Aizkraukles banka rullē..

Dragon Reģ.: 16.07.2004

2009. gada 1. februārī mainās Aizkraukles bankas pakalpojumu cenrādis Latvijas klientiem „Norēķinu konts

privātpersonām”.

Turpmāk ikmēneša komisijas maksa par konta apkalpošanu būs 5 LVL. Lūdzam katra mēneša pēdējā darba dienā

nodrošināt komisijai nepieciešamo summu Jūsu norēķinu kontā.

 
1 2 3
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja: 2009. gada 1. februārī mainās Aizkraukles bankas pakalpojumu cenrādis Latvijas klientiem „Norēķinu konts

privātpersonām”.

Turpmāk ikmēneša komisijas maksa par konta apkalpošanu būs 5 LVL. Lūdzam katra mēneša pēdējā darba dienā

nodrošināt komisijai nepieciešamo summu Jūsu norēķinu kontā.

He, he bankas glābšanas plāns

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja: 2009. gada 1. februārī mainās Aizkraukles bankas pakalpojumu cenrādis Latvijas klientiem „Norēķinu konts

privātpersonām”.

Turpmāk ikmēneša komisijas maksa par konta apkalpošanu būs 5 LVL. Lūdzam katra mēneša pēdējā darba dienā

nodrošināt komisijai nepieciešamo summu Jūsu norēķinu kontā.

ja tev nav kredītsaistību ar šo banku - maini........ ko gan citu var te ieteikt ? rekets kaut kāds...........

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Tas tipa parasts konts par kuru mēnesī piečuks jāmaksā? Ja tā, kāds tad ir kaut vai viens iemesls, kāpēc būt tās bankas klientam ?

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

vēl man patika, kā kredīta ņēmējam, saņemt pieprasījumu iesniegt atskaiti ar apstiprinošiem dokumentiem par kredīta mērķim saņemtās naudas izlietojumu..

tur kāds nav salietojies?

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt tas ir pirmais signāls tam, ka Slakteris varēs būt mierīgs, vairs nebūs jālauza galva un jādomā, kur likt SVF naudu

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

tad jau ir saprotams, kaapeec viens misters, kas brauc ar A8L par muusu - nodoklju maksaataaju naudu (noma nieka 1800 LVL meenesii + degviela + ekspluatācija), ir nesen izteicies, ka SVF piķis steidzami jāiepludina bankās, lai tās..... kaut ko ar to darītu

SIA Banānu republika rullē

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Mani nekas vairs nepaarsteidz: My survival plan has been activated

1)Saaku staadiit kartupekljus savos zemes ipashumos

2)Meginu paardot savu A6 (pirkts bez krediita), lai brauktu ar savu ``otro auto`` VAZ 2121

3)Darba offiss tiek paarcelts uz dziivoklilai nemaksaatu iiri

4)Nopirku ``gaazeni``, lai vismaaz kaut briidi vareetu aizstaaveeties no url...am uz ielas

5)Nereageeju uz arzemju shefu uzbraucieniem par plaana neizpildi, ar atbildi : atbrauciet uz LV pastraadaajiet)))

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Jopcik! Tiešām tā ir:

ab.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja: vēl man patika, kā kredīta ņēmējam, saņemt pieprasījumu iesniegt atskaiti ar apstiprinošiem dokumentiem par kredīta mērķim saņemtās naudas izlietojumu..

tur kāds nav salietojies?

normāla prakse....

savādāk liela daļa parāva krītu šķībbūdas sliešanai, bet reāli nopirka x5

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Dragon rakstīja: vēl man patika, kā kredīta ņēmējam, saņemt pieprasījumu iesniegt atskaiti ar apstiprinošiem dokumentiem par kredīta mērķim saņemtās naudas izlietojumu..

tur kāds nav salietojies?

normāla prakse....

savādāk liela daļa parāva krītu šķībbūdas sliešanai, bet reāli nopirka x5

kas to lai zina, kāds bija viņu iemesls pieprasīt šādu info. manā gadījumā tas bija dzīvoklis. Par šo darījumu, loģiski, visi dokumenti jau ir pie viņiem, paši pat pārlika naudiņu no viena plaukta otrā. kur te idejas? varēja vismaz pašķirot, kādiem klientiem šādas vēstules sūtīt..

Un vēl, ņemot vērā faktu, ja par kredītu 5g laikā kavējumu nav bijis, pat tiek viņu bankas kontā turēta rezerve katram gadījumam..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pisec tev ir

nu tev varbūt nav, jo pirms 5 gadiem dzīvoklim vēl varēja būt arī reāla cena

trakākais ir tiem, kas dzīvokli teiksim jaunajā projektā parāva pirms gada. teiksim par 100000 lašiem... tagad tam dzīvoklim vērtējums varētu būt uz 50000... tas nozīmē, ka pēc tajā laikā slēgtā standartlīguma banka var pieprasīt tev palielināt ķīlu.... tobiš ieķīlat vēl vienu tādu pašu dzīvokli (būtu gan tu rāvis krītu, ja tev jau viens tāds tīrs vonis būtu)

pats interesantākais ir tēze, ka tas vērtētājs (firma ar 2000latu pamatkapitālu) tiek mēģināts piespiest nopirkt visus tos savērtētos īpašumus

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

interesanti, kurš šodien varētu novērtēt īpašuma patieso vērtību..

Es arī pirms 5g redzēju, ka šajā ziņā nav īsti lāgā.. Nepirku es dzīvokli par 20k, pat pa 15k nē

Orfejs Reģ.: 13.09.2008
0 0 Atbildēt

Man arī tāda vēstule pienāca

Orfejs Reģ.: 13.09.2008
0 0 Atbildēt

Kautgan, nekādu maksājumu kavēšanas nebija un ceru , ka nebūs...sievai Hansenee kredīts un tie arī sūta atgādinājuma sms, ņemot vērā, ka viņai automātiskai maksājums un nekad nav kavējusi.

Orfejs Reģ.: 13.09.2008
0 0 Atbildēt

Ka tikai pēc papildus dokumentu iesniegšanas, ņemot vērā VID izziņas viņi nepieprasa kredīta atmaksu pirms termiņa..?!?!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Deksi, zb

Orfejs Reģ.: 13.09.2008
0 0 Atbildēt

Ko tu ar to gribēji teikt?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja: interesanti, kurš šodien varētu novērtēt īpašuma patieso vērtību..

Es arī pirms 5g redzēju, ka šajā ziņā nav īsti lāgā.. Nepirku es dzīvokli par 20k, pat pa 15k nē

Vadonis reiz izspļāva tēzi, ka patieso vērtību var redzēt ss.lv pie pādošanas sludinājumiem

īpaši aplūkojot to skaitu

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja: vēl man patika, kā kredīta ņēmējam, saņemt pieprasījumu iesniegt atskaiti ar apstiprinošiem dokumentiem par kredīta mērķim saņemtās naudas izlietojumu..

tur kāds nav salietojies?

AB vēl citas izziņas un dokumentus tajā vēstulē pieprasu. Man ienācās info, ka viņiem problēmas un FKTK viņus spaida. Bet ko AB grib no saviem kredītu maksātājiem, man skaidrs nekļūst!?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Krājbanka toties ierubīja par izņemšanu 1.5% (min. Ls 0.50)

EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

Paskatoties uz visu to kas notiek gan valstī, gan bankās , gan biznesā kopumā.. liekas ka liela daļa biznesmeņu un valstsvīru dzīvo citā realitātē

Šis pats AB izgājiens ar 5 Ls mēnesī - 60 Ls gadā par neko praktiski...labi vēl vidēji 5 ls gadā vidēji bankas ņem par konta/kartes apkalpošanu... nu uzliktu 10 Ls liela daļa īpaši nespringtu, bet te prakstiski 12x palielina maksu un ko domā ka cilvēki norīs un piķos, .. jā tie kam saistības tie maksās, bet tie kam nav tie fiksi notīsies uz citu draudzīgāku banku.. rezultātā nebūs tās plānotās peļnas, labi ja nedaudz plusā nāks ja ne paliks vēl mazāk kā līdz šim...

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

man ar šie sūta vēstules, vakar viena, šodien vēl viena, laikam interesē klientu kredītspējas... pats labākais interesē algas bankas konta stāvoklis... Vai tādu ir tiesības pieprasīt????

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

imits rakstīja: man ar šie sūta vēstules, vakar viena, šodien vēl viena, laikam interesē klientu kredītspējas... pats labākais interesē algas bankas konta stāvoklis... Vai tādu ir tiesības pieprasīt????

Viss atkarīgs no tā, kas ierakstīts Tevi un banku vienojošajā līgumā.

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

imits rakstīja: man ar šie sūta vēstules, vakar viena, šodien vēl viena, laikam interesē klientu kredītspējas... pats labākais interesē algas bankas konta stāvoklis... Vai tādu ir tiesības pieprasīt????

Viss atkarīgs no tā, kas ierakstīts Tevi un banku vienojošajā līgumā.

Tur ir tikai minēts par kontiem kas atrodas Aizkraukle Bankā, ja es nemaksā, tad viņi bez informēšanas var pagrābties no maniem citiem kontiem Aizkraukles bankā..

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Brīvais banku tirgus, nomainiet banku. Man kaut kā nav problēmu.

Ja ir kredīts, tad gan nedaudz grūtāk, jo nav vairs tā iespēja tik liela pārkreditēties, pat ja darba alga it kā ir pietiekoša... un bankas pievienotās likmes ar sen vairs nav zem 1 procenta robežas

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti