Kārtējais brīnums no 100 gudrajiem

boliks Reģ.: 22.03.2004
 
1 2 3
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu ko jus muldat atkal, ljoti daudzas citas valtis arii ir tads likums. gan iirijaa, gan anglijaa ari nedrikst braukt ar cita valsti regjistretu auto ilgak par noteiktu laiku. pietam tas attiecas ne tikai uz pilsonjiem, bet ari uz arvalstu iedzivotajiem.

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

Piemēram Kanādā ar Eiropas korkām var tikai 3 mēnešus vizināties. Pēc tam jāpārliek.

Ze seim storī.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

nu i pareizi! tikai tas neiet kopa ar cilvektiesibam! ja piemeram pie manis atbrauc leitis ciemos un visu nedelju plosto a es braucu ar vinja masinu radot viesmilgas vietas! tas ir parkapums? glupi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: nu i pareizi! tikai tas neiet kopa ar cilvektiesibam! ja piemeram pie manis atbrauc leitis ciemos un visu nedelju plosto a es braucu ar vinja masinu radot viesmilgas vietas! tas ir parkapums? glupi...

norvēģijā, ja tu plosto un vietējais mauc ar tavu tačku, tad to vietējo iegruzī pēc pilnas katuškas, arī ja tu pats esi mašīnā

vietējie teica, ka izņēmums varētu būt tīri cilvēcīgs, tāds kuru viņu ments saprot un palaiž vaļā, tev ir kautkāda slimības lēkme, piemēram, un to tačku vienkārši kāds norvēģis stumj mājās

bet par šito rakstu - lai viņi labāk šito darbasparu ieliek sistēmā, kas ļautu ne tikai sodīt citu valstu vadītājus, bet iekasēt arī piķi, piemēram aizliedzot iziet tehnisko apskati vai pārdot tačku ja kopējā neirosojuza reģistrā ir attiecīgs ieraksts.... leitis aizpiļī uz tehnisko, a tu viņam saka, ka jams ir parādā 10 latus+ieksēšanas izdevumi par plāksteri latvijā un 320 eiro par ātrumfoto itālijā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un tagad par spīti, visis Latvieši kam Lt auto noliek tiesības Lietuvā, un piešņāc to Latvijas glupo valdību !!! Skuj tev CP uz ceļa zināš esi leitis kas runā labi latviski, vai latviets.

Man personīgi ar neliekas normāļi ka var vilkt ar leišu numuriem, bet tad no otras puses, man gribas visiem iespējamiem veidiem piekāst šô glupo valdību ar visiem "asprātīgajiem" likumiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tad vajag uztaisīt sistēmu, kad ārzemnieks izņem braukšanas atļauju, nomaksā ceļa nodokli un brauc vesels.

tagad taču ir jāreģistrējās, ja tu latvijā brauc ilgāk par 90 dienām, tikai neviens to nedara

p.n. to paģēr 247 pantiņš

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un visvairāk mani besī tas ka šitie āksti kā parasti ķeras pie tiem likumiem kas ierobežo ne pārāk turīgo iedzivotāju tiesības un spējas izgrozīties, bet vot tās tiesības kas ir resnvēderiem tur muhļīt visādu kreisu utml piķi, tās jau "kiška tonka". Mūdži johaidī.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: www.delfi.lv/...

Vot 100 kretinē, ibio! Šitie 100 LO-PI! Valsti visās jomās noveduši zemāk par plintusu, dīrā cik tik nu var vēl. Bļ-aģ!

Nu ko, tagad atliek tikai atteikties no šīs sapuvušās valsts pilsonības, nez, cik sarežģīti ir peņemt Igauņu vai leišu pavalstniecību?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Un tagad par spīti, visis Latvieši kam Lt auto noliek tiesības Lietuvā, un piešņāc to Latvijas glupo valdību !!! Skuj tev CP uz ceļa zināš esi leitis kas runā labi latviski, vai latviets.

Man personīgi ar neliekas normāļi ka var vilkt ar leišu numuriem, bet tad no otras puses, man gribas visiem iespējamiem veidiem piekāst šô glupo valdību ar visiem "asprātīgajiem" likumiem.

Paprasīs pasi parādīt un ar to viss beigsies. Esot svešā valstī, pasei vienmēr jābut klāt...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

reaali njemt tu vari tas valsts pilsonibu automata ja mamms vai paps no ta kraja naacis... kaa man piemeram leishu dos nakamaja diena ja es to gribesu. vai ari iemacoties valodinju, vesturi un bla bla bla vel kaut ko... nav viegli... protams ir 3 varinats ko varonigu izdarit tas valsts laba lai tev pilsonibu iedod par ipasiem nopelniem

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Arī jevrosojuzā?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Arī jevrosojuzā?

Ja jautā par pasi - jā.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Jau ziņots, ka likumprojektā paredzēti vairāki izņēmumi, kad ārvalstīs reģistrētu auto Latvijā tomēr varēs vadīt. Izņēmumi attiecas uz ārvalstīs iznomātiem (izīrētiem) transportlīdzekļiem, kā arī gadījumiem, kad automašīnā kā pasažieris brauc cilvēks, kas šī likuma izpratnē drīkst vadīt auto Latvijas teritorijā.

Tāpat ārzemēs reģistrētu auto varēs vadīt Latvijas iedzīvotājs, kas ārvalstīs strādā algotu darbu, mācās vai veic uzņēmējdarbību, kā arī atsevišķos citos gadījumos. Tādā gadījumā autovadītājam Ceļu satiksmes drošības direkcijā būs jāsaņem atļauja ar ārvalstīs reģistrētu automašīnu piedalīties ceļu satiksmē Latvijā.

-----------------------------------------------------------------------------

izskataas ka pietiekami lieli caurumi atstaati lai nekaa buutiski tas viss nemainiitu buus publiceets tas aizliegums- buus jaapalasa ...

bet vispaar- msh liidzjuutiibas klaipeedas nummuri va zi...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu ko jus muldat atkal, ljoti daudzas citas valtis arii ir tads likums. gan iirijaa, gan anglijaa ari nedrikst braukt ar cita valsti regjistretu auto ilgak par noteiktu laiku. pietam tas attiecas ne tikai uz pilsonjiem, bet ari uz arvalstu iedzivotajiem.

nav gan tas normāli, jo:

tāda norma, ka pēc 3 mēnešiem jāpārreģistrē LV, jau bija iepriekš un jau ntos gadus. Piekrītu, tā tam ir jābūt

BET

tagad viņi (redzot, ka tāpat visi reģistrējas LT, lai nav jāiet nesamierīgi biežās apskates) ir pateikuši kautko vēl vairāk - ka tu cilvēks pat nedrīksti pie stūres tādam LT reģistrētam auto apsēsties! Un šitā tiešām nav nekur eiropā un tas ir pretrunā visām Eiropas prasībām. Tā lūk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pricipā jau ideja ir idiotiska. Vienīgi jautājums - vai tiešām nav vienkāršāk auto reģistrēt šeit? Pēdējā reize, kad apskati iziet bija "grūti" bij laikos kad kā students braucu ar totāli izrūsējušu kadetu. Un arī tad pamanījos piemānīt inspektorus. Ietaupījums uz nodokļu rēķina arī patiesībā ir smieklīgs - ja to pašu enerģiju izmantotu lietderīgam darbam, nopelnīt varētu vairāk kā nodokļu samaksai.

Kārtējais stulbums, no kura patiesībā cietīs tie, kam ir patiess iemesls braukt ar ārvalstīs reģistrētu auto. Bet tie, kam shēmošana ir dzīves stils, tāpat atradīs risinājumu kā apiet likumu.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Pricipā jau ideja ir idiotiska.

Vispār jau nav idiotiska - viņi vienkārši grib nokāst piķi no visiem tiem, kas braukā ar LT numuru

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Man dziļi pajāt. mans auto ir reģistrēt Latvijā, nodokļus maksāju Latvijā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Pricipā jau ideja ir idiotiska. Vienīgi jautājums - vai tiešām nav vienkāršāk auto reģistrēt šeit? Pēdējā reize, kad apskati iziet bija "grūti" bij laikos kad kā students braucu ar totāli izrūsējušu kadetu. Un arī tad pamanījos piemānīt inspektorus. Ietaupījums uz nodokļu rēķina arī patiesībā ir smieklīgs - ja to pašu enerģiju izmantotu lietderīgam darbam, nopelnīt varētu vairāk kā nodokļu samaksai.

Kārtējais stulbums, no kura patiesībā cietīs tie, kam ir patiess iemesls braukt ar ārvalstīs reģistrētu auto. Bet tie, kam shēmošana ir dzīves stils, tāpat atradīs risinājumu kā apiet likumu.

Elementāri sēņotāj. Tu panāc lai nolikvidē "transportlīdzekļa nodevu" regojot, es pieregoju savu konstruktoru kuram tajā brīdī regošanas ceņņiks no ~310 lvl nokrīt uz ~60. 250 ls tur netaisos maksāt. Tad labāk sadalu savu konstruktoru reizinātājos, bundžu un vēl šo to nododu lūžņos un cenā 100-200 ls sameklēju citu eksemplāru, latvijā regotu ar normālāku bundžu kurā iemest to, kas palicis pāri

P.N. Stiliņā jau kādu laiciņu viens tirgo A90q bundžu ar doķiem pa cēneri, tik vien ka Pasaules Nabā :@

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

norvēģijā, ja tu plosto un vietējais mauc ar tavu tačku, tad to vietējo iegruzī pēc pilnas katuškas, arī ja tu pats esi mašīnā

=

Norvēģijā arī šmigotājam atņēma pravas par braukšanu dzērumā par to ka šis lai aizļuļķētu piešķīla savu būmeri kurš paripoja pāris metrus uz priekšu. Morāle - pirkt audī, tiem piepīpētājs neiet caur kontaktgrupu.

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Reku vēl jaunums:

www.delfi.lv/...

Jāpieliekot vēl akcīze naftas produktiem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja: Pricipā jau ideja ir idiotiska. Vienīgi jautājums - vai tiešām nav vienkāršāk auto reģistrēt šeit? Pēdējā reize, kad apskati iziet bija "grūti" bij laikos kad kā students braucu ar totāli izrūsējušu kadetu. Un arī tad pamanījos piemānīt inspektorus. Ietaupījums uz nodokļu rēķina arī patiesībā ir smieklīgs - ja to pašu enerģiju izmantotu lietderīgam darbam, nopelnīt varētu vairāk kā nodokļu samaksai.

Kārtējais stulbums, no kura patiesībā cietīs tie, kam ir patiess iemesls braukt ar ārvalstīs reģistrētu auto. Bet tie, kam shēmošana ir dzīves stils, tāpat atradīs risinājumu kā apiet likumu.

Elementāri sēņotāj. Tu panāc lai nolikvidē "transportlīdzekļa nodevu" regojot, es pieregoju savu konstruktoru kuram tajā brīdī regošanas ceņņiks no ~310 lvl nokrīt uz ~60. 250 ls tur netaisos maksāt. Tad labāk sadalu savu konstruktoru reizinātājos, bundžu un vēl šo to nododu lūžņos un cenā 100-200 ls sameklēju citu eksemplāru, latvijā regotu ar normālāku bundžu kurā iemest to, kas palicis pāri

P.N. Stiliņā jau kādu laiciņu viens tirgo A90q bundžu ar doķiem pa cēneri, tik vien ka Pasaules Nabā :@

Tak jau rakstīju, ka shēmotāji (konstruktori) atradīs apvedceļus. ja esi gatavs par 250Ls pārkrāmēt visu auto uz citu bundžu, tad tā ir tava izvēle. Cita lieta - ja patiešām to spēj izdarīt ātri un kvalitatīvi, tad tev par tādu pašu darbu ir visas iepējas nopenīt vismaz 500Ls. Būs, ko nodokļus samaksāt un vēl pašam paliks. Bet vienkāršāk jau ir sūdzēties par dzīvi un "pasaules nabu" visā vainot. No kurienes tad tā naba ir radusies, ja ne no laimes meklētājiem, kam citur nav licies gana labi.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

man nav pajāt.

Neredzu, ka kāds par maniem/mūsu nodokļiem kaut ko darītu LV ceļu labā.

Gaidam Pavasari un atminat manus vārdus

Ko lai te saka. Tā kā tu neiesi lasīt budžetu par to kur aiziet tevis nomaksātie nodokļi, tad nopērc brilles, varbūt ieraudzīsi pensionārus, skolotājus, ugunsdzēsējus, rekonstruētos ceļu posmus un vēl daudzas lietas, kas tiek apmaksātas no nodokļu maksātāju kabatas.

Vēl pastāv iespēja braukt pa Saulkrastu apvadceļu vai uz Bausku un izlikties, ka šie ceļa posmi nav rekonstruēti.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Tak jau rakstīju, ka shēmotāji (konstruktori) atradīs apvedceļus. ja esi gatavs par 250Ls pārkrāmēt visu auto uz citu bundžu, tad tā ir tava izvēle. Cita lieta - ja patiešām to spēj izdarīt ātri un kvalitatīvi, tad tev par tādu pašu darbu ir visas iepējas nopenīt vismaz 500Ls. Būs, ko nodokļus samaksāt un vēl pašam paliks. Bet vienkāršāk jau ir sūdzēties par dzīvi un "pasaules nabu" visā vainot. No kurienes tad tā naba ir radusies, ja ne no laimes meklētājiem, kam citur nav licies gana labi.

Naba ir radusies gadsimtiem ilgu okupāciju rezultātā kas to veidoja par baltijas centru

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Ideots rakstīja:

man nav pajāt.

Neredzu, ka kāds par maniem/mūsu nodokļiem kaut ko darītu LV ceļu labā.

Gaidam Pavasari un atminat manus vārdus

Ko lai te saka. Tā kā tu neiesi lasīt budžetu par to kur aiziet tevis nomaksātie nodokļi, tad nopērc brilles, varbūt ieraudzīsi pensionārus, skolotājus, ugunsdzēsējus, rekonstruētos ceļu posmus un vēl daudzas lietas, kas tiek apmaksātas no nodokļu maksātāju kabatas.

Vēl pastāv iespēja braukt pa Saulkrastu apvadceļu vai uz Bausku un izlikties, ka šie ceļa posmi nav rekonstruēti.

Re, tu skaisti uzrakstīji - nodokļu maksātāju. Bet te iet runa par akcīzes nodokli, kuru maksā nevis nodokļu maksātāji bet tieši autovadītāji Kā arī par "ceļa nodokli"

P.N. Es nekad neesmu braucis ne pa saulkrastu apvedceļu ne bausku un tur nekad mūžā neesmu bijis - man par to tādēļ jāmaksā?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Ideots rakstīja:

man nav pajāt.

Neredzu, ka kāds par maniem/mūsu nodokļiem kaut ko darītu LV ceļu labā.

Gaidam Pavasari un atminat manus vārdus

Ko lai te saka. Tā kā tu neiesi lasīt budžetu par to kur aiziet tevis nomaksātie nodokļi, tad nopērc brilles, varbūt ieraudzīsi pensionārus, skolotājus, ugunsdzēsējus, rekonstruētos ceļu posmus un vēl daudzas lietas, kas tiek apmaksātas no nodokļu maksātāju kabatas.

Vēl pastāv iespēja braukt pa Saulkrastu apvadceļu vai uz Bausku un izlikties, ka šie ceļa posmi nav rekonstruēti.

Tev kads ir teicis, ka valdība sev savāc 100% nodiokļu? Protams, ka kaut kas tiek darīts arī lai tādiem kā tev radītu iespaidu, ka iemaksātā naudiņa nonāk tur, kur tai jānonāk. Uzliec pats brilles un pabraukā pa dažiem privātmāju rajoniem Baltezerā - varbūt pāries nevaldāmā vēlme apmaksāt to celtniecību.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti