mobilo operatori

tunos Reģ.: 20.07.2004

Kādu operatoru jūs lietojat un kādu tarifu plānu?

papētot savu uzticamo LMT konstatēju ka tas ir vienīgais kurš zvanot uz citu tīklu plēš Ls 0,19 min.

mūsdienās tas tak vājprāts

Kādas ir atsauksmes par biti un tele? ( piem. bite5 vai tele4 plānu), jo norunāju ne īpaši daudz apm. 2-3 h mēnesī

piemērs. slēptie āķi - - tele2 lapā nekur neatrodu ka pie tarifu plāna brīvais 4 klāt vēl jāmaksā par nr. noteicēju

 
1 2
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja: Tele2 biznasa klients vacija,polija, LT vismaz darbojas perfekti.Un nav tik nenormali cipari jamaksa par arzemju zvaniem

Tikko biju Berlīnē ar sievas draudzeni, kam ir biznesa Tele2. Nez kādēļ savējiem uz Latviju viņa zvanīja no manas sievas telefona un besījās, ka uzņēmums dēļ sadarbības ar Tele2 nedrīkst manīt operatoru.

Nezinu kas tie tev tur pa murgiem.Tele2 tikai tadeļ tika nomainits jo bij entas reizes letaks neka LMT,tieši zvaniem uz vaciju un esot vacija zvanit uz latviju

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Bucefals rakstīja: Izsvēru dažādus variantus, salīdzināju izmaksas, Tele2 bija vislabākais piedāvājums.

Sākotnēji uz ~35 numuriem, šobrīd jau pāri par 200 numuriem - ne Bite ne LMT labākus nosacījumus piedāvāt nespēj vai negrib un paši to arī atzīst.

Nu tak es ar salīdzināju dažādus auto, bet ne MB, ne BMW nespēja un negribēja piedāvāt tādu pašu cenu, ka Hyundai. Paši to arī atzina.

Debils salidzinajums

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Lietoju LMT Formula28. Praktiski visiem draugiem, paziņām un darba kolēģiem ir LMT, tāpēc izmaksas uz citiem tīkliem kaut kā maz satrauc. Nesen sēdēju un rēķināju, vai ar tele2 brīvo tarifu nesanāktu lētāk - ja nebūtu man ceturtais atlaižu līmenis, tad lats vai divi lētāk sanāktu (kā nu kurš no dažiem pēdējo mēnešu rēķiniem). Bet ar atlaidi un pieskaitot tele2 vēl numura noteicēju, sanāca nedaudz lētāk. Un, pat ja būtu to dažu latu ietaupījums, es ļoti šaubos, ka pārvāktos pie tele2. Cik esmu pēdējā laikā zvanījis uz visādām zivīm vai arī pats no tele2 trubas zvanījis - nu nav tā sakaru kvalitāte tāda, kā LMT. Pieļauju, ka vienkārši sagadīšanās neskaitāmas reizes pēc kārtas, drīkstat apstrīdēt manus pieņēmumus.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

A kas kvalitàtei?Basi vai augsas nepatìk?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: A kas kvalitàtei?Basi vai augsas nepatìk?

Nav stereo

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

batka rakstīja: Tele2 biznasa klients vacija,polija, LT vismaz darbojas perfekti.Un nav tik nenormali cipari jamaksa par arzemju zvaniem

Tikko biju Berlīnē ar sievas draudzeni, kam ir biznesa Tele2. Nez kādēļ savējiem uz Latviju viņa zvanīja no manas sievas telefona un besījās, ka uzņēmums dēļ sadarbības ar Tele2 nedrīkst manīt operatoru.

Nezinu kas tie tev tur pa murgiem.Tele2 tikai tadeļ tika nomainits jo bij entas reizes letaks neka LMT,tieši zvaniem uz vaciju un esot vacija zvanit uz latviju

Cik tavuprat ir entas reizes? Nu pieņemot, ka vismaz trīs - Tele2 būtu jāpiedāvā 13 santīmus zvanam uz latviju un 7 ienākošajiem. Ir tev tāds piedāvājums? Ja ne - debils arguments!

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja: Tele2 biznasa klients vacija,polija, LT vismaz darbojas perfekti.Un nav tik nenormali cipari jamaksa par arzemju zvaniem

Tikko biju Berlīnē ar sievas draudzeni, kam ir biznesa Tele2. .....................

Nu vecīt, iekriti

Kurš lika lielīties

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Seene rakstīja:

batka rakstīja: Tele2 biznasa klients vacija,polija, LT vismaz darbojas perfekti.Un nav tik nenormali cipari jamaksa par arzemju zvaniem

Tikko biju Berlīnē ar sievas draudzeni, kam ir biznesa Tele2. .....................

Nu vecīt, iekriti

Kurš lika lielīties

TeetisSuns Reģ.: 11.01.2007
0 0 Atbildēt

LMT Formula8

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

kas ir "mobilie operatori"?

P.S. te baigi ož pēc krāniņu staipītāju topika

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: varu tev pārdot telefonu ar 2 simkaršu vienlaicīgu atbalstu

saņem zvanus uz abām kartēm... zvanīšana notiek tā, ka tu uzspied numuru un tad izvēlies caur kuru karti zvanīsi

Ko tu tur tirgo?

PM

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Seene rakstīja:

batka rakstīja: Tele2 biznasa klients vacija,polija, LT vismaz darbojas perfekti.Un nav tik nenormali cipari jamaksa par arzemju zvaniem

Tikko biju Berlīnē ar sievas draudzeni, kam ir biznesa Tele2. .....................

Nu vecīt, iekriti

Kurš lika lielīties

Ar ko tieši lielīties?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Publiski tad vismaz nevajag "pa Berlīni ar sievas draudzeni"

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

tarifi ne tarifi, bet LMT balss pārraides kvalitātes ziņā jūtami labāks par visiem pārējiem..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Publiski tad vismaz nevajag "pa Berlīni ar sievas draudzeni"

Nu tak izlasi visu ko rakstīju - varbūt pamanīsi, ka arī mana sieva tur bija. Tikai to īpaši neuzsvēru, jo šī diskusija ir par telefoniem.

Bet nu katrs jau par citiem spriež pēc sevis.

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

bija man formula 8 lmt, rēķins ap 20 -30 ls katru mēnesi tad bija.

Pārslēdzās uzņēmums uz tele2 vairāk tagad rēķins par 12 ls nav bijis.. un runāju es ļoti daudz.

Taču tele2 sakaru kvalitāte gan ir pilnīgi pakaļā.. ar LMT nesalīdzināma.. Kautkan šaubos vai tas atsver praktiski 2x lētākus tarifus.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: bija man formula 8 lmt, rēķins ap 20 -30 ls katru mēnesi tad bija.

Kāpēc tad neizvēlējies Formula18? Būtu varen ietaupījis!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lētāk ir sakariem izmantot dūmus no ugunskura

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: lētāk ir sakariem izmantot dūmus no ugunskura

mjā... tā var spriest tikai cilvēks ar pieredzi

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Tele2 sakari nedaudz klibo - it sevišķi, ja meģina lietot g3 tīklu.

Bet ja sēž uz GSM, tad sakariem nav ne vainas. Pat pārklājums viņiem normāls - bieži nākas blandīties pa dažādiem Latvijas nostūriem un kopumā viss ir ok. Kaitina tikai fakts, ka braucot uz Valmieru, ir gabals uz šosejas, kad uz ~110 braucot, kādas 15 minūtes nav sakaru. Ja nemaldos, tad tas ir pirms Straupes.

ap to vietu visiem ir bik fignja. arii raadzhinju suunainaak kjer.

pats lietoju LMT. taa, ka zvanos maz (reti, kad vairaak par 1h sanaak meenesii), tad meenesii pat 6os latos shad tad sarakstos ar piezvani man un 4.liimenja atlaidi

darba vaagjim bardachokaa meetaajas tels ar bites piesleegumu. var jau buut, ka ir taisniiba, ka 95% Latvijas iedziivotaaju ir pieejami vinju pakalpojumi, bet tad vinjiem ir ciitiigi jaapaarvietojas un jaameklee, kur ir zona

zonas nav pat palielaas pilseetaas, par paakjiem vispaar nav ko runaat.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Kādas vēl ir idejas bez labdarības un draugiem el vē , oho statistikas un tamlīdzīgu figņu pasūtīšanas, kā varētu notērēt o-kartes kredītu? Runāju tik maz, ka mūždien beidzas kredīta termiņš, kaut kredīts vēl ir. Tā nu tas kredīts tur aug. Vai iespējams kaut ko reāli nopirkt ar SMS vai kā citādi?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Kādas vēl ir idejas bez labdarības un draugiem el vē , oho statistikas un tamlīdzīgu figņu pasūtīšanas, kā varētu notērēt o-kartes kredītu? Runāju tik maz, ka mūždien beidzas kredīta termiņš, kaut kredīts vēl ir. Tā nu tas kredīts tur aug. Vai iespējams kaut ko reāli nopirkt ar SMS vai kā citādi?

Apmaksā man stajanku

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

2 gadus atpakaļ man bija Formula 28, jo norunāju to vienā mierā. Tad tarifi palika lētāki un nu jau man izdevīga ir Formula 8. Un arī tādēļ, ka uzņēmums ir LMT klients, visām formulām ir viens tarifs.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

operators Ace2 rullz LMT vienam man bija 40-50Ls ... Bucefala piedaavaatais variants-~35Ls uz 2iem ...man un otrai pusiitei... un nedomaajot kam kur un kaadeelj zvana... da i no mobzja spamojot i te i citur...

kvalitaate- tele balss sakaru zinjaa neatpaliek no LMT...mok man ir laacis uz auss uzkaapis(pirms tam- LMT-8gadus) 3g- minioperai ar atliektiem galiem...

vieniigais kas bik kaitina- siikaas kljuudinjas... tip nr sajaukti...nosleegti par nemaksaashanu... (kas gan parasti 10min laikaa tiek nokaartots-zvans uz Teles pisnesklient'nodalj' un kaartiibaa) ...

savstarpeejie zvani- praktiski haljava(Ace- cik tur bij? 1s-1H? )

zoonas truukums-paaris vietas i maniitas... Elvi- pie Riigas/Maarupes robezjas... un braucot uz Igauniju... pa vidu starp Valku un Valmieru... be tas arii viss...

a par Biteem... hvz... vieniigais kas jamajiem bij - nr kaadu briidi bij izceljami simpaatiski

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti