mobilo operatori

tunos Reģ.: 20.07.2004

Kādu operatoru jūs lietojat un kādu tarifu plānu?

papētot savu uzticamo LMT konstatēju ka tas ir vienīgais kurš zvanot uz citu tīklu plēš Ls 0,19 min.

mūsdienās tas tak vājprāts

Kādas ir atsauksmes par biti un tele? ( piem. bite5 vai tele4 plānu), jo norunāju ne īpaši daudz apm. 2-3 h mēnesī

piemērs. slēptie āķi - - tele2 lapā nekur neatrodu ka pie tarifu plāna brīvais 4 klāt vēl jāmaksā par nr. noteicēju

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

varu tev pārdot telefonu ar 2 simkaršu vienlaicīgu atbalstu

saņem zvanus uz abām kartēm... zvanīšana notiek tā, ka tu uzspied numuru un tad izvēlies caur kuru karti zvanīsi

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: Kādu operatoru jūs lietojat un kādu tarifu plānu?

papētot savu uzticamo LMT konstatēju ka tas ir vienīgais kurš zvanot uz citu tīklu plēš Ls 0,19 min.

mūsdienās tas tak vājprāts

Kādas ir atsauksmes par biti un tele? ( piem. bite5 vai tele4 plānu), jo norunāju ne īpaši daudz apm. 2-3 h mēnesī

piemērs. slēptie āķi - - tele2 lapā nekur neatrodu ka pie tarifu plāna brīvais 4 klāt vēl jāmaksā par nr. noteicēju

Ne jau LMT plēš, bet gan citi operatori šādas izmaksas piestāda par ienākošajiem zvaniem. Ja nezinat - tad par ienākošajiem ir jāmaksā - tikai šobrīd to dara zvanītāja operators, nevis zvana saņēmējs. Ja visi draugi ir citos tīklos, tad droši vien ir vērts apsvērt 2 simkartes, bet tā reāli man un manam paziņu lokam sarunas ir 80% iekšējā tīklā, līdz ar to maz interesē izmaksas retajiem zvaniem ārpus. Mēneša beigās vidējais tarifs sanāk gana smieklīgs - piemēram pagājušajā mēnesī 31Ls par 1035 minūtēm - jeb 2,9 santīmi par minūti. Bites superduper "Variantu" piedāvājums ir 3 santīmi par 500 minūtēm un 5 par katru nākamo, kas manā gadījumā būtu ~ 41Ls, jab par 10 latiem vairāk.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Man šķiet, ka Bites tīkls joprojām gļuko - vismaz rīgā noteikti. Regulāri jāpārzvana otrreiz, lai savienotu, savienojums ļoti lēns, citreiz sms ar pirmo reizi neaiziet.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

p.s.

uja kāds domā, ka problēma ir telefona aparātā, tad tā nav taisnība, jo LMT tīklā tas pats aparāts strādā kā šveices pulkstenis.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Man šķiet, ka Bites tīkls joprojām gļuko - vismaz rīgā noteikti. Regulāri jāpārzvana otrreiz, lai savienotu, savienojums ļoti lēns, citreiz sms ar pirmo reizi neaiziet.

Nez, esmu pie bites jau no paša viņu sākuma. Gļuku nekādu nav. Tikai jaiet uz lielajiem saloniem, lielveikalos sēž pilnīgi stulbi jaunieši!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Jau 9 gadus esmu LMT kleints un ar kvalitāti un izmaksām esmu apmierināts.

Tā kā arī darba mobilajam ir LMT pieslēgums (par aptuveni 600 stundu sarunām rēķins ir 6-7 Ls), tad vispār nav nekādu jautājumu.

Arī lietoju DUAL mobilo, lai vienlaikus varētu lietot divas SIM kartes, bet reāli jau sanāk, ka par savu privāto es LMT lieki atskaitu 8 Ls (tarifs Formula, jo to izejošiem zvaniem nelietoju.

Tā nu ar šo karti es papildinu statistiku, albuma apjomu iekš draugiem el vē, kā arī sūtu citas dažādas maksas SMS (8 Ls robežās, saprotams).

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Uz doto momentu, cik man zināms nav nekā labāka par tele2 biznesa pieslēgumu. Sarunas uzņēmuma iekšienē bezmaksas vai pa pilnīgu sviestmaizi (0 - 1.5 santīmi/min) Tele2 tīklā 2 santimi/min uz LMT, LATTELEKOM 4.5 s/min. Abonēšana ar numura noteicēju 1 ls mēnesi. Bet šis jau privātpersonām nav pieejams. Tā tele2 brīvajiem tarifiem nav ne vainas.

Par tele2 gļukiem - nu ļoti reti gadās ka ar 1 reizi nevar sazvanīt. Bet neticu ka LMT ir pilnīgi bez gļukiem

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Ronalds atbalstīts

Tele dva bizness rulle. Pa baltiju un zviedriju viņu tīklā bezmaksas. Abonēšana ~ 2 lati. Minimāls gļuku %, kā visiem pa druskai, lielāko ties esmu novērojis iekš LT problēmas.

Takš var sarunāt ar kādu kam ir SIA paņemt to pieslēgumu, viņi nebauda ikmēneša bilanci, un tev nav starpība vai maksā kā privāts vai sia.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Uz doto momentu, cik man zināms nav nekā labāka par tele2 biznesa pieslēgumu. Sarunas uzņēmuma iekšienē bezmaksas vai pa pilnīgu sviestmaizi (0 - 1.5 santīmi/min) Tele2 tīklā 2 santimi/min uz LMT, LATTELEKOM 4.5 s/min. Abonēšana ar numura noteicēju 1 ls mēnesi. Bet šis jau privātpersonām nav pieejams. Tā tele2 brīvajiem tarifiem nav ne vainas.

Par tele2 gļukiem - nu ļoti reti gadās ka ar 1 reizi nevar sazvanīt. Bet neticu ka LMT ir pilnīgi bez gļukiem

Arī LMT piedāvā starp uzņēmuma darbineikiem sarunas pilnīgi bezmaksas un uz citiem operatotiem par sviestmaizes cenu. Bet katram uzņēmumam var būt savi tarifi, jo to lielums atkarīgs no pieslēgumu skaita.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Uz doto momentu, cik man zināms nav nekā labāka par tele2 biznesa pieslēgumu. Sarunas uzņēmuma iekšienē bezmaksas vai pa pilnīgu sviestmaizi (0 - 1.5 santīmi/min) Tele2 tīklā 2 santimi/min uz LMT, LATTELEKOM 4.5 s/min. Abonēšana ar numura noteicēju 1 ls mēnesi. Bet šis jau privātpersonām nav pieejams. Tā tele2 brīvajiem tarifiem nav ne vainas.

Par tele2 gļukiem - nu ļoti reti gadās ka ar 1 reizi nevar sazvanīt. Bet neticu ka LMT ir pilnīgi bez gļukiem

TELE2 ir 100% gļuku garantija viesabonēšanā. Līdz ar to cilvēkiem, kas regulāri ir ārzemēs ši izvēle vispār nav apsverama. Uz vietas LV, cik zinu, tiešām kvalitāti ir uzlabojuši un šobrīd nevar neko pārmest. Biznesa pieslegumam sarunas uzņēmuma iekšienē ir 0 (nevis 0-1.5). Citus tarifus no galvas neatceros.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: Kādu operatoru jūs lietojat un kādu tarifu plānu?

papētot savu uzticamo LMT konstatēju ka tas ir vienīgais kurš zvanot uz citu tīklu plēš Ls 0,19 min.

mūsdienās tas tak vājprāts

Kādas ir atsauksmes par biti un tele? ( piem. bite5 vai tele4 plānu), jo norunāju ne īpaši daudz apm. 2-3 h mēnesī

piemērs. slēptie āķi - - tele2 lapā nekur neatrodu ka pie tarifu plāna brīvais 4 klāt vēl jāmaksā par nr. noteicēju

aarpraac 19 santiimi LMT ir crazy vienkārši. Skaidrs ka jāpāriet uz tele2 man šobrīd 4 sant. minūtē uz jebkuru tīklu jebkurā laikā bez abonēšanas maksas minimālā maksa 4Ls mēnesī.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

TELE2 biznesam sarunu cena uzņēmuma iekšienē ir atkarīga no uzņēmuma lieluma. Vienam lielam uzņēmumam ar pāris simtiem pieslēgumu = 0, mazai zemnieku saimniecībai ar 5 pieslēgumiem - 1.5 s. minūtē.

Bet tāpat sanāk ļoti lēti - vairāk par 5 ls mēnesī norunāti ir sarežģiti. Par viesabonēšanu - neceļoju biezi - nevaru komentēt. Bet tās pāris reizes kad biju lietuvā, austrijā un vācijā - pilnīgi nekādus gļukus nenovēroju.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

nomiks gan laizj meenesii 25 sutkas pa telefonu pljuutii

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: nomiks gan laizj meenesii 25 sutkas pa telefonu pljuutii

kāds tu acīgs - 60 stundas. sorry!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

tunos rakstīja: Kādu operatoru jūs lietojat un kādu tarifu plānu?

papētot savu uzticamo LMT konstatēju ka tas ir vienīgais kurš zvanot uz citu tīklu plēš Ls 0,19 min.

mūsdienās tas tak vājprāts

Kādas ir atsauksmes par biti un tele? ( piem. bite5 vai tele4 plānu), jo norunāju ne īpaši daudz apm. 2-3 h mēnesī

piemērs. slēptie āķi - - tele2 lapā nekur neatrodu ka pie tarifu plāna brīvais 4 klāt vēl jāmaksā par nr. noteicēju

aarpraac 19 santiimi LMT ir crazy vienkārši. Skaidrs ka jāpāriet uz tele2 man šobrīd 4 sant. minūtē uz jebkuru tīklu jebkurā laikā bez abonēšanas maksas minimālā maksa 4Ls mēnesī.

Varbūt viekārši jāizvēlas normālu pieslēgumu? Šāds tarifs ir vienīgi "Piezvani man" lietotājiem pēc pārsniegtās bezmaksas pusstundas. Man zvans uz citiem operatoriem maksā zem 6 santīmiem (precīzāk neatceros).

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Izsvēru dažādus variantus, salīdzināju izmaksas, Tele2 bija vislabākais piedāvājums.

Sākotnēji uz ~35 numuriem, šobrīd jau pāri par 200 numuriem - ne Bite ne LMT labākus nosacījumus piedāvāt nespēj vai negrib un paši to arī atzīst.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

kaut kad pasen tele2 nāca ar savu piedāvājumu, tipa tele biznes ar brīvajām sarunām uzņemumua iekšienē un citiem labumiem. Bet tā kā galīgi negribējās pāriet no LMT un Tele2, tad ar 2teļu piedāvājuma izdruku, pie LMT un viņi iedeva tieši tādus pašus nosacijumus. Tā ka vajag vienkārši sirsnīgi parunāt par dzīvi un viss notiek.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Jau kopš pašiem pirmsākumiem, kad Tele2 (Baltcom) atbalstīja (lasi - neierobežoja) zagtu telefonu lietošanu, lietoju LMT. Ir maksimālā atlaižu kategorija, ir VIP utt. Un viss apmierina. Jā, varbūt arī kās cits operators piedāvā 2sant./min., bet ir problēma - visi draugi un partneri lieto tikai LMT. Ja es pēkšņi nomainītu operatoru uz kādu kapeiku sipēju, tad man būtu neērti, ka draugi man zvanītu no LMT pa dārgo (starpsavienojuma maksa ir liela). BTW pirms laika pamēģināju biti - !@#$%^&*() - ārprāts - viņu apkalpošanas kultūra bija nenormāla, kvalitāte un pieejamība - tikai "prātā", nevis reāli. Pret LMT nav nekādu iebildumu. Lietoju LMT "Formula 28" + atlaides. Nespēju tik daudz norunāt, kaut runāju ļoti daudz.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā, ka mani partneri radi, draugi, paziņas ir saslēgušies caur manu uzņēmumu, man ~ 60% sarunu ir iekšējā tīklā bez maksas, kas galarezultātā par vairāk kā 30h izejošajam sarunām mēnesī sastāda rēķinu no 14 - 17 Ls.

Tik kruta kā Nomikam ar 6-7 Ls/mēnesī par 60h pagaidām nav piedāvājis neviens operators. Acīm redzot numuru par maz.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tele2 biznasa klients vacija,polija, LT vismaz darbojas perfekti.Un nav tik nenormali cipari jamaksa par arzemju zvaniem

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Tik kruta kā Nomikam ar 6-7 Ls/mēnesī par 60h pagaidām nav piedāvājis neviens operators. Acīm redzot numuru par maz.

Manā uzņēmumā varētu būt ap 1000 pieslēgumiem

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: kaut kad pasen tele2 nāca ar savu piedāvājumu, tipa tele biznes ar brīvajām sarunām uzņemumua iekšienē un citiem labumiem. Bet tā kā galīgi negribējās pāriet no LMT un Tele2, tad ar 2teļu piedāvājuma izdruku, pie LMT un viņi iedeva tieši tādus pašus nosacijumus. Tā ka vajag vienkārši sirsnīgi parunāt par dzīvi un viss notiek.

Man gan LMT, gan Bite paši zvanās un piedāvā savus pieslegumus, bet kad es nosaucu savus Tele2 piedāvātos parametrus, uzreiz atzīst, ka tik labus nosacījumus viņi nav ieinteresēti piedāvāt.

Kā jau teicu - varētu būt, ka numuru skaits parāk mazs.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Tele2 sakari nedaudz klibo - it sevišķi, ja meģina lietot g3 tīklu.

Bet ja sēž uz GSM, tad sakariem nav ne vainas. Pat pārklājums viņiem normāls - bieži nākas blandīties pa dažādiem Latvijas nostūriem un kopumā viss ir ok. Kaitina tikai fakts, ka braucot uz Valmieru, ir gabals uz šosejas, kad uz ~110 braucot, kādas 15 minūtes nav sakaru. Ja nemaldos, tad tas ir pirms Straupes.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tele2 biznasa klients vacija,polija, LT vismaz darbojas perfekti.Un nav tik nenormali cipari jamaksa par arzemju zvaniem

Tikko biju Berlīnē ar sievas draudzeni, kam ir biznesa Tele2. Nez kādēļ savējiem uz Latviju viņa zvanīja no manas sievas telefona un besījās, ka uzņēmums dēļ sadarbības ar Tele2 nedrīkst manīt operatoru.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Izsvēru dažādus variantus, salīdzināju izmaksas, Tele2 bija vislabākais piedāvājums.

Sākotnēji uz ~35 numuriem, šobrīd jau pāri par 200 numuriem - ne Bite ne LMT labākus nosacījumus piedāvāt nespēj vai negrib un paši to arī atzīst.

Nu tak es ar salīdzināju dažādus auto, bet ne MB, ne BMW nespēja un negribēja piedāvāt tādu pašu cenu, ka Hyundai. Paši to arī atzina.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti