SAAB ēras beigas

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ienākušas drošas ziņas no Zviedrijas, ka vakar SAAB vadība paziņojusi par ražotnes galīgu slēgšanu un atlaiž visus darbiniekus. Tas principā nozīmē visu esošo atlikumu izpārdošanu (tad tāpēc Rīgā SAAB pārdod ar 50% atlaidēm) un SAAB zīmola beigas

Zviedrija šo ziņu uzņem kā nacionālās sēras.

Izteikti žēl, šie autiņi vēl bija ar dvēseli..

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

farruhs rakstīja:

Sretsked rakstīja:

farruhs rakstīja: Ja man toreiz paziņas nebūtu to 900to za daram atdevuši, tad stipri šaubos vai vispār būtu apskatījies uz SAABa pusi.

Es pirms 900tā jau biju sācis skatīties uz MB.

tad redz kā tas notiek humpalnieks diedelnieks un haļavščiks..... tev nevajag manas vecās apenes un botas ?

Aigar Jušēn! Ej paurbini savam sencim ānusu!

Un vēl arvien gaidu, kad tu brauksi man sist pa muti...

Tu domā ar to mazdas vadītājas pirkstu... ?

Nelien! Nav tava darīšana.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Zviedrijas autobūves kompānija "Saab" trešdien Trolhetanas rūpnīcā pārtrauca ražošanu, jo pēc muitas nodokļu nesamaksāšanas autoražotājs nesaņēma ražošanai nepieciešamos materiālus, vēsta Zviedrijas laikraksts "The Local".

--------------------------------------------------------------------------------

Zviedrijas Muitas pārvalde ir bloķējusi visu preču transportu uz un no kompānijas, šādu lēmumu galvenokārt skaidrojot ar "Saab" nenomaksātajiem muitas nodokļiem, norāda laikraksts "Göteborgs-Posten".

"Saab" ražošanas vadītājs Gunnars Bruniuss apstiprināja, ka kompānija vairs nespēj ražot automašīnas, jo Muitas pārvalde ir bloķējusi ražošanai nepieciešamo daļu importu.

Eu nu tak... Atkal vecas ziņas. Tas bija vakar - šodien atkal ražo.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Seene rakstīja: Pasaules forumos sāk parādīties jaunas baumas - FHI ir izrādījis interesi par sadarbību ar SAAB. Nedaudz zinot japāņu uzskatus atriebibu, nebrīnos par runām, ka tas tiek darīts ne tik daudz finansu mērķu dēļ, bet lai pierādītu pasaulei un jo īpaši amerikāņiem, ka tieši GM ir visu nelaimju (un arī konkrēti 9-2 afēras) cēlonis

Klau, kas par afēru? Es kaut kā domāju, ka tas bija līdzīgi kā Master/Movano vai Sharan/Galaxy.

No pircēja viedokļa līdzīgi. No ražotāju viedokļa - GM sačakarēja ASV patērētāju priekšstatu gan par Subaru, gan SAAB.

Vispār jo tālāk, jo vairāk faktu nāk gaismā, kas liek domāt, ka GM nevis paplašinājās, bet pārpirka un centās nogremdēt konkurentus.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

baigais konkurents....

man nez kāpēc izskatās pēc sliktas GM plānošanas un tirgus reālas izpētes....

..... bet no Seenes vārdiem - te jau ož pēc īsta genocīda.... runājot populārajā valodā....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

visā tajā SAABa ''epopejā'' mani visvairāk iedpārda fakts , ka GM apedot SAABu ,gribēja ''iegūt'' BMW alternatīvu USA tirgū

''rržu ņemogu'' SAAB- BMWkiller's

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: visā tajā SAABa ''epopejā'' mani visvairāk iedpārda fakts , ka GM apedot SAABu ,gribēja ''iegūt'' BMW alternatīvu USA tirgū

''rržu ņemogu'' SAAB- BMWkiller's

P.S. it īpaši tā kroplība ar chroma moldingiem ap priekšējām fārām

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tie hroma elementi ap fārām ir izteikts piemērs, kā SAAB sasipās savā meistarībā

Es joprojām nesaprotu, kā kaut ko tik bezgaumīgu varēja izdomāt

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Bazhix rakstīja: 50000 ir privaatpersonaam, ne juridiskaam.. RD vareetu 36 mio vietaa dabuut neko

Kaut vai RD dabūtu 50 štukas, nu lai viņiem tiek.

Jeb nedabūtu neko - pofig.

Toties tagad lai RD dabūtu savus 36 miljonus, valsts bankā iemaksāja apmēram 20 reizes vairāk.

Pirmkārt, Rīgas Dome nebūt nebija vienīgā valsts iestāde kuras nauda stāv Parexā.

Otrkārt, tu neredzi tālāk par savu personīgo degungalu. Ja tu domā, ka tava dzīve nepaliks sliktāka tāpēc ka parex bankrota gadījumā valsts iestādes pakāstu piķi, es iesaku padomāt pirms spert laukā tādas tupības. Ja tu vispār esi spējīgs domāt.

Tu pats spēj domāt ko raksti?

Ja jau saskaņā ar tavu tekstu 'Rīgas Dome nebūt nebija vienīgā valsts iestāde kuras nauda STĀV Parexā.', tad naifig vēl jāpiemaksā miljardu lai viņa tur turpinātu STĀVĒT? Tad to naudu ar steigu jāņem ārā un jāliek citā bankā.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja tāgodigi , man turbõ motõri patīk un SAABa 'vizuālais , lidz neparādijās tās spīzdīgās 'brilles', ar bij lapss gana . Cita lieta ka tajos autosos , par to dullo cenu , vietas kā Golpā un tad vel visadi dīvaini 'sarkanie' bloki un jocīgās ķēdes , kas knapi 200kkm iztur Tad vēl tā pārošanās ar GM utt. divainibas , kā piem 9-7 vēmeklis - ja neņem Sraņgjongus , vēl tik Tribeka ir kas tikpat atbaidošs .

Karoč bij 99 SAABs un tālak tikkai atraugas jau kuro gadu desmitu

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Tu pats spēj domāt ko raksti?

Ja jau saskaņā ar tavu tekstu 'Rīgas Dome nebūt nebija vienīgā valsts iestāde kuras nauda STĀV Parexā.', tad naifig vēl jāpiemaksā miljardu lai viņa tur turpinātu STĀVĒT? Tad to naudu ar steigu jāņem ārā un jāliek citā bankā.

Nja, domāšana nav tava stiprā puse.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tava domāšana ir nosprūdusi pie oficiāli izpūstās migliņas.

Ja tā valsts nauda pareksī IR vai BIJA, tad kāda vajadzība vēl maksāt?

Ja tās naudas NAV, tad kāpēc atkal jāiemaksā tajā pašā bankā, ja to summu var ieskaitīt attiecīgo instanču kontos kādā citā bankā? Tikpat tā nauda valstij vismaz šobrīd ir zudusi. Un tu tiešām tici pasakai ka valsts pārdos kādam tukšu banku? Šī valsts savā vēsturē vēl neko nav spējusi pārdot valstij izdevīgi.

Vispār valsts nauda izrādās bankai ļoti bīstama, jo tās bankas kurās nebija valsts iestāžu konti - nav bankrotējušas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Mans personīgais degungals , par kuru tālāk es neredzu, dod priekšroku VUGD štata saglabāšanai nevis viena privāta valūtas spekulantu kantora glābšanai.

Sinn, vai tavs degungals rādās priecīgs par gaidāmo PVN jau 24% apmērā?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

iedomaajies parastu ģimeni ar parastu kafijas bundžu, kuraa glabājās nauda. visi locekļi paņem piķi un ieliek iekšā zīmīti-

paņēmu 5 ls končām; paņēmu 4,95 ls jaunam krūšturim; paņēmu 3,95 maziņajam....un vienaa briidii bundža ir tukša...naudas vairs nav, ir vienas vieniigas ziimiites...teoreetiski bundžas akktīvi nav mainiijušies...tikai par taam paraadzimeem neko nenopirksi

taapat ir pareksaa valsts garanteetas paraadziimes tur glabaajas ne skaidra nauda

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Mans personīgais degungals , par kuru tālāk es neredzu, dod priekšroku VUGD štata saglabāšanai nevis viena privāta valūtas spekulantu kantora glābšanai.

Sinn, vai tavs degungals rādās priecīgs par gaidāmo PVN jau 24% apmērā?

Ilgtermiņā tev taisnība. Bet šādu situāciju jau bija jānovērš sen - neļaujot "privātiem spekulantu kantoriem" kontrolēt visu naudas plūsmu. Šobrīd pasaule ir iekārtota tā, ka no jebkuras bankas bankrota trieciens valsts ekonomikai ir lielāks, nekā pašiem akcionāriem. Un galvenais iemesls, kādēļ šāda situācija ir izveidojusies - ir VID (u.c. valstu analogu iestāžu) vēlme kontrolēt naudas plūsmu. Bez konta bankā uzņēmums vispār nedrīkst eksistēt. Un privātpersona faktiski nevar.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

zinu to, ka mediciinaa lai nodrošinaatu valsts pasuutiijuma izpildi, voava un agraak "slimokase" prasiija % no budzeta kopumaa....

voavai tas laikam bija 3% no visas summas...

nauhj 30 cilveeku valsts sia varka 30 mio (rupirunaajot) apmeeraa

pieņemu ka VID arii kkko par "administrēšanu" ietur...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Mans personīgais degungals , par kuru tālāk es neredzu, dod priekšroku VUGD štata saglabāšanai nevis viena privāta valūtas spekulantu kantora glābšanai.

Sinn, vai tavs degungals rādās priecīgs par gaidāmo PVN jau 24% apmērā?

Interesanti ko tavs personīgais deguns teiktu pagājušā gada decembrī, kad pēc parex bankrota izrādītos, ka VUGD nav naudas ne tikai tā samazinātajam štatam, bet nevienam ugunsdzēsējam. Vienkārši naudas vairs nav. Tad tu laikam būtu pirmais kurš kviektu ka parex vajadzēja glābt.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Nu bet cik garš tik plats. Valsts pa tiešo samaksātu VUGDam, nevis grūstu reizes desmit vairāk naudas kautkādā apšaubāmā padarīšanā un tā padarīšana tālāk VUGDam.

Un ja ietu uz bankrotu, tad normāla valsts nobloķētu bankas naudas plūsmu uz ārzemēm.

Ko nozīmē - samaksātu pa tiešo? No kādas naudas? Kam atņemtu? Skolotājiem? Pensionāriem?

Vienīgais ko es saskatu kā nepareizu parex pārņemšanas gaitā ir tas, ka uzzinot par problēmām netika uzlikts limits naudas izņemšanai uzreiz. Tas varbūt būtu ietaupījis kādu simtu ļimonu, bet pa lielām bumbām viss tika izdarīts pareizi, to atzina arī bijusī Hansabankas vadītāja.

Ja tā būtu kaut kāda aizkraukles vai fvz, tirdzniecības vai vēl kāda nišas banka man nebūtu žēl, ka to nolaistu pa burbuli, bet parex, seb, dnb, vai swedbankas gadījumā nolaišana pa burbuli radītu vairāk problēmu nekā labuma.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Nu bet cik garš tik plats. Valsts pa tiešo samaksātu VUGDam, nevis grūstu reizes desmit vairāk naudas kautkādā apšaubāmā padarīšanā un tā padarīšana tālāk VUGDam.

Parādi man to ugunsdzēsēju, kas algas vietā būtu gatavs saņemt valsts garantētas parādzīmes. Parexā netika ieguldīta reāla nauda, bet pa tiešo VUGDam gan to vajadzētu maksāt. Tā ka nesanāk vis "cik garš tik plats".

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

cik tajaa pareksii jau ir iegrūsts 700 mio vairaak un jeegas nekaadas...

tad jau valsts un pašvaldiibu iestaadeem Latvijas Banka buutu nogaranteejusi kontus, bet ar deripasku , turkmeeņiem un paareejiem krimināļiem lai tiek galaa kargins ar krasovicki...

taapeec jau šami paardeva par latu to banku, ka zinaaja ka netiks galaa.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pēdējais laiks atvērt savu banku

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pasteidzies gan....

ceru ka peec naakamajaam saeimas veeleešanaam tas vairs nebuus iespeejams

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Kur tad valsts izraka to simtus miljonu, ko iegrūst pareksā? Ja ļautu pareksam noiet uz grunti, tad tieši tos pašus atrastos miljonus izmaksātu arī "cietušajiem". Iznākums būtu tieši tāds pats kā glābšanas gadījumā.

Gribētu redzēt tavu neviltoto prieku saņemot par savā kontā esošo naudu valsts parādzīmi ar atmaksas termiņu pēc gada Es nešaubos, ka procentu likme tur varētu būt ļoti laba

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Kur tad valsts izraka to simtus miljonu, ko iegrūst pareksā? Ja ļautu pareksam noiet uz grunti, tad tieši tos pašus atrastos miljonus izmaksātu arī "cietušajiem". Iznākums būtu tieši tāds pats kā glābšanas gadījumā.

Nekur neizraka. Tā kā atzinies, ar izglītību ir pašvaki, mēģināšu paskaidrot vienkāršākos teikumos. Ir divu veidu naudas. Reālā, ko tev vajag lai samaksātu veikalā. Un virtuālā, ar ko spēlējas bankas, radot pasaulē krīzi. Valsts Pareksā ieguldīja savu virtuālo naudu. Bet "cietušajiem" būtu nepieciešams izmaksāt reālo.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Kur tad valsts izraka to simtus miljonu, ko iegrūst pareksā? Ja ļautu pareksam noiet uz grunti, tad tieši tos pašus atrastos miljonus izmaksātu arī "cietušajiem". Iznākums būtu tieši tāds pats kā glābšanas gadījumā.

Nekur neizraka. Tā kā atzinies, ar izglītību ir pašvaki, mēģināšu paskaidrot vienkāršākos teikumos. Ir divu veidu naudas. Reālā, ko tev vajag lai samaksātu veikalā. Un virtuālā, ar ko spēlējas bankas, radot pasaulē krīzi. Valsts Pareksā ieguldīja savu virtuālo naudu. Bet "cietušajiem" būtu nepieciešams izmaksāt reālo.

Ja valsts pareksā ir iegrūdusi "virtuālo" naudu (kurai kā zināms ir materālais segums), tad kā no pareksa var izņemt reālo? Kautkāda atmazgāšana vai tipogrāfija?

nekaa nevar...

šobriid var vai nu piedrukat klaat (devalvaacija) vai atlaist veel cilveekus , turpinot viņiem maksaat bezdarbnieka pabalstu, lai gan viņi reaali neko nedara...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Kur tad valsts izraka to simtus miljonu, ko iegrūst pareksā? Ja ļautu pareksam noiet uz grunti, tad tieši tos pašus atrastos miljonus izmaksātu arī "cietušajiem". Iznākums būtu tieši tāds pats kā glābšanas gadījumā.

Nekur neizraka. Tā kā atzinies, ar izglītību ir pašvaki, mēģināšu paskaidrot vienkāršākos teikumos. Ir divu veidu naudas. Reālā, ko tev vajag lai samaksātu veikalā. Un virtuālā, ar ko spēlējas bankas, radot pasaulē krīzi. Valsts Pareksā ieguldīja savu virtuālo naudu. Bet "cietušajiem" būtu nepieciešams izmaksāt reālo.

Ja valsts pareksā ir iegrūdusi "virtuālo" naudu (kurai kā zināms ir materālais segums), tad kā no pareksa var izņemt reālo? Kautkāda atmazgāšana vai tipogrāfija?

Piedod, bet tālāk laikam nespēšu tev paskaidrot. Tā ir lieta, ko māca pašos ekonomikas pamatos jau skolā, kas tev nav likušies pietikami svarīgi, lai apgūtu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti