Zemes frēzes.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

Radusies nepieciešamība iegādāties zemes frēzi, apstrādājams piemājas dārzs. Katrs tirgotājs slavē savu preci - mūsu izstrādājums tas labākais! Ir papētīti dažādi ražojumi, varbūt lietotāji varētu padalīties plusos un mīnusos. MTD T 380 M , Oleo- Mac MH 180, SILEX 75 R-B , Triunfo D 430, AL-KO Farmer MH 5001 R.

 
1 2 3 4 5 6 7 8
druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kaut kads racionāls grauds no tā visa tomēr ir.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Paldies tiem, kas kaut ko pateica pa tēmu, pluss, vēl radās priekšstats par celmu iznīdēšanu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Cilvēks gribēja tikai gurķu dobi safrēzēt, beigās nopirka celmu frēzi par 80 štukām.

gurķus audzē fasādes vates klucīšos

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

bobcat rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

aaaaa, nu ta neder.... man tie celmi ir sakrauti kaudzē

Kur problēma? Lai bobkats atbrauc ar papildaprīkojumu-rokamo kausu, sarok bedres, sastāda tos celmus atpakaļ un tad izurbj.

Ir arī koku stādāmā mašīna. Latvijas mežiem pārdevām tādu. Interesants verķis, izravē jaunu koku ar visām saknēm lietojot tādu iespaidīga izmēra konusu.

Laikam discovery tādu redzēju

Laikam ~ 70to gadu dārzkopja rokasgrāmatā redzēju

Lielsaimniecībām (tobiš kolhoziem) domātu.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

man no pēc-padomijas laikiem ir saglabājies tāds Robix- Rīga. Teh pasē rakstīts, ka kultivators, tomēr vienīgais, ko ar viņu var izdarīt, ir turot maksimālos apgriezienus mēģināt viņu daudz maz noturēt un mēģināt kāpties atpakaļ, lai viņš kautcik ieraktos zemē un uzirdinātu to. Tas der, lai uzrušinātu dobi, kur tiks stādītas, teiksim, zemenes. Nekam citam viņš noteikti derīgs nav.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: man no pēc-padomijas laikiem ir saglabājies tāds Robix- Rīga. Teh pasē rakstīts, ka kultivators, tomēr vienīgais, ko ar viņu var izdarīt, ir turot maksimālos apgriezienus mēģināt viņu daudz maz noturēt un mēģināt kāpties atpakaļ, lai viņš kautcik ieraktos zemē un uzirdinātu to. Tas der, lai uzrušinātu dobi, kur tiks stādītas, teiksim, zemenes. Nekam citam viņš noteikti derīgs nav.

Varbut vari notirgot savu ROBIX, man noderētu daļām!!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Zoo rakstīja: A tiem stratoniem pārstāvniecība te ir?vajag karbi .

Sia Gamma ir B&S pārstāvji. viņiem ir tas veikalu tīkls visā Latvijā Mežam un Dārzam. Tikai viņi ir pārcēlušies no Meža ielas uz Jelgavas ielu, Rīgā.

Ja pašam slinkums meklēt, tad iemet šite sava B&S info no bļitkas:

Code: ?, Type: ? , Seriālais numurs ar derētu. Tad es varu rīt paskatīties un tev te ielikt info cik, kas, ko, kad.

iemet te savu info,gribu parunāties. Vai arī divi deviņi septiņi astoņi divi 981

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja:

Einstein rakstīja: man no pēc-padomijas laikiem ir saglabājies tāds Robix- Rīga. Teh pasē rakstīts, ka kultivators, tomēr vienīgais, ko ar viņu var izdarīt, ir turot maksimālos apgriezienus mēģināt viņu daudz maz noturēt un mēģināt kāpties atpakaļ, lai viņš kautcik ieraktos zemē un uzirdinātu to. Tas der, lai uzrušinātu dobi, kur tiks stādītas, teiksim, zemenes. Nekam citam viņš noteikti derīgs nav.

Varbut vari notirgot savu ROBIX, man noderētu daļām!!

Nea... Šad tad tomēr saimniecībā noder. Kautvai to pašu zemeņu dobi uzrušināt...

Starp citu, šitiem Robix'iem rezerves daļas varēja dabūt veikalā [neatceros nosaukumu], kas atrodas braucot Juglas virzienā kreisajā pusē pārbraucot VEF tiltu [faktiski vēl itkā nepārbraucot, bet nu protams, jāpārbrauc, lai vispār tiktu no tā tilta nost ]. Tajā ēkā ir vairāku uzņēmumu biroji un laikam arī vairāki veikali. Neesmu gan tur ļoti sen bijis, bet varbūt tas tur joprojām ir...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Vai tad šitos ROBIX-sus nebūvēja SARKANAJĀ ZVAIGZNĒ? Tas jau turpat pie vef tilta bija.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Vai tad šitos ROBIX-sus nebūvēja SARKANAJĀ ZVAIGZNĒ? Tas jau turpat pie vef tilta bija.

Būvēja, un vēl labu laiku pēc rupnīcas iznīkšanas tur bija dabonamas rezerves daļas gan mopēdiem gan visam citam ko jamie ražoja !!!

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

A kāds ir īrējis zaru smalcinātāju k-kur? Netā atradu tikai Statā. Ir kāda atšķirība starp šamējiem (benzīna/elektriskais, jauda utt)?

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

druknais1 rakstīja: Vai tad šitos ROBIX-sus nebūvēja SARKANAJĀ ZVAIGZNĒ? Tas jau turpat pie vef tilta bija.

Būvēja, un vēl labu laiku pēc rupnīcas iznīkšanas tur bija dabonamas rezerves daļas gan mopēdiem gan visam citam ko jamie ražoja !!!

Man šķiet, ka šamējos kopā krāmēja ar ungāriem un, ja nemaldos, tad ungāri joprojām tos taisa. Ne precīzi tādus, protams, bet principā ar Robix vārdu kaučkādi kultivatori tiek ražoti.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja:

Man šķiet, ka šamējos kopā krāmēja ar ungāriem un, ja nemaldos, tad ungāri joprojām tos taisa. Ne precīzi tādus, protams, bet principā ar Robix vārdu kaučkādi kultivatori tiek ražoti.

Japs - no turiens ar nosaukums ja pareizi atceros.

Ungāri - www.robix.hu/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

O velns - šamējie ungāri vēl vienu labu leitu ražo :

www.robix.hu/...

Mūsēja sulu spiede lēnā garā sāk atdot galus, ja kāds LV šitādu kat kur tirgo būt baigi feini !!!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

tomc rakstīja: A kāds ir īrējis zaru smalcinātāju k-kur? Netā atradu tikai Statā. Ir kāda atšķirība starp šamējiem (benzīna/elektriskais, jauda utt)?

Esmu īrējis kautkādu benzīna, jaudu un parametrus nezinu, bet tas bija tik liels, lai ar noskrūvētu trubu varētu čerez ņemogu iemānīt hečbekā.

šogad arī iespējams plānoju rudenī īrēt, tikai darīšu nedaudz savādāk - piekraušu pilnu bagāžnieku ar zariem un braukšu pie viņiem, lai parāda, kā tie brīnumi smalcinās, ja viņiem izdosies, tad nomāšu. Pagāšgad aplauzos, - tas verķis zaļus (ar lapām) vilkābeles (dzīvžogs) zarus nesmalcināja ne sitams - vislaik sprūda iekšā! Protams, varēju to jaukt ārā, asināt to smalcinātāju vai vest atpakaļ, kasīties, lai viņi uzasina vai atdod naudu, bet ātrāk tajā brīdī šķita paņemt piekabi un aizvest tos žagarus uz laukiem nokurināt nesmalcinātus.

Kad izmanto, noziņo, kā Tev smalcinājās!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: O velns - šamējie ungāri vēl vienu labu leitu ražo :

www.robix.hu/...

Mūsēja sulu spiede lēnā garā sāk atdot galus, ja kāds LV šitādu kat kur tirgo būt baigi feini !!!

ESU ATRADIS KAUT KO TĀDU - www.aboluspiedes.lv/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

WALA rakstīja: O velns - šamējie ungāri vēl vienu labu leitu ražo :

www.robix.hu/...

Mūsēja sulu spiede lēnā garā sāk atdot galus, ja kāds LV šitādu kat kur tirgo būt baigi feini !!!

ESU ATRADIS KAUT KO TĀDU - www.aboluspiedes.lv/...

Danke - patiesi ir tas kas vajadzīgs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tikai man domāt, ka cena ir krietni par augstu un tepat pie vietējiem metālapstrādātājiem varētu aiziet ar bildi un dabūt to visu lētāk uz pusi.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds var pateikt kādu eļļu (marka, tips) jālej zemes frēzes reduktoros?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

par tām ābolu spiedēm. viens pazīstams "metālists" taisās sev tādu uztaisīt. varu paprasīt par izmaksām, un ja būs interesenti, tad varbūt sanāk arī pasūtījumi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: par tām ābolu spiedēm. viens pazīstams "metālists" taisās sev tādu uztaisīt. varu paprasīt par izmaksām, un ja būs interesenti, tad varbūt sanāk arī pasūtījumi.

Hmm uzprasi gan, tehniski ir tā ka man viss no tās "vītņspiedes" ir OK kārtībā izņemot vītņstieni !!! (Un protams ka kluči jau ne reizi vien ir tikusi updeitoti pret jaunākiem.)

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Man bij doma auto domkratu izmantot vītņstieņa vietā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Man bij doma auto domkratu izmantot vītņstieņa vietā.

Nez vai tev ilgi tas domkrats turēs !!! Tomēr lai cik rūpīgi tu tur nebakstītos - skāba vide !!! Ne jau pNU un arī spiediens ko tev jārada būs krietni lielāks par tiem auto pacelšanai vajadzīgajiem 1000 kg.

Hidrauliskais uz vismaz 5 tonnām vēļ varbūt varētu, bet tam atkal gājiens parasti pamazs. ar vleti aºī kaut kur 60 mm biezs vītņstienis ar specifisku vītni ar jau sāk atteikties pēc apmēram 25 gadu darba stāža.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tfu tekstam bija jābūt šādam - atkal sranijs touchpads nogļukoja.

ez vai tev ilgi tas domkrats turēs !!! Tomēr lai cik rūpīgi tu tur nebakstītos - skāba vide !!! Ne jau velti kaut kur 60 mm biezs vītņstienis ar specifisku vītni ar jau sāk atteikties pēc apmēram 25 gadu darba stāža

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Hidrauliskais uz vismaz 5 tonnām vēļ varbūt varētu, bet tam atkal gājiens parasti pamazs.

Un kādu gājienu tad tev vajag? Biezumus un serdes tak nespiedīsi cauri maisam , ne tā?

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti