Santīma mīlētāji.

uge Reģ.: 27.04.2004

A kur palikuši lielmuši? Te bija vesels lērums runātāju, kuri ieteica santīmu nepi.t. nemīlet, a pelnīt vairāk. Tā esot , tā varot. Tā šinī republikā esot pieņemts. Vot auto pie dīlera labot jo viņš esot ass. Un tikai jaunu autiņu vajagot pirkt, jo ja tā nevari esi sūkātājs...Taupītāji esot krāni... A ko tagad? Abloms?

 
1 2 3 4 5 6 7
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Par pārtikas precēm no ražotāja, bieži vien tie zemnieki un zvejnieki uzskata, ka viņu prece maksā tikpat cik Rimi u.c. lielveikalos. Piemēram Kauguros zivju veikalā zivis ir stipri lētākas kā turpat netālu ceļa malā nopērkamās Protams, aizbraucot uz nakts tirgu viss ir stipri lētāk, tikai ne viss ir LV ražojums, bet tas nav ar piegādi mājās vai tuvākajā veikalā, pieņemu, ka ne visi brauc ar auto un kartupeļu maisu sab.tr. nevedīs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: www.zemnieks.info Izvēlies, sakontaktējies, pieved pie mājas kad vajag.

centrāltirgū arī tikai vieni vienīgi zemnieki tirgo

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jā

centrāltirgū arī tikai vieni vienīgi zemnieki tirgo

aga, vairums ar liikiem deguniem un lielaam kepkaam

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nezinu par Latgali, nav man tur pie kā viesoties...bet viena daļa to 'zemnieku', kas produktus ved uz Rīgu...ir krāpnieki, cenas sapūtuši, bet produkts reāls mēsls.

+1

Beidzās no saviem laukiem vestie kartupeļi, aizgāju uz centrāltirgu.

Nopirku mazu kartupeļu maisiņu. Izvārīju-neēdams mēsls,cepu -nevar izcept -slapja putra sanāk. Metīšu tos kartupēļus laukā. Normālam lauku zemniekam (nevis biznesmenis) patr lopu kartupeļi ir daudz labāki un daudz garāsīgāki, nekā tā draza ko tirgo centrāltirgū.

Un paradokss ir tāds ka ir vesels bars cilvēku kas ar lepnumu stāsta ka iepērkas tikai centrāltirgū

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Poņeveču

Kas tas par tirgu ,kur atrodas ?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: NU labi ja jau visi tā nopietni atbild nu tad es ar savu "Soviet Story" pastāstīsu.

Es jau kādus gadus pāris mierīgi braukāju ar vienu no vecākajiem iespējamajiem Avenšiem. Remontējos pie dīlera caur un caur.( Idiots ne ). Protams gan ne visas detaļas pie dīlera pērku bet pa detaļām kuras uzskatu ka orģīnāļas ir pārākas - tur toč. Tagad izdomāju izveikt eskperimentu ( nomira priekšas amīts pēc 215 Kkm) ar neorģinālajām daļām ( jo faktiksi orig. amīšu cena man ir tikpat liela kā pārlasīt visu priekšas piekari ar neorģinālām), tikai mainīju nevis tikai amjus, bet tiešām visu kas "jājas" no A-Z priekšas piekarei līdz pat visiem piļnikiem jauniem. Esmu nopircis UK Celicu GT4 ko lēnā garā iztirgoju pazīstamiem cilvēkiem detaļās. Lēnā garā arī skatos kā sev šādu hobij-auto nopirkt, vai varbūt salasīt pa detaļām (tas arī būtu intersanti - tāds lielu vīru Lego ). Lēnā garā ar sievu domājam vai nopirkt Rav4 mazlietotu, vai noņemt no kakla kadus pāris gadus dzīvokļa krīta. Kaut kā tā.

Paradumi īpaši nav mainījušīes, tikai tas ka sievai bums uz veselīgu pārtiku iestājies. Tagad 5 x izlasīs jebkura produkta sastāvu un visas cietžāvētās desas jāpērk pašam utml.

Kapēc izvēle krita uz rav ?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: jā,apģērbu pasūtīt no kataloga. Jā,tas ir kruta,vai nu pāris mēnešus maini turp/atpakaļ,vai arī staigā kā maisu uzvilcis.psec,cik tajā katalogā ietaupi? 12 santīmus,mēnesi sev un piegādātājam prātu jādams? Neko neesi dzirdējis par tirzniecības parkiem,teiksim Alfu? Tur ir dakujā veikalu un akcijas un atlaides ik uz soļa,un par ļoti pat sakarīgiem cipariem var apģērbu nopirk un piemērīt pirms pērc,nu var jau pist to santīmu,var,neslēpšu grēku,pašam reizēm patīk bet nu tak neej galējībās,un vispār intresanti ko Tev tur pa 10$ no USA sūta? Da pats sūtīšanas process izmaksā dārgāk. Neesi sapīpējies?

Apģērbu internetā nepērku - piemērīt tomēr vajag. Tādēļ reizi pa reizei aizbraucu uz kādu normālu zemi. Un Latvijā pērku tikai ēdienu un degvielu. Un daudz ko citu arī var nopirkt citur. Piemērs - iepatikās IKEA stāvlampa par 19,90 Eur. Atbraucot mājās, nedēļu vēlāk sanāca redzēt to pašu lampu tevis pieminētajā Alfā (veikalā Siena) - tikai par 79,00Ls. Nu jā - nevar teikt, ka sanāk lētāk, jo individuāls "imports" izmaksā gana daudz. Bet ja par to pašu naudu, ko citi notērē Alfā, man sanāk labākas kvalitātes mantas ar bezmaksas ceļojumu "dāvanā", tad PN visus Latvijas andelmaņus.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

WALA rakstīja: ... Lēnā garā ar sievu domājam vai nopirkt Rav4 mazlietotu, vai noņemt no kakla kadus pāris gadus dzīvokļa krīta. Kaut kā tā.

...

Kapēc izvēle krita uz rav ?

bez īpaša iemesla, vienkārši patīk, nu vēl tiek apsvērts Honda FR-V, tā paša iemesla dēļ, bet te jautājums vienkārši par to kurš būs labāk nokomplektēts, patiks/nepatiks krāsa, diski nu karoč tās lietas kas ir nepraktiskas.

Pie Toyotas labāk tas ka ir iestaigāta sevisa taciņa, atlaides utml.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Šodien staķikos rinda.pie riepu pumpēšanas vellapēdiem!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Šodien staķikos rinda.pie riepu pumpēšanas vellapēdiem!

Hmm, nu es nopirku k-kādu pumpi šim nolūkam pirms pāris dienām - jo nu katreiz meklēt Statoil, vai ko līdzīgu ...

Agrāk kad Statoils pie dibena gandrīz bija, tad gan izmantoju.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Zoo rakstīja: Šodien staķikos rinda.pie riepu pumpēšanas vellapēdiem!

Hmm, nu es nopirku k-kādu pumpi šim nolūkam pirms pāris dienām - jo nu katreiz meklēt Statoil, vai ko līdzīgu ...

Agrāk kad Statoils pie dibena gandrīz bija, tad gan izmantoju.

hvz... ar pumpi 4bar uzpumpeet

man domaat pagruuti...

man reizi meenesii spiediens jaaiečeko.4 sapuušu un kad nokriitas zem 3 tad pumpee atkal.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

hvz... ar pumpi 4bar uzpumpeet

man domaat pagruuti...

man reizi meenesii spiediens jaaiečeko.4 sapuušu un kad nokriitas zem 3 tad pumpee atkal.

Ar kādu sūdu tad tu mēģini pumpēt ja nevar?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

WALA rakstīja:

Zoo rakstīja: Šodien staķikos rinda.pie riepu pumpēšanas vellapēdiem!

Hmm, nu es nopirku k-kādu pumpi šim nolūkam pirms pāris dienām - jo nu katreiz meklēt Statoil, vai ko līdzīgu ...

Agrāk kad Statoils pie dibena gandrīz bija, tad gan izmantoju.

hvz... ar pumpi 4bar uzpumpeet

man domaat pagruuti...

man reizi meenesii spiediens jaaiečeko.4 sapuušu un kad nokriitas zem 3 tad pumpee atkal.

4bar? Kā divus pirkstus! Izskatās, ka nekad mūžā neesi lietojis normālu pumpi!

Nevajag nemaz šitādu www.cyclestore.co.uk/... , ar kuru (pēc apraksta) var sapumpēt pat 15bar (jo šaurāks pumpis, jo vairāk bārus var saspiest).

Re kur ZZK pa Ls 29.99 nopērc \"Specialized\" pumpi www.zzk.lv/... un savus 5-7 bārus mierīgi sapumpēsi.

Bet tie angļi gan ir totāli degradējušies- te www.athleticmindedtraveler.com/... stāsts kur cilvēks apraksta savu pirmo pieredzi , kad ar veļuka pumpi uzpumpēja auto riepu, un cik necerēti viegli tas sanācis

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ozz rakstīja:

hvz... ar pumpi 4bar uzpumpeet

man domaat pagruuti...

man reizi meenesii spiediens jaaiečeko.4 sapuušu un kad nokriitas zem 3 tad pumpee atkal.

Ar kādu sūdu tad tu mēģini pumpēt ja nevar?

kaads ir , ar taadu pumpeeju...

nauhj man jaapeerk pumpis pa 30 ls lai 3x gadaa uzpumpeetu 4 riepas, ja staķiks blakus

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu un

es ar krievu pumpi, gan rokas gan kaajs esmu autinja riepas arii pumpeejis...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kur var nopirkt ventiļu gumijas

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kur var nopirkt ventiļu gumijas

Nopērc jaunas kameras, nevis meklē ventiļu gumijas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

manai ķerrai ar 1 riteni ir ar gumiju.

ja jau te ir santiimfiseeju topiks, tad esiet tik laipni

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kur var nopirkt ventiļu gumijas

Domāju ka Centrāļtirgo tur kur tirgo riteņus ir.

Tad pie jaunās Ģertrūdes baznīcas tas riteņu veikals uz Brīvībenes simtu kurš tur numurs ( tipa krusts ar Cēsu ielu).

Gandrā ar noteikti ka būs.

ZZK - nezinu, tur parasti visi ar mašīnas ventiļiem nāķuši, ko esmu redzējis, tā kā moš aºī nebūs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

aha.

danka

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

kaads ir , ar taadu pumpeeju...

nauhj man jaapeerk pumpis pa 30 ls lai 3x gadaa uzpumpeetu 4 riepas, ja staķiks blakus

Nu tad nepērc. Es arī nepirku bet savulaik no garāžā, kura nebija mana atrastiem diviem pumpjiem sastellēju vienu. Derētu vienīgi kaut kad iepirkt jaunu trubeli, jaunu to mēslu ko uz ventiļa liek un melnas krāsas baloniņu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kādan nahren, krīze ?? Pilnas ielas ar močiem un rolleriem, smukiem auto un visko citu pupīgu

Topika autors ir lohs.

Šodien Rīgā pirmo reizi dabā redzēju Audi-Q5. Izskatījās baudāms...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

hvz... ar pumpi 4bar uzpumpeet

man domaat pagruuti...

figņa, es saviem 3 veļļukeim un vēl bērnu ratiem visus ripuļus ar 12cm mazo sporta rokas pumpīti piepūšu - ne mazāko problēmu katrā riepā apmēram 150 pūtieni sanāk

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kādan nahren, krīze ?? Pilnas ielas ar močiem un rolleriem, smukiem auto un visko citu pupīgu

Topika autors ir lohs.

Šodien Rīgā pirmo reizi dabā redzēju Audi-Q5. Izskatījās baudāms...

Shodien 3 baudaamus skatus redzeeju kaa pirmie vasaras veestneshi baikeri virinaaja uz pakaljrata. A Tu te pa Q5...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Virināju šodien...bet kaut kā vēl raustās uz pakaļrata,auksts...un moča ar žēl, laikam riktīgi nejēdzu

Priekša ,protams, cilājas no tiem 4 sek 100 km/h

Ko ta raustīties, jau otro nedēļu masveidīgi var novērot motobraucējus, arī CP jau redzēti

Janvārī veco cbr mocījām, ne normāli uzsākt, ne aapstāties, bet ja gribas ...

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti