Pārdodu BMW 320i Touring 97\'

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4 5
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

maxgroup rakstīja: to Kindzulis - tici mam - es ar saviem 280Zs varu apdzīt normāli, a jūs ar saviem 150Zs nelielieties

Ir šitādi redzēti. Visvairāk kaitina ar to, ka braucot ar kruīzkontoroli nākas tādus dēļ viņu raustišanās apdzīt vairākkārt.

maxgroup Reģ.: 26.03.2004
0 0 Atbildēt

Tad nekladzini, ka es nevaru apdzīt - man vienkārši daudz draugiem ir BMW, visi, kam jaunāki par 2000 gadu to nožēlo - ļūk mans vērtējums. Paskaties kā Rīgā BMW brauc pāri dzelzceļa sliedēm - labāk sajūgu sadededzināt - tas ir lētāk nekā visas bukses utt. mainīt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ...ir maniiti lunji arii ar 500HP

zinu vienu tādu...

deksteram ir Lamborghini un točno zinu, ka viš kaut kādus 280Zs velk uz žaņa un iečurā jūrā....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kautkaa neuztrauc ne dz.c. ne brugjis regulaari par shitiem skatiem var ienjirgt...

bez tam- ne bmw vien uz rokaam censhaas paarnest auto paari shkjeershljiem... pietiekami daudz te ir shkjuuneetaaju kas seedinaashanas/zemprofila deelj pabraukt nejeedz arii no nissanistiem i maniiti...

par apdziishanu- nebuus sapraata- arii ar 2x280 aiz fuures seedeesi...va pie tevis...radinji kapos uz solinja... nekaa personiiga

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: ...ir maniiti lunji arii ar 500HP

zinu vienu tādu...

deksteram ir Lamborghini un točno zinu, ka viš kaut kādus 280Zs velk uz žaņa un iečurā jūrā....

katraa gadiijumaa...strikjii piesietus- kaut uz jumta un diikjii

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

maxgroup rakstīja: Un kam viņš vajadzīgs?? Pa sliktu ceļu braucot nespēj remontēt a pa labu apdzīt var tikai vecus golfus un utt., tas neriskējot, lai pretīmbrauciešie neraustītos

Nu i bazars... Es jau nu Tavā vietā būtu labāk paklusējis.

Es ar nožēloju, ka man nav pagaidām pietiekami daudz brīva kāposta, lai iegūtu un uzturētu bembi virs 2000. gada. Un ko man tagad darīt? Raudāt? Daunis...

Auto kā auto par aptuvenu tirgus cenu. Kam vajadzēs, tas paņems. A Tev te ņekuj muti dzesēt - vālē tālāk ar savu 280 lopu monstru, kurā pat sūda koridora tumbačku normāli ielikt nevar, kur nu vel uz bērnu ratiem, sievu un savu datorsomu cerēt...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A par apdzīšanu - katram savas vajadzības un prasmes. Man nav nekādu problēmu veikt normālus un drošus apdzīšanas manevrus ar šo auto. Nav jau liela māksla iekāpt 2x jaudīgākā sporta tačkā un teikt, ka visi pārēji lohi velkas un nejēdz braukt. Lūk, māksla ir nodzīt fūri ar 75 Zs Mazdiņu - un es arī tādus cilvekus pazīstu, kam tas izdodas mierīgi un viņi ar savu 6,5 litru patēriņu ir apmierināti. KATRAM SAVS! I viss!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:...

Būtu tev krāniņš , tu ar varētu iečurāt jūrā...a tagad tikai mutesbļodā....

ja tā mutesbļoda tava... varu arī apmazgāties....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: A par apdzīšanu - katram savas vajadzības un prasmes. Man nav nekādu problēmu veikt normālus un drošus apdzīšanas manevrus ar šo auto. Nav jau liela māksla iekāpt 2x jaudīgākā sporta tačkā un teikt, ka visi pārēji lohi velkas un nejēdz braukt. Lūk, māksla ir nodzīt fūri ar 75 Zs Mazdiņu - un es arī tādus cilvekus pazīstu, kam tas izdodas mierīgi un viņi ar savu 6,5 litru patēriņu ir apmierināti. KATRAM SAVS! I viss!

Ejataktu ar saviem 75Zs. Es mācījos apdzīt ar 53Zs iekš Opel Kadett D (suchen.mobile.de/... . Taisni vai nostaļģija pavilka bildi ieraugot - pat krāsa īstā, tik manējam durvis vairāk bij.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: suchen.mobile.de/...

Nu bet es tač teicu, ka katram savs...

Bet Tevis parādītā askēze reāli iespārda. Man laikam paveicās, jo ar Opel Asconu 1.6 sedanu mācījos ripināties.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sēņotāj, ķer ciet, retro tačka pa 550 eirām

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vai jūs abi (man mamma mācīja, ka lielo J, latviešu valodā, lieto, uzrunājot/uzrakstot kādu konkrētu cilvēku) tagad staipāt gunāriņus?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Kā 1.2D var būt ar 53 lopiem? VAG 1.6D bija ar ~50 un 1.3 benzīns ar kaut kur tikpat...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

khm, viņi, ko - točno lielās?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: suchen.mobile.de/...

pispec , tam vācam pa purrnu vajag šītāda urna 500eur

savu 1,2s (gan ar 75zs), GT kadiķi 81, talajā 92'ajā gadā dabūju par 600DM un viš bij smuki mells ar zelta strīpām un ļitakiem , īsc VAZu 21o8-o9 killers

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S. Kā 1.2D var būt ar 53 lopiem? VAG 1.6D bija ar ~50 un 1.3 benzīns ar kaut kur tikpat...

Naunejausmas. Prasi Mobilei Ne velti tur meklēju, jo pats tos 1.2 (bez S) zirgus vairs sen neatceros. Zinu tik, ka ļoti maz bija, bet toreiz auto patiesībā diezgan kruts likās

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

P.S. 1.2 benzīns, na jau D

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Laikam jau var... ne vienmēr šeit rakstītais jāuztver par vienīgo patiesību, bet savu reizi atbilst:

catalog.auto.ru/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Lūk, māksla ir nodzīt fūri ar 75 Zs Mazdiņu - un es arī tādus cilvekus pazīstu, kam tas izdodas mierīgi un viņi ar savu 6,5 litru patēriņu ir apmierināti. KATRAM SAVS! I viss!

Vispār biki smieklīgi. Es šobrīd savas fūres dzenu ar 175Zs un tādu pat patēriņu

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Lūk, māksla ir nodzīt fūri ar 75 Zs Mazdiņu - un es arī tādus cilvekus pazīstu, kam tas izdodas mierīgi un viņi ar savu 6,5 litru patēriņu ir apmierināti. KATRAM SAVS! I viss!

Vispār biki smieklīgi. Es šobrīd savas fūres dzenu ar 175Zs un tādu pat patēriņu

Mgm, nu baigo razpaļcovku uztaisīji, tik aizmirsi piebilst, ka Tev ir dīzelis!! (fool) Un, ja kilometrāža man nav vismaz 50 tk gadā, tad priekš kam man lielākas dīzeļapkopes izmaksas un mūžīgās bailes par turbīnu/sprauslām?? Un Tu labi zini, ka es šeit nedomāju jaunus dīzeļaparātus, bet gan "toļko što iz Germaņiji" ar "ticamo" 15tk gadā noskrējienu.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Eu eu, kāda šodien cena?

Man labs garīgais - nometu vēl cenu - 3599 EUR ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pēc jaunā gada arī pa 2900 varēsi necerēt pārdot ...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, mīļie biedri, par jūsu izrādīto tēvišķo rūpi sakarā ar šī auto tirdzniecību!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Seene rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Lūk, māksla ir nodzīt fūri ar 75 Zs Mazdiņu - un es arī tādus cilvekus pazīstu, kam tas izdodas mierīgi un viņi ar savu 6,5 litru patēriņu ir apmierināti. KATRAM SAVS! I viss!

Vispār biki smieklīgi. Es šobrīd savas fūres dzenu ar 175Zs un tādu pat patēriņu

Mgm, nu baigo razpaļcovku uztaisīji, tik aizmirsi piebilst, ka Tev ir dīzelis!! (fool) Un, ja kilometrāža man nav vismaz 50 tk gadā, tad priekš kam man lielākas dīzeļapkopes izmaksas un mūžīgās bailes par turbīnu/sprauslām?? Un Tu labi zini, ka es šeit nedomāju jaunus dīzeļaparātus, bet gan "toļko što iz Germaņiji" ar "ticamo" 15tk gadā noskrējienu.

Neko nezimirsu. Nedzīvoju paniskās iracionālās bailēs no vārda "dīzelis". Nelielā izmaksu starpība uz apkopēm manuprāt ir pat ļoti niecīga maksa par papildus 100Zs, par Nm nemaz nerunājot. Bez turbo sen vairs negribu redzēt ne benzīnu, ne dīzeli. Un par sprauslām - commonrailiem vairs nav aktuālas "parastā" dīzeļa problēmas - degvielas sistēma principiāli maz atšķiras no tiešās šprices benzīnnieka.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti