TA nokauj bembja motoru

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Paziņam TA nokāva bembja motoru kurš iekš omegas

Kas parasti tādos gadījumos notiek ??? Vai kautko var no CSDD dabūt , itkā šamie pret šo lietu apdrošināti ,

 
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

vol rakstīja: Nu pilnīgi piekrist Tev negribētos.Pēc citas info,auto.apollo.lv/... ,480 km nomauc, 45min.uzpīpē,un vālē atkal. Kāda vaina?Man pietiktu.

Esi redzējis rindas pie patreizējiem DUS, kur tās izveido 5 min uzpilde? Kā iedomājies šo realizēt, ja katrs auto tur stāvēs 45 min? Un 45 min uzlāde rada vēl vienu problēmu - ir jābūt pieejamai speciālai uzlādes vietai arī mājās. Pieslēdzot šādu auto pie parastās rozetes, labakajā gadījumā nosvils tikai vadi.

Un webasto ziemā! Nu tur jau ir jābūt ļoti slimam, lai brauktu ar elektromobīli, ko atsevišķi apkurinātu ar degvielu.

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

vol rakstīja: Nu pilnīgi piekrist Tev negribētos.Pēc citas info,auto.apollo.lv/... ,480 km nomauc, 45min.uzpīpē,un vālē atkal. Kāda vaina?Man pietiktu.

Esi redzējis rindas pie patreizējiem DUS, kur tās izveido 5 min uzpilde? Kā iedomājies šo realizēt, ja katrs auto tur stāvēs 45 min? Un 45 min uzlāde rada vēl vienu problēmu - ir jābūt pieejamai speciālai uzlādes vietai arī mājās. Pieslēdzot šādu auto pie parastās rozetes, labakajā gadījumā nosvils tikai vadi.

Un webasto ziemā! Nu tur jau ir jābūt ļoti slimam, lai brauktu ar elektromobīli, ko atsevišķi apkurinātu ar degvielu.

Nu liecies mierā.Nebūs tas ne rīt ne parīt,ne visiem uzreiz.Tās visas ir detaļas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

vol rakstīja:

Seene rakstīja:

vol rakstīja: Nu pilnīgi piekrist Tev negribētos.Pēc citas info,auto.apollo.lv/... ,480 km nomauc, 45min.uzpīpē,un vālē atkal. Kāda vaina?Man pietiktu.

Esi redzējis rindas pie patreizējiem DUS, kur tās izveido 5 min uzpilde? Kā iedomājies šo realizēt, ja katrs auto tur stāvēs 45 min? Un 45 min uzlāde rada vēl vienu problēmu - ir jābūt pieejamai speciālai uzlādes vietai arī mājās. Pieslēdzot šādu auto pie parastās rozetes, labakajā gadījumā nosvils tikai vadi.

Un webasto ziemā! Nu tur jau ir jābūt ļoti slimam, lai brauktu ar elektromobīli, ko atsevišķi apkurinātu ar degvielu.

Nu liecies mierā.Nebūs tas ne rīt ne parīt,ne visiem uzreiz.Tās visas ir detaļas.

ja nebūs visiem, tad kur tu domā uzpildīties pēc tiem 480km? Tādai jaudai vajag speciālu pieslēgumu, nemaz jau nerunājot par to, ka diez vai kāds tev ļautu izmantot pat savu savu rozeti, kas nav aprīkota ar atsevišķu skaitītāju.

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Par to mums nākotne klusēbet neticu ka tās ir neatrisināmas lietas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

vol rakstīja: Par to mums nākotne klusēbet neticu ka tās ir neatrisināmas lietas.

Tad, kad tās lietas būs atrisinātas būs vērts apspriest elektromibīli. Patreizējā izpildījumā tas ir dārgs sūds uz kociņa. Liels ģimenes sedans NAV pilsētas ikdienas auto. Bet elektromobīlis patreizējā izpildījumā NAV paredzēts garākiem izbraucieniem. Attiecīgi ši auto praktiskums ir tuvs nullei.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir tak gāzes iekārtas, kurās kačā iekšā metānu pa nakti un pa dienu brauc

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: mhm, ir arī tādi ūsaini transporti, kur ar E Talonu var braukt vispār gandrīz par velti.

Un bez E-talona var braukt par velti bez gandrīz.

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

vol rakstīja: Par to mums nākotne klusēbet neticu ka tās ir neatrisināmas lietas.

Tad, kad tās lietas būs atrisinātas būs vērts apspriest elektromibīli. Patreizējā izpildījumā tas ir dārgs sūds uz kociņa. Liels ģimenes sedans NAV pilsētas ikdienas auto. Bet elektromobīlis patreizējā izpildījumā NAV paredzēts garākiem izbraucieniem. Attiecīgi ši auto praktiskums ir tuvs nullei.

Tu taču esi labi informēts optimists.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

vol rakstīja:

Seene rakstīja:

vol rakstīja: Par to mums nākotne klusēbet neticu ka tās ir neatrisināmas lietas.

Tad, kad tās lietas būs atrisinātas būs vērts apspriest elektromibīli. Patreizējā izpildījumā tas ir dārgs sūds uz kociņa. Liels ģimenes sedans NAV pilsētas ikdienas auto. Bet elektromobīlis patreizējā izpildījumā NAV paredzēts garākiem izbraucieniem. Attiecīgi ši auto praktiskums ir tuvs nullei.

Tu taču esi labi informēts optimists.

Galīgi garām. Optimistiskas (vai labi informēti optimistiskas) var būt prognozes, nevis kokrēta objekta vērtējums patreizējā momentā.

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

vol rakstīja:

Seene rakstīja:

vol rakstīja: Par to mums nākotne klusēbet neticu ka tās ir neatrisināmas lietas.

Tad, kad tās lietas būs atrisinātas būs vērts apspriest elektromibīli. Patreizējā izpildījumā tas ir dārgs sūds uz kociņa. Liels ģimenes sedans NAV pilsētas ikdienas auto. Bet elektromobīlis patreizējā izpildījumā NAV paredzēts garākiem izbraucieniem. Attiecīgi ši auto praktiskums ir tuvs nullei.

Tu taču esi labi informēts optimists.

Galīgi garām. Optimistiskas (vai labi informēti optimistiskas) var būt prognozes, nevis kokrēta objekta vērtējums patreizējā momentā.

Ja kas,tad optimists ir labi informēts pesimists.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

vol rakstīja:

Ja kas,tad optimists ir labi informēts pesimists.

To es zinu. Un tas nekādi nemaina faktu, ka vērtējums nevar būt pesimistiks. Tādas var būt tikai prognozes.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja es dziivoju privaatmaajaa ar seetu apkaart, tad man taads aparaats der-

pa nakti piespraužu rozetee, pa dienu mizoju... nobraukumi nelieli, galvenokaart pa pilseetu, un atšķiriibaa no iekšdedzes dzineeja korķī staavēšana neko nemaksaa

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ja es dziivoju privaatmaajaa ar seetu apkaart, tad man taads aparaats der-

pa nakti piespraužu rozetee, pa dienu mizoju... nobraukumi nelieli, galvenokaart pa pilseetu, un atšķiriibaa no iekšdedzes dzineeja korķī staavēšana neko nemaksaa

Kam tev nelieliem nobraukumiem lielu ģimenes sedanu? Lai būtu grūtāk atrast vietu stāvēšanai?

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ja es dziivoju privaatmaajaa ar seetu apkaart, tad man taads aparaats der-

pa nakti piespraužu rozetee, pa dienu mizoju... nobraukumi nelieli, galvenokaart pa pilseetu, un atšķiriibaa no iekšdedzes dzineeja korķī staavēšana neko nemaksaa

Tev der un man der un ir jau Latvijā 2 vietas kur var ierīkot elektro "zapravkas".

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

vol rakstīja:

Ozz rakstīja: ja es dziivoju privaatmaajaa ar seetu apkaart, tad man taads aparaats der-

pa nakti piespraužu rozetee, pa dienu mizoju... nobraukumi nelieli, galvenokaart pa pilseetu, un atšķiriibaa no iekšdedzes dzineeja korķī staavēšana neko nemaksaa

Tev der un man der un ir jau Latvijā 2 vietas kur var ierīkot elektro "zapravkas".

Cik maksās uzpildīšanās pie tevis? Vai arī tirgosi par latvenergo tarifiem entuziasma pēc?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: ja es dziivoju privaatmaajaa ar seetu apkaart, tad man taads aparaats der-

pa nakti piespraužu rozetee, pa dienu mizoju... nobraukumi nelieli, galvenokaart pa pilseetu, un atšķiriibaa no iekšdedzes dzineeja korķī staavēšana neko nemaksaa

Kam tev nelieliem nobraukumiem lielu ģimenes sedanu? Lai būtu grūtāk atrast vietu stāvēšanai?

a kas es, mazohists, lai brauktu ar siiku zaporožecu, ja varu braukt kaa Baltais Cilveeks

gribi teikt, ka pa pilseetu nebrauc ar saabu bet vw za-lupo vai tamliidziigu moku riiku

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu īpašas labdara jūtas sevī neesmu manījis bet tā kā mēs ar Ozz esam tikai divi,tad ko nu daudz uzvārīsi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es braukšu pie vol pa kaartas datumiem, viņš pie mani pa nekaartas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

vol rakstīja: Par to mums nākotne klusēbet neticu ka tās ir neatrisināmas lietas.

Tad, kad tās lietas būs atrisinātas būs vērts apspriest elektromibīli. Patreizējā izpildījumā tas ir dārgs sūds uz kociņa. Liels ģimenes sedans NAV pilsētas ikdienas auto. Bet elektromobīlis patreizējā izpildījumā NAV paredzēts garākiem izbraucieniem. Attiecīgi ši auto praktiskums ir tuvs nullei.

Bet visi jau nebrauc kā tu katru dienu štuku km

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Tak tu vispār saprati, kāds ir jautājums? Šis risinājums nebūt nav alternatīva enerģijas avota meklējumi, bet gan atrumkārbas u.c. transmisijas elementu aizstāšana ar elektrības vadiem.

Topika pirmajās lapās tu nesaprati mani, tālāk jau nesaprot tevi

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: ja es dziivoju privaatmaajaa ar seetu apkaart, tad man taads aparaats der-

pa nakti piespraužu rozetee, pa dienu mizoju... nobraukumi nelieli, galvenokaart pa pilseetu, un atšķiriibaa no iekšdedzes dzineeja korķī staavēšana neko nemaksaa

Kam tev nelieliem nobraukumiem lielu ģimenes sedanu? Lai būtu grūtāk atrast vietu stāvēšanai?

a kas es, mazohists, lai brauktu ar siiku zaporožecu, ja varu braukt kaa Baltais Cilveeks

gribi teikt, ka pa pilseetu nebrauc ar saabu bet vw za-lupo vai tamliidziigu moku riiku

Ja man vajadzētu brauct TIKAI pa pilsētu, es noteikti nebrauktu ar SAAB. Bet, protams, atsevišķu mašīnu pilsētas izbraucieniem nedomāju iegādāties.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

vol rakstīja: Par to mums nākotne klusēbet neticu ka tās ir neatrisināmas lietas.

Tad, kad tās lietas būs atrisinātas būs vērts apspriest elektromibīli. Patreizējā izpildījumā tas ir dārgs sūds uz kociņa. Liels ģimenes sedans NAV pilsētas ikdienas auto. Bet elektromobīlis patreizējā izpildījumā NAV paredzēts garākiem izbraucieniem. Attiecīgi ši auto praktiskums ir tuvs nullei.

Bet visi jau nebrauc kā tu katru dienu štuku km

Kādēļ štuku katru dienu? Cik man izmaksās, piemēram, 3 nedēļas nogales braucieni paslēpot uz Gaiziņu, ja tam auto vajadzēs nomāt? Vai atlikušajā laikā sanāks pietiekami ieekonomēt, lai nepaliktu zaudētājos.

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Beidz nu gudri filazofēt .Redz kur \"pumpuriņi\".www.delfi.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

vol rakstīja: Beidz nu gudri filazofēt .Redz kur "pumpuriņi".www.delfi.lv/...

Es tak neko nesaku par nākotni, bet tikai to, ka konkrētais risinājums šobrīd ir dārga rotaļlieta. Tavā linkā ir par britu plānu līdz 2050. gadam. Man pagaidām vairāk 2010. gada auto modeļi interesē - to otru, pēc statistikas rādītājiem spriežot, var arī nesanākt sagaidīt.

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

vol rakstīja: Beidz nu gudri filazofēt .Redz kur "pumpuriņi".www.delfi.lv/...

Es tak neko nesaku par nākotni, bet tikai to, ka konkrētais risinājums šobrīd ir dārga rotaļlieta. Tavā linkā ir par britu plānu līdz 2050. gadam. Man pagaidām vairāk 2010. gada auto modeļi interesē - to otru, pēc statistikas rādītājiem spriežot, var arī nesanākt sagaidīt.

Lai nu mums izdodas sagaidīt to kārtējo gaišo nākotni.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti