TC Motors

saarma Reģ.: 28.01.2009

stāsts kā jau meitenei ar personīgo auto - problēmas savākusies, kā suns blusas, zvanu un jautāju vai varu aizdzīt autiņu uz kārtējo dakterīšu apskati. puisis saka jā un esi plkst.9. jautāju vai paņemsiet ātrāk - džekiņš saka protams.

iebraucu no rīta ar savu Bitīti (PT Cruiser), pasūtu pa ceļam taksi, lai varu nonākt darbā (tomēr 05.01.) un kas mani sagaida - esmu 8.50.... klientu apkalpotājs Tauriņš, sēž āra jaciņā izgāzies krēslā un čeko i-netu... man esot jāgaida vēl 10 min.... līdz 9.00... es tā kautrīgi dodos uz mīksto krēslu pusi un pēkšņi atceros - esmu taču klients, kurš maksā tam jefiņam algu.... saku, nē - tagad pieņemsi... pastīvējās džeks un tomēr pieņem Bitīti... saku, kas vēl jādara, džekiņš prasa vai tas arī pieteikts.... serviss tukšs, lai džeki strādā...

paiet laiks un Tauriņš zvana, rēķins tāds un tāds, skaitlis pāri 200 - par atlaidi izkaulējos - iedeva... tagad pats krutākais - nojucis ir multifunkcionālais slēdzis stūrei, kurš ieslēdz miglas lukturus... u.t.t. tuvās un tālās ir, miglinieku nav... - slēdzis maksā 85 LVL - neesot ielikuši, jo nav bijis servisā... jautāju, vai tas ir tipisks gadījums vai tikai Bitītei - jaunietis atbild, ka neko nezin, garantija beigusies, lai pērku... riepai skrūvi izskrūvēja, bet garantiju nedošot, jādodas uz specializēto riepu servisu... UN tagad labākais hits - viņu servisā šādas riepas maina nost un jāpērk jaunas - un tad es tā stulbi pajautāju - tad jau jāmaina visas četras - puisieties atbild - jā....

stāsts - kāpēc man jāmaksā ... telefona numurs summas vietā, ja apkalpošana ir tā kā pie visliktākā meistara... ))

 
1 2
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja garantijas beigusies, nav nekāda vajadzība braukt uz TC Motors. Skatoties juridiski arī garantija neuzliekt pienākumu braukt uz apkopi pie dīlera...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ehh, emocijas, emocijas... vai tik nav tā, ka uz w/ uzvedību pretī sanāca w/ attieksme... ?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

TG AM. atlaidi izkauleeji? tu doma tur ir kads tirgus? tadus klientus ka tu vajadzetu jau pasha sakuma pasuutiit protams, tas ka dzheks saka ka japagaida 10min no biznesa viedokla nav skaisti, bet nu vinam ir tadas tiesibas. ja tur rakstits ka serviss sak stradat 9nos, tad vins sak stradat 9nos, nevis 8:50.

musdienas visadi su.udi ir iedomajushies ka ir pasaules nabas, un ka atstajot servisaa 200ls ir pasaules glabeji, karalji un sazin vel kas. tu iebaz tuuplii savus 200ls, un brauc chinit citur savu amerikanju luzni, ja jau tik stulba esi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Shiirs rakstīja: musdienas visadi su.udi ir iedomajushies ka ir pasaules nabas, un ka atstajot servisaa 200ls ir pasaules glabeji

+1, tādu ir tiešām padaudz.

man vienam no auto, kam tulīt būs 14 gadi, vidēja apkope maksā 250 Ls ...un te par 200 Ls pajaunam autosam demagoģē

10 gadus vecs luznis nav nekads pajauns auto. pajauns auto ir 2007.gada.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ieksh TC vajag ierasties ar skalju bliikshkji. tad ir cita attieksme. ir bijusi paliela pieredze. vienreiz nositu 400ls no rekjina. kad ierodas daamiite, un pati nezin kas un kaa, grib negrib janokaash pa pilnu summu. shobriid tas veerojams visos servisos

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Saarma, vai vari sīkāk padalīties ar apstākļiem un sarunu? vp@chrysler.lv , vai tel.:29165283

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

PTCruiser rakstīja: Saarma, vai vari sīkāk padalīties ar apstākļiem un sarunu? vp@chrysler.lv , vai tel.:29165283

būtu interesanti tuvākājā laikā uzzināt īsu kopsavilkumu par šo lietu !

jo no vienas puses - ir jācīnas ar vienkārši beskaunīgiem w/-orientētiem klientiem, kuriem šķiet ka viņi ir pasaules nabas un var čakarēt smadzenes pākalpojumu sniedzējiem ar vienu mērķi - nahaļavu kaut ko dabūt.

bet no otras puses - nežēlīgi jāiznīda servismeņu visatļautību un beskaunību, īpaši attiecībā uz nekompetentiem klientiem, kuri kļūst par slaucamām govīm....

tāpēc būtu ļoooooti interesanti uzzināt - kā beidzās šis it kā sīks "škandāliņš"...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Interesanti, tas apzeltītais slēdzis ir tikai maināms vai kā...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nee plin turpat TC jamos restauree speciaalajaa sleedziishu restaureeshanas cehaa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ieksh TC vajag ierasties ar skalju bliikshkji. tad ir cita attieksme. ir bijusi paliela pieredze. vienreiz nositu 400ls no rekjina. kad ierodas daamiite, un pati nezin kas un kaa, grib negrib janokaash pa pilnu summu. shobriid tas veerojams visos servisos

tas, ka tev izdevās nosist 400ls no vienkārša servisa apkopes rēķina nemaz neliecina tev par labu

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Interesanti, tas apzeltītais slēdzis ir tikai maināms vai kā...

audī slēdzīšus nemaina, tie paši apmainās.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

kolumbs rakstīja: Skatoties juridiski arī garantija neuzliekt pienākumu braukt uz apkopi pie dīlera...

sīkāk ?

jārakņājas pa ES direktīvām vai regulām. Neatceros, kur tas bija raktīts.

Jautājums apspriests arī iekš iauto.

Apkopi var veikt jebkurš attiecīgi kvalificēts serviss.

Bet uzskatu gan, labāk apkopes garantijas laikā veikt dīlerservisā. Varbūt dārgāk, bet mazāka iespēja, ka tiksi čakarēts...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja: ieksh TC vajag ierasties ar skalju bliikshkji. tad ir cita attieksme. ir bijusi paliela pieredze. vienreiz nositu 400ls no rekjina. kad ierodas daamiite, un pati nezin kas un kaa, grib negrib janokaash pa pilnu summu. shobriid tas veerojams visos servisos

tas, ka tev izdevās nosist 400ls no vienkārša servisa apkopes rēķina nemaz neliecina tev par labu

situacija bija pat komiska. atbrauc vojager uz apkopi. peec diivaam stundaam zvana, auto neiet. shie meklee vainu. izradijaas ka peekshnji beikts dzineja ECU. es saku, ka ar to auto tak atbraucu! nekaa. jauns 800ls un 2 nedeljas. taadas naudas zheel. es davai pa shrotiem vedu vienu kompi peec otra, 3 gabalus. shie saka neviens neder. pa vidam shiem pazvana sieva, saruna notiek ar citu dzheku, shis saka ka kompis maksajot ap 450.... taa nu izlamajoties, rekjins beigaas bija ap 400.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja: ieksh TC vajag ierasties ar skalju bliikshkji. tad ir cita attieksme. ir bijusi paliela pieredze. vienreiz nositu 400ls no rekjina. kad ierodas daamiite, un pati nezin kas un kaa, grib negrib janokaash pa pilnu summu. shobriid tas veerojams visos servisos

tas, ka tev izdevās nosist 400ls no vienkārša servisa apkopes rēķina nemaz neliecina tev par labu

situacija bija pat komiska. atbrauc vojager uz apkopi. peec diivaam stundaam zvana, auto neiet. shie meklee vainu. izradijaas ka peekshnji beikts dzineja ECU. es saku, ka ar to auto tak atbraucu! nekaa. jauns 800ls un 2 nedeljas. taadas naudas zheel. es davai pa shrotiem vedu vienu kompi peec otra, 3 gabalus. shie saka neviens neder. pa vidam shiem pazvana sieva, saruna notiek ar citu dzheku, shis saka ka kompis maksajot ap 450.... taa nu izlamajoties, rekjins beigaas bija ap 400.

laimīgais

par to, ka viņi tev atdeva atpakaļ ejošu mašīnu tev bija jāmaksā tikai 400 lati

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

jārakņājas pa ES direktīvām vai regulām. Neatceros, kur tas bija raktīts.

Jautājums apspriests arī iekš iauto.

Apkopi var veikt jebkurš attiecīgi kvalificēts serviss.

Bet uzskatu gan, labāk apkopes garantijas laikā veikt dīlerservisā. Varbūt dārgāk, bet mazāka iespēja, ka tiksi čakarēts...

Ir tāda lieta...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

pirmais ko es nespratu bija kas tur ar to garantiju? Garantija autiņam beidzas ja riepā nagla noķerta? vai meitukam vajadzēja garantiju uz riepu? Un vel ko es varu novēlēt atrast labu meisteru un pie viņa turēties kā smakai pie sūda.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Girc44 rakstīja:

msh rakstīja: Interesanti, tas apzeltītais slēdzis ir tikai maināms vai kā...

audī slēdzīšus nemaina, tie paši apmainās.

A tu neņirdz, es šitāda iemesla dēļ savulaik savam mucmobīlim tiku pie labiem apaļajiem slēdžiem Pa muteres veča darba skapi savulaik parakos, skatos, šim tur ļoti skaisti apaļie slēdži stāv Paprasu, kas tie tādi, šis saka, mašīnai, kurai noņemti, nedega tuvie [šis apmainīja slēdžus], vari ņemt, paņemu, izjaucu, nokasu kontaktus, zaibis slēdži [šrotā kādus 30 ls maksā]

Te mošk tāds pat variants - atkarībā no meistara roku taisnuma vai nu jāmaksā tikai par darbu, vai arī par slēdžiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: pirmais ko es nespratu bija kas tur ar to garantiju? Garantija autiņam beidzas ja riepā nagla noķerta? vai meitukam vajadzēja garantiju uz riepu? Un vel ko es varu novēlēt atrast labu meisteru un pie viņa turēties kā smakai pie sūda.

ko tu nesaprati????

tas ir sludinājums, ķipa "zaķis ar tačku meklē ritīgu džeku, kuram ne tikai rokas neaug no pakaļas"

piesakies, ja uzskati, ka izturēsi konkursu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

par sledzi jau nu toch taisniiba. gan jau ka vajadzeeja nokasiit un pielociit kontaktus.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tas ir tizli, durvis valjaa, bet nestradaa. vajag kopeju darba laiku visiem, un teiksim 9.00 ver valjaa durvis.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja: ieksh TC vajag ierasties ar skalju bliikshkji. tad ir cita attieksme. ir bijusi paliela pieredze. vienreiz nositu 400ls no rekjina. kad ierodas daamiite, un pati nezin kas un kaa, grib negrib janokaash pa pilnu summu. shobriid tas veerojams visos servisos

tas, ka tev izdevās nosist 400ls no vienkārša servisa apkopes rēķina nemaz neliecina tev par labu

situacija bija pat komiska. atbrauc vojager uz apkopi. peec diivaam stundaam zvana, auto neiet. shie meklee vainu. izradijaas ka peekshnji beikts dzineja ECU. es saku, ka ar to auto tak atbraucu! nekaa. jauns 800ls un 2 nedeljas. taadas naudas zheel. es davai pa shrotiem vedu vienu kompi peec otra, 3 gabalus. shie saka neviens neder. pa vidam shiem pazvana sieva, saruna notiek ar citu dzheku, shis saka ka kompis maksajot ap 450.... taa nu izlamajoties, rekjins beigaas bija ap 400.

laimīgais

par to, ka viņi tev atdeva atpakaļ ejošu mašīnu tev bija jāmaksā tikai 400 lati

Aņuks par tēmu -

Maskava, pa ielu iet divi vietējie biezie, garam nobrauc auto un apšļaksta abus ar dubļiem, un protams mierīgi aizbrauc tālāk.

viens no šiem:

- a vot Londonā, ja cilvēks izdara ko tādu, viņš apstājās, piedāvā palīdzību - aizved pie sevis mājās, uzcienā ar vakariņam, piedāvā pat pārnakšņot un no rīta - kad viņa mājkālpotāja ir iztīrījusi drēbes - atved tevi mājās!

-ej nu, tev tā bija gadījies???

-ne, tā bija ar manu sievu, bet fakts kā tāds!!!

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

Nu nezinu - Tas laikam atkariigs no klienta.

TC motors klients emu jau 3 gadus - nekaadu suudziibu - korekti laiki un cenas - ar garantijas darbiem arii nav problemu uut.

domaju, ka pie vainas attieksme no klienta puses

PS. varbut dzekam bija papira darbi no riita liidz tiem 9 00 :hvz:

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

biju klients - galīgi garām laiki un cenu politika

tagad braucu pie broļukiem...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

- a vot Londonā, ja cilvēks izdara ko tādu

не знаю как у вас в Лондоне... а у нас - управдом друг человека

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

RHINO rakstīja: pirmais ko es nespratu bija kas tur ar to garantiju? Garantija autiņam beidzas ja riepā nagla noķerta? vai meitukam vajadzēja garantiju uz riepu? Un vel ko es varu novēlēt atrast labu meisteru un pie viņa turēties kā smakai pie sūda.

ko tu nesaprati????

tas ir sludinājums, ķipa "zaķis ar tačku meklē ritīgu džeku, kuram ne tikai rokas neaug no pakaļas"

piesakies, ja uzskati, ka izturēsi konkursu

Piedodiet, tik "BOLDU" man nevajaga turklāt viena rižā jau ir

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti