TA nokauj bembja motoru

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Paziņam TA nokāva bembja motoru kurš iekš omegas

Kas parasti tādos gadījumos notiek ??? Vai kautko var no CSDD dabūt , itkā šamie pret šo lietu apdrošināti ,

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksi neesi gadijuma raimonsm dels vai tevs???Tadas gudribas te esi sabarstijis ka nenozviegties.Kura klase pameti skolu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Tāds ne pa tēmu jautājums - kā to zaļo ģīmi var dabūt?

: D tikai bez atstarpes

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

ctrl+v

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Tāds ne pa tēmu jautājums - kā to zaļo ģīmi var dabūt?

ctrl+v

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nu tad izskaidrojiet man kā auto, kuram stock ir 200 km/h pēc šķūņa (tikai motora) iet uz 250 km/h. Dīzelis, kārba tā pati.

Paskaidro ka to var panakt.Ar kadiem paņemieniem.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

ai. Tak nemaz tik traki. Man ir viens Meistars zināms kurš par 12 latiem ņem kārbu nost,pa 18 ls ceļ dzinēju ārā,par 22 ls veic motora kapitālo remontu un par 26 ls pilnībā apstrādā un pārkrāso auto,mācījies ir Austrijā,ja kas. Tā kā ja vaig ko remontēt tad varu Viņu ieteikt.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: ai. Tak nemaz tik traki. Man ir viens Meistars zināms kurš par 12 latiem ņem kārbu nost,pa 18 ls ceļ dzinēju ārā...

Interesanti, cik pēc tam izmaksās atpakaļ uzstādīšana?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: ai. Tak nemaz tik traki. Man ir viens Meistars zināms kurš par 12 latiem ņem kārbu nost,pa 18 ls ceļ dzinēju ārā...

Interesanti, cik pēc tam izmaksās atpakaļ uzstādīšana?

Pasaki lūdzu atklāti,ko tas Eskuella nozīmē? Uzvārds,tēvavārds,pagaņala,slapjie sapņi vai Tavs dvēseles stāvoklis?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Atvieglināts spararats, atvieglināta kloķene, sporta klaņi + sporta virzuļi, sēdināta galva, atvieglināti vārsti, sporta ieplūde/izplūde = vēl visāds lērums ar atvieglojumiem un sportiem.

Nu kautkā tā.

tas viss turbodīzelim????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja: Un es vispār neminēju cik skaitliski liels var būt tas pieaugums, bet tikai faktu, ka var celt apgriezienus arī dīzelim.

Kaksis rakstīja: Nu tad izskaidrojiet man kā auto, kuram stock ir 200 km/h pēc šķūņa (tikai motora) iet uz 250 km/h. Dīzelis, kārba tā pati.

Tukšpļūtis... Saliec šos divus tekstus kopā. Pieaugums no 200 uz 250 km/h ir 25%, kas 1:1 attiecas arī uz apgriezienu pieaugumu, ja vien auto nav ar kaut kādu mistisku variatoru.

tam nav nekāda sakara ar dzinēja maksimālajiem apgriezieniem

pirms tam uz 200 braucot viņš griezās uz 3200 apgrieziem un tērēja 12litrus uz sotaku, ieberot vairāk degvielas (neaiztiekot turbīnu gaiss vairāk nepaliek) viņš tērē 20litrus, pūš melnus dūmus, jo nesadedzina visu oglekli, dod vairākjaudas un spēj pacelt to miskasti līdz 250,griežoties uz 4000 abarotiem,kur arī viņam ir maksimālā jauda

atkārtoju vēlreiz- maksimālie dzinēja apgriezieni paliek kā bija

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: ai. Tak nemaz tik traki. Man ir viens Meistars zināms kurš par 12 latiem ņem kārbu nost,pa 18 ls ceļ dzinēju ārā...

Interesanti, cik pēc tam izmaksās atpakaļ uzstādīšana?

Pasaki lūdzu atklāti,ko tas Eskuella nozīmē? Uzvārds,tēvavārds,pagaņala,slapjie sapņi vai Tavs dvēseles stāvoklis?

Tu laikam esi patāls no IT, ja līdzību ar My-SQL nesaskati !!!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: ai. Tak nemaz tik traki. Man ir viens Meistars zināms kurš par 12 latiem ņem kārbu nost,pa 18 ls ceļ dzinēju ārā...

Interesanti, cik pēc tam izmaksās atpakaļ uzstādīšana?

Pasaki lūdzu atklāti,ko tas Eskuella nozīmē? Uzvārds,tēvavārds,pagaņala,slapjie sapņi vai Tavs dvēseles stāvoklis?

Huans Migels Eskuells bija mans vec-vectēvs no Spānijas..

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Tomēr jsu WALA taisnība. Bet pie vainas šādai vārdu spēlei, laikam, dvēseles stāvoklis reģistrācijas brīdī.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja: Un es vispār neminēju cik skaitliski liels var būt tas pieaugums, bet tikai faktu, ka var celt apgriezienus arī dīzelim.

Kaksis rakstīja: Nu tad izskaidrojiet man kā auto, kuram stock ir 200 km/h pēc šķūņa (tikai motora) iet uz 250 km/h. Dīzelis, kārba tā pati.

Tukšpļūtis... Saliec šos divus tekstus kopā. Pieaugums no 200 uz 250 km/h ir 25%, kas 1:1 attiecas arī uz apgriezienu pieaugumu, ja vien auto nav ar kaut kādu mistisku variatoru.

tam nav nekāda sakara ar dzinēja maksimālajiem apgriezieniem

pirms tam uz 200 braucot viņš griezās uz 3200 apgrieziem un tērēja 12litrus uz sotaku, ieberot vairāk degvielas (neaiztiekot turbīnu gaiss vairāk nepaliek) viņš tērē 20litrus, pūš melnus dūmus, jo nesadedzina visu oglekli, dod vairākjaudas un spēj pacelt to miskasti līdz 250,griežoties uz 4000 abarotiem,kur arī viņam ir maksimālā jauda

atkārtoju vēlreiz- maksimālie dzinēja apgriezieni paliek kā bija

palasi vēlreiz - šādu versiju uzrakstīju ES, bet kaksis palika pie savas max apgriezienu palielināšanas.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: ai. Tak nemaz tik traki. Man ir viens Meistars zināms kurš par 12 latiem ņem kārbu nost,pa 18 ls ceļ dzinēju ārā...

Interesanti, cik pēc tam izmaksās atpakaļ uzstādīšana?

Pasaki lūdzu atklāti,ko tas Eskuella nozīmē? Uzvārds,tēvavārds,pagaņala,slapjie sapņi vai Tavs dvēseles stāvoklis?

Huans Migels Eskuells bija mans vec-vectēvs no Spānijas..

es sākumā domāju ka tas nozīmē - Maija_Eshu_jela, tik tā solīdi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A Zivtiņš izrādās ir normāls kekss:

www.tvnet.lv/...

Nevis kekss,bet kaksis

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A Zivtiņš izrādās ir normāls kekss:

www.tvnet.lv/...

Muahaha taa bilde ar ziveli Gandriiz kaa slavenaa Che bilde

Latvijas varonis ibio...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

"..Zivtiņš uzskata, ka nedrīkst salauzt veco sistēmu un mainīt kaut ko tikai mainīšanas pēc. Viņš piekrīt, ka pastāvošo sistēmu varētu uzlabot, pilnveidot, bet sagraut to nedrīkst..."

Sagraut ni ni, kaa tu grausi tik perfektu slauceejsisteemu. A papildinaat to vareetu iepeerkot papildus radarus un kamuflaazhas jakas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Kaksis rakstīja: A Zivtiņš izrādās ir normāls kekss:

www.tvnet.lv/...

Nevis kekss,bet kaksis

+1

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: "..Zivtiņš uzskata, ka nedrīkst salauzt veco sistēmu un mainīt kaut ko tikai mainīšanas pēc. Viņš piekrīt, ka pastāvošo sistēmu varētu uzlabot, pilnveidot, bet sagraut to nedrīkst..."

Sagraut ni ni, kaa tu grausi tik perfektu slauceejsisteemu. A papildinaat to vareetu iepeerkot papildus radarus un kamuflaazhas jakas.

Nu tak nē - tas uz CP attiecas. Skatei vajadzētu iepirkt mežģīņu mutautiņus, un likt 2 par to, ja tas kļūst pelēks noslaukot mašīnas apakšu. Un 3, ja vēl tas aizķeras un ieplīst.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Arsmens rakstīja: "..Zivtiņš uzskata, ka nedrīkst salauzt veco sistēmu un mainīt kaut ko tikai mainīšanas pēc. Viņš piekrīt, ka pastāvošo sistēmu varētu uzlabot, pilnveidot, bet sagraut to nedrīkst..."

Sagraut ni ni, kaa tu grausi tik perfektu slauceejsisteemu. A papildinaat to vareetu iepeerkot papildus radarus un kamuflaazhas jakas.

Nu tak nē - tas uz CP attiecas. Skatei vajadzētu iepirkt mežģīņu mutautiņus, un likt 2 par to, ja tas kļūst pelēks noslaukot mašīnas apakšu. Un 3, ja vēl tas aizķeras un ieplīst.

TA, CP.... Ph, taa ir viena mafija.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: "Piemēram, Vācija tieši šogad pāriet uz Latvijā jau pastāvošo kārtību, ka tehniskā apskate jāiziet reizi gadā."

Un vēl saka, ka pie mums ir slikti...

Tapec ka vacija daudz sapirkuši Dacias un tagad sak baidities par drošibu uz ceļiem.Saks tirgot Tata Nano vispar skate bus jaiet reizi pusgada

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tapec ka vacija daudz sapirkuši Dacias un tagad sak baidities par drošibu uz ceļiem.Saks tirgot Tata Nano vispar skate bus jaiet reizi pusgada

… reizi mēnesī.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tāpēc, ka Vācijā daudz sapirkuši Dacias un tagad sak baidities par drošibu uz ceļiem.Saks tirgot Tata Nano vispar skate bus jaiet reizi pusgada

Redz, kur kāds vācietis jau nedaudz vairāk kā divus gadus brauc ar Dacia-Logan. Mašīnai 1,6 litru 105 zirgspēku benzīna motors, nobraukums gandrīz 65 tūkstoši km, vidējais benzīna patēriņš 7,3 litri uz 100 km:

www.spritmonitor.de/...

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti