Zemes frēzes.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

Radusies nepieciešamība iegādāties zemes frēzi, apstrādājams piemājas dārzs. Katrs tirgotājs slavē savu preci - mūsu izstrādājums tas labākais! Ir papētīti dažādi ražojumi, varbūt lietotāji varētu padalīties plusos un mīnusos. MTD T 380 M , Oleo- Mac MH 180, SILEX 75 R-B , Triunfo D 430, AL-KO Farmer MH 5001 R.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

WALA rakstīja: Hidrauliskais uz vismaz 5 tonnām vēļ varbūt varētu, bet tam atkal gājiens parasti pamazs.

Un kādu gājienu tad tev vajag? Biezumus un serdes tak nespiedīsi cauri maisam , ne tā?

Hmm, parasti ir vajadzīgs apmēram 30+ cm gājiens, kas ne visiem hidrauliskajiem ir !!!

P.S. cita starpā maisu var nemaz nelietot - sanāk vēl labāk

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Taisi to ķoci resnāku un zemāku, pietiks ar 10 cm nospiedienu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es palieku apakšā dēļa gabalu, ja redz ka vēl vērts paspiest

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Taisi to ķoci resnāku un zemāku, pietiks ar 10 cm nospiedienu.

Kasd nu tas ķocis orģinālā ir ar tādu ar dzīvojam.

Bet ja ņemam resnnāku ķoci jārēķinās ar to ka būs vajadzīgs niknāks domkrats + izturīgākas un platākas pagales ko likt apakšā !!!

Ta kā lai dabūtu 10 cm "gājienu" man domāt būs stipri neadekvātas cens domkratam un parējai konstrukcijai !!!

Bet anonimiķa teiktais strādā - tikai protams ne vienmēr tas ir ērti izdarāms.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

WALA rakstīja: Nez es lieku uz krievu ražojumiem bet mazliet nopietnākā svara kategorijā. Bet nu man arī tur kur jams lietojas ir mazliet kur izvērsties.

Tas ka man izskatas apmēram šāds tikai daudz senāka versija:

www.belarus.lv/...

Otrs ir tas krievu brinums kam uz siksnām piedziņa bija ( Ne tas kurš KROT, bet bija vēl viens - nosaukums no galvas "izkrita"). Bet tas īstenībā riktīgi besī, ne ar jamo var art normāļi, ne ar jamo frēzēt normāli, pa māliem lec kā traks un nevar noturēt, aber par smilti rokas iekšā ka prieks.

Tipa šitāds:

www.ss.lv/...

Īsumā liet bija sekojošā pagājušgad uz sezonas beigām tomēr "atliecās" abi minētie verķi pēc vismaz 15 gadu darba stāža. Vienam nobeidzās dinamo (tam Belarusa analogam), un otra motors noķīlēja (hz - moš eļļa vairs ar "šļakstīšanas" metodi nenokļuva kur pienākas) , lai arī izjaucot netika konstatēti būtiski izdilumi vai bojājumi.

Sākumā tā kā bija doma reanimēt minētos motorus, bet tad atradās caur paziņām viens pavecs vīrs kas tādus pārbūve uz Briggs & Stratton motoriem ( var jau pats ar to izdarīt, tik viņam jau ir vajadzīgie šabloni visām lietām) un abi divi tika pārlikti uz B&S 250cc 5,5 Zs motoreļiem. Šajā nedēļās nogalē ievertējām darbībā.

Lieki teikt ka galvenais bonuss šai pārbūvei ir daudz vieglāka iedarbināšana ( tomēr vecums abiem orģinālajiem motoreļiem ar lika manīt). Strādāt arī patīkamāk - šie motori ir daudz vieglāki par orģināliem. Bet paši agregāti tomēr IR caurmērā labāki par ārzemju analogiem. Cena pārbūvei ap 650 Ls (jauni B&S motori + virpošanas un citi darbi salāgošanai). Par šo cenu šķiet neko īsti sakarīgu pat vienā eksemplārā mūsdienās nopirkt nevar !!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Man bij doma auto domkratu izmantot vītņstieņa vietā.

bračkas sievastēvam jau kādu 7 gadu ir sulasspiede ar 5tonnīgo hidraulisko domkratu, saka, ka nedaudz pa vāju, vajadzētu 10tonnīgo...

www.senukai.lt/...

Par to skābo vidi - nu neiznēk viņam to domkratu iesviest ne gatavajā produktā, ne izejvielas masā, ne pārpalikumos...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: Varbūt kāds var pateikt kādu eļļu (marka, tips) jālej zemes frēzes reduktoros?

iedod marku, modeli tai frēzei, mēģināšu atrast...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 1 Atbildēt

Lielākā problēma ābolu spiešanā ir ābolu sasmalcināšana. Parasti no sākuma sasmalcina un tad izspiež sulu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Lielākā problēma ābolu spiešanā ir ābolu sasmalcināšana. Parasti no sākuma sasmalcina un tad izspiež sulu.

Pa savam jā tikai ja ņem vēra ka manā gadījumā ir runa par to ka šo sulu jau esam spieduši savus gadus 20 + un ir nolietojies spiedes vītņstienis, tad IMO acīmredzami, ka mums ir ar ko smalcināt ( pie kam tas verķis mierīgi smalcina koku), tā kā vēl kādas pāris desmitgades kamēr "frēze" nodils ar smalcināšanu problēmu nebūs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

650 ls par abiem motoriem? tad ir ok cena. Ramavā arii piedaavaa par 300 ls subaru robin 6hp dzineeju un paarejas plati lai vareetu to dzineeju uz MB1 (tas kropliic ar siksnaam) uzstelleet.

es arii ilgi domaaju un skatiijos apkaart kameer decembrii nopirku lietotu reaali mazlietotu MB1 bloku- klaat naaca sniega puuteejs kurs reaali labi nodereeja šoziem tagad plaanaa ir piepirkt rotora pļauteni un būs Laime. man tas verkis peec apkopes lec uz pirmo-otro raavienu un nekaadu probleemu nav ja neskaita to ka ar šaurajaam freezeem grib gaazties uz saana ja nav liidzena zeme un jaaiemanaas šamu pagriezt jo transmisija ir muužiigi " sabloķēta" .

bet taa laikam ka var piekrist ka ja ir mazdārziņš vai maaja ne pašā rajona centraa tad var pirkt sniegapuuteeju, trimmeri, zemes freezi, kaut kaadu devaisu ar ko var malku no meža atvest un veel viskautko vai var tam visam izmantot vienu motobloku.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: 650 ls par abiem motoriem? tad ir ok cena. Ramavā arii piedaavaa par 300 ls subaru robin ...iegapuuteeju, trimmeri, zemes freezi, kaut kaadu devaisu ar ko var malku no meža atvest un veel viskautko vai var tam visam izmantot vienu motobloku.

Tas ir jauki, ka var izmantot vienu motobloku visiem lauku darbiem gan ziemā, gan vasarā. Es varu piedāvāt pāriet uz HATZ dīzeli. Mazāks patēriņš, lielāka jauda, pie tā paša motora svara. Ir ar vertikālo un ir ar horizontālo asi, sajūgu arī piedāvāju. Pārējais ir "ģelo tehņiki" . Cena gan nebūs tik draudzīga , toties kalpos gadu desmitiem.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: 650 ls par abiem motoriem? tad ir ok cena. Ramavā arii piedaavaa par 300 ls subaru robin ...iegapuuteeju, trimmeri, zemes freezi, kaut kaadu devaisu ar ko var malku no meža atvest un veel viskautko vai var tam visam izmantot vienu motobloku.

Tas ir jauki, ka var izmantot vienu motobloku visiem lauku darbiem gan ziemā, gan vasarā. Es varu piedāvāt pāriet uz HATZ dīzeli. Mazāks patēriņš, lielāka jauda, pie tā paša motora svara. Ir ar vertikālo un ir ar horizontālo asi, sajūgu arī piedāvāju. Pārējais ir "ģelo tehņiki" . Cena gan nebūs tik draudzīga , toties kalpos gadu desmitiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu diizelis vareetu buut aktuaals ja motobloku izmanto elektroenerģijas ieguušanai, zāģi griezt vai kaut ko taadu, ilgstošu dariit.MB siksnu piedziņai ir tas šarms ka motobloku var izmantot par enerģijas avotu- ir viens tukšs skriemelis. man vairaak par pusstundu vienaa setā nav bijis vajadziigs darbināt, un imho ziemaa diizelis kas nostaaveejis nojumītē nebuus pats leciigaakais kas var buut uz pasaules

bet taa tiiri interesei- cik maksaa taads dzineejs?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

nu , ja ir attiecīga laika perioda eļļa, tad nav problēmu. Hatz neizmanto elektroniku, tīra mehānika. Te var palasīties: www.hatz.com/...

Ja nepatīk krievu valoda var pārējās palasīt.

Paša mazākā bāzes motora cena ir no 1000 EUR uz augšu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man vaig iznomāt mazo ekskavatoriņu....

stādīšu ābeles

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man vaig iznomāt mazo ekskavatoriņu....

stādīšu ābeles

Kas tad nu? Par lāpstu neko neesi dzirdējis?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Pirmais rakstīja: man vaig iznomāt mazo ekskavatoriņu....

stādīšu ābeles

Kas tad nu? Par lāpstu neko neesi dzirdējis?

nu tokš ābeles stādīs, ne ābelītes!

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man vaig iznomāt mazo ekskavatoriņu....

stādīšu ābeles

Nomas lietas nav mana specifika, sazinies labāk ar nomas džekiem www.kono.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

starpība ir DD kvalitātē. ja rudenii neizlej aaraa vasaras degvielu, tad ziemaa, visticamaak, taa buus sagaajusi parafiinos, bet vasaraa nepaardod ziemas DD tad ziemaa ir jaapeerk visam gadam. es saku ka pie manaam aktivitaateem man tas nebuus vajadziigs. ja kaads taisaas rulleet nonstopaa tad diizelis atmaksaajas. bet ja piešķiļ reizi nedeeļā uz paaris stundaam tad benziinmotors ir pateiciigaaks un vienkāršāks ekspuataacijaa.

bez tam motoblokam ar siksnu paarnesumiem leenapgriezienu diizelis neļaus griest sniega puuteeju un pļauteni kas ir paredzeeti darbam no konkreetiem apgriezieniem.

un motoblokam ar jūgvārpstu arī buus liidziigas probleemas ar agregaatiem.

aršanai, protams, pietiek.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ozz, nekas vasaras degvielai nenotiek pa ziemu. Pavasarī tā atkal sasilst un atgriežas iepriekšējā stāvoklī.

es saku ka es motobloku izmantojut arii ziemaa kaa sniega puuteeju, un citi arii var to dariit. var malku vest no meža. viskautko var dariit ko treknajos gados nedarija. es zinu ka diizelis atkuust siltaa laikaa, bet kameer šamais atkusiis arii sniega kupenas buus nokusušas

3ciemaa pa visu ziemu greideris izbrauca 1.5 reizes pa manu ielu...

fotki.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: starpība ir DD kvalitātē. ja rudenii neizlej aaraa vasaras degvielu, tad ziemaa, visticamaak, taa buus sagaajusi parafiinos.....

principā pietiek ar to, ka silda filtru

dīzelis saduļķojas un "ķeras" filtrā.... neiet pietiekošā daudzumā tam cauri un rezultātā motoram "zūd jauda", tas samazina apgriezienus un slāpst...

piestum to motoru tuvāk ugunskuram, pagaidi kamēr uzsilst, iedarbini un mauc....

ja akurāt vēl ir problēmas, tad pietin ar alumīnija drāti kādu trubu, kuras viens gals ir pie degvielas filtra, otrs pretī izpūtējam

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: nu , ja ir attiecīga laika perioda eļļa, tad nav problēmu. Hatz neizmanto elektroniku, tīra mehānika. Te var palasīties: www.hatz.com/...

Ja nepatīk krievu valoda var pārējās palasīt.

Paša mazākā bāzes motora cena ir no 1000 EUR uz augšu.

Šito iespējams ( ja izdomā kā uzmontēt) nebūtu slikti likt uz tā čehu brīnuma ТZ-4K-14 -tipa minitraktors ar 4x4 kurš pa vidu locās. Tas pats vecītis kas mums pārlika MB-1 un MTZ-05 analogu uz B&S dzinējiem vienu tādu čehu pārtaisa patreiz uz Vangard (nezinu precīzi kādu) benzīna dzinēju. Tā viss salikc, bet vēl jāpiejūdz hidraulika + ģenerators lai ir gaismas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

bobcat rakstīja: nu , ja ir attiecīga laika perioda eļļa, tad nav problēmu. Hatz neizmanto elektroniku, tīra mehānika. Te var palasīties: www.hatz.com/...

Ja nepatīk krievu valoda var pārējās palasīt.

Paša mazākā bāzes motora cena ir no 1000 EUR uz augšu.

Šito iespējams ( ja izdomā kā uzmontēt) nebūtu slikti likt uz tā čehu brīnuma ТZ-4K-14 -tipa minitraktors ar 4x4 kurš pa vidu locās. Tas pats vecītis kas mums pārlika MB-1 un MTZ-05 analogu uz B&S dzinējiem vienu tādu čehu pārtaisa patreiz uz Vangard (nezinu precīzi kādu) benzīna dzinēju. Tā viss salikc, bet vēl jāpiejūdz hidraulika + ģenerators lai ir gaismas.

wala, mošs zini vai papasi tam onkulim-

rotējošā pļautene priekš MB1 kas jauna veikalā maksā 250 lvl ir viens trumulis no kaut kādas lielās poļu pļaujmašīnas ar nelielaam izmaiņām organismā. vai jamais var tādu uztaisiit un cik tas vareetu maksaat.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: un imho ziemaa diizelis kas nostaaveejis nojumītē nebuus pats leciigaakais kas var buut uz pasaules

ja, kāpēc gan ? Kāda starpība,kur un kā tas stāvējis 3-4 mēnešus-ziemā vai vasarā ??

Da var nopirkt pretsasalšanas - pretparafinizācijas vielu. Ar vienu litru var sasķaidīt veselu tonnu un nekas nesasalst, maksā 5 Ls litºā . Tak ir autobodēs visāda ķimija dīzelim. Tik ēteri nevajag izmantot, sekas ir neprognozējamas.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: starpība ir DD kvalitātē. ja rudenii neizlej aaraa vasaras degvielu, tad ziemaa, visticamaak, taa buus sagaajusi parafiinos, bet vasaraa nepaardod ziemas DD tad ziemaa ir jaapeerk visam gadam. es saku ka pie manaam aktivitaateem man tas nebuus vajadziigs. ja kaads taisaas rulleet nonstopaa tad diizelis atmaksaajas. bet ja piešķiļ reizi nedeeļā uz paaris stundaam tad benziinmotors ir pateiciigaaks un vienkāršāks ekspuataacijaa.

bez tam motoblokam ar siksnu paarnesumiem leenapgriezienu diizelis neļaus griest sniega puuteeju un pļauteni kas ir paredzeeti darbam no konkreetiem apgriezieniem.

un motoblokam ar jūgvārpstu arī buus liidziigas probleemas ar agregaatiem.

aršanai, protams, pietiek.

Apgriezienu maiņai cilvēks ir izdomājis dažāda diametra skriemeļus un reduktorus. Tik jāpakalkulē cik tev vajag apgriezienus un jaudu.

1.. 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti