Santīma mīlētāji.

uge Reģ.: 27.04.2004

A kur palikuši lielmuši? Te bija vesels lērums runātāju, kuri ieteica santīmu nepi.t. nemīlet, a pelnīt vairāk. Tā esot , tā varot. Tā šinī republikā esot pieņemts. Vot auto pie dīlera labot jo viņš esot ass. Un tikai jaunu autiņu vajagot pirkt, jo ja tā nevari esi sūkātājs...Taupītāji esot krāni... A ko tagad? Abloms?

 
1 2 3 4 5 6 7
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jāsazinās ar firmu kādu, - vai būs gatavi agri no rīta braukt.. piedevam vēl māju sakurināt

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Hmm... nez, cik firmas prasa par tādu IR bildēšanu. Varbūt jāpabraukā man arī no rītiem apkārt. Kamera ir pieejama, tiesa kaut kāds lētais gals, bet tas neliedz saprast, pa kurām šķirbām iet siltums ārā no mājas. Nekādus precīzos aprēķinus gan veikt neprotu.. tik vien sabildēt, samočīt visu softā, kur pieregulējās bik tās bildes, lai var labāk saprast kontrastus, saliek temperatūru atzīmes, tad izsniegt izdruku... hmmm.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Sanāk samērā regulāri ierasties Anglijā, tur ar pamatā nopērku apģērbu. Bet speciāli nebrauktu, tagad arī pie mums ir pietiekami labas cenas un apģērbu izvēle. Un vēl jau ir Tallina

Nu jūs Veči dodat...

ekskursijas uz Vāciju, Angliju , Tallinu

Tas tak ir spļāviens sejā Krīzei!!!

Eko režimā fukciklējot ir ekskursijā jābrauc uz brīvdabas muzeju ar tramvaju..

foto.inbox.lv/...

vēll līdz 1.maijam ieejas biļete pieaugušajiem ir 0,75Ls a bērniem 0,25 Ls ( pēc tam, vasaras sezonā būs divreiz dārgāk!! )

Tatad tramvajs 40 santīmi turp, 40 santīmi atpakaļ + biļete, kopā 1,55Ls......

un pēc tam naf jāiet tur uz kautkādu krogu pusdienās, bet gan jācepj desas ,svaigā gaisā

foto.inbox.lv/...

Cepam desas no maximas ( akcijas prece ) 68 santīmi;

vīns Kagors ( Rimi akcijas preces ) 1,59Ls;

Dzēriens Fruits Aktiv ar vitamīniem ( Mego akcijas prece ) 65 santīmi

kartupeļi 0,5 kg no maxima pa 10 santīmiem;

puskukulis rupmaizes ( sagriezts ) rimi akcija-24 santīmi

speķis sagriezts, bez akcijas 1,02Ls...

i tago kopā 4,28Ls par pusdienām 4 cilvēkiem + ekskursija pa Brīvdabas muzeju, kopējais tērinš jaukai brīvdienas pavadīšanai

2Ls ieeja ( divi pieaugušie, divi bērni )

1,60 Ls tramvajs ,

un pusdienas 4,28Ls

kopā 7,88Ls!

vot tā vaig to santīmu......, tā viņam, tā Viņam!!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: bet es satraucos, ka parastajam termogrāfam ir pārāk augsta t°, vai tomēr kādā aukstā rīta varētu mēģināt?..

NU tev ir mājai kāda izcili melna dienvidu siena kura tiešām varētu saules ietekmē paspēt pa kādam 6-8 stundām reāli mainīt temparatūru par +10 līdz +20 grādi ???

Ja tev ir piemēram akmens mūra māja - tie mūri tikai visas vasaras laikā pamazām "izsilst cauri".

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesi - tev jau arī Krīze bet pa šiko - ar TRAMVAJU uz muzeju !!!! Ar kājiņam krīzes laikā jāiet.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Hmm... nez, cik firmas prasa par tādu IR bildēšanu. Varbūt jāpabraukā man arī no rītiem apkārt. Kamera ir pieejama, tiesa kaut kāds lētais gals, bet tas neliedz saprast, pa kurām šķirbām iet siltums ārā no mājas. Nekādus precīzos aprēķinus gan veikt neprotu.. tik vien sabildēt, samočīt visu softā, kur pieregulējās bik tās bildes, lai var labāk saprast kontrastus, saliek temperatūru atzīmes, tad izsniegt izdruku... hmmm.

neesmu vel ticis līdz cenām, ja WALA, saka, ka no rīta vēl varetu būt efektīgi, tad pēc cenu noskaidrošanas (cerams šodienas laikā pagūšu) varbūt varētu vienoties

man jau tiesi šķirbas aºī interesē.. vai jumts vai logi un tā.. tipa ar ko pirmo sākt un vai vispār ir kādi būtiski zudumi..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

turbopiile rakstīja: bet es satraucos, ka parastajam termogrāfam ir pārāk augsta t°, vai tomēr kādā aukstā rīta varētu mēģināt?..

NU tev ir mājai kāda izcili melna dienvidu siena kura tiešām varētu saules ietekmē paspēt pa kādam 6-8 stundām reāli mainīt temparatūru par +10 līdz +20 grādi ???

Ja tev ir piemēram akmens mūra māja - tie mūri tikai visas vasaras laikā pamazām "izsilst cauri".

man pirmais stāvs blcenieks ar baltu apmetumu un otrais koka dēļu brūns.. jumts māla dakstiņi..

domāju, ka koks īpasi t°° nemainītu,

par pirmo stāvu īpaši nesatraucos

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

neesmu vel ticis līdz cenām, ja WALA, saka, ka no rīta vēl varetu būt efektīgi, tad pēc cenu noskaidrošanas (cerams šodienas laikā pagūšu) varbūt varētu vienoties

man jau tiesi šķirbas aºī interesē.. vai jumts vai logi un tā.. tipa ar ko pirmo sākt un vai vispār ir kādi būtiski zudumi..

Pag ja tev aizdomas uz pārlieku lielām šķirbām ,tad gan nakuj to IR - tad močī ar gaisa "iesūcēju".

Es tak nevar uzminet kas tev turar to māju, mos tev vispāº stundu pasēžot virtuvē caurvejs muguru savelk tā ka nedēļu nevar atgūties.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu nav tik traki aizdomas ir par vāji nosiltinātiem griestiem un paveciem logiem

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu nav tik traki aizdomas ir par vāji nosiltinātiem griestiem un paveciem logiem

Ehh, nu te es tev navarēs patekt kas ir jēdzīgāk., tehniski IR arī parādīs to ja pa logiem pa daudz "aiztek", bet griestus - VZZ, un kas ir relatīvi slikti - tas nebūs tik kvantitatīvi precīzi redzams. BET, tad atkal jautājums kā firma ar vakuumdampi mēra to gaisa "apmaiņu", vai vini bezmaz nodala hermētisku telpu no pārejām istabām un tad mērā šajā vienā konkrētajā, vai jamie to īsti nevar izpildīt, un nomēra tev mājas kopējo "caurumainību". Ja tas pēdējais tad IMo uzskatāmāks būs IR variants. - tur vismaz dalījums pa ēkas sienām.

Bet ja vari atļauties, tad ir vērts abus izveikt, gan ne uz reiz, bet teiksim novēršot lielāko lažu kas atklājas ar viena tipa mērījumiem.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu jā, jo lai uzrādītu jumta zudumus būtu jābūt afikenajiem zudumiem.. a to cik silti ir bēniņos laikam grūtak..

a ar to vakumu, par cik man nav nekādas ventilācijas, pietiktu droši vien ar aizvērtiem logiem un durvīm..

atliek noskaidrot cenas un tad pieņemt lēmumu

paldies par padomiem

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Sviestnesi - tev jau arī Krīze bet pa šiko - ar TRAMVAJU uz muzeju !!!! Ar kājiņam krīzes laikā jāiet.

īstenība es jau arī gāju ar kajām, jo dzīvoju pašā juglas galā, to tramvaju piemetu klāt priekš tiem, kuri mitinās talāk...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pārdaugaviešiem divi tramvaji

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu jā, jo lai uzrādītu jumta zudumus būtu jābūt afikenajiem zudumiem.. a to cik silti ir bēniņos laikam grūtak..

a ar to vakumu, par cik man nav nekādas ventilācijas, pietiktu droši vien ar aizvērtiem logiem un durvīm..

atliek noskaidrot cenas un tad pieņemt lēmumu

paldies par padomiem

Krens zin cik lieli viņiem ir zudumi caur bēniņiem, bet dažiem kaimiņiem smuki var redzēt kur sākas bēniņi. Laikā, kad ārā kādi -3 grādi un uzsnieg mazs sniedziņš, tad jumt līdz bēniņiem smuki ar sniedziņu, jo istabas siltinātas, a tālāk, kur sākas bēniņi, viss sniedziņš nokusis. Caur griestiem smuki sildās bēniņi un tālāk jumta segums.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu jā, jo lai uzrādītu jumta zudumus būtu jābūt afikenajiem zudumiem.. a to cik silti ir bēniņos laikam grūtak..

a ar to vakumu, par cik man nav nekādas ventilācijas, pietiktu droši vien ar aizvērtiem logiem un durvīm..

atliek noskaidrot cenas un tad pieņemt lēmumu

paldies par padomiem

Hmm tev dilemma - ja nav ventilācijas tad logu hermetizēšana ir jāmēģina atstāt kā pēdējais līdzeklis - galvenais lai caur tiem pašiem logiem nenotiek pārlieka izstarošana. Jo ja tu safisīsi gaisa apmaiņu mājā - sāks visādi dranķīgi sēņuki uzmāķties un pašiem ar var gadīties ka slimosit vairāk it īpaši ja ir astma utml.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Pārdaugaviešiem divi tramvaji

Ar pirmo tramvaju vaig braukt

saraksti.rigassatiksme.lv/...

Imanta-Jugla...

tad būs tikai viens..

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Pārdaugaviešiem divi tramvaji

Ir tak kkāds, kas iet cauri...

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Nu re - Sviestcam pat ir pilnīgāka infa...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

dilemma gan,.. jo saremontējot logus butu jāsāk domāt par ventilāciju, kas ar ir padārgs prieks..

šo laikam palīdzetu atrsiāt tomēr tā vakuma metode..

IR uztaisītu līdz 100 latiem.. atliek noskaidort cik tie vakumnieki prasa

uz jumta it kā sniegs baigi nekūst..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

turbopiile rakstīja: Pārdaugaviešiem divi tramvaji

Ar pirmo tramvaju vaig braukt

saraksti.rigassatiksme.lv/...

Imanta-Jugla...

tad būs tikai viens..

zato ilgak jāgaida, līdz ar to par vienu T pateret vairak sanāk..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Ar pirmo tramvaju vaig braukt

saraksti.rigassatiksme.lv/...

Imanta-Jugla...

tad būs tikai viens..

Tramvajus Rīgā vajaga ar likumu aizliegt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Pārdaugaviešiem divi tramvaji

pārdaugavieši var braukt uz mārupi - tur ir uzcelta brīvdabas muzeja kopija

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: R-Eiropā izvēle ir krietni plašāka- var atrast daudz ko, ko pie mums vēl kādu laiku neredzēt. Un vēl tas, ka pie mums viss jaunais parasti parādās krietni vēlāk, bieži vien jādomā, ka pie mums atved turienes iepriekšējo gadu preces (jādomā, ka pārpalikumu).

Jūs tomēr visi pārspīlējiet. Paskatieties lupatas, ko, piemēram, Apranga tirgo savos veikalos- Tom Taylor, Blend, Energy, MIss Sixty, Zara kaut vai. Cenu zīmēm ir virsū ieteicamā mazumtirdzniecības cena Eiropas valstīm un tā ir par kādu kapeiku lielāka. OK, varbūt atlaižu laikā atlaides nav tik lielas, kā Eiropā, bet tomēr tagad arī LV var normāli iepirkt vajadzīgo, salīdzinājumā ar situāciju pirms gadiem 8.

Protams, nav runa par nesaprotamajām bodēm, kas atrodamas visos centros un izskatās kā pārceltas no Sporta pils, kur 'šmotkas' visticamāk paši īpašnieki paunās ved no Turcijas.

Esi kādreiz turējs rokā kādu īstu minēto zīmolu eksemplāru? Ja ir paveicies, tad LV var atrast kādu aizpagājušās sezonas atlikumu, ko neviens cits divu gadulaikā nav gribējis pirkt. R-Eiropas veikalos tādam ieteicamā cena bija pirms pāris gadiem un tagad tirgotos ar 90% atlaidi. Bet pamatā tās cenu zīmes ir tevis čakarēšanai. Tām precēm, ko tirgo tur, NAV norādīta cena latos - bet "ieteicamā mazumtirdzniecības cena Eiropas valstīm" ir pavisam cita. Šīs ir sadrukātas speciāli mūsu tirgum, kur tādi kā tu notic lētam mārketinga trikam.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nopirku džinsus par 14 Ls. buļ buļ buļ...........

Kur Tu dabūji 14 latus

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nopirku džinsus par 14 Ls. Materiāls zaibis. Veikalā tādas izvelk uz laķikiem 80. Jautājums, kam ******* tie veikali ir vajadzīgi? Nu pie kājas, ka tās nav "brenda" džinsas. Audums viens un tas pats kas brendam, kas nebrendam (kitajozu).

materiaals jaa, bet piegriestne, šuvums, furnituura kaa taas peec mazgaašanas izskataas un cik ilgi var valkaat lai neizskatiitos peec bomža

es kaut kaa uz Wrangler esmu traapijis...nekaada vaina.kad ir "atlaides" var pat tiiri ok cenaa iepirkt

ar apaviem ir iipašs staasts: pasaulee katram modelim ir 3platumi.Pie mums viens- videeji aritmeetiskias

ir lieste kas der, un ir lieste kas neder...savu muužu neesmu vareejis nevienas Converse kedas uzvilkt taapeec ka jamiem lieste ir taada, nu ne priekš manis.

un apģērbi arii. Mums ir pamataa ziemeļnieku ķermeņa uzbuuve (garas rokas, kaajas, rumpiitis saliidzinoši iiss un drukns).

Domaa ka ķīna to saprot Kam ir vairaak slaavu asiņu piejaukuma, tiem vieglaak, bet man jaku kas dereetu Alfaa nopirkt ir vesels piedziivojums...

tai pat laikaa ir "humpalas" ar nelietotiem apģērbiem vai outleti, kuros ir gan veci modeļi, toties tuvaaki oriģinaalam nekaa spožajos veikalos.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti