Zemes frēzes.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

Radusies nepieciešamība iegādāties zemes frēzi, apstrādājams piemājas dārzs. Katrs tirgotājs slavē savu preci - mūsu izstrādājums tas labākais! Ir papētīti dažādi ražojumi, varbūt lietotāji varētu padalīties plusos un mīnusos. MTD T 380 M , Oleo- Mac MH 180, SILEX 75 R-B , Triunfo D 430, AL-KO Farmer MH 5001 R.

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: koleega te rekjinaaja(nez uz kaadiem apjomiem) bet jamajam kartupeliishi sanaaca ~30 santiimi kg pashizmaksa pasham audzeejot... zinot shii cilveeka pedantiskumu attieciibaa uz ciipariem-nevaru neticeet

bet.. laikam jau audzeejot bikuc vairaak kaa 5us maisus sev pasham.. un tikai kartupeljus- i staadaam materiaalu nepeerkot tirguu...

easy....

sūds vismaz 20 ls tonna vajag uz pushektaaru vismaz tonnu, veelams divas

traķis ar čomu šķīvjot, art,kultiveet, vagot vagot vagot nuu 100 ls 120 ls...

pa 12 saņi rudenii nopeerkam kaadus veelamies un nedročijam praatu...

ja pašam ir rokaa tikai laapsta, nav nekaadas jeegas no kartupeļu audzēšanas.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Deksi- leetaakas ar tiks galaa..tik laiks ko tas prasiis buus vnk nejeedziigs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nu pļā, tas, ka tu esi neviens.... to es jau sapratu

reku puika reklamējās, ka esot ar mieru ar bobkatu braukt uz daugaupili frēzēt pushektāru..... kas viņam zapadlo atbraukt man saskaldīt celmus?

tu,losi, Latvijā ir kādas,nezin, labi ja 10 tādas frēzes,kas spēj sasmalcināt celmus, kuri izrakti no zemes. Sver tāds verķis 19 tonnas un maksā,kā jau teicu, ap 80 000 eur. Un tie visi stāv un tagad alkst sasmalcināt Pirmā 10 kubus celmu

Pirmais, verķis ar nosaukumu 'frēze' nebūt nenozīmē to,ka tas var safrēzēt visu

es zinu, ka tu lasīt neproti, bet tepat topicā viens ziņoja, ka jamam esot bobcat ar 80 uzkavināma uzpariktēm

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

maniiju gan... un taas jukoshaas detaljas jams vnk smeereeja un paarvilka( apm 25kg aamuriishi ~40gb)

ir tak arii ne"ruupnieciskie"- tb domaati paarpalikumu smalcinaashanai lai aizvaaktu prom vieglaak... ne shkjeldas razjoshanai... pashi tak peetiijaam ieksh raamavas

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: ...Ar spridzināšanu, vai? D)

tā laikam bija... uz ameņiem kūra uguni un aplēja, celmus spridzināja...

Euuu, Pirmais, dajoš studijā savu vienkāršo metodi, kā remūvēt ozolu celmus!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Deksi- bazara nav pa to- ka jamajam resurss nebuus tas( laiks pavadiitais to elementu nomainjai...attieciigi darbs..ja saknes par lielu...zaagjeris lai pie izmeera dabuutu ...jaunieshi kas pienes klaat...uttt ) bet izdariit to var

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tjipa taa ar sanaak... par to kukuruznjiku

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pasaki ka veel nevar... bet izmaksas buus x 10 ... par to ar runa...

tak neiet runa par efektivitaati un /vai iespeejamo peljnji... bet par vnk saknju sasmalcinaashanu

Tev tieshaam ir taisniiba... un to es neapstriidu- ka tas mazais pljerdaks izjuks 3x... taps nomainiits viss uttttt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Yetti rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: ...Ar spridzināšanu, vai? D)

tā laikam bija... uz ameņiem kūra uguni un aplēja, celmus spridzināja...

Euuu, Pirmais, dajoš studijā savu vienkāršo metodi, kā remūvēt ozolu celmus!

davaj es tev rīt nofočēšu ozola celmu, kas izvilkts no zemes

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: nu re. Driz jau kāds agronoms vēl pieslēgsies un izstāstīs kā pareizi apstrādāt zemi kur bija ābeļdāzs un smuka velēna.

Da var to darbu arī ar kailām rokām darīt, tas tā cilvēka ziņā.

Principā ir tā lieta ar frontālo kompaktiekrāvēju ir tāda:

ir traktoriņš un tam var uzlikt ap 50 vai vairāk dažādas uzkabes.(kausi dažādi, ekskavācijas iekārtas, vibroruļļi, urbji, frēzi, celmu smalcināmais, pļaujmašina, sniega šķūris, greideris, utt.) . Par nogrimšanu, neņem riteņieku, ņem kāpurķēžu versiju, vai arī uzliekamās kāpurķēdes.Protams tik mazu tehniku neņem, ja jau runa ir par hektāriem, bet ja tev šad un tad vajag kaut ko padarīt, kapēc ne? Nejau vienmēr ir jāpērk lāpsta, ja to var izdarīt ar karoti.

bļē dekster...

reku ir nocitēts boldā tas, ka puikam mājās virtuves kaktā ir celmu smalcināmais bobkatam

es jau saprotu, ka labākajā gadījumā ar viņu var uzasināt zīmuli

bet lai jau puika atbrauc un nodemonstrē

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

nu nomas nodaļā ir tikai šīs lietas : www.kono.lv/... , bet celmu frēze ir tāda ka pietiks arī ozolam. tik jāliek cietie zobi un aidā. Kā reiz tāda lieta ir firmai Abulāči-2, šamie tikko pasūtīja zobus jaunai sezonai.

Tas ka Bobcat ir tik daudz uzkabes lietas daudzi nemaz nezin. (slinki pārdošanas menedžeri firmā un uz reklāmu skops šefs.) Tie kas bija Rāmavas izstādē šo to varēja redzēt. Es negribu lai man pārmet reklāmu šeit, bet var palūkot šite www.bobcat.com/... , tās pats vai līdzīgs ir daudziem kompakttraktoru ražotājiem.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bobcat rakstīja: nu re. Driz jau kāds agronoms vēl pieslēgsies un izstāstīs kā pareizi apstrādāt zemi kur bija ābeļdāzs un smuka velēna.

Da var to darbu arī ar kailām rokām darīt, tas tā cilvēka ziņā.

Principā ir tā lieta ar frontālo kompaktiekrāvēju ir tāda:

ir traktoriņš un tam var uzlikt ap 50 vai vairāk dažādas uzkabes.(kausi dažādi, ekskavācijas iekārtas, vibroruļļi, urbji, frēzi, celmu smalcināmais, pļaujmašina, sniega šķūris, greideris, utt.) . Par nogrimšanu, neņem riteņieku, ņem kāpurķēžu versiju, vai arī uzliekamās kāpurķēdes.Protams tik mazu tehniku neņem, ja jau runa ir par hektāriem, bet ja tev šad un tad vajag kaut ko padarīt, kapēc ne? Nejau vienmēr ir jāpērk lāpsta, ja to var izdarīt ar karoti.

bļē dekster...

reku ir nocitēts boldā tas, ka puikam mājās virtuves kaktā ir celmu smalcināmais bobkatam

es jau saprotu, ka labākajā gadījumā ar viņu var uzasināt zīmuli

bet lai jau puika atbrauc un nodemonstrē

es ciemos nebraukšu, tas nav man darbs. Mans ir drusku citādāks-pēcpārdošanas serviss, bet ja tev ir interese es varu sarunāt .

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tas ir celmiņu urbītis

Celmiņu urbītis nav, bet parasts zemes urbis ir gan nomā. Šķiet ka bija pat dažādi diametri 15, 30 un 50 cm.

Baigi laba lieta , ja vajag sētas stabiņiem caurumus.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

bobcat rakstīja: nu re. Driz jau kāds agronoms vēl pieslēgsies un izstāstīs kā pareizi apstrādāt zemi kur bija ābeļdāzs un smuka velēna.

Da var to darbu arī ar kailām rokām darīt, tas tā cilvēka ziņā.

Principā ir tā lieta ar frontālo kompaktiekrāvēju ir tāda:

ir traktoriņš un tam var uzlikt ap 50 vai vairāk dažādas uzkabes.(kausi dažādi, ekskavācijas iekārtas, vibroruļļi, urbji, frēzi, celmu smalcināmais, pļaujmašina, sniega šķūris, greideris, utt.) . Par nogrimšanu, neņem riteņieku, ņem kāpurķēžu versiju, vai arī uzliekamās kāpurķēdes.Protams tik mazu tehniku neņem, ja jau runa ir par hektāriem, bet ja tev šad un tad vajag kaut ko padarīt, kapēc ne? Nejau vienmēr ir jāpērk lāpsta, ja to var izdarīt ar karoti.

vot viens un tas pats traktoriņš man var izrakt ap 60m garu tranšeju (ūdensvadam) 1m dziļu, mazu grāvīti kādi 15m garumā un pusmetru dziļumā, nolīdzināt pāris nelīdzenas zemes čupas pusmetra augstumā, un safrēzēt kādu zemes gabaliņu 0,2-0,4ha ?

Nu tev ir vajadzīgs Bobcat ar sekojošām uzkabēm : ekskavācijas iekārtā ar 30 cm kausu, parastais kauss, zemes frēze un ja gribi vēl vibrorulli un būs futbola laukums. Principā pa weekendu var viens tikt galā. Tikai atceries, Bobis ar uzkabēm izīrējās bez operātora. Pašam jāpasvīst.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bobcat rakstīja: nu re. Driz jau kāds agronoms vēl pieslēgsies un izstāstīs kā pareizi apstrādāt zemi kur bija ābeļdāzs un smuka velēna.

Da var to darbu arī ar kailām rokām darīt, tas tā cilvēka ziņā.

Principā ir tā lieta ar frontālo kompaktiekrāvēju ir tāda:

ir traktoriņš un tam var uzlikt ap 50 vai vairāk dažādas uzkabes.(kausi dažādi, ekskavācijas iekārtas, vibroruļļi, urbji, frēzi, celmu smalcināmais, pļaujmašina, sniega šķūris, greideris, utt.) . Par nogrimšanu, neņem riteņieku, ņem kāpurķēžu versiju, vai arī uzliekamās kāpurķēdes.Protams tik mazu tehniku neņem, ja jau runa ir par hektāriem, bet ja tev šad un tad vajag kaut ko padarīt, kapēc ne? Nejau vienmēr ir jāpērk lāpsta, ja to var izdarīt ar karoti.

bļē dekster...

reku ir nocitēts boldā tas, ka puikam mājās virtuves kaktā ir celmu smalcināmais bobkatam

es jau saprotu, ka labākajā gadījumā ar viņu var uzasināt zīmuli

bet lai jau puika atbrauc un nodemonstrē

izskatās tā zīmuļa asināšana šādi www.youtube.com/... ,pašu celmu ārā nerauj, bet frēzē tik dziļi, lai netraucē.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

te tāds vispārējai jautrībai www.youtube.com/... , pie mums ne tādus vien trikus džeki ir iemanijušies.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

šite var labāk redzēt kā zīmulis asinās www.bobcat.com/... , spied video un skaties

Šite ir patreiz visi paša Bobcat ražotās uzkabes

www.bobcat.com/... , bet ir vēl daudzi citi uzkabju ražotāji kuru iekārtas var sapārot ar Bobi , piemēram šite www.skidsteersolutions.com/... .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bobcat rakstīja: nu re. Driz jau kāds agronoms vēl pieslēgsies un izstāstīs kā pareizi apstrādāt zemi kur bija ābeļdāzs un smuka velēna.

Da var to darbu arī ar kailām rokām darīt, tas tā cilvēka ziņā.

Principā ir tā lieta ar frontālo kompaktiekrāvēju ir tāda:

ir traktoriņš un tam var uzlikt ap 50 vai vairāk dažādas uzkabes.(kausi dažādi, ekskavācijas iekārtas, vibroruļļi, urbji, frēzi, celmu smalcināmais, pļaujmašina, sniega šķūris, greideris, utt.) . Par nogrimšanu, neņem riteņieku, ņem kāpurķēžu versiju, vai arī uzliekamās kāpurķēdes.Protams tik mazu tehniku neņem, ja jau runa ir par hektāriem, bet ja tev šad un tad vajag kaut ko padarīt, kapēc ne? Nejau vienmēr ir jāpērk lāpsta, ja to var izdarīt ar karoti.

bļē dekster...

reku ir nocitēts boldā tas, ka puikam mājās virtuves kaktā ir celmu smalcināmais bobkatam

es jau saprotu, ka labākajā gadījumā ar viņu var uzasināt zīmuli

bet lai jau puika atbrauc un nodemonstrē

izskatās tā zīmuļa asināšana šādi www.youtube.com/... ,pašu celmu ārā nerauj, bet frēzē tik dziļi, lai netraucē.

aaaaa, nu ta neder.... man tie celmi ir sakrauti kaudzē

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Yetti rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: ...Ar spridzināšanu, vai? D)

tā laikam bija... uz ameņiem kūra uguni un aplēja, celmus spridzināja...

Euuu, Pirmais, dajoš studijā savu vienkāršo metodi, kā remūvēt ozolu celmus!

davaj es tev rīt nofočēšu ozola celmu, kas izvilkts no zemes

Ticu, ka tie celmi Tev ir - trofejas tā teikt Interesē tikai ar kādu tehniku/metodi tos izravēji?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

aaaaa, nu ta neder.... man tie celmi ir sakrauti kaudzē

Kur problēma? Lai bobkats atbrauc ar papildaprīkojumu-rokamo kausu, sarok bedres, sastāda tos celmus atpakaļ un tad izurbj.

Jā, un lai vēl dēļus/malku/skaidas salīmē atpakaļ par stumbru/zariem un vecās lapas sakar atpakaļ zaros, un tad lai rāda, ko prot!

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Ticu, ka tie celmi Tev ir - trofejas tā teikt Interesē tikai ar kādu tehniku/metodi tos izravēji?

Ir gadījies pasēdēt un parūcināt, pakustināt 87 tonnu ekskavatora sviras. Varbūt ar tādu Mazums, Pirmajam tāds ir

Mums ir pieejams 52 tonnu ekskavātors ar 2,07 kubu kausu, kas paredzēts dolomīta iezim. Vēl ir 42 tonnu eksis ar speciālu āķi ravēšanai un grunts ieža plēšanai. Varbūt noder šāds celmu ravēšanai?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

aaaaa, nu ta neder.... man tie celmi ir sakrauti kaudzē

Kur problēma? Lai bobkats atbrauc ar papildaprīkojumu-rokamo kausu, sarok bedres, sastāda tos celmus atpakaļ un tad izurbj.

Ir arī koku stādāmā mašīna. Latvijas mežiem pārdevām tādu. Interesants verķis, izravē jaunu koku ar visām saknēm lietojot tādu iespaidīga izmēra konusu.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man vaig sasmalcināt dažus celmus

esmu atvērts piedāvājumiem

Pierīgā - Ķekavā Kalnakrogs nodarbojās ar kautko līdzīgu. ?Uzzvani, parunā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Yetti rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: ...Ar spridzināšanu, vai? D)

tā laikam bija... uz ameņiem kūra uguni un aplēja, celmus spridzināja...

Euuu, Pirmais, dajoš studijā savu vienkāršo metodi, kā remūvēt ozolu celmus!

davaj es tev rīt nofočēšu ozola celmu, kas izvilkts no zemes

Ticu, ka tie celmi Tev ir - trofejas tā teikt Interesē tikai ar kādu tehniku/metodi tos izravēji?

ar ekskavatoru aprok celmam apkārt un tad izrauj ārā... lielākiem celmiem reizēm ir jāpārbrauc....

priedei rokas resnuma saknes paliek zemē.... izceļ tikai celma daļu....

tieši ozolu celmus ir vieglāk sadedzināt kā priedes....

p.n.

tas, ka ozola saknes ir tādas pašas kā koks, tikai zem zemes ir vectētiņu pasakas.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

čista spams

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti