es tagad nolaidīšu logu , neslēgšu sign., lai mašīnu ņem kas grib un dara ar to ko grib, atstāšu visās vietās kur tusēšu pa brīvdienām tādu kā ir, bet tad jau jūs kā apdrošinātājs man maksāsiet nevis 200Ls atlīdzību, bet pāris 10tk, un tad atkal ņaudēsiet, ka lielas izmaksas cenās jāpaugstina un nezin kas vēl, šie atbild "tādi ir noteikumi". Kā īsti ir ar to auto apskati?

 
1 2 3 4 5
juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

kamēr rakstīji šito penteri varēji aizdzīt uz apskati, jo KASKO pieteikumam jebkurā gadījumā jāraksta iesniegums, utt. tas viss pasākums tev aizņemtu ap 10minūtēm + vēl ceļš.

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tūlīt atnāks trekteris un piepļūtīs tev pilnas ausis.

Pats nevari pie viņiem aizbraukt?

Tur jau tā lieta, šodien nesanāk un pa brīvdienām glaunie kantori tak nestrādā. Aizbraukšu pirmdien, bet tikai jau ar logu, a ko citu?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

lucky rakstīja: Šorīt izejot no mājas skatos manam BMW šofera pusē rūtainais logs, bet nav nekas zagts ne vaļā vērts. Zvanu apdrošinātājam ko var līdzēt, jo ir KASKO, šie saka sauc policiju un brauc pie mums. Piezvanu džekiem uz menteni(ieradās 10min laika, paldies par to), šie sataisa proķi viss kārtībā. Sarunāju ātri servisu, kas pa šodienu man ieliks logu, bet interesantākais sākas tad kad sazinos vēlreiz ar apdrošinātāju. Saku, ka nevarēšu šodien pie jums ierasties un veikt auto apsakati lai saņemtu apdrošināšanu, jo daudz dažādu darbu, varēšu pirmdien, bet tikai logs būs iekšā, jo brīvdienās jābrauc ar auto. Šie pasaka pofig, mums vajag mašīnu bez loga un iepūt. Es saku, ka policijas proķis ir, arī fotkas ar atzīmēm varu sataisīt. O.K tad sanāk, ka es tagad nolaidīšu logu , neslēgšu sign., lai mašīnu ņem kas grib un dara ar to ko grib, atstāšu visās vietās kur tusēšu pa brīvdienām tādu kā ir, bet tad jau jūs kā apdrošinātājs man maksāsiet nevis 200Ls atlīdzību, bet pāris 10tk, un tad atkal ņaudēsiet, ka lielas izmaksas cenās jāpaugstina un nezin kas vēl, šie atbild "tādi ir noteikumi". Kā īsti ir ar to auto apskati?

Kāda kompānija?

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

BTA

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tūlīt atnāks trekteris un piepļūtīs tev pilnas ausis.

Pats nevari pie viņiem aizbraukt?

Maģis jidritvai! Balalaika kujeva arstēties nēesi domājis ar tādu sasistu galvu tak arī sev pāri var nodarīt!

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: kamēr rakstīji šito penteri varēji aizdzīt uz apskati, jo KASKO pieteikumam jebkurā gadījumā jāraksta iesniegums, utt. tas viss pasākums tev aizņemtu ap 10minūtēm + vēl ceļš.

Nevarēju, jo nav ar ko, autiņam logu liek, jo ja aizdzītu piešiem vēlāk tad paliktu šodien bez auto.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

...

Hodža Nasredins bija dikti izbadeejies.Viņš piegāja pie čaihanas kurā tika vaariits plovs, apseedaas pie durviim, izvilka savu aizvakardienas plaaceni un saaka grauzt.

Izskreeja čaihanas saimnieks un saaka pieprasiit samaksu par to, ka Nasredins ēd savu maizi klaat pieosdams garšīgo čaihanas plova smaržu.

Tad Hodža Nasredins izvilka no kabatas monētas, pašķindinaaja un iebāza atpakalj kabatā.

-"Nu tagad mēs esam norēķinājušies, saimniek" viņš teica....

ne ar ko neasocieejas

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ja ievērosi divus noteikumus tad vari rīt vai šovakar mainīt stiklu un trīs dienu laikā no notikuma rakstīt iesniegumu.

1.Maini stiklu oligāti Sia Vējstikls

2.Nenokavē iesniegumu

Problēmu nebūs.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

nu skaties pats ar to savu BMW. tu riskē nākamgad kasko dabūt par 2x lielāku cenu it īpaši jau no BTA.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Gregers rakstīja:

Magistrs rakstīja: Tūlīt atnāks trekteris un piepļūtīs tev pilnas ausis.

Pats nevari pie viņiem aizbraukt?

Maģis jidritvai! Balalaika kujeva arstēties nēesi domājis ar tādu sasistu galvu tak arī sev pāri var nodarīt!

Gribēju ārstēties, bet Straupe jau pilna ar trekteriem. Tā ka nestreso, bet brauc formēt traktora riepu pumpēšanu.

Nu prjam zadornovs!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: nu skaties pats ar to savu BMW. tu riskē nākamgad kasko dabūt par 2x lielāku cenu it īpaši jau no BTA.

Da kam tas bta vajadzīgs, kaskas maksā tā itkā uz apzeltīta pergamenta drukātos a pie maksāšanas mūždien kkādas figņas, šis gadījums spilgts piemērs, normālai kompānijai po, vispār pa telefonu pieteikumu var iesniegt un fočenes ja ļoti vajag kaut pa ēpastu, vai fotogrāfs atbrauktu.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: nu skaties pats ar to savu BMW. tu riskē nākamgad kasko dabūt par 2x lielāku cenu it īpaši jau no BTA.

Starpcitu, kasko nekļūst dārgāks no notikumiem, vnk netiek piemērota atlaide.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaasaka, ka apdirsinaataaji ir kaut kaadi labdari un filantropi....ja es buutu apdrosinaataajs, neparko neatdotu savu naudu peec principa "stuļja utrom a ģengi večerom"...

ja klients nevar atljauties braukt uz kantori, jo aiznjemts ar visaadaam savaam dariisanaam, tad lai maina stiklu pa savu naudu. Bizness ir bizness...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Jaasaka, ka apdirsinaataaji ir kaut kaadi labdari un filantropi....ja es buutu apdrosinaataajs, neparko neatdotu savu naudu peec principa "stuļja utrom a ģengi večerom"...

ja klients nevar atljauties braukt uz kantori, jo aiznjemts ar visaadaam savaam dariisanaam, tad lai maina stiklu pa savu naudu. Bizness ir bizness...

Vispār jau pareizi, bet ir tāda lieta kā pozitīva attieksme pret klientu.Jo pozitīvāka un ērtāka attieksme jo priecīgāks, tātad lojālāks klients

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja viņiem tāda būtu, tad man autiņam šķirba starp Ergo un IFu nebūtu x3

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Taads pozitiivisma un lojaalums liecina tikai par to, ka apdrosinaataaji var atljauties zaudeet kaut kaadas summas pat pienjemot ka bojaajumi tiek apmaksaati arī negodpraatiigas attieksmes rezultaataa....

man nepatiik pati doma, ka es lai arii ar OCTA (nu saki ko gribi, okta ir tas kreejuma smeljamais laucinsh) bet apmaksaaju kaada jau taa labi situeeta teela biezā rumaka remontu...

Taa vien liekas, ka cilveeks nopirsis KASKO ne par ko vairaak neuztraucas-

noparkosies "uz tausti" KASKO nosegs

kaads cits staavvietaa iemanevrees- KASKO nosegs, taapeec pametam savu lamatu kaa ienaak praataa...

Atstaaj veco datorsomu salonaa- obligaati nofizģīs-KASKO nosegs arii to...tas nekas ka soma bija tuksa...

braucam pa ielaam kaa pagadaas- tikliidz viegli ar bamperi aizkjer kaadu, taa nosprostojam satiksmi, gaidam 3 stundas mentus tikai taapeec lai pasam nebuutu jaamaksaa par saviem greekiem...

negribu izklausiities peec veca ôpja, bet "agraak cilveeki brauca praatiigaak"

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Taads pozitiivisma un lojaalums liecina tikai par to, ka apdrosinaataaji var atljauties zaudeet kaut kaadas summas pat pienjemot ka bojaajumi tiek apmaksaati arī negodpraatiigas attieksmes rezultaataa....

man nepatiik pati doma, ka es lai arii ar OCTA (nu saki ko gribi, okta ir tas kreejuma smeljamais laucinsh) bet apmaksaaju kaada jau taa labi situeeta teela biezā rumaka remontu...

Taa vien liekas, ka cilveeks nopirsis KASKO ne par ko vairaak neuztraucas-

noparkosies "uz tausti" KASKO nosegs

kaads cits staavvietaa iemanevrees- KASKO nosegs, taapeec pametam savu lamatu kaa ienaak praataa...

Atstaaj veco datorsomu salonaa- obligaati nofizģīs-KASKO nosegs arii to...tas nekas ka soma bija tuksa...

braucam pa ielaam kaa pagadaas- tikliidz viegli ar bamperi aizkjer kaadu, taa nosprostojam satiksmi, gaidam 3 stundas mentus tikai taapeec lai pasam nebuutu jaamaksaa par saviem greekiem...

negribu izklausiities peec veca ôpja, bet "agraak cilveeki brauca praatiigaak"

Pilnīgi piekrītu, ļaudis ar kasko ir izlaidušies.

Bet par atļaušanos ir tieši pretēji, ja varētu atļauties t.i. ja pietiktu varkas tad ar klientiem neauklētos, bet tā kā konkurence ir liela, bet klientu skaits nosacīti mazs tad gudrākās kompānijas auklējās lai nezaudētu klientus.

VIENOTAS DATU BĀZES NAV, PAR IZMAKSĀM VAR SPRIEST TIKAI NO LTAB BM KLASĒM, TEVI MĒĢINA PAVILKT UN MUĻĶI, EJ CITUR UN MIERS.

nOTEIKTI PAŅEM PIEDĀVĀJUMUS NO RESO, NORICIA UN ERGO.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja: Klau tauta- aptirsinataju kantoriem ir vai nav vienota KASKo apdrosinasanas datubaze.

Pazina gribeja pagarinat Kasko polisi BTA- sim sogad ierubija Kasko par 70lvl vairāk- jo izrādās sis ieprieksejā gada bija spguli pa KASKO nomainijis.

Es šim saku- tak vajadzeja nemt citu KASKO kantori.

Sis man preti- ka apdrosinatajiem esot vienota DB par visiem kasko gadijumiem.

Es saku- nav gan..

Tad kā Tur ir

Blje...neievēroju, ka runa ir par manu mīluli BTA.

Tin prom no turienes un apdrošinies normālā kompānijā.

Ja varēji atļauties BTA tad vari arī Ergo, paņem un nemocies.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Gribēju teikt Nodicija, Ergo un Reso europa

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja musu apdirsinataji.......Vacija aizbrauc uz servisu un pec tam ar reķinu uz apdrošinatajiem un nekadu problemu.Un nakamaja gada nav nekadu uzcenojumu.Tak nakuj visas kasko

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Gribēju teikt Nodicija, Ergo un Reso europa

kāpēc BTA nav labs?

Es zinu, pats esmu pārbaudījis, ka Balva čakarē ar izmaksām; ta nu tagad domāju iekš BTA... meitene no IZZI teica, ka BTA esot oki daudzmaz.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja musu apdirsinataji.......Vacija aizbrauc uz servisu un pec tam ar reķinu uz apdrošinatajiem un nekadu problemu.Un nakamaja gada nav nekadu uzcenojumu.Tak nakuj visas kasko

Vācieši arī nesēž visu nakti pēc negadijuma domādami kā apsipt apdrošinātāju!!! Tāpēc tur tā sfēra daudz sakārtotāka!

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Jaasaka, ka apdirsinaataaji ir kaut kaadi labdari un filantropi....ja es buutu apdrosinaataajs, neparko neatdotu savu naudu peec principa "stuļja utrom a ģengi večerom"...

ja klients nevar atljauties braukt uz kantori, jo aiznjemts ar visaadaam savaam dariisanaam, tad lai maina stiklu pa savu naudu. Bizness ir bizness...

Zināma taisnība jau ir, bet ja skatās no otras puses, jau pie šiem drošinos 8 gadus, maksājot ne mazas naudas, jo šajā gadījumā arī mēnesi atpakaļ apdrošināju un E60 nemaz tika maza tā summa nav, nekad neviena izmaksa šo gadu laikā nav bijusi, un varbūta arī šoreiz neprasītu, bet abidna par to, ka kāds urla sportenēs to izdarījis, bet par tādiem maks nemaz neveras vaļā.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Ja musu apdirsinataji.......Vacija aizbrauc uz servisu un pec tam ar reķinu uz apdrošinatajiem un nekadu problemu.Un nakamaja gada nav nekadu uzcenojumu.Tak nakuj visas kasko

Vācieši arī nesēž visu nakti pēc negadijuma domādami kā apsipt apdrošinātāju!!! Tāpēc tur tā sfēra daudz sakārtotāka!

Labi tu jau protams busi apdrošinataju puse.Bet ja kasko cena ir 700ls un es sadauzu spoguli man samaksa 100 ls,bet nakamaja gada man kasko 850ls,tad sanak ka kasko ir tikai lai iekastu naudu,bet izmaksas gadijuma nakamaja gada paņemam atpakaļ ar uzviju un reali pats samaksa par spoguli un vel 700 ls uzdavini kaut kadam sukataju kantorim

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Gregers rakstīja: Gribēju teikt Nodicija, Ergo un Reso europa

kāpēc BTA nav labs?

Es zinu, pats esmu pārbaudījis, ka Balva čakarē ar izmaksām; ta nu tagad domāju iekš BTA... meitene no IZZI teica, ka BTA esot oki daudzmaz.

Uhu...un man vakar Ladas dīleris teica, ka patiesībā viss esot merš līmenī...

Nejau meitene no IZZI skries regulēt tev zaudējumus, viņai po cik tu ar viņiem sipsies, viņa tikai noplātīs rokas un ja tev nesamaksās tad smagi nopūtīsies un teks TĀ JAU GADĀS.

Šogad, pēc balvas noteikumu un kadru pārķemēšanas balva ir 5 reiz labāka par BTA, bet nesaku, ka baigi foršā, nedaudz velk laiku, bet vienmēr samaksā un nemeklē tizlus iemeslus nesamaksāt.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti