Apskaadeets Subaru pie Raunas 46 Riigaa

White_Trash Reģ.: 28.05.2004

Shonakt (no 22.11.2008.-23.11.2008.) pie daudzdziivoklju maajas Raunas ielaa 46 Riigaa kaads talants iebraucis manam mieriigi staavoshajam, nevienam netrauceejoshajam zilam 2001. gada Subaru Impreza vadiitaaja durviis un, atstaajot krietnu bukti un dziljas vagas, liekas, pametis notikuma vietu bez sirdsapzinjas paarmetumiem.

Vainiigais, liecinieks vai iespeejamaa liecinieka pazinja droshi driikst pieteikties sheit, pa epastu m_berins@inbox.lv , vai pa taalruni 29262343.

Paldies jau ieprieksh!

 
White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Subaara vn ziime - GH-5885

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

liidzjuutiibas...

Delta Reģ.: 25.04.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: liidzjuutiibas...

KASKO protams nebija...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Gan jau kādam kaimiņam pamanīsi jaunu bukti, kas sader ar Tavējo. Vai arī kāds kaimiņs uz brīdi būs pazudis no pagalma un atgriezīsies ar svaigi krāsotu bamperi.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Kasko ir gan.

Ir aizdomas par vienu bulkuvaagji, kas vakar staaveeja kaareiz perpendikulaari maneejam. Shoriit bija jau prom. Jaasagaida, kad paraadiisies, un jaaparunaa.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pateicoties slapjajam sniegam , kas 'nomazgaja' manu gondu , ir atklajies apskadēc aizmugurējais atsitienstienis

KASKO man i .

NAu nekādu versiju kur/kad/kas

Ko gribeju teikt - ja na tawo semejnij aļbom pipi klal , kurš man to sarīkoja

Jeppal - fufaikciemsus , utt utpr uttg .

Baltais mēsls -maja twaja paņimaja

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es ar šodien apskādēju priekšējo velkamāķi

savam pepelacam, drusku bortakmeni krustojumā paņēmu

ledus laikam bija

Delta Reģ.: 25.04.2002
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: Kasko ir gan.

Ir aizdomas par vienu bulkuvaagji, kas vakar staaveeja kaareiz perpendikulaari maneejam. Shoriit bija jau prom. Jaasagaida, kad paraadiisies, un jaaparunaa.

nu ja kasko ir tad ko cepties? nervus tikai pabojāsi un laiku iztērēsi. 100% tas Tavs "aizdomās turamais" visu noliegs pat ja varēs ko redzēt, un noteikt konkrētu "saderību" var tikai ekspertīze, kas nav lēta.

Nu ja nu vienīgi tiešām sakritība būs pamanāma, un kāds Tavs draugs vai draugi "nejauši" būs redzējuši šo atgadījumu. Bet atd atkal CP jāsauc, liecinieki raksta paskaidrojumus, īsāk sakot atkal tikai čakars sanāks.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nja, es liidziigu paarsteigumu kaadu briidi atpakalj ieraudziiju.. Tikai man par laimi bija logaa miilestiibas veestule no CP...

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Tominjsh rakstīja: nja, es liidziigu paarsteigumu kaadu briidi atpakalj ieraudziiju.. Tikai man par laimi bija logaa miilestiibas veestule no CP...

Paveicās! Parasti aizlaižas un neko neziņo. Man izsita pagriezienu un saskrāpēja bamperi, protams, neviena vainīgā nebija un sataisīju par savu naudu.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Gan jau kādam kaimiņam pamanīsi jaunu bukti, kas sader ar Tavējo. Vai arī kāds kaimiņs uz brīdi būs pazudis no pagalma un atgriezīsies ar svaigi krāsotu bamperi.

Bezjēdzīgi cerēt uz kaut ko tādu...

Es ar savu auto esmu nejauši ieliecis d50mm metāla trubu, bamperim 0 bojājumu.

Kur nu vēl ja iebuktē 0,5mm plānu durvju skārdu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tad tev tas ir par japāni ar nekrāsotiem buferiem?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas tad tev tas ir par japāni ar nekrāsotiem buferiem?

neesi dzirdeejis par to...ka bamperus...spoilerus kraasojot...kraasai piesper taa pavairaak plastifikatoru?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu un kas tad ir? Metālā ieraujot vienalga kādu švīku dabū.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu un kas tad ir? Metālā ieraujot vienalga kādu švīku dabū.

Manam auto ir dzelzs bamberi, "apvilkti" ar tādu kā mīkstu plastikātu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Tāks , pagaidām KASKA ruļļez , pieteicu pa teleponu -izstāstiju bēdu , pieregistrēja un iedeva lietas Nr., jabrauc un tāmēt , serviss pats aizsūtis viņiem tāmi apstiprināšanai un viss . Nekādus speceksperus vairs nevajag nekā

vienīgi kādas divas dienas būs bez autõ-kamēr sačinīs

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Tominjsh rakstīja: nja, es liidziigu paarsteigumu kaadu briidi atpakalj ieraudziiju.. Tikai man par laimi bija logaa miilestiibas veestule no CP...

Gadījumā nebija honga vai mazda? un vel nedabūji plāksteri par nepareizi noparkotu auto?

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

Mazda bija plaaksteri ar ir bijushi Sheit no turienes daudzi nevareeetu seedeet, izsaku mineejumu par type-r?

Tie plaaksteri besiii, kraani

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

aaa, ir veelviens pienjeemums

nja, mans gadiijums laikam bija gana veiksmiigs prieksh manis.... Pasham bija 3 teorijas:

1. vainiigais auto gana bojaats, lai kasko neiestaastiitu, ka staavvietaa kaads apskaadeejis un aizbraucis

2. liecinieki un liidz ar to iespeeja aizbraukt nebija

3. reti godiigs cilveeks....

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Tominjsh rakstīja: aaa, ir veelviens pienjeemums

nja, mans gadiijums laikam bija gana veiksmiigs prieksh manis.... Pasham bija 3 teorijas:

1. vainiigais auto gana bojaats, lai kasko neiestaastiitu, ka staavvietaa kaads apskaadeejis un aizbraucis

2. liecinieki un liidz ar to iespeeja aizbraukt nebija

3. reti godiigs cilveeks....

Tas nebija gadījumā pie ausekļa ielas braucot pagalmā?

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

eeem, pat ne tuvu. vieniigaa sagadiishanaas ir japaanju izcelsmes bojaats auto. Un es domaaju ka kaads kaiminjsh

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Bija tā ka sakaru ielā mans šoferis ar fūru braucot aizķēra jauno hondu acord ub uzplēsa visus sānus sākot ar priekšējo spārnu līdz pat aizmugurējam izskatījās ka kāds ar kondzervu attaisāmo būtu vēris sānus vaļā! Tā kā nebija saimnieks klāt un nevarēja viņu atrast tad izsauca mans šoferis mentus menti atbrauca sastādīja protokolu samērija izrakstija hondai plāksteri pa nepareizi noparkotu auto devāmies prom. šoferim aizejot uz menteni izteica tik brīdinājumu par šādu joku! Fūrai tik lampiņa sabojāta, hondai viss sāns!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti