Zemes frēzes.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

Radusies nepieciešamība iegādāties zemes frēzi, apstrādājams piemājas dārzs. Katrs tirgotājs slavē savu preci - mūsu izstrādājums tas labākais! Ir papētīti dažādi ražojumi, varbūt lietotāji varētu padalīties plusos un mīnusos. MTD T 380 M , Oleo- Mac MH 180, SILEX 75 R-B , Triunfo D 430, AL-KO Farmer MH 5001 R.

 
1 2 3 4 5 6 7 8
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bet vispār ir lielie traķi kas pēc GPS savā nodabā var strādāt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Bet vispār ir lielie traķi kas pēc GPS savā nodabā var strādāt.

kā ta ka var...

tik tie, stulpeņi, konstruktori, dafiga joystickus izdomājuši....

viņi speciāli, vai pieduras?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Bet vispār ir lielie traķi kas pēc GPS savā nodabā var strādāt.

kā ta ka var...

tik tie, stulpeņi, konstruktori, dafiga joystickus izdomājuši....

viņi speciāli, vai pieduras?

Noteikti ka pieduras - citāk būš tā ka traktorist spit a sluzhba idjot.

Da nē es nopietni - ir izstrādāts traķis John Deeram - čtoļi kurš pēc GPS tikai strādā, ja atmiņa tagad pavisam nav dubenā, tad bez vadītāja kabīnes pat bija ( skuj viņ zin kā jamie iedomājušies jamo no lauka uz lauku pārdzīt ?!?!?). Tik nezinu cik pieejams sērijveidā tas štrunc bija.

Bet kas ir pieejams sērijveidā - traktori aprīkoti ar GPSu, lai jamie precīzi pa "vagu strādā" teiksim laistot, miglojot un minerāļus sējot. Bet nu protams ka tur sēž dzīvs cilvēx iekša un dara to ko compis nevar !!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja jau ir uztaisīti automātiskie zāles pļāvēji....

atsaucīti iedosi, vai vienkārši muldi?

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja jau ir uztaisīti automātiskie zāles pļāvēji....

atsaucīti iedosi, vai vienkārši muldi?

Nu kaut kāds tāds:

www.tvnet.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja jau ir uztaisīti automātiskie zāles pļāvēji....

atsaucīti iedosi, vai vienkārši muldi?

www.friendlyrobotics.com/...

da pa pillo tādu

pie mums kāda huskvarna ir manīta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja jau ir uztaisīti automātiskie zāles pļāvēji, tad kas tur ko traķi neuztaisīt. Biški lielāku būdu, ratus un nažu vietā arklus.

nu nestrādā tas zāles pļāvējs uz gps

vai tava plakanā okeāna koncepcija paredz to, ka autonomie putekļusūcēji arī gps izmanto

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja jau ir uztaisīti automātiskie zāles pļāvēji, tad kas tur ko traķi neuztaisīt. Biški lielāku būdu, ratus un nažu vietā arklus.

nu nestrādā tas zāles pļāvējs uz gps

vai tava plakanā okeāna koncepcija paredz to, ka autonomie putekļusūcēji arī gps izmanto

Domā ka visam jāstrādā uz to neprecīzo GPS?

davaj saviem vārdiem pastāsti kā strādā GPS

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: ar kautkādiem tur satelītiem, kautko tur sūta, blā blā blā.

…e-pastus sūta un mēra ar hronometru cik tad ātri aiziet… tā jau tie datorvīrusi rodas ka skraida caur kosmosu un saķer visādu zarazu …

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

un automātisks nav tas pac kas radiovadāms...

otrajā saitē arī nepaguvu iedziļināties, bet kur piečakarēties, atrastu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja pareizi atminu, tad precizitāte (pēc manuāļa) bija 7 metri un karotāju dati nav pieejami...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Īpaši gudrāks nekļuvu, ja godīgi, tas man nav dots. Mammuks piešķīra 400 ls., ņemšu ar Briggs&Stratton motorīti, gan būs labi. Visiem liels paldies!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Īpaši gudrāks nekļuvu, ja godīgi, tas man nav dots.

Vīra runa.....cepuri nost.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaut kur iznomāt tādu frēzi var? ko var mašīnā iekraut?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kaut kur iznomāt tādu frēzi var? ko var mašīnā iekraut?

ss-kā kopā ar pašu frēzētāju.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kaut kur iznomāt tādu frēzi var? ko var mašīnā iekraut?

Pie manis var iznomāt frēzi ar visu Bobcat mašinu.Aizvedīsim kur vajag, parādīsim kā strādāt. Lēti nav, bet ja vajag kādu 0.5ha nokapāt, welcome.

Izskatās tās tā :www.youtube.com/...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kāpēc tik sliktas atsauksmes par AL-KO markas frēzēm? It kā esot vācu ražojums.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Kāpēc tik sliktas atsauksmes par AL-KO markas frēzēm? It kā esot vācu ražojums.

Al-ko ir Vācu aļa PRC. Zini ir tāds marketinga triks. visu tak ražo PRC .

gribi reālu atsauksmi par hobby līmeņa frēzēm(Al-ko, Partner un citiem brīnumiem), piezvani uz SIA II Remontu Servisu mobs: 29113062-Ivars. Šite lapa :www.iirs.lv/... .Vinš tev pastāstīs kas un kā. Mans silts ieteikums, piezvani, pirms izmet naudu vējā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

bobcat tu jau arī ne visi zina kas ir PRC

People Republic of China .

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kur ražo bobkatus ?

Un ne viss,ko ražo Ķīnā, ir slikts.

Palasot te bobkata tekstus, piegriezās tā viņa uzbāzīgā reklāma. Ja tu tirgotu Sangjonkfrezen, lielītu to un stāstītu,cik tā laba hrenovs menedžers....

Pats tu tāds dzīsla ar austiņām. Pirmkārt es neko netirgoju no visa kas te iepriekš ir rakstīts. Es rušinu tehnikas servisa jomā, precizāk ar rezerves daļām. Otrkārt, man ir pilnīgi pie kājās ko tas cilvis nopirks. Viņš jautāja es atbildēju. Pazvani pats uz II rem servisu kas ir Alko produkcijas serviss un netikai un pajautā ko pirkt. Tas vīrs zinās. Treškārt, Bobcat tiek ražots tikai Amerikā un daži modeļi salikti Čehijā. Ķīnā protams ir ražotas dažādas komplektējošās detaļas. Un noslēgumā, man ir pilnīgi pie kājās ar ko cilvis raks to savu hektāru, viņš prasīja es atbildēju, nepatīk, lai rok ar lāpstu.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

pushektāru ar frēzi ? Kādiem nolūkiem? Tam parasti lieto kultivatoru. Es jau saprotu,jāreklamē un tā...bet nevajag jau cilvēkiem tuftu ausī bāzt...

Nutad uz priekšu, iesaki kur cilvis var dabūt kultivātoru, traktoru, traktoristu. Varbūt tev tādas lietas ir? Varbūt kāds zemnieks pazīstams? Iemet te kontaktus.

nu var jau arī ar šo: www.buvemaju.lv/... . Labs instruments, nav ne karbja, ne eļļas, ne apkopes jātaisa. Bet var arī šādu: www.husqvarna.lv/... . tik maksā drusku vairāk, toties darbs ies raitāk. Tātad es piedāvāju tādu variantu, cilvim kontaktus nosūtīju.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

pushektāru ar frēzi ? Kādiem nolūkiem? Tam parasti lieto kultivatoru. Es jau saprotu,jāreklamē un tā...bet nevajag jau cilvēkiem *****...

Es saprastu ja kaut kur iepriekš būtu rakstīts šādi

: www.kono.lv/... , šeit var iznomāt, ja patīk, arī nopirkt.

Šī ir reklāma tiem džekiem kas ir nomā, bet pie manis tu tiksi kad kaut ko salauzīsi un tad es tevi audzināšu kā ausi tā finansiāli.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

AL - KO nepirkt, bet kāpēc? Tā jau par Taviem mehānismiem ar var pateikt - visi viņi ir s...di. Tev ir bijusi pieredze, varbūt kaimiņam, a varbūt viena tante teica?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

1.Man pofig, nekur nav jāzvana, jo es jau sākumā izteicu viedokli par Alco-NEPIRKT.

2.Nekur nav teikts,ka kaut kāds vecis, kas sevi nodēvējis par MEISTARU, kaut ko daudz jēdz, puse Latvijas pilna ar tādiem- celtniekiem...meistariem..pēdiņās.

3. Bobcat daļas ražotas Ķīnā pats taču teici,ka Ķīnā ražotais ir sūc un-ķēdes trtūkst dēļ vājākā posma Nepērciet bobjus !

nu tu atkal neklausies, tas meistars jau daudzus gadus specializējās šādu un līdzīgu iekārtu remontā. Pazīstu viņu personīgi jau gadus 10. Es uzklausītu viņa viedokli, bet lēmums jāpieņem tāpat pašam.

Es neesmu teici ka Ķīnā ražotais ir sūc. Ķīnā ir riepu rūpnīca. Pagaidām nav gadījies redzēt "vāju" riepu

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

kur dabūt vot problēma, pushektāram dabūt kultivatoru.... Ja, man ir gan, ne viens vien traķis un arī kultivators...ekskavatori un arī buldozers un viskautkas cits.

Karoče, atrodi tirgū zivi beigtu un tai stāsti,ka pushektārs jāfrēzē ar bobkatu

vai tad te kāds saka ka grūti? Mazliet māte google, zvans draugam un viss notiek.

Atkārtošu vēlreiz priekš tevis, tev ir tas ko vajag-tad piedāvā. Es varu piedāvāt 1.32m platu frēzes uzkabi. Citas man nav. Šo frēzi var uzlikt uz praktiski jebkura frontālā kompaktiekrāvēja.

1 2 3 4 5 6 7 8
Telegram
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti