Kārtējais brīnums no 100 gudrajiem

boliks Reģ.: 22.03.2004
 
1 2 3
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

P.N. Es nekad neesmu braucis ne pa saulkrastu apvedceļu ne bausku un tur nekad mūžā neesmu bijis - man par to tādēļ jāmaksā?

tā jau likās, ka dzīvē neko neesi redzējis. Bet nu nekad nebūtu iedomājies, ka ir TIK traki

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

P.N. Es nekad neesmu braucis ne pa saulkrastu apvedceļu ne bausku un tur nekad mūžā neesmu bijis - man par to tādēļ jāmaksā?

tā jau likās, ka dzīvē neko neesi redzējis. Bet nu nekad nebūtu iedomājies, ka ir TIK traki

Ko tad es tādu esmu zaudējis neredzot saulkrastus vai bausku?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Sinn rakstīja: Man dziļi pajāt. mans auto ir reģistrēt Latvijā, nodokļus maksāju Latvijā.

man nav pajāt.

Neredzu, ka kāds par maniem/mūsu nodokļiem kaut ko darītu LV ceļu labā.

Gaidam Pavasari un atminat manus vārdus

tas gan, man arii ir sajuta ka manis maksatie nodokli iekriit kada taukmulja bezizmeera aanusaa. un pavasaris jau ir klaat, tulit saaksies bedriishu periods!!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Ko lai te saka. Tā kā tu neiesi lasīt budžetu par to kur aiziet tevis nomaksātie nodokļi, tad nopērc brilles, varbūt ieraudzīsi pensionārus, skolotājus, ugunsdzēsējus, rekonstruētos ceļu posmus un vēl daudzas lietas, kas tiek apmaksātas no nodokļu maksātāju kabatas.

kaa tad, tie celju posmi visi ir par eiropas naudam finanseeti. gan bauska, gan saulkrasti. es starp citu varu deret ka tie ir pedejie projekti sho 5 gadu laika, jo ta zelta adere cik zinu ir beigusies.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: n pavasaris jau ir klaat, tulit saaksies bedriishu periods!!!

Ir jau sācies

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

P.N. Es nekad neesmu braucis ne pa saulkrastu apvedceļu ne bausku un tur nekad mūžā neesmu bijis - man par to tādēļ jāmaksā?

tā jau likās, ka dzīvē neko neesi redzējis. Bet nu nekad nebūtu iedomājies, ka ir TIK traki

Ko tad es tādu esmu zaudējis neredzot saulkrastus vai bausku?

Neko jau vairāk, kā cilvēks, kurš visu mūžu pavada vienā Ņujorkas kvartālā.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Sinn rakstīja:

Ideots rakstīja:

man nav pajāt.

Neredzu, ka kāds par maniem/mūsu nodokļiem kaut ko darītu LV ceļu labā.

Gaidam Pavasari un atminat manus vārdus

Ko lai te saka. Tā kā tu neiesi lasīt budžetu par to kur aiziet tevis nomaksātie nodokļi, tad nopērc brilles, varbūt ieraudzīsi pensionārus, skolotājus, ugunsdzēsējus, rekonstruētos ceļu posmus un vēl daudzas lietas, kas tiek apmaksātas no nodokļu maksātāju kabatas.

Vēl pastāv iespēja braukt pa Saulkrastu apvadceļu vai uz Bausku un izlikties, ka šie ceļa posmi nav rekonstruēti.

Re, tu skaisti uzrakstīji - nodokļu maksātāju. Bet te iet runa par akcīzes nodokli, kuru maksā nevis nodokļu maksātāji bet tieši autovadītāji Kā arī par "ceļa nodokli"

P.N. Es nekad neesmu braucis ne pa saulkrastu apvedceļu ne bausku un tur nekad mūžā neesmu bijis - man par to tādēļ jāmaksā?

Sūnu ciemā vajadzētu pietikt ar ēzeli. Nefig šikot ar bundžu un gausties par nodokļiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tas msh tak ir viens riktiigs mucaa uzaudzis laukjis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: tas msh tak ir viens riktiigs mucaa uzaudzis laukjis

Labāk mucā nevis opelī

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

P.N. Es nekad neesmu braucis ne pa saulkrastu apvedceļu ne bausku un tur nekad mūžā neesmu bijis - man par to tādēļ jāmaksā?

tā jau likās, ka dzīvē neko neesi redzējis. Bet nu nekad nebūtu iedomājies, ka ir TIK traki

Ko tad es tādu esmu zaudējis neredzot saulkrastus vai bausku?

Neko jau vairāk, kā cilvēks, kurš visu mūžu pavada vienā Ņujorkas kvartālā.

Ir tāds teiciens - bagāts dara kā grib, nabags kā var.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

P.N. Es nekad neesmu braucis ne pa saulkrastu apvedceļu ne bausku un tur nekad mūžā neesmu bijis - man par to tādēļ jāmaksā?

tā jau likās, ka dzīvē neko neesi redzējis. Bet nu nekad nebūtu iedomājies, ka ir TIK traki

Ko tad es tādu esmu zaudējis neredzot saulkrastus vai bausku?

Neko jau vairāk, kā cilvēks, kurš visu mūžu pavada vienā Ņujorkas kvartālā.

Ir tāds teiciens - bagāts dara kā grib, nabags kā var.

Piedod, bet ja gribi novelt uz nabadzību to, ka neesi savā mūžā pat Latviju apceļojis, drīzāk gan gribas ticēt tavam parakstam.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kad gāju skolā tad šur tur pabraukāju klases ekskursijās un vēl agrākos laikos kopā ar vecvecākiem.

Uz manu parakstu vari neskatīties, es alkoholu nelietoju

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

P.N. Es nekad neesmu braucis ne pa saulkrastu apvedceļu ne bausku un tur nekad mūžā neesmu bijis - man par to tādēļ jāmaksā?

Ar savu aprobežotību un stulbumu lepoties nevajag. Par Jūsu izglītību maksāja valsts un diemžēl var redzēt, ka izglītības sistēma ir tikpat laba kā 100 tūpļu lēmumi.

P.S. Visi iauto lietotāji zin, ka tikai audi 80 ir vienīgais labais un lētais auto uz planētas.

P.S.S. Kurai ķermeņa daļai ir pielīdzināma Liepāja un rajons?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad nelepojies ar savu aprobežotību Kāds te vispār sakars ar audī astoņdesmit vai ķermeni?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu tad nelepojies ar savu aprobežotību Kāds te vispār sakars ar audī astoņdesmit vai ķermeni?

A80 - kāds šajā topikā rakstīja kko par 200Ls vērta sūda virsbūves maiņas projektiem, lai tik nevajadzētu esošo šrotu reģistrēt.

Ķermenis - tendenciozi saukājot kkādu reģionu par nabu, rodas aizdomas, ka visi reģioni ir kādas ķermeņa daļas, tāpēc arī jautājums kādā daļa ir Liepāja.

P.S. Dekster, ja šamais sāks tabletes rīt, pēdējās smadzeņu paliekas izdirsīs un tad pat par V.A.G. nevarēs neko sakarīgu uzrakstīt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

msh rakstīja: Nu tad nelepojies ar savu aprobežotību Kāds te vispār sakars ar audī astoņdesmit vai ķermeni?

A80 - kāds šajā topikā rakstīja kko par 200Ls vērta sūda virsbūves maiņas projektiem, lai tik nevajadzētu esošo šrotu reģistrēt.

Ķermenis - tendenciozi saukājot kkādu reģionu par nabu, rodas aizdomas, ka visi reģioni ir kādas ķermeņa daļas, tāpēc arī jautājums kādā daļa ir Liepāja.

P.S. Dekster, ja šamais sāks tabletes rīt, pēdējās smadzeņu paliekas izdirsīs un tad pat par V.A.G. nevarēs neko sakarīgu uzrakstīt.

es zinu kur atrodas dir.s.a! tur kur tas slavenais kuudras purvs!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nupat ziņoja kārtējo *******u. Latvijas mežiem ņems nost naudu un dos zemniekiem. Idiotisms.

latvijas mežiem jau noņēma un zemniekiem iedeva, vēl mēnesis nemaz nav pagājis....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mūsu banānijā labākais ministrs ir nevis tas, kurš var ietaupīt efektīvi kautko izmainot, bet gan tas, kurš izkauc vairāk naudas budžetā

tāpat ir ar visu - vispirms tiek smērēts tas ritenis, kurš vairāk čīkst...

un tā nu izgadījās, ka tie padsmit citroni bija smuki paņemami.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Da tie zemnieki sāk jau besīt arā ar to pravu kačāšanu. Zemniecība ir tāds pats bizness kā jebkurš cits. Un kas viņi tādi būtu lai valsts atbalstītu viņus, bet pārējiem ņemtu nost?

Globāli tev taisnība. Bet LV mērogos nav citas izejas, jo visi konkurenti saņem daudz lielāku palīdzību no savām valstīm, attiecīgi ši nozare nevar eksistēt bez valsts subsīdijām. Un tās iznīcināšana tikai vēl vairāk pasliktinātu mūsu importa-eksporta bilanci, jo ir viena no retajām ražojošajām sfērām mūsu patēriņa ekonomikā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja: Da tie zemnieki sāk jau besīt arā ar to pravu kačāšanu. Zemniecība ir tāds pats bizness kā jebkurš cits. Un kas viņi tādi būtu lai valsts atbalstītu viņus, bet pārējiem ņemtu nost?

Globāli tev taisnība. Bet LV mērogos nav citas izejas, jo visi konkurenti saņem daudz lielāku palīdzību no savām valstīm, attiecīgi ši nozare nevar eksistēt bez valsts subsīdijām. Un tās iznīcināšana tikai vēl vairāk pasliktinātu mūsu importa-eksporta bilanci, jo ir viena no retajām ražojošajām sfērām mūsu patēriņa ekonomikā.

Tad vajag pašiem mainīties, nevis tikai žēloties. Kāpēc ārzemju zemniekiem nav tik daudz jaunu traktoru kā mūsējiem, kāpēc ārzemēs var audzēt tādas govju šķirnes, kurām nevajag kūtis, bet mūsējie to nevar u.t.t.?

praktiski visas piena govis eiropā savu mūžu pavada kūtīs

pēdējo reizi viņas ārā tiek kamēr vēl ir teles, pēc tam viņas dzīvo kūtīs un arī vasarā zālīti viņam pieved klāt...

pats esmu bijis tādās fermās norvēģijā un dānijā...

tur tā ir izdevīgāk.....

par gaļas govīm ir cits stāsts - jamās dalās 2 kategorijās - ķipa garšīgās (dārgās) tusē pašas, bet ātraudzējamās (lētās) tāpat lielākoties mierīgi stāv un barojas kūtīs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja: Da tie zemnieki sāk jau besīt arā ar to pravu kačāšanu. Zemniecība ir tāds pats bizness kā jebkurš cits. Un kas viņi tādi būtu lai valsts atbalstītu viņus, bet pārējiem ņemtu nost?

Globāli tev taisnība. Bet LV mērogos nav citas izejas, jo visi konkurenti saņem daudz lielāku palīdzību no savām valstīm, attiecīgi ši nozare nevar eksistēt bez valsts subsīdijām. Un tās iznīcināšana tikai vēl vairāk pasliktinātu mūsu importa-eksporta bilanci, jo ir viena no retajām ražojošajām sfērām mūsu patēriņa ekonomikā.

padomāsim skarbākās kategorijās

tu nodibini sia, kas ražo un tirgo preci X, tavs kaimiņš nodibina sia, kas ražo preci Y

tavs kaimiņš preci vari saražot par 10 latiem vienībā un tu savējo arī par 100 ražo

tavu preci neviens nepērk pat par 5 lati, jo pasaulē brīvā tirgo to var dabūt par trīnīti.... kaimiņa preci viņam izrauj no rokām par 200, jo tirgū viņas nav un viāna visiem ir vajadzīga

tagad jautājums - cik no savas peļņas tu būtu ar mieru labprātīgi atdot kaimiņam, jo viņam redz sūdīgi iet????

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Starp citu pie tā ka ir mazāki maksājumi zemnieki paši ir vainīgi, jo 2003. gadā neviens nedeklarēja savus ražošanas apjomus, līdz ar ko loģiski tika pieņemts, ka tie ir mazi, tātad arī mazi maksājumi. Nav ko tagad kaukt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja: Da tie zemnieki sāk jau besīt arā ar to pravu kačāšanu. Zemniecība ir tāds pats bizness kā jebkurš cits. Un kas viņi tādi būtu lai valsts atbalstītu viņus, bet pārējiem ņemtu nost?

Globāli tev taisnība. Bet LV mērogos nav citas izejas, jo visi konkurenti saņem daudz lielāku palīdzību no savām valstīm, attiecīgi ši nozare nevar eksistēt bez valsts subsīdijām. Un tās iznīcināšana tikai vēl vairāk pasliktinātu mūsu importa-eksporta bilanci, jo ir viena no retajām ražojošajām sfērām mūsu patēriņa ekonomikā.

padomāsim skarbākās kategorijās

tu nodibini sia, kas ražo un tirgo preci X, tavs kaimiņš nodibina sia, kas ražo preci Y

tavs kaimiņš preci vari saražot par 10 latiem vienībā un tu savējo arī par 100 ražo

tavu preci neviens nepērk pat par 5 lati, jo pasaulē brīvā tirgo to var dabūt par trīnīti.... kaimiņa preci viņam izrauj no rokām par 200, jo tirgū viņas nav un viāna visiem ir vajadzīga

tagad jautājums - cik no savas peļņas tu būtu ar mieru labprātīgi atdot kaimiņam, jo viņam redz sūdīgi iet????

Atdotu tik cik vajag, lai novērstu to, ko aizmirsi pieminēt. Pa vidu starp mani un kaimiņu vēl ir valsts nodokļu sistēma. Šajā gadījumā ir izvēle atbalstīt kaimiņu ar 5Ls, lai viņš spētu savu neizdevīgo biznesu uzturēt. Vai arī ļaut kaimiņam izputēt un uzturēt viņu pilnībā par 10Ls. Kuru tad tu pats izvēlētos?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Starp citu pie tā ka ir mazāki maksājumi zemnieki paši ir vainīgi, jo 2003. gadā neviens nedeklarēja savus ražošanas apjomus, līdz ar ko loģiski tika pieņemts, ka tie ir mazi, tātad arī mazi maksājumi. Nav ko tagad kaukt.

tev ir tikai daļēja taisnība. Mums ir mazāki subsīdiju maksājumi par vienību, nevis absolūtajā vērtībā. Un tas nu nekādi nav atkarīgs no nepareizi deklarēta ražošanas apjoma un ietekmē arī to ražotāju konkurētspēju, kas visu ir deklarējuši pareizi.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pats esmu bijis tādās fermās norvēģijā un dānijā...

esi bijis kūtī!

Tad jau esi lopkopības speciālists.

un es ta durnis domāju ka atkal esi internetā palasījies....

Vot, un šitādus "speciālistus" kas vienreiz ir bijuši kūtī, saliek par ministriem un klerkiem. Un viss rullē.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti