Santīma mīlētāji.

uge Reģ.: 27.04.2004

A kur palikuši lielmuši? Te bija vesels lērums runātāju, kuri ieteica santīmu nepi.t. nemīlet, a pelnīt vairāk. Tā esot , tā varot. Tā šinī republikā esot pieņemts. Vot auto pie dīlera labot jo viņš esot ass. Un tikai jaunu autiņu vajagot pirkt, jo ja tā nevari esi sūkātājs...Taupītāji esot krāni... A ko tagad? Abloms?

 
1.. 2 3 4 5 6 7
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tām deputāteļu pakaļām 1,9 litru dīzeļ Škodas (nu vai līdzvērtīgs auto) būtu tas ko "ārsts parakstījis"!!!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Tām deputāteļu pakaļām 1,9 litru dīzeļ Škodas (nu vai līdzvērtīgs auto) būtu tas ko "ārsts parakstījis"!!!

Vispār jau labāks risinājums ir sen spēkā daudzos lielos uzņēmumos - menedžeriem tiek piešķirti virtuāli, teiksim 15K EUR un 7 litri degvielas. Auto izvēlies pats. Gribi kaut ko dārgāku un jaudīgāku? Nav problēmu, bet izmaksu starpību atvelkam no algas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Mjā, darba mašīna ir darbam, privātā patikšana ir te nepričom. Taupam, kur var ietaupīt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Vispār jau labāks risinājums ir sen spēkā daudzos lielos uzņēmumos - menedžeriem tiek piešķirti virtuāli, teiksim 15K EUR un 7 litri degvielas. Auto izvēlies pats. Gribi kaut ko dārgāku un jaudīgāku? Nav problēmu, bet izmaksu starpību atvelkam no algas.

Tam ir savas problēmas, man čomam kompānijā bija šāda izvēle - jaunā Mazda 6, tipa dīlers jama deva pieklājīgu atlaidi, un faktiski nebija būtiskas atšķirības starp 1,8 labi aprīkotu un 2.0 litru aparātu ar pilnu faršu. Diemžēl kompānijas vadība nobremzēja, jo tādi aparāti pienākoties jau nopietnākam vadītāju līmenim, nevis speciālistiem. Vot tev izvēles bºīvība, tas nekas ka tehniski jebkuru no minētajiem auto cilvēks apmaksā no savas algas "bonusu" daļas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Seene rakstīja:

Vispār jau labāks risinājums ir sen spēkā daudzos lielos uzņēmumos - menedžeriem tiek piešķirti virtuāli, teiksim 15K EUR un 7 litri degvielas. Auto izvēlies pats. Gribi kaut ko dārgāku un jaudīgāku? Nav problēmu, bet izmaksu starpību atvelkam no algas.

Tam ir savas problēmas, man čomam kompānijā bija šāda izvēle - jaunā Mazda 6, tipa dīlers jama deva pieklājīgu atlaidi, un faktiski nebija būtiskas atšķirības starp 1,8 labi aprīkotu un 2.0 litru aparātu ar pilnu faršu. Diemžēl kompānijas vadība nobremzēja, jo tādi aparāti pienākoties jau nopietnākam vadītāju līmenim, nevis speciālistiem. Vot tev izvēles bºīvība, tas nekas ka tehniski jebkuru no minētajiem auto cilvēks apmaksā no savas algas "bonusu" daļas.

Ja man darba devējs uz šādiem nosacījumiem liktu izvēlēties auto, tad es paliktu pie Merivas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ar tādu pašu nemotoru kā esošā vai tomēr vismaz 1.7 ķīseli?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ar tādu pašu nemotoru kā esošā vai tomēr vismaz 1.7 ķīseli?

Ar 1,6 litru benzīna motoru, jo Meriva 1,3 CDTI pašlaik neiekļaujas 15 tūkstošos eiro:

opel.adamauto.lv/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

msh rakstīja: Ar tādu pašu nemotoru kā esošā vai tomēr vismaz 1.7 ķīseli?

Ar 1,6 litru benzīna motoru, jo Meriva 1,3 CDTI pašlaik neiekļaujas 15 tūkstošos eiro:

opel.adamauto.lv/...

Da pie tādas starpības -a aiej un parunā tā cītīgāk ar paºdevēju par cenu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ar 1,6 litru benzīna motoru, jo Meriva 1,3 CDTI pašlaik neiekļaujas 15 tūkstošos eiro:

opel.adamauto.lv/...

Ūja, tā tu nemaz neatbilsti tofika nosaukumam jo ar tiem abiem santīmu iemīlēt var vienīgi pērkot un nevis ekspluatācijā...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Joprojām braucu ar 3 litru dzinēju. Joprojām auto remontēju servisā. Joprojām ienākumi turpina pieaugt.

Nu 3 litru taupīgs dīzelis nekas kruts neskaitās, nav tas kā edzuļa 740 \m/ \m/. Un ar ienākumiem noteikti ar' nav tik spoži, ja reiz darbinieki jāatlaiž. Kā domā, kā būs vēl pēc pusgada, gada?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pareizāk esmu, dzīvot kļuvis vieglāk - korķi mazāki, rindas mazākas, celtnieki, meistari laipnāki, cenas samazinas u.t.t.

+1 Dažos veikalos pārdevējas apguvušas minimālās pieklājības ABC - prot pateikt "Labdien", "lūdzu" un "paldies".

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

edijz rakstīja: Hmm... nez, cik firmas prasa par tādu IR bildēšanu. Varbūt jāpabraukā man arī no rītiem apkārt. Kamera ir pieejama, tiesa kaut kāds lētais gals, bet tas neliedz saprast, pa kurām šķirbām iet siltums ārā no mājas. Nekādus precīzos aprēķinus gan veikt neprotu.. tik vien sabildēt, samočīt visu softā, kur pieregulējās bik tās bildes, lai var labāk saprast kontrastus, saliek temperatūru atzīmes, tad izsniegt izdruku... hmmm.

ieskaties, lūdzu, e-pastā

Kā izgāja ar IR bildēšanu? Cik tas prieks izmaksāja? Bija vērts?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Seene rakstīja: Joprojām braucu ar 3 litru dzinēju. Joprojām auto remontēju servisā. Joprojām ienākumi turpina pieaugt.

Nu 3 litru taupīgs dīzelis nekas kruts neskaitās, nav tas kā edzuļa 740 \m/ \m/. Un ar ienākumiem noteikti ar' nav tik spoži, ja reiz darbinieki jāatlaiž. Kā domā, kā būs vēl pēc pusgada, gada?

Ar ienākumiem viss ok. Vienkārši neredzu jēgu strādāšanai slinķu un taukmūļu labā. Pie patreizējā valsts kursa nav cerību, ka nodokļu slogs visparastākajam darbiniekam, kurš no nākamā gada nu jau krietni pārsniegs Vācijas max progresīvo, varētu pārredzamā nākotnē samazināties. Pieņemšu darbiniekus atpakaļ, kad būs normāli nostabilizēts uzņēmums ārpus LV robežām.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Satirsa topiku... Šitas bija domāts, kā naudņu ietaupīt, nevis lielīties, kā var mūsu DIŽVALSTI aptirst. Un ne jau kā knauzerēties...

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Seene rakstīja: Joprojām braucu ar 3 litru dzinēju. Joprojām auto remontēju servisā. Joprojām ienākumi turpina pieaugt.

Nu 3 litru taupīgs dīzelis nekas kruts neskaitās, nav tas kā edzuļa 740 \m/ \m/. Un ar ienākumiem noteikti ar' nav tik spoži, ja reiz darbinieki jāatlaiž. Kā domā, kā būs vēl pēc pusgada, gada?

Ar ienākumiem viss ok. Vienkārši neredzu jēgu strādāšanai slinķu un taukmūļu labā. Pie patreizējā valsts kursa nav cerību, ka nodokļu slogs visparastākajam darbiniekam, kurš no nākamā gada nu jau krietni pārsniegs Vācijas max progresīvo, varētu pārredzamā nākotnē samazināties. Pieņemšu darbiniekus atpakaļ, kad būs normāli nostabilizēts uzņēmums ārpus LV robežām.

Nu nav Tev viss OK. Ir tirsā. Vai bija. Man sieva ņemoties pa savu biznesu, lielāko slodzi lika uz sevi. Ķipa īpašniece, sagādniece, pārdevēja, apkopēja, sētniece. Protams uz to visu varēja pieņemt ašpadsmit strādniekus un tagad sūkstīties, ka viss ir tirsā, jo nespēj samaksāt algas,vajag atlaist. Paši mēs biznesmeņi hrenovi. Patīk ofisā sēdēt un piķi skaitīt.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Pats gan nestrādāju tirzniecībā. Bet ir firmas vārds. Uz kuru var paļauties. Un klientu loks paplašinās. Es mīlu santīmu, jo tagad to arī mīl klienti. Tā kā nevajajag stāstīt ka ir baigā tirsā, nu ja nemāk, tad nevar.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uge rakstīja:

Nu nav Tev viss OK. Ir tirsā. Vai bija. Man sieva ņemoties pa savu biznesu, lielāko slodzi lika uz sevi. Ķipa īpašniece, sagādniece, pārdevēja, apkopēja, sētniece. Protams uz to visu varēja pieņemt ašpadsmit strādniekus un tagad sūkstīties, ka viss ir tirsā, jo nespēj samaksāt algas,vajag atlaist. Paši mēs biznesmeņi hrenovi. Patīk ofisā sēdēt un piķi skaitīt.

Nu es jau arī šobrīt tieši pie ši paša palieku. Darīšu pats, cik varēšu, bet darbiniekus uzturēt nav vērts. Ja reālā izvēle ir darbiniekam maksāt 20% no klienta maksātās naudas par pakalpojumu, vai arī riskēt ar "aplokšņu" algu maksāšanu - izvēlos sašaurināt biznesu un pievērties tā pārcelšanai saprātīgākā uzņēmējdarbības vidē.

ja pats tikai sēdi ofisā un skaiti piķi, tās jau ir tavas probleāms, bet nevajag tā domāt par visiem.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Un ja grib ar lielmotora auto braukt pa lēto, tad arī to var. Vajag gāzi ielikt. Takš to mēs paši bieži vien problēmas radam tur kur viņas nav.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Seene, tas nebija uzbrauciens Tev. Vienkārši letiņiem ir tā pieņemts, es ir īpašnieks, tu ir mans strādnieks. Tev būs respektēt manas domas, ja gribi pie manis strādāt.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Mēs muļķīši diemžēl nemākam uzklausīt... Citreiz ļoti sakarīgas domas var dzirdēt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: Seene, tas nebija uzbrauciens Tev. Vienkārši letiņiem ir tā pieņemts, es ir īpašnieks, tu ir mans strādnieks. Tev būs respektēt manas domas, ja gribi pie manis strādāt.

Nē - pie mums ir pieņemts, ka strādnieks var dzert, neierasties darbā, aiziet pie daktera pēc fiktīvas slimības lapas u.t.t. Bet ja iedomāsies atlaist - iesūdzēs tiesā...

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu nav tik traki, lai gan ir bijuši pāris indivīdi. Bet pret viņiem var efektīvi cīnīties, kā krievu armijā, nočmorīt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nē - pie mums ir pieņemts, ka strādnieks var dzert, neierasties darbā, aiziet pie daktera pēc fiktīvas slimības lapas u.t.t. Bet ja iedomāsies atlaist - iesūdzēs tiesā...

NU parasti ir tā ka cienīts "lielskungs" darbinieks aizdomājas tikai līdz savam tiesībām, bet par pienaķumiem aizmirst, uz to arī parasti iekºīt. Bet ja nu tomēr ir kāds kurš neaizmirst par saviem pienāķumiem - jautājums vai jams tiešām ir pelnījis tikt atlaists ?!?!?!

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

uge rakstīja: Seene, tas nebija uzbrauciens Tev. Vienkārši letiņiem ir tā pieņemts, es ir īpašnieks, tu ir mans strādnieks. Tev būs respektēt manas domas, ja gribi pie manis strādāt.

Nē - pie mums ir pieņemts, ka strādnieks var dzert, neierasties darbā, aiziet pie daktera pēc fiktīvas slimības lapas u.t.t. Bet ja iedomāsies atlaist - iesūdzēs tiesā...

un pie tam tiesu ļoti ticami vinnēs dēļ progresīvā Darba likuma normām un tiesu attieksmes pret nabaga darba tautu..

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ar tādu pašu nemotoru kā esošā vai tomēr vismaz 1.7 ķīseli?

jefinj, tu pabrauc ar kadu normalu modernu jaunu dizeli, tada 1.9 dizeljshkoda tavu audi sakabina vienos vaartos gan uzraviena zinja, gan paterinnja zinjaa.

1.. 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti