SAAB ēras beigas

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ienākušas drošas ziņas no Zviedrijas, ka vakar SAAB vadība paziņojusi par ražotnes galīgu slēgšanu un atlaiž visus darbiniekus. Tas principā nozīmē visu esošo atlikumu izpārdošanu (tad tāpēc Rīgā SAAB pārdod ar 50% atlaidēm) un SAAB zīmola beigas

Zviedrija šo ziņu uzņem kā nacionālās sēras.

Izteikti žēl, šie autiņi vēl bija ar dvēseli..

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es pieņemu ka neapmaksātā reklāma bija nevis raksts bet gan kāds banneris tajā lapā

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Saab fani draud boikotēt GM grupas uzņēmumu ražojumus www.db.lv/...

Makten daudz tie fani... no sevis iedomājas.

Nē, nu ja katrs apsolītos tuvākajā desmitgadē katru gadu iepirkt pa jaunam Saabam, tad, varbūt, GM apdomātos.

Dirigents Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Saab fani draud boikotēt GM grupas uzņēmumu ražojumus www.db.lv/...

šis gan ir smieklīgs

Vienīgais kas šajā portālā ir smieklīgs,tas esi Tu,ēzelīt,ar savām napaleoniņa ambīcijām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jūs nevarat uzcept vienu konkrētu tofiku, kuru piepļūtīt tikai ar jūsu tēmām? Nu jau pat man sāk apnikt ka lai kuru tofiku ver vaļā, visur pietirsts pa tēmu "deksters un draugi"

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

nav taa, kaa mashiiniishu uz zemes pietruuktu, taa kaa nav liela beeda.

Dirigents Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja: Jūs nevarat uzcept vienu konkrētu tofiku, kuru piepļūtīt tikai ar jūsu tēmām? Nu jau pat man sāk apnikt ka lai kuru tofiku ver vaļā, visur pietirsts pa tēmu "deksters un draugi"

Šô lūdzu adresē redaktoram, es vairākas reizes esmu lūdzis to izdarīt, atvēris 'lamāšanās' topiku neredzamajā sadaļā...bet tiem dažiem apvainotajiem pedāļiem ir slimīga tieksme visas darīšanas izcelt tā,lai visi redz, lai parādītu savu krutumu.....

Es jau arī esmu lūdzis Redaktoru,lai atbrīvo nu vismaz NSNF sadaļu no Tavas,debīliķa, klātbūtnes,bet kā redzi,popig Šam mūsu lūgumi.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Dirigents rakstīja:

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja: Jūs nevarat uzcept vienu konkrētu tofiku, kuru piepļūtīt tikai ar jūsu tēmām? Nu jau pat man sāk apnikt ka lai kuru tofiku ver vaļā, visur pietirsts pa tēmu "deksters un draugi"

Šô lūdzu adresē redaktoram, es vairākas reizes esmu lūdzis to izdarīt, atvēris 'lamāšanās' topiku neredzamajā sadaļā...bet tiem dažiem apvainotajiem pedāļiem ir slimīga tieksme visas darīšanas izcelt tā,lai visi redz, lai parādītu savu krutumu.....

Es jau arī esmu lūdzis Redaktoru,lai atbrīvo nu vismaz NSNF sadaļu no Tavas,debīliķa, klātbūtnes,bet kā redzi,popig Šam mūsu lūgumi.

naudu mēģināji piedāvāt?

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja: Jūs nevarat uzcept vienu konkrētu tofiku, kuru piepļūtīt tikai ar jūsu tēmām? Nu jau pat man sāk apnikt ka lai kuru tofiku ver vaļā, visur pietirsts pa tēmu "deksters un draugi"

Šô lūdzu adresē redaktoram, es vairākas reizes esmu lūdzis to izdarīt, atvēris 'lamāšanās' topiku neredzamajā sadaļā...bet tiem dažiem apvainotajiem pedāļiem ir slimīga tieksme visas darīšanas izcelt tā,lai visi redz, lai parādītu savu krutumu.....

Kur ir neredzamaa sadalja ? Es ar gribu redzeet

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Ezītis arī laiž ar Saab

www.apollo.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kirdiks esot tikai atlikts - db.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Nīderlandes Spyker Cars, Zviedrijas Saab īpašniece, paziņojusi, ka ražošana apturēta uz nenoteiktu laiku, kamēr tā radīs risinājumu finansējuma problēmām, lai samaksātu piegādātājiem, ziņo thelocal.se.

www.db.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sāba glābēja Antonova īsā bilance Lietuvā - www.db.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Sāba glābēja Antonova īsā bilance Lietuvā - www.db.lv/...

Ko nu vairs Lietuvā - tak SAAB glābšanai ir latviešu fanu naudiņa pārskaitita

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Ierosinu tos 200 milj Ls uzkraut nomaksāt LV sāb īpašniekiem...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Varētu vēl opelistus pieķert klāt.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Ierosinu tos 200 milj Ls uzkraut nomaksāt LV sāb īpašniekiem...

labākais, kas pēdējās dienā lasīts

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Būtu visi laicīgi maksājuši Bez-Saaba nodokli , tad tādas auzas nesanāktu!

:

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Par tēmu runājot - vai tagad pēc Krājbankas kraha, sakarā ar valsts prasībām pret tās īpašnieku (Antonovu), kas nelikumīgi aizpludinājis citos savos "projektos" pēc pēdējām ziņām jau 150 milj LVL - vai mums tagad nespīd atjaunot Latvijā auto rūpniecību? Pārņemsim Antonova daļas SAABā, sāksim atkal Jelgavā RAF vietā ražot auto..

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Varēja pārņemt to pēdējo sābu un ielikt motormuzejā, ar piezīmi, ka mēs mākam nolaist uz grunti ne tikai savu valsti, bet arī citu valstu ražotājus.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

Pat vadonis no saapa atsakās, jau ar pazeminātu cenu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: www.ss.lv/...

Pat vadonis no saapa atsakās, jau ar pazeminātu cenu.

izskatās, ka pat jams ir atmetis domu tikt līdz ķēdes maiņai.... nav izturējis cīņu ar rūsu... cik jamais pa dienu sametina, tik sābs pa nakti norūsē

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Par tēmu runājot - vai tagad pēc Krājbankas kraha, sakarā ar valsts prasībām pret tās īpašnieku (Antonovu), kas nelikumīgi aizpludinājis citos savos "projektos" pēc pēdējām ziņām jau 150 milj LVL - vai mums tagad nespīd atjaunot Latvijā auto rūpniecību? Pārņemsim Antonova daļas SAABā, sāksim atkal Jelgavā RAF vietā ražot auto..

Un ko mēs sagaidīsim? SAAB "Gauja"?

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Saab "Vairogs"!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

saabogs vai vairaab

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

raaf

arī der

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti