Zemes frēzes.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

Radusies nepieciešamība iegādāties zemes frēzi, apstrādājams piemājas dārzs. Katrs tirgotājs slavē savu preci - mūsu izstrādājums tas labākais! Ir papētīti dažādi ražojumi, varbūt lietotāji varētu padalīties plusos un mīnusos. MTD T 380 M , Oleo- Mac MH 180, SILEX 75 R-B , Triunfo D 430, AL-KO Farmer MH 5001 R.

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja tev rokā ir āmurs, tad viss tev izskatās pēc naglas

džekam ir frēze.... viņš frēzē citak ir kultivators-tas kultivē.... vēl cits rok ar lāpstu....

vispār jau ir atkarīgs kādam nolūkam tā pļava jāfrēzē..... norvēģis stādīja zemenes nopļautā auzu laukā - uzfrēzēja 5 cm platas josliņas - kuļi visu lauku frēzēt?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

nu re. Driz jau kāds agronoms vēl pieslēgsies un izstāstīs kā pareizi apstrādāt zemi kur bija ābeļdāzs un smuka velēna.

Da var to darbu arī ar kailām rokām darīt, tas tā cilvēka ziņā.

Principā ir tā lieta ar frontālo kompaktiekrāvēju ir tāda:

ir traktoriņš un tam var uzlikt ap 50 vai vairāk dažādas uzkabes.(kausi dažādi, ekskavācijas iekārtas, vibroruļļi, urbji, frēzi, celmu smalcināmais, pļaujmašina, sniega šķūris, greideris, utt.) . Par nogrimšanu, neņem riteņieku, ņem kāpurķēžu versiju, vai arī uzliekamās kāpurķēdes.Protams tik mazu tehniku neņem, ja jau runa ir par hektāriem, bet ja tev šad un tad vajag kaut ko padarīt, kapēc ne? Nejau vienmēr ir jāpērk lāpsta, ja to var izdarīt ar karoti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man vaig sasmalcināt dažus celmus

esmu atvērts piedāvājumiem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: nu re. Driz jau kāds agronoms vēl pieslēgsies un izstāstīs kā pareizi apstrādāt zemi kur bija ābeļdāzs un smuka velēna.

Da var to darbu arī ar kailām rokām darīt, tas tā cilvēka ziņā.

Principā ir tā lieta ar frontālo kompaktiekrāvēju ir tāda:

ir traktoriņš un tam var uzlikt ap 50 vai vairāk dažādas uzkabes.(kausi dažādi, ekskavācijas iekārtas, vibroruļļi, urbji, frēzi, celmu smalcināmais, pļaujmašina, sniega šķūris, greideris, utt.) . Par nogrimšanu, neņem riteņieku, ņem kāpurķēžu versiju, vai arī uzliekamās kāpurķēdes.Protams tik mazu tehniku neņem, ja jau runa ir par hektāriem, bet ja tev šad un tad vajag kaut ko padarīt, kapēc ne? Nejau vienmēr ir jāpērk lāpsta, ja to var izdarīt ar karoti.

vot viens un tas pats traktoriņš man var izrakt ap 60m garu tranšeju (ūdensvadam) 1m dziļu, mazu grāvīti kādi 15m garumā un pusmetru dziļumā, nolīdzināt pāris nelīdzenas zemes čupas pusmetra augstumā, un safrēzēt kādu zemes gabaliņu 0,2-0,4ha ?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: man vaig sasmalcināt dažus celmus

esmu atvērts piedāvājumiem

Ar zāģi nozāģē līdz ar zemi un uz palikušā celma uzsmērē to pūdēšanas līdzekli (sēni). Pēc gada viss ir izpuvis (tādam pamatīgam celmam).

Ko tur daudz- izroc ap celmu bedri, nomazgā celmu no zemēm, zāģim paņem kādu vecāku ķēdi, kuru nav žēl un nozāģē, cik tālu tiec klāt. Ja vēl nav gana, paroc dziļāku bedri ap celmu, sakrauj apkārt sausu malku un izdedzini to celmu, tā teikt- ar sentēvu metodi. +desas vēl varēsi uzcept

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Ko tur daudz- izroc ap celmu bedri, nomazgā celmu no zemēm, zāģim paņem kādu vecāku ķēdi, kuru nav žēl un nozāģē, cik tālu tiec klāt. Ja vēl nav gana, paroc dziļāku bedri ap celmu, sakrauj apkārt sausu malku un izdedzini to celmu, tā teikt- ar sentēvu metodi. +desas vēl varēsi uzcept

Jap lietu runā, man laukos nācās nogāztai eglai tādā pat garā izcīnīt celmu. Tiesa es gan ne līdz galam atraku, bet atcirtu skanes un pec tam ar traķi izvilku un aizvilku nakuj.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Ko tur daudz- izroc ap celmu bedri, nomazgā celmu no zemēm, zāģim paņem kādu vecāku ķēdi, kuru nav žēl un nozāģē, cik tālu tiec klāt. Ja vēl nav gana, paroc dziļāku bedri ap celmu, sakrauj apkārt sausu malku un izdedzini to celmu, tā teikt- ar sentēvu metodi. +desas vēl varēsi uzcept

Jap lietu runā, man laukos nācās nogāztai eglai tādā pat garā izcīnīt celmu. Tiesa es gan ne līdz galam atraku, bet atcirtu skanes un pec tam ar traķi izvilku un aizvilku nakuj.

Paprovē kko tādu ar ozola celmu izveikt..

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

WALA rakstīja:

Jap lietu runā, man laukos nācās nogāztai eglai tādā pat garā izcīnīt celmu. Tiesa es gan ne līdz galam atraku, bet atcirtu skanes un pec tam ar traķi izvilku un aizvilku nakuj.

Paprovē kko tādu ar ozola celmu izveikt..

Da ozola celmu arī ar zāģi būs ko darīt

bet runājot par vilkšanu ar traķi - nemaz ozolu nevajag, vien paveca dzīva bet nolūzusi aliča - skuju zivilksi pat ar jauno 4x4 Belarusu - T82 nieka līdzinieku veinīgais kas notikās traķis tik rakās iekšā. Nācās kādu 1 x 1 metrs bedri izrakt un visu atcirst nakuj.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kokam proporcionaali zaru sisteema un sakņu sisteema ir 1:1..tas noziimee ka kokam ar platiem zariem ir arii platas saknes..taa ka liidums jālīž ar senteevu metodeem, ja vien nav traķim speciaali pribambasi kas no priekšas stiprinaas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: man vaig sasmalcināt dažus celmus

esmu atvērts piedāvājumiem

Ar zāģi nozāģē līdz ar zemi un uz palikušā celma uzsmērē to pūdēšanas līdzekli (sēni). Pēc gada viss ir izpuvis (tādam pamatīgam celmam).

celmi ir izrakti un sakrauti kaudzē

p.n.

tu man varētu to sēni atvest

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

WALA rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Ko tur daudz- izroc ap celmu bedri, nomazgā celmu no zemēm, zāģim paņem kādu vecāku ķēdi, kuru nav žēl un nozāģē, cik tālu tiec klāt. Ja vēl nav gana, paroc dziļāku bedri ap celmu, sakrauj apkārt sausu malku un izdedzini to celmu, tā teikt- ar sentēvu metodi. +desas vēl varēsi uzcept

Jap lietu runā, man laukos nācās nogāztai eglai tādā pat garā izcīnīt celmu. Tiesa es gan ne līdz galam atraku, bet atcirtu skanes un pec tam ar traķi izvilku un aizvilku nakuj.

Paprovē kko tādu ar ozola celmu izveikt..

man ir arī ozola celmi.....

tu laikam ozola cemu neesi redzējis.... ar tiem galā ir tikt vienkāršāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: man vaig sasmalcināt dažus celmus

esmu atvērts piedāvājumiem

Tāds verķis jauns maksā 80 000 eur

man nevajag verķi

man ir celmu kaudze no kuras es gribētu tikt vaļā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tā, kurš te gudri tirsa, ka MTD nekomplektē ar Brigs un stratons dzinējiem ?? Tikko biju veikalā, tieši tur redzēju 2 variācijas MTD ar briga motoru...un arī Partneri ar to pašu dzinēju.

značit vai nu vecie krājumi, vai nu atkal kādu partiju sastiķējuši ar B&S motoriem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: man vaig sasmalcināt dažus celmus

esmu atvērts piedāvājumiem

Tāds verķis jauns maksā 80 000 eur

man nevajag verķi

man ir celmu kaudze no kuras es gribētu tikt vaļā

A tev iAuto piknikotaju/talkotāju varza neder ?!?!?! tip lielu vai ne tik lielu ugunskuru uzkurināt ?!?!?! kaut gan tagad tas sranijs sausums, laikam nevarēs.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tā, kurš te gudri tirsa, ka MTD nekomplektē ar Brigs un stratons dzinējiem ???

man ar ir MTD zāles pļaujamais ar to pašu dzinēju...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: man vaig sasmalcināt dažus celmus

esmu atvērts piedāvājumiem

Tāds verķis jauns maksā 80 000 eur

man nevajag verķi

man ir celmu kaudze no kuras es gribētu tikt vaļā

Nu nebrauks neviens tev drupināt vienu čupiņu. Sadedzini,ja citādi nevar vai apber ar zemi,lai sapūst.

nu pļā, tas, ka tu esi neviens.... to es jau sapratu

reku puika reklamējās, ka esot ar mieru ar bobkatu braukt uz daugaupili frēzēt pushektāru..... kas viņam zapadlo atbraukt man saskaldīt celmus?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

WALA rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Ko tur daudz- izroc ap celmu bedri, nomazgā celmu no zemēm, zāģim paņem kādu vecāku ķēdi, kuru nav žēl un nozāģē, cik tālu tiec klāt. Ja vēl nav gana, paroc dziļāku bedri ap celmu, sakrauj apkārt sausu malku un izdedzini to celmu, tā teikt- ar sentēvu metodi. +desas vēl varēsi uzcept

Jap lietu runā, man laukos nācās nogāztai eglai tādā pat garā izcīnīt celmu. Tiesa es gan ne līdz galam atraku, bet atcirtu skanes un pec tam ar traķi izvilku un aizvilku nakuj.

Paprovē kko tādu ar ozola celmu izveikt..

man ir arī ozola celmi.....

tu laikam ozola cemu neesi redzējis.... ar tiem galā ir tikt vienkāršāk

Jā, tikai ozolam saknes tik pat dziļi, cik pats augsts - ne tas, kas eglei! Un zemē turas pamatīgi, ja vien nav jau sapuvis. Varbūt atklāj savu vienkāršo metodi? Ar spridzināšanu, vai? D)

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Atgriežoties pie tēmas. Šovakar ziņās teica, ka stipri pieaudzis pieprasījums pēc frēzēm un netiekot smādētas arī dārgās. Katrs, kam ir iespēja tikt pie zemes pleķīša, tagad grib savu burkāniņu, bietīti u.t.t.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: ...Ar spridzināšanu, vai? D)

tā laikam bija... uz ameņiem kūra uguni un aplēja, celmus spridzināja...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

koleega te rekjinaaja(nez uz kaadiem apjomiem) bet jamajam kartupeliishi sanaaca ~30 santiimi kg pashizmaksa pasham audzeejot... zinot shii cilveeka pedantiskumu attieciibaa uz ciipariem-nevaru neticeet

bet.. laikam jau audzeejot bikuc vairaak kaa 5us maisus sev pasham.. un tikai kartupeljus- i staadaam materiaalu nepeerkot tirguu...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: ...Ar spridzināšanu, vai? D)

tā laikam bija... uz ameņiem kūra uguni un aplēja, celmus spridzināja...

pirms tam apakshaa 50g C4 pametot

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

P.S. vecajam dumajam Yettim- Priekaa

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Atgriežoties pie tēmas. Šovakar ziņās teica, ka stipri pieaudzis pieprasījums pēc frēzēm un netiekot smādētas arī dārgās. Katrs, kam ir iespēja tikt pie zemes pleķīša, tagad grib savu burkāniņu, bietīti u.t.t.

Frēze, sēkla, un kuj viņu zin, kur ražots minerālmēsls... +darbs...

pareizāk būtu kā lielākā daļā EU... Vienam ir veikals, pārējiem prece... tjipa pusnaturālā saimniecība/komūna...

man vedekla tādā strādāja - saimnieks kaut ko no zaļumiem audzēja, pārējie, no apkaimes, pieveda savu produkciju - kas zemenes, kas gurķus, kas medu... visa saimniecība bija ar Bio sertifikātu un piegādātāji tādi paši... tur tas neprasa daudz, te vajag vismaz pilsoņkaru...

nupat pa TV gāja "Transporter"... pati pirmā daļa... ja kāds ievēroja, viņam ar trīsriteņu transporta līdzekli pieveda:

svaigu pienu (95%, ka rūgst)

svaigu maizi (95%, ka sakalst)

avīzes...

tā kā jams dzīvoja pie bagātas jūras, pieļauju, ka moreprodukti, arī pieejami...

to visu var modificēt, protams neturot pludmalē dāņu cūku fermu, vai ko tml... nenopelnīsi miljonus, bet... ai, labi, razpitjesja...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: P.S. vecajam dumajam Yettim- Priekaa

Tev a buča...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais driikst tos celmus vest pie manis uz 3ciemu...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti