Santīma mīlētāji.

uge Reģ.: 27.04.2004

A kur palikuši lielmuši? Te bija vesels lērums runātāju, kuri ieteica santīmu nepi.t. nemīlet, a pelnīt vairāk. Tā esot , tā varot. Tā šinī republikā esot pieņemts. Vot auto pie dīlera labot jo viņš esot ass. Un tikai jaunu autiņu vajagot pirkt, jo ja tā nevari esi sūkātājs...Taupītāji esot krāni... A ko tagad? Abloms?

 
1 2 3 4 5 6 7
RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kādan nahren, krīze ?? Pilnas ielas ar močiem un rolleriem, smukiem auto un visko citu pupīgu

Topika autors ir lohs.

Šodien Rīgā pirmo reizi dabā redzēju Audi-Q5. Izskatījās baudāms...

Kādā tirsā tu dzīvo ka tik tagad ieraudzīji Rīgā Q5

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kādan nahren, krīze ?? Pilnas ielas ar močiem un rolleriem, smukiem auto un visko citu pupīgu

Topika autors ir lohs.

Šodien Rīgā pirmo reizi dabā redzēju Audi-Q5. Izskatījās baudāms...

Kādā tirsā tu dzīvo ka tik tagad ieraudzīji Rīgā Q5

kad visu laiku spidometrs un odometrs+kalkulators jaavaktee, tad taa uzmaniiba apkaartnej stipri mazinaas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Pirmie donori jau esot norakstījušies... Pie tāda sākuma, rindas uz orgāniem katastrofāli saruks. Būs pat pārpalikums.

Un par to ir japriecajas???Cirvis točna esi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

batka rakstīja:

Kaksis rakstīja: Pirmie donori jau esot norakstījušies... Pie tāda sākuma, rindas uz orgāniem katastrofāli saruks. Būs pat pārpalikums.

Un par to ir japriecajas???Cirvis točna esi

A tev nav prieks ka kāds ir atguvis spēju normāli dzīvot pateicoties orgānu donoram?

Tavai zinašanai donoru parstadišana neatgriež normalaa dzivē.Visu mužu ir jarij visadas zales

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

batka rakstīja:

Kaksis rakstīja: Pirmie donori jau esot norakstījušies... Pie tāda sākuma, rindas uz orgāniem katastrofāli saruks. Būs pat pārpalikums.

Un par to ir japriecajas???Cirvis točna esi

A tev nav prieks ka kāds ir atguvis spēju normāli dzīvot pateicoties orgānu donoram?

Un tas ka kaut kads kaksis izliek priekša mocim nav nekads pozitivais notikums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kādan nahren, krīze ?? Pilnas ielas ar močiem un rolleriem, smukiem auto un visko citu pupīgu

Topika autors ir lohs.

Šodien Rīgā pirmo reizi dabā redzēju Audi-Q5. Izskatījās baudāms...

vai nav bišķi žēl, ka tajā neliek opeļa 1.3 tdci dzinēju?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kādan nahren, krīze ?? Pilnas ielas ar močiem un rolleriem, smukiem auto un visko citu pupīgu

Topika autors ir lohs.

Šodien Rīgā pirmo reizi dabā redzēju Audi-Q5. Izskatījās baudāms...

Kādā tirsā tu dzīvo ka tik tagad ieraudzīji Rīgā Q5

Visi jau nestrādā par preču piegādātājiem un nepavada visu savu darba dienu grozot baranku un blenžot uz jaunajiem auto!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Šodien Rīgā pirmo reizi dabā redzēju Audi-Q5. Izskatījās baudāms...

Kādā tirsā tu dzīvo ka tik tagad ieraudzīji Rīgā Q5

Visi jau nestrādā par preču piegādātājiem un nepavada visu savu darba dienu grozot baranku un blenžot uz jaunajiem auto!

Es tak dzīvoju Jelgavā - šeit nav tik daudz biezu auto...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Atvainojos, neprecīzi citēju.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

RLaguna rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kādan nahren, krīze ?? Pilnas ielas ar močiem un rolleriem, smukiem auto un visko citu pupīgu

Topika autors ir lohs.

Šodien Rīgā pirmo reizi dabā redzēju Audi-Q5. Izskatījās baudāms...

Kādā tirsā tu dzīvo ka tik tagad ieraudzīji Rīgā Q5

Visi jau nestrādā par preču piegādātājiem un nepavada visu savu darba dienu grozot baranku un blenžot uz jaunajiem auto!

Es dzīvoju Jelgavā, un pie mums nav tik daudz dārgu auto... Rīgu šad tad apmeklēju kā galvaspilsētas viesis...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kādan nahren, krīze ?? Pilnas ielas ar močiem un rolleriem, smukiem auto un visko citu pupīgu

Topika autors ir lohs.

Šodien Rīgā pirmo reizi dabā redzēju Audi-Q5. Izskatījās baudāms...

vai nav bišķi žēl, ka tajā neliek opeļa 1.3 tdci dzinēju?

1,3 CDTI ar 75 zirgspēkiem priekš Audi-Q5 būtu par īsu... No Opel dīzeļmotoriem šajā auto varētu likt 1,9 CDTI ar 150 zirgspēkiem (Zafiras niknāko dīzeli) vai 2,0 CDTI ar 130 vai 160 zirgspēkiem (tos, kurus liek Insignia).

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Par to T/C Alfa jau es domāju to,ka pirmām kārtām arī tur var nopirkt labas drēbes pat ar 70% atlaidi,protams ja negribi pēc paša pēdējā modes "piska" tērpties,tad gan piekrītu ka tā saucamās jaunās kolekcijas pērkot,tur ir ritīgi jāpārmaksā saskrūvētās cenas,bet skat,pēc mēneša,otra,tas viss ir jau uz pusi lētāk. un otrām kārtām nu es nesaprotu tiešām kā var pirkt drēbes bez piemērīšanas,tāda kā loterija sanāk,nu manuprāt. Tālāk,par tiem remkomplektiem,cik esmu saskāries,tad cilindra defekta gadījumā tā remkomplekta maiņa ir tāda nu cauruma aizbāšana ar lupatu,pāris mēneši un atkal čau,jo dilst ne tikai manžetes bet arī cilindra sienas,tāpēc parasti nesipos ar tiem remkomplektiem bet mainu visu cilindru un pēc tam ir 100% pārliecība ka ši konkrētā detaļa kalpos ilgi un bez problēmām,nu kaut kā tā...un vispār ne jau dīleri ir vienīgie kas tirgo detaļas latvijā,tepat ir 100 un viens veikals kur autodetaļas var nopirt pat trīsreiz lētāk nekā dīlercentros un uzreiz,naf 4 dienas jābraukā ar tramvaju savu manžeti no meksikas gaidot.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Par to T/C Alfa jau es domāju to,ka pirmām kārtām arī tur var nopirkt labas drēbes pat ar 70% atlaidi,protams ja negribi pēc paša pēdējā modes "piska" tērpties,tad gan piekrītu ka tā saucamās jaunās kolekcijas pērkot,tur ir ritīgi jāpārmaksā saskrūvētās cenas,bet skat,pēc mēneša,otra,tas viss ir jau uz pusi lētāk.

Tad, kad kaut reizi būsi redzējis cenas un kavlitāti R-Eiropas veikalos, ne 70% atlaide, ne kvalitāte liksies pieņemama.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Par to T/C Alfa jau es domāju to,ka pirmām kārtām arī tur var nopirkt labas drēbes pat ar 70% atlaidi,protams ja negribi pēc paša pēdējā modes "piska" tērpties,tad gan piekrītu ka tā saucamās jaunās kolekcijas pērkot,tur ir ritīgi jāpārmaksā saskrūvētās cenas,bet skat,pēc mēneša,otra,tas viss ir jau uz pusi lētāk.

Tad, kad kaut reizi būsi redzējis cenas un kavlitāti R-Eiropas veikalos, ne 70% atlaide, ne kvalitāte liksies pieņemama.

Nu es tak neapgalvoju ka alfa ir paradīze zemes virsū,pilnīgi piekrītu tam,ka mūsu bāleliņi te riktīgi krāmē virsū un tirgo ne to labāko,bet runa ir par to,ka es nu teiksim tikai lai bikses nopirktu,nelidošu tak rīt uz austriju,vai vēl tur kur ,bet pirkt neuzmērot man šķiet dumi,esmu mēģinājis pāris katalogos,nu neesmu nekad saņēmis to,ko gaidīju,par to jau es rakstu..ja kādam ir labāka pieredze,tad karogs jums rokā,es tak tikai paužu savu viedokli,neko vairāk...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Seene rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Par to T/C Alfa jau es domāju to,ka pirmām kārtām arī tur var nopirkt labas drēbes pat ar 70% atlaidi,protams ja negribi pēc paša pēdējā modes "piska" tērpties,tad gan piekrītu ka tā saucamās jaunās kolekcijas pērkot,tur ir ritīgi jāpārmaksā saskrūvētās cenas,bet skat,pēc mēneša,otra,tas viss ir jau uz pusi lētāk.

Tad, kad kaut reizi būsi redzējis cenas un kavlitāti R-Eiropas veikalos, ne 70% atlaide, ne kvalitāte liksies pieņemama.

Nu es tak neapgalvoju ka alfa ir paradīze zemes virsū,pilnīgi piekrītu tam,ka mūsu bāleliņi te riktīgi krāmē virsū un tirgo ne to labāko,bet runa ir par to,ka es nu teiksim tikai lai bikses nopirktu,nelidošu tak rīt uz austriju,vai vēl tur kur ,bet pirkt neuzmērot man šķiet dumi,esmu mēģinājis pāris katalogos,nu neesmu nekad saņēmis to,ko gaidīju,par to jau es rakstu..ja kādam ir labāka pieredze,tad karogs jums rokā,es tak tikai paužu savu viedokli,neko vairāk...

Un kādēļ nedosies? Vienas bikses jau protams ne. Bet nav jau arī apģērbu jāpērk katru nedēļu. Un iepērkoties ilgākam laikam, kā jau teicu, sanāk vēl ceļojums par brīvu un labākas kvalitātes mantas.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

R-Eiropā izvēle ir krietni plašāka- var atrast daudz ko, ko pie mums vēl kādu laiku neredzēt. Un vēl tas, ka pie mums viss jaunais parasti parādās krietni vēlāk, bieži vien jādomā, ka pie mums atved turienes iepriekšējo gadu preces (jādomā, ka pārpalikumu).

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Sanāk samērā regulāri ierasties Anglijā, tur ar pamatā nopērku apģērbu. Bet speciāli nebrauktu, tagad arī pie mums ir pietiekami labas cenas un apģērbu izvēle. Un vēl jau ir Tallina

Var jau nespeciāli. Vienkārši garākās brīvdienās paklaiņot pa Berlīni, Vīni vai kādu citu jauku pilsētu un pie viena kādu dienu veltīt iepirkumiem.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Manuprāt Alfā ir pagrūti vispār kaut ko nopirkt,ja vien pēc komplekcijas nelīdzinies manekenam.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: R-Eiropā izvēle ir krietni plašāka- var atrast daudz ko, ko pie mums vēl kādu laiku neredzēt. Un vēl tas, ka pie mums viss jaunais parasti parādās krietni vēlāk, bieži vien jādomā, ka pie mums atved turienes iepriekšējo gadu preces (jādomā, ka pārpalikumu).

Jūs tomēr visi pārspīlējiet. Paskatieties lupatas, ko, piemēram, Apranga tirgo savos veikalos- Tom Taylor, Blend, Energy, MIss Sixty, Zara kaut vai. Cenu zīmēm ir virsū ieteicamā mazumtirdzniecības cena Eiropas valstīm un tā ir par kādu kapeiku lielāka. OK, varbūt atlaižu laikā atlaides nav tik lielas, kā Eiropā, bet tomēr tagad arī LV var normāli iepirkt vajadzīgo, salīdzinājumā ar situāciju pirms gadiem 8.

Protams, nav runa par nesaprotamajām bodēm, kas atrodamas visos centros un izskatās kā pārceltas no Sporta pils, kur 'šmotkas' visticamāk paši īpašnieki paunās ved no Turcijas.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Vienam 5, otram 7 gadniekam mēģināju nopirkt kombinzona bikses (džinsu). Mūsu veikalos paziņoja ka tādiem vecumiem jau vairāk neražo. Nācās pirkt humpalās.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Vienam 5, otram 7 gadniekam mēģināju nopirkt kombinzona bikses (džinsu). Mūsu veikalos paziņoja ka tādiem vecumiem jau vairāk neražo. Nācās pirkt humpalās.

Tā ir anekdote?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

varbūt ne gluži pa tēmu, bet nu ņemot vēra, ka populārs topiks un visādu profilu speci..

ziemā nogulēju un neizmērīju mājas siltumzudumus, lai plānotu siltināšanas un tamlīdzīgus izdevumus vasarā..

varbūt ir kādam komentāri par šādu siltumzudumu mērisanas metodi, kas piemērota tieši vasarai: www.modlab.lv/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopīle ši metode nav slikta, bet saprotams tiešā veidā tendēta uz to lai mērītu cik daudz un kur tev ir visādas liekas spraugas. Pie kam štrunc ja tev tās spraugas ir pārlieku daudz - sūdīgāk ja izrādas ka tava māja vispār neelpo. Ko šis verķis neparāda - cik daudz siltuma tev izdalās/zūd "starojuma" veidā caur sienām, jumtiem utml.

Tobiš ja gribi un vari aļauties tad ir jātaisā gan šāda tipa audits, gan arī tas ar infrasarkano staru fotogrāfiju. bet kurš būtu ieteicamāks - VVZ, jo patiešībā atkaºīgs no tā kurā virzienā tev tas siltums vairāk zūd. Es laikam personīgi par "caurvēju" mazāk uztrauktos, bet vairak par to kas no sienām "izkūp".

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

BTW vēl jau neesi neko nokavējis - naktis ir aukstas vēl joprojām, un domāju ka mierīgi var IR foto uztaisīt agrāk no rīta. Problēmas varbūt var rasties ar austrumu vai dienvidu pusi ( mērījumu precizitati), bet uzskatami tas vienalga būs

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

bet es satraucos, ka parastajam termogrāfam ir pārāk augsta t°, vai tomēr kādā aukstā rīta varētu mēģināt?..

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti