Mazda 323C 1994 lukturi

kalnz Reģ.: 12.08.2005

Sveiki.

Tiem kam bijusi/ir Mazda 323C noteikti kaut ko zinaas, es ceru, pateikt, ieteikt saistiibaa par faaraam.

Lieta taada ka TA neizgaaju deel taa, ka jaaregulee + tuvo gaismu stara atteels slikts. Tad nu luuk servisaa neko noreguleet nevarot, jo shitaas faaras peec buutiibas ir herna kaa es saprotu - plastmasenes un no taa viss izrietoshais.

It kaa varot tur kaut ko meeginaat bakstiit un tiiriit no iekspuses, bet tas esot bez garantijas ka buus rezultaati Heh, protams, var mekleet b/y vai jaunas, bet tas maksaa lielu piki un tas ir beztolks es uzskatu.

Tad nu luuk jautaajums vai kaads ir saskaaries ar shaada veida probleemu un varbuut ir kaadi ieteikumi?

Paldies.

MAZDA 323C 1.6 1994.g.

 
Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Tolmets

T/G A/M

kalnz Reģ.: 12.08.2005
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja: Tolmets

T/G A/M

Nu Tolmets Mazdas miil jaa, tas ne reizi vien ir apliecinaats shajaa forumaa

Ir kaadam kaada pieredze par sho te manas mazdas probzu?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pats jau uzskaitīji iespējamos variantus

1. Tīrīt vecos (h v z kas sanāks)

2. Meklēt b/u (diez vai būs kaut kas labāks)

3. Meklēt jaunus

3.1. Neorginālos

3.2. Orģinālos

kalnz Reģ.: 12.08.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Pats jau uzskaitīji iespējamos variantus

1. Tīrīt vecos (h v z kas sanāks)

2. Meklēt b/u (diez vai būs kaut kas labāks)

3. Meklēt jaunus

3.1. Neorginālos

3.2. Orģinālos

Jaa, shaadi varianti pastaav...

Mani gan vairaak intereseetu kaada pasha personiiga pieredze shajaa jautaajumaa. Mosh kaadam ir bijusi identiska probleema, attieciigi neemis nost un tiirijis?...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bija man tāda mašīna (Tev laikam ir modelis līdz 94.g, ja 1.6, man bija nakošais, bet problema tā pati). Vienu gadu skatē izlaida, nākošajā sāka piesieties, bet palaida, trešajā gadā vairs nebija mana problēma, jo mašīnu pārdevu.

Ja gribi patīrīt, tad paņem pasildi savienojuma vietu, plēs vaļā un mēģini. Lai izdodas!

P.S. Pēc tam tikai neaizmirsti salīmet atpakaļ.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Noņem lukturus,ielej ūdeni ar fairy,kārtīgi sakuļini,izskalo un beigās kārtīgi izžāvē.Čaļi ir tā darījuši-palīdz.

kalnz Reģ.: 12.08.2005
0 0 Atbildēt

Nu jaa, kaut kaa taa arii buus jaadara.

Paldies par atbildeem

P.S. Uggga, man liidziigi, arii pagaajushajaa TA punktiks bija par taam faaraam, bet palaida ar otro piegaajienu bez visas reguleeshanas, bet shoreiz kaut kaa iipashi 2+2 dabuuju, chuju netikshu cauri bez to faaru staavokla uzlaboshanas :/

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tu arii te sacereejies paliidziibu sagaidiit

mezja divainiitis

kalnz Reģ.: 12.08.2005
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: tu arii te sacereejies paliidziibu sagaidiit

mezja divainiitis

Savaa zinjaa tev taisniiba, jo shiis Diskusijas atrodas zem sadaljas Izklaide. Audi jau laikam taadas probleemas nav, taa ka vari smuki iereekt.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kalnz rakstīja:

ursis rakstīja: tu arii te sacereejies paliidziibu sagaidiit

mezja divainiitis

Savaa zinjaa tev taisniiba, jo shiis Diskusijas atrodas zem sadaljas Izklaide. Audi jau laikam taadas probleemas nav, taa ka vari smuki iereekt.

par ko?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

kalnz rakstīja:

ursis rakstīja: tu arii te sacereejies paliidziibu sagaidiit

mezja divainiitis

Savaa zinjaa tev taisniiba, jo shiis Diskusijas atrodas zem sadaljas Izklaide. Audi jau laikam taadas probleemas nav, taa ka vari smuki iereekt.

Nu nav jau arī - lai arī urša audim ir patizlas konstrukcijas lukturi, tie vismaz ir no stikla un izjaucami Manējie vēl labāki - to vienīgais mīnuss ir gaisma, kuru, protams, gribētos vairāk, bet var iztikt, bet savādak labi lukturi

P.S. Kad paskatās, kas notiek ar visādiem plastmasniekiem uz mūsu ceļiem... Tie vienkārši pēc dažiem gadiem ir izmetami...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ja taas ir plastmasas lampas, ta virsma ir ljoti labi izpuleejama. Formula 1 (taa laikam saucaas. Uz briiviibas gtv./ vairoga krustojuma) veikalaa var iepirkt puleejamaas pastas tjubiku pa kaadi lati 4 un mauc paari ar puleejamo mashiiniiti.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Noņem lukturus,ielej ūdeni ar fairy,kārtīgi sakuļini,izskalo un beigās kārtīgi izžāvē.Čaļi ir tā darījuši-palīdz.

+1

Viss ģeniālais ir vienkāršs

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un cik tad tās fāras maksā? iekš divi auto pa lēto.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

323c no 94. gada vismaz kādreiz bija 30Ls/gab

Marchux Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Bija saskarsme ar shaadu probleemu! BMW ielikaam DEPO lampas, kas peec defaulta to staru kuuli sachakaree. Pilniigi jaunas, bet nederiigas. Proti - tiiriishana beztolkaa... Atrisinaajaam visu ljoti vienkaarshi - aizbraucaam uz servisu - samainiijaam lampas pret b/u orgjinaalajaam - izgaajaam tehnisko - samainiijaam atpakalj!!!

Taa luuk...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Marchux rakstīja: Bija saskarsme ar shaadu probleemu! BMW ielikaam DEPO lampas, kas peec defaulta to staru kuuli sachakaree. Pilniigi jaunas, bet nederiigas. Proti - tiiriishana beztolkaa... Atrisinaajaam visu ljoti vienkaarshi - aizbraucaam uz servisu - samainiijaam lampas pret b/u orgjinaalajaam - izgaajaam tehnisko - samainiijaam atpakalj!!!

Taa luuk...

Un taa Tu visiem brauc pretii un spiidini aciis nepareizu staru kuli

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tās mazdas citiem nespiež virsū, pat nikuja neredz.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

pat=pats

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

bija man lidziga problema 323f 95'

No sakuma iesipu kapeiku- uzliku DEPO pa 15lvl/gab.

pec tam nopirku BU, bet original lukturi - 40LVL

Mans ieteikums- meklē BU lukturi- noteikti uz vietas pārbaudi vai regulējamais zobratu mehanisms darbojas OK- tie mīl izdilt. (ar + skruvgriezni vai 8/10mm atslēdziņu)

P.S. original AURA AUTO ~120lvl bija cik atceros

kalnz rakstīja: Sveiki.

Tiem kam bijusi/ir Mazda 323C noteikti kaut ko zinaas, es ceru, pateikt, ieteikt saistiibaa par faaraam.

Lieta taada ka TA neizgaaju deel taa, ka jaaregulee + tuvo gaismu stara atteels slikts. Tad nu luuk servisaa neko noreguleet nevarot, jo shitaas faaras peec buutiibas ir herna kaa es saprotu - plastmasenes un no taa viss izrietoshais.

It kaa varot tur kaut ko meeginaat bakstiit un tiiriit no iekspuses, bet tas esot bez garantijas ka buus rezultaati Heh, protams, var mekleet b/y vai jaunas, bet tas maksaa lielu piki un tas ir beztolks es uzskatu.

Tad nu luuk jautaajums vai kaads ir saskaaries ar shaada veida probleemu un varbuut ir kaadi ieteikumi?

Paldies.

MAZDA 323C 1.6 1994.g.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti