LAMBO durvju eņģes

uldiskru Reģ.: 06.11.2002

Ir klikšķis, ka vajag kupejniekam tādas uzlikt, bet pirms to darīt gribas parunāt ar cilvēku/iem kam tādas jau ir vai kas tādas ir licis. Vai te iegriežas šādi cilvēki?

 
1 2 3
uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uldiskru rakstīja: Ir klikšķis, ka vajag kupejniekam tādas uzlikt, bet pirms to darīt gribas parunāt ar cilvēku/iem kam tādas jau ir vai kas tādas ir licis. Vai te iegriežas šādi cilvēki?

Man ir , bišķi palietotas, bet vēl tā neko. Ja nav izmestas misenē, varu uzdāvināt .

Ja tas domāts nopietni atmet savas koordinātes t.i. kā tevi var sazvanīt !

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uldiskru rakstīja: Ir klikšķis, ka vajag kupejniekam tādas uzlikt, bet pirms to darīt gribas parunāt ar cilvēku/iem kam tādas jau ir vai kas tādas ir licis. Vai te iegriežas šādi cilvēki?

Man ir , bišķi palietotas, bet vēl tā neko. Ja nav izmestas misenē, varu uzdāvināt .

Ja tas domāts nopietni atmet savas koordinātes t.i. kā tevi var sazvanīt !

Uldiņ, Tevi gaida liels un patiess pārsteigums

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

reāli liels , pilnīgi neticams

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

uldiskru rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uldiskru rakstīja: Ir klikšķis, ka vajag kupejniekam tādas uzlikt, bet pirms to darīt gribas parunāt ar cilvēku/iem kam tādas jau ir vai kas tādas ir licis. Vai te iegriežas šādi cilvēki?

Man ir , bišķi palietotas, bet vēl tā neko. Ja nav izmestas misenē, varu uzdāvināt .

Ja tas domāts nopietni atmet savas koordinātes t.i. kā tevi var sazvanīt !

Tak tas jau skaidrs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ak jā, tās ir no Lamborghini F 115

viņam ir tikai 115 zirgspēku?????

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Aigars i' tirsa...

P.S. ja patiesi interesē "Lambo style" duris, tad bez 1/2 no auto vērtības cauri netiksi....

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja: Ir klikšķis, ka vajag kupejniekam tādas uzlikt, bet pirms to darīt gribas parunāt ar cilvēku/iem kam tādas jau ir vai kas tādas ir licis. Vai te iegriežas šādi cilvēki?

Tās eņģes ir dažādas - sākot no ķīniešu mēsliem (atgādina dīvāna eņģes), ko te daža laba šķūninga firmele tirgoja Latvijā, un beidzot ar tiešām labām eņģēm...

Ja ir vajadzība, varu nopārdot LSD ("Lambo Style Doors") eņģes - to labāko un nopietnāko variantu - ko pasūtīju no ASV sev, bet šobrīd nav laika ņemties uzstādīt un laikam tā laika vēl kādu gadu nebūs...

Mans tel.: 28655578

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

uldiskru rakstīja: Ir klikšķis, ka vajag kupejniekam tādas uzlikt, bet pirms to darīt gribas parunāt ar cilvēku/iem kam tādas jau ir vai kas tādas ir licis. Vai te iegriežas šādi cilvēki?

Tās eņģes ir dažādas - sākot no ķīniešu mēsliem (atgādina dīvāna eņģes), ko te daža laba šķūninga firmele tirgoja Latvijā, un beidzot ar tiešām labām eņģēm...

Ja ir vajadzība, varu nopārdot LSD ("Lambo Style Doors") eņģes - to labāko un nopietnāko variantu - ko pasūtīju no ASV sev, bet šobrīd nav laika ņemties uzstādīt un laikam tā laika vēl kādu gadu nebūs...

Mans tel.: 28655578

te pat apkakāt nav ko... LSD ir nopietns kantoris.... tik smaidu rauj, vai cilvēks, TO ieguldīs iekš auto...

cipars i' puse no auto

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

... komplekts jauns, iepakojumā... Pa 2x gāzes atsperēm uz katru eņģi, eņģes regulējamas visos iespējamos veidos. Durve atslēgā veras kā parasti, un pēc tam "giljotīnas" veidā uz augšu... Nevis kā daži labi "atlupušo ausu" varianti, kas ļurkājas ka bail (aizpagājušajā AutoExoticā tas latvju šķūniga kantoris demonstrēja šo ķīniešu plāno bleķa variantu)...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ...

te pat apkakāt nav ko... LSD ir nopietns kantoris.... tik smaidu rauj, vai cilvēks, TO ieguldīs iekš auto...

cipars i' puse no auto

Nu, nesmej nemaz - redz ka ir vēl tādi cilvēki... Kaut uz mani paskaties

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Yetti rakstīja: ...

te pat apkakāt nav ko... LSD ir nopietns kantoris.... tik smaidu rauj, vai cilvēks, TO ieguldīs iekš auto...

cipars i' puse no auto

Nu, nesmej nemaz - redz ka ir vēl tādi cilvēki... Kaut uz mani paskaties

labi, lai paliek...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: ... komplekts jauns, iepakojumā... Pa 2x gāzes atsperēm uz katru eņģi, eņģes regulējamas visos iespējamos veidos. Durve atslēgā veras kā parasti, un pēc tam "giljotīnas" veidā uz augšu... Nevis kā daži labi "atlupušo ausu" varianti, kas ļurkājas ka bail (aizpagājušajā AutoExoticā tas latvju šķūniga kantoris demonstrēja šo ķīniešu plāno bleķa variantu)...

es nekādi neapšaubu Tevis teikto....

tik neticu, ka šeit kāds nopirks...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

RX-7 rakstīja: ... komplekts jauns, iepakojumā... Pa 2x gāzes atsperēm uz katru eņģi, eņģes regulējamas visos iespējamos veidos. Durve atslēgā veras kā parasti, un pēc tam "giljotīnas" veidā uz augšu... Nevis kā daži labi "atlupušo ausu" varianti, kas ļurkājas ka bail (aizpagājušajā AutoExoticā tas latvju šķūniga kantoris demonstrēja šo ķīniešu plāno bleķa variantu)...

es nekādi neapšaubu Tevis teikto....

tik neticu, ka šeit kāds nopirks...

droshi vien, ka lielaakajai daljai dzilji pie vienas vietas , kam tu tici, kam nee...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

boksējamies?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

Yetti rakstīja:

RX-7 rakstīja: ... komplekts jauns, iepakojumā... Pa 2x gāzes atsperēm uz katru eņģi, eņģes regulējamas visos iespējamos veidos. Durve atslēgā veras kā parasti, un pēc tam "giljotīnas" veidā uz augšu... Nevis kā daži labi "atlupušo ausu" varianti, kas ļurkājas ka bail (aizpagājušajā AutoExoticā tas latvju šķūniga kantoris demonstrēja šo ķīniešu plāno bleķa variantu)...

es nekādi neapšaubu Tevis teikto....

tik neticu, ka šeit kāds nopirks...

droshi vien, ka lielaakajai daljai dzilji pie vienas vietas , kam tu tici, kam nee...

zinu...

tik ir kādi 3 cilvēki, kuriem tas nau pie vienas vietas...

lai Tev arī kādreiez izdodas....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

zinu...

tik ir kādi 3 cilvēki, kuriem tas nau pie vienas vietas...

lai Tev arī kādreiez izdodas....

un no tiem 3 cilvēkiem mani interesē 2vu viedoklis....

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

A kam tādas vajadzīgas? Vienīgais, ko varu iedomāties 10 autiņu stāvvietā varētu 11 iespiesties, pie nosacījuma, ja visiem tādas durvis.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: A kam tādas vajadzīgas? Vienīgais, ko varu iedomāties 10 autiņu stāvvietā varētu 11 iespiesties, pie nosacījuma, ja visiem tādas durvis.

tas vajadzīgs dubļu/sāls vannām - izbrauc pa mūsu ziemas šļuru , rausies ārā no no sava 'a ļja Lambo'' megapepelaca un , pļurkt , aiz krāga , uz galvas , no durvju apakšas , uzkrīt pļaka .

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jarēķinās ka arī ar apskatēm būš probaz, ja ņems lētos ķīnīzerus, jo viņi pamatā veras tikai uz augšu. Lai apskati izietu vajag lai veras arī normāli uz sāniem ( tai lai neviens pat nepamana pie TA).

Vēl gribēju arī teikt ka ne visiem auto LSD izskatās labi, bet to jau laikam apcilājām citās topicā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideotam žetons

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tfu, TDI

Bet neviens par šito neiedomājas

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tfu, TDI

Bet neviens par šito neiedomājas

sods par spļaudīšanos publiskās vietās -Ls10,- !!!!!!!!!!

bioleo

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tfu, TDI

Bet neviens par šito neiedomājas

Da ar normālu LSD nebūs tādu problēmu, tā kā relax tauta.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Normālām eņģēm komplektā nāks kompresors ar šlangām, ar kurām automātiski nopūtīsies ūdens?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: A kam tādas vajadzīgas? ....

blondām bārbijām....

tjipa anetei...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti