Opel Zafiras pirkšana

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008

Ir doma pirkt Zafiru 1999-2001, 1,8benzins...Vai doma ir pareiza???Un ko varat ietekt.Paldies

 
1 2 3 4
Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja: ka es saprotu Zafirai rezerves riepai atrašanas vieta aizmugure zem auto kuzova????vai tas ir ta???Un ka ta ar noņemšanu, un vai tad neruse pats mehanisms ar riepas disku???

Jā tas tā ir. Noņemšana ir tāda, ka attaisa auto bagāžnieka vāku, tad ar ja nemaldos 17 izmēra atslēgu (ar to pašu kurar der rata skrūvēm) atskrūvē no iekšpuses skrūvi, līdz apakšā eošais rezerves rata stiprinājums paliek karājoties drošibas striķī (aptuveni 10 cm garš. Tad nometoties uz ceļiem atkabina šo drošības striķi un stiprinājuma viens gals (otrs turās eņģēs)atmetas pret zemi, pēc tam var izņemt auto riepu. Šmucīga padarīšana, bet izdarīt var.

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja:

vdrug32 rakstīja: ka es saprotu Zafirai rezerves riepai atrašanas vieta aizmugure zem auto kuzova????vai tas ir ta???Un ka ta ar noņemšanu, un vai tad neruse pats mehanisms ar riepas disku???

Jā tas tā ir. Noņemšana ir tāda, ka attaisa auto bagāžnieka vāku, tad ar ja nemaldos 17 izmēra atslēgu (ar to pašu kurar der rata skrūvēm) atskrūvē no iekšpuses skrūvi, līdz apakšā eošais rezerves rata stiprinājums paliek karājoties drošibas striķī (aptuveni 10 cm garš. Tad nometoties uz ceļiem atkabina šo drošības striķi un stiprinājuma viens gals (otrs turās eņģēs)atmetas pret zemi, pēc tam var izņemt auto riepu. Šmucīga padarīšana, bet izdarīt var.

...Nu reee...sakariga atbilde bez liekas filosofijas...Klau, nu tad saki ludzu, cik ta pilna massa zafirai???

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja:

Bolzens rakstīja:

vdrug32 rakstīja: ka es saprotu Zafirai rezerves riepai atrašanas vieta aizmugure zem auto kuzova????vai tas ir ta???Un ka ta ar noņemšanu, un vai tad neruse pats mehanisms ar riepas disku???

Jā tas tā ir. Noņemšana ir tāda, ka attaisa auto bagāžnieka vāku, tad ar ja nemaldos 17 izmēra atslēgu (ar to pašu kurar der rata skrūvēm) atskrūvē no iekšpuses skrūvi, līdz apakšā eošais rezerves rata stiprinājums paliek karājoties drošibas striķī (aptuveni 10 cm garš. Tad nometoties uz ceļiem atkabina šo drošības striķi un stiprinājuma viens gals (otrs turās eņģēs)atmetas pret zemi, pēc tam var izņemt auto riepu. Šmucīga padarīšana, bet izdarīt var.

...Nu reee...sakariga atbilde bez liekas filosofijas...Klau, nu tad saki ludzu, cik ta pilna massa zafirai???

Auto pilnā masa protams ir atkarīga no tajā uzstādītā dzinēja un vēl citām štellēm piem. kondiška utt. Nezinu cik šajā saitā catalog.auto.ru/... ir patiesa informācija, bet orientējoši vari apskatīties kāda ir pilnā masa Zafirai atkarībā no tajā uzstādītā dzinēja.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja:

Bolzens rakstīja:

vdrug32 rakstīja: ka es saprotu Zafirai rezerves riepai atrašanas vieta aizmugure zem auto kuzova????vai tas ir ta???Un ka ta ar noņemšanu, un vai tad neruse pats mehanisms ar riepas disku???

Jā tas tā ir. Noņemšana ir tāda, ka attaisa auto bagāžnieka vāku, tad ar ja nemaldos 17 izmēra atslēgu (ar to pašu kurar der rata skrūvēm) atskrūvē no iekšpuses skrūvi, līdz apakšā eošais rezerves rata stiprinājums paliek karājoties drošibas striķī (aptuveni 10 cm garš. Tad nometoties uz ceļiem atkabina šo drošības striķi un stiprinājuma viens gals (otrs turās eņģēs)atmetas pret zemi, pēc tam var izņemt auto riepu. Šmucīga padarīšana, bet izdarīt var.

...Nu reee...sakariga atbilde bez liekas filosofijas...Klau, nu tad saki ludzu, cik ta pilna massa zafirai???

ja zafira ir visnotalj uzticama mashiina, tu tak to njemsi neatkariigi no taa kur atrodas rezerves ritenis un cik eerti ir tam piekljuut, vai ne ta ?

tad kapec uzdot liekus jautaajumus par rezerves riteni, ja uzdod tos auto pirkshanas apsveerumu kontekstaa ??? iznaak, ka lieki filosofee tu pats, uzdodot par daudz nevajadziigu jautaajumu

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

paldies Bolzenam par labu saitiņu...!!

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

JA pirktu Zafiru, tad OPC versiju.....

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

...NU..nu, pastastat kas tas pa OPC versiju????????????

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja: ...NU..nu, pastastat kas tas pa OPC versiju????????????

OPC -Opel Power Center. Auto ar 2 litru benzīna turbo motoru 240 ZS. Šķiet, ka sēdināta piekare. Noteikti, ka iet labi, bet pats nepirktu. Uzskatu, ka pazemināta piekare Latvijas ceļiem nav tā labākā versija. Ir arī parastie auto ar OPC paketi, kas nozīmē, ka ir kaut kādi elementi (pārsvarā vizuāli -spoileri utt.) paņemti no īstās OPC versijas.

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

...Hmmm, nu jaaa Paldies par info, bet laikam tomer 1.8 bezinieks man bus tuvak. Nu tad jautajums par zobsiksnu, ka ta ar to lietu, pec kada nobraukuma jamaina, nu konkreti Zafirai????

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja: ...Hmmm, nu jaaa Paldies par info, bet laikam tomer 1.8 bezinieks man bus tuvak. Nu tad jautajums par zobsiksnu, ka ta ar to lietu, pec kada nobraukuma jamaina, nu konkreti Zafirai????

Uz šo jautājumu precīzi neatbildēšu, jo 2,2 l dīzelim, kāds ir man, ir ķēde un šis jautājums man nav bijis aktuāls.

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

Nu ko, tad varbut var atbildet tas kam tada lieta ar zobsiksnu ir bijusi???

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

OPC - Opel Performance Center

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Zobsiksu vēlams mainīt uzreiz pēc pirkšanas, neskatoties ne uz kādiem iepriekšējā saimnieka apgalvbojumiem par tiko mainītu u.t.t.

Pēc tam tik biezi cik paredzējis ražotājs parasti ~50000 t

Es tomēr Zafiru ņemtu ar dīzeli.. tas 1.8 nebūs nekas baudāms un degvielas patēriņš arī nebūs nekāds draudzīgais...

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

Saki dizeli...gribi teikt ka ar tadam degvielas cenam(dizelim) es vinnešu???Kur ta ekonomija kad tadi cenniki???Ar to pašu benzina daudzumu var tik pat gandriz nobraukt ka ar soļaru...Nu ja vienigi no krivijas soļaru izmantot, tur tiešam cenas starpiba verama

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

viss jau atkarigs kur brauc.

personigais piemers.

fordMondeo 2002gads 2.0TDCI 5,8l/100km, radiniecei ToyotaYaris 1.3benzins 6,0l/100km pie tam tiek braukts vienados apstaklos un marsrutos (pieriga/riga -50/50).

un teiksim ja tev benzins ed 9l/100km, bet dizelis 7l/100km, tad pat pie esosas 10sant starpibas sanak - 7,2Ls/100km benzins un 6,3Ls/100km dizelis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja:

vdrug32 rakstīja: ...Hmmm, nu jaaa Paldies par info, bet laikam tomer 1.8 bezinieks man bus tuvak. Nu tad jautajums par zobsiksnu, ka ta ar to lietu, pec kada nobraukuma jamaina, nu konkreti Zafirai????

Uz šo jautājumu precīzi neatbildēšu, jo 2,2 l dīzelim, kāds ir man, ir ķēde un šis jautājums man nav bijis aktuāls.

sābiem (ir tāds opeļa paveids) arī ir ķēde, kas jāmaina uz katriem 100 000

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja: Saki dizeli...gribi teikt ka ar tadam degvielas cenam(dizelim) es vinnešu???Kur ta ekonomija kad tadi cenniki???Ar to pašu benzina daudzumu var tik pat gandriz nobraukt ka ar soļaru...Nu ja vienigi no krivijas soļaru izmantot, tur tiešam cenas starpiba verama

Ne ekonomijas dēļ dīzeli, bet brauktprieka dēļ!!!

Līdz divi litri benzīnnieki ir nīkuļi, bet dīzeļiem ir pietiekami NM lai normāli pārvietotos gan pilsētā gan pa šoseju!

Ar 1.8 benzīnnieku braucot ar pilnu salonu un kko bagāžniekā tu nevienu neapdzīsi, jo to ko tu darīsi garām fūrēm par apdzīšanu var nosaukt tikai zapiņa īpašnieks, bet ar 2.0 dīzeli brauksi kā cilvēks!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bolzens rakstīja:

vdrug32 rakstīja: ...Hmmm, nu jaaa Paldies par info, bet laikam tomer 1.8 bezinieks man bus tuvak. Nu tad jautajums par zobsiksnu, ka ta ar to lietu, pec kada nobraukuma jamaina, nu konkreti Zafirai????

Uz šo jautājumu precīzi neatbildēšu, jo 2,2 l dīzelim, kāds ir man, ir ķēde un šis jautājums man nav bijis aktuāls.

sābiem (ir tāds opeļa paveids) arī ir ķēde, kas jāmaina uz katriem 100 000

Da labi! Ķēdi un katrus 100k!!! Var jau protams, bet nakuj!? Normāli cilvēki biežāk par 250k neko nemaina, tik apkopi veic!!!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

nu bļā

Vakar beidzot vienu Zafiru pārdevu, viss tā apstājies, ka nācās atdot par pašizmaksu Tirgoju 2 mēnešus..

Kā reiz bija ar 1.8 benzīna motoru. Iet tas auto normāli, uz šosejas tērē minimāli, ļoti, ļoti kluss un patīkams braukšanā.

Lēts ģimenes minivens, diez vai tur kas plīsīs. Primitīvs kā zābaks

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

))Nu jaaa, ka saka viens mekle, otrs jau pardeva...nu gan jau..)Klau, kas tas pa fiču dzinejam-ECO TEC??? Nu ja var ta saprotama valoda...

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

Nu ta, starp citu, tikko SSeska bija sludinajums , piedava Zafiru 2000g, 2.0dizelitis, itka 168.000 nobraukums un sakum cena-4885ls..jautajums, vai ta cena atbilst tam dizelim 2000gada???Nu protams tur daudz njansen jaņem vera...nu bet tomer, jusu viedoklis, kam bija vairak delas ar dizeliem...

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

)NU kur ta tauta palika...laikam aliņu dzeruļo...))

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tev tie visu laiku par stulbiem jautājumiem? Ja jāuzdod šādi jautājumi, tad pērc to, ko zini un šādi jautājumi nav jāuzdod

Bolzens, ko tā desmit lopu šķirba maina? Regulāri nesies pilnā ručkā cik zefīrs iet? Dārgie zirgspēku fani, neaizmirstiet, ka benzīnnieki savus max lopus attīsta pie 4500-6000k rpm [kaut kādiem šķībačiem arī augstāk]. Cik bieži ar zefīru tā sanāk braukt? Ja grieze atšķiras par 10 nm, tad ir vērts to stiprāko ņemt.

theerny tev labs salīdzinājums gadījies - motors - ķīselis pret benzīna šujmašīnu

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

...)))Nu paldies nomerinaji...vetigs padoms..)))

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

vdrug32 rakstīja: Saki dizeli...gribi teikt ka ar tadam degvielas cenam(dizelim) es vinnešu???Kur ta ekonomija kad tadi cenniki???Ar to pašu benzina daudzumu var tik pat gandriz nobraukt ka ar soļaru...Nu ja vienigi no krivijas soļaru izmantot, tur tiešam cenas starpiba verama

Ne ekonomijas dēļ dīzeli, bet brauktprieka dēļ!!!

Līdz divi litri benzīnnieki ir nīkuļi, bet dīzeļiem ir pietiekami NM lai normāli pārvietotos gan pilsētā gan pa šoseju!

Ar 1.8 benzīnnieku braucot ar pilnu salonu un kko bagāžniekā tu nevienu neapdzīsi, jo to ko tu darīsi garām fūrēm par apdzīšanu var nosaukt tikai zapiņa īpašnieks, bet ar 2.0 dīzeli brauksi kā cilvēks!

beidz taas zekjes piipeet

vai arii esi no tiem daunjiem kas apdziit saak tikai tad kad ir izlecis vstrechkaa?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti