SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007

Labvakar! Šovakar es gribētu jums pastāstīt kā savas iepirkumu lietas kārto SIA "Loco" ,kuri atrodas Rīgas ielā 53,Salaspilī un kuru mājas lapa ir skatāme šeit -www.loco.ir.lv -. Tātad, ir 2009.gada 7 janvāris,kad SIA Rīkotājdirektora Dināra Icaka galvā dzims doma,ka vienam no SIA Loco metāla rumakiem vaig riepas,ko darīt? Jāpērk? Da tu ko?Napig? Riepas ir jāparauj uz pēcapmaksu! Jāvienojas ka apmaksa notiks 14 dienu laikā un miers. Un 4 ripuļi,kuru kopējā vērtība ir 124 ls jau atdusas Renāra busiņā kopā ar atliktā maksājuma pavadzīmi. Renārs protams smaida. Paiet mēnesis,zvana piegādātājs"Renār,nu samaksā tak par tām riepām!" Renārs paliek pikts"tu ko,muļķi neredzi, krīze tak valstī,kādas riepas? Kāda samaksa? Sēdi un nepuksti,ja būs nauda,tad dabūsi,kad būs,nezinu." un no tās dienas pārstāj celt klausuli. Malacis Renārs,pareizu izstrādājis taktiku. Saki Rīkotājdirektors,gluži kā filmā "Ceplis" ja?

 
1.. 3 4 5 6 7 8
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir cilvēki, kuri neko nevar, nemāk, negrib. ...

tu, perfekti, atbilsti saviem nosacījumiem...

stulbus padomus dot viņš māk, bet par vārdiem atbildēt laika nepietiek

Tev jau nepietiek naudas manai atbildei.

tu tak pat vēl neesi man pateicis cik tas maksās un tavā rīcībā nav ziņu par to kam man naudas pietiek un kam nepietiek

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Kaksis rakstīja: Inventārs - 500 Ls, izbraukšana uz notikuma vietu - 500 Ls + tavs auto vai naudas ekvivalents, darba stunda - 500 Ls cilvēkam (grupā 3 cilvēki).

Ar seku likvidāciju nenodarbojamies.

Tu jau varēji arī konkrētāku pakalpoju izcenojumu uzdrukāt, nu piemēram

gludekļa terapija uz Klienta vēdera 120Ls +PVN;

lodāmura terapija Klienta pēcpusē 150Ls +PVN

un t.t.

Klients šajā gadījumā būtu Pirmais

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Labrītt!

Jauna diena ir klāt un liekam jaunu bildi iekšā....

Pirmais, kā Tev tur iet ar tiem īrniekiem

Ar dihlofosu izdzīt nemēģināji

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a tev kā ar to sia loco??? pasūti man sētu moška.

a es vakar beidzot noķēru to pamparu.... pavisam netīšām....

šis solījās tūlīt tūlīt saņemt algu un sākt maksāt.... es izvilku brīdinājumu (kas man bija līdzi) un iegrūdu šim parakstīt.....

tagad man atkritīs sludinājums latvijas vēstnesī...

pēc mēneša man kautkur vajadzēs dabūt izziņu, ka es esmu lezbiete un tad man būs tiesā viss bez rindas....

Nē, vajag sniegt tiesā ka kekss nemaksā un tāpēc tu tajā dzīvoklī gribi ierīkot geju bāru

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

viss, plja, izstaajos... kretiini, plja.... turpiniiet....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir cilvēki, kuri neko nevar, nemāk, negrib. Tādu ir lielais vairums. Bet kaksis nav starp viņiem.

Ne, nav gan Kaksis nav starp cilvēkiem, es tikko viņu redzēju atejā. Sausajā.

kaut kāds speciāls nosaukums bija cilvēkiem, kam sūdi īpaši patīk... kautkāda fīlija...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir cilvēki, kuri neko nevar, nemāk, negrib. Tādu ir lielais vairums. Bet kaksis nav starp viņiem.

Ne, nav gan Kaksis nav starp cilvēkiem, es tikko viņu redzēju atejā. Sausajā.

kaut kāds speciāls nosaukums bija cilvēkiem, kam sūdi īpaši patīk... kautkāda fīlija...

Nezinu, neinteresē

kā, bet sausajā atejā ar prieku kakšus kurš vēro?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: ...

kaut kāds speciāls nosaukums bija cilvēkiem, kam sūdi īpaši patīk... kautkāda fīlija...

...fāgija...

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Ja es tagad teiktu,ka esmu sašutis,tad tas nozīmētu nepatiekt neko! Jo! Cik mēs zinām,SIA Loco ir viens no vadošajiem Latvijas žogu un vārtu būves pārstāvjiem,un divas dienas gremdēt Topiku par šiem Malačiem,ir vairāk pat kā noziegums!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja: Ja es tagad teiktu,ka esmu sašutis,tad tas nozīmētu nepatiekt neko! Jo! Cik mēs zinām,SIA Loco ir viens no vadošajiem Latvijas žogu un vārtu būves pārstāvjiem,un divas dienas gremdēt Topiku par šiem Malačiem,ir vairāk pat kā noziegums!

šiten mēģināji par viņiem sūdzēties

bac@slesersrigai.lv

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Auzinjsh rakstīja: Ja es tagad teiktu,ka esmu sašutis,tad tas nozīmētu nepatiekt neko! Jo! Cik mēs zinām,SIA Loco ir viens no vadošajiem Latvijas žogu un vārtu būves pārstāvjiem,un divas dienas gremdēt Topiku par šiem Malačiem,ir vairāk pat kā noziegums!

šiten mēģināji par viņiem sūdzēties

bac@slesersrigai.lv

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Hjuks Reģ.: 20.12.2006
0 0 Atbildēt

Firma nu jau ir in memorium...

Bet viens no dzelzs rumakiem nu ir rodams iekš lizings.lv, placī Maskavas ielā!

www.lizings.lv/...

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Hjuks rakstīja: Firma nu jau ir in memorium...

Bet viens no dzelzs rumakiem nu ir rodams iekš lizings.lv, placī Maskavas ielā!

www.lizings.lv/...

...nja, tāds mazliet appuvis un šofera krēsls ar piesmiets...

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

...tas beņķis tāds ir jo uz viņa jau arī to Renāriņu ņēma priekšā par tām riepām....

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Reku tavs paridarītājs - gudrus rakstus publicē www.apollo.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja: Reku tavs paridarītājs - gudrus rakstus publicē www.apollo.lv/...

pa lielam viņam ir taisnība...

kredītņēmēju aizsardzība jau nozīmē, ka tiem, kas nav ņēmuši kredītus (vai ir ņēmuši, bet paši maksā) būs jāmaksā arī par tiem kredītiem, kurus ir sagrāušies visādi birkavi un citi pedofīli....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Labs rakstīja: Reku tavs paridarītājs - gudrus rakstus publicē www.apollo.lv/...

pa lielam viņam ir taisnība...

kredītņēmēju aizsardzība jau nozīmē, ka tiem, kas nav ņēmuši kredītus (vai ir ņēmuši, bet paši maksā) būs jāmaksā arī par tiem kredītiem, kurus ir sagrāušies visādi birkavi un citi pedofīli....

jāmaksā būs visiem jebkurā gadījumā. ja kredītņēmēju aizsardzības nebūs (nekādas), tad tie noies ekonomiskā pagrīdē, nemaksās nodokļus, bet turpinās valsts labumus izmantot vai vienkārši naherizēsies no šīs valsts, kā rezultātā, savukārt, vairāk maksās nodokļus vai sūdīgāk dzīvos visi pārējie (arī tie, kuri neņēma un bļauj visur, ka viņus aizsargāt nevajag). ja maksātnespējas likums (kaut cik jēdzīgs, nu, tāds, lai vienkāršs mirstīgais, atdodot visu, kādā ne pārāk ilgā laika posmā būtu brīvs no saistībām) tiks pieņems, jā, kredīti būs dārgāki, bet tas būs arī vienīgais ļaunums, kas tomēr ir mazāks. tad nu ir jāizvēlas, pa kuru ceļu būtu prātīgāk iet.

bet anyway, mēs visi esam kredītņēmēji un arī glābēji, visi esam parādā svf/ek/zviedriem un par mūsu visu naudu ir glābti lielākie spekulanti K&K. un neviens mums neprasa, vai gribam to vai nē. tā lūk.

vot ko nozīmē aizsardzība???? katrs NI šmekulants, kur parāva krītā ļimonus, nopirka pļavu, sasprauda tur elektrības kastes, vai kautvai uzcēla tur 9stāvenes, bet nepaspēja notirgot tagad varēs pateikt, ka jamais ir aizsargājamais kredītņēmējs kurš steidzami glābjams par valsts naudu????

pie tam tā laika likumi ļāva šiem torgašiem nemaz tik bešena daudz nemaksāt nodokļos

nav un nekad nebūs valstij tādas naudas lai izglābtu kaut pusi no šiem ielidojušiem torgašiem...

varbūt dažus paspēs izglābt.... nu vismaz tos, kas spēs labāk atkaķīt....

kautgan gudrākie jau sen lielāko daļu piķa reāli izrāva ārā.... un jamais var uzspļaut sia LR un brīvi sēdēt kanāriju salās par izglābto skaidruci

ja tur būtu iesaistītas tikai 2 puses - banka un kredītņēmējs, tad pokui ko banka noraksta....

bet tā jau gluži vis nav....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Labs rakstīja: Reku tavs paridarītājs - gudrus rakstus publicē www.apollo.lv/...

pa lielam viņam ir taisnība...

kredītņēmēju aizsardzība jau nozīmē, ka tiem, kas nav ņēmuši kredītus (vai ir ņēmuši, bet paši maksā) būs jāmaksā arī par tiem kredītiem, kurus ir sagrāušies visādi birkavi un citi pedofīli....

jāmaksā būs visiem jebkurā gadījumā. ja kredītņēmēju aizsardzības nebūs (nekādas), tad tie noies ekonomiskā pagrīdē, nemaksās nodokļus, bet turpinās valsts labumus izmantot vai vienkārši naherizēsies no šīs valsts, kā rezultātā, savukārt, vairāk maksās nodokļus vai sūdīgāk dzīvos visi pārējie (arī tie, kuri neņēma un bļauj visur, ka viņus aizsargāt nevajag). ja maksātnespējas likums (kaut cik jēdzīgs, nu, tāds, lai vienkāršs mirstīgais, atdodot visu, kādā ne pārāk ilgā laika posmā būtu brīvs no saistībām) tiks pieņems, jā, kredīti būs dārgāki, bet tas būs arī vienīgais ļaunums, kas tomēr ir mazāks. tad nu ir jāizvēlas, pa kuru ceļu būtu prātīgāk iet.

bet anyway, mēs visi esam kredītņēmēji un arī glābēji, visi esam parādā svf/ek/zviedriem un par mūsu visu naudu ir glābti lielākie spekulanti K&K. un neviens mums neprasa, vai gribam to vai nē. tā lūk.

vot ko nozīmē aizsardzība???? katrs NI šmekulants, kur parāva krītā ļimonus, nopirka pļavu, sasprauda tur elektrības kastes, vai kautvai uzcēla tur 9stāvenes, bet nepaspēja notirgot tagad varēs pateikt, ka jamais ir aizsargājamais kredītņēmējs kurš steidzami glābjams par valsts naudu????

pie tam tā laika likumi ļāva šiem torgašiem nemaz tik bešena daudz nemaksāt nodokļos

nav un nekad nebūs valstij tādas naudas lai izglābtu kaut pusi no šiem ielidojušiem torgašiem...

varbūt dažus paspēs izglābt.... nu vismaz tos, kas spēs labāk atkaķīt....

kautgan gudrākie jau sen lielāko daļu piķa reāli izrāva ārā.... un jamais var uzspļaut sia LR un brīvi sēdēt kanāriju salās par izglābto skaidruci

ja tur būtu iesaistītas tikai 2 puses - banka un kredītņēmējs, tad pokui ko banka noraksta....

bet tā jau gluži vis nav....

Varbūt vēlreiz izlasi - neiet runa par kaut kādu valsts naudas tērēšanu, bet par samērīguma principu. Arī torgašam ir tiesības kādreiz sākt jaunu dzīvi (galu galā, pat slepkavām tādu iespēju dod). Un nevienam labāk nebūs, ja kaut vai tie paši spekulanti (nerunāsim par vienkāršiem kredītņēmējiem, kas vairs nevar pavilky krītu) noies pagrīdē un parazitēs uz citu rēķina. Galu galā, tie paši spekulanti bija pietiekami apsviedīgi, jo varēja tajos laikos pietiekami normālu piķi pelnīt. Ir jāpieņem likums, lai cilvēks pēc īpašuma/u zaudēšanas visu mūžu nepaliek bankai parādā.

Tas, ka nodokļus spekulanti nemaksāja, vairāk gan bija valsts, tobiš, Repšes/Emša/Kalvīša valdību nopelns, nevis pašu spekulantu. Jūs neviens taču nemaksātu nodokļus vairāk, kā no jums prasa.

vai tikai laventam arī nemēģināja mantas konfiskāciju piespriest

vot interesnanti kas tādam birkavam pieder???? da nekas viņam nepieder, viss jau sen ir sievasmātes jaunajam draugam pārrakstīts

ja es parauju krītā 10 ļimonus, kas man traucē pa taisno notīties ar visu piķi?

ķipa es ņemu krītu nī pirkšanai, ieķīlāju citu nī, kuram man uzzīmē vajadzīgo vērtējumu....

a to pirmo nī es nemaz nepērku, sakrauju piķi čumadānā un parauju uzreiz vienvirziena biļeti uz kanāriju salām....

un tad es atdodu ieķīlāto nī, kuram ir nulle komats štrunts vērtība un arī abas savas apakšbikses un nākamajās vēlēšanās atkal esmu sarakstā

un pareizi tas puika iekš apollo raksta..... prastajiem lohiem nav un nebūs nekāda labuma no maksātnespējas.... bet daži pareizie uzvārīsies..... un ne jau uz banku rēķina, jo tās jau esošos līgumus nemainīs.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Uz kā rēķina tad?

tu naivie iedomājies, ka valsts piespiedīs bankām vienkārši norakstīt parādus????

uz kā rēķina?

tak uz tava.... (ja vien tu maksā nodokļus)

piemēram izlasi šo teikumu zemāk..... tas ir tuvu tekstam no kautkādiem (spēkā esošiem) MK noteikumiem

"restrukturizējot kredītu valsts sniedz garantijas bankām, ka valsts turpinās ikmēneša kredīta maksājumus kredītņēmēja vietā... Valsts maksājumi minētajā situācijā ir aizdevums kredītņēmējam, kas vēlāk būs jāatmaksā"

kā tad tas nabaga kredītņēmējs varēs kautko atdot valstij??? ja jau šis nespēj pat ar banku tikt galā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Uz kā rēķina tad?

tu naivie iedomājies, ka valsts piespiedīs bankām vienkārši norakstīt parādus????

uz kā rēķina?

tak uz tava.... (ja vien tu maksā nodokļus)

piemēram izlasi šo teikumu zemāk..... tas ir tuvu tekstam no kautkādiem (spēkā esošiem) MK noteikumiem

"restrukturizējot kredītu valsts sniedz garantijas bankām, ka valsts turpinās ikmēneša kredīta maksājumus kredītņēmēja vietā... Valsts maksājumi minētajā situācijā ir aizdevums kredītņēmējam, kas vēlāk būs jāatmaksā"

kā tad tas nabaga kredītņēmējs varēs kautko atdot valstij??? ja jau šis nespēj pat ar banku tikt galā

Tu te tagad jauc divas dažādas lietas - tevis nupat pieminēto kredītņēmēju aizsardzības programmu (kura patiesībā tiešām ir pilnīgs sviests un tikai banku glābšanas programma, kredītņēmējiem reāli būs vēl sūdīgāk, bez tam, tev jau vajadzētu zināt, ka tā attieksies uz vienīgo mājokli līdz 100 000 LVL, ja citas saistības nepārsniegs 5000 LVL, tātad spekulanti te ņepričom) un maksātnespējas likuma projektu (par ko apollo portālā raksta tas LOCO cilvēks, kur tu atdod visu, kas tev ir un tad kaut kādā laika posmā no saviem ienākumiem maksā kreditoram/iem, un pēc šī laika posma vari sākt jaunu dzīvi bez saistībām.

Par to, vai kaut ko piespiedīs, protams, ir ļoti diskutējams jautājums, jo ir redzams, ka mūsu valdība ar premjeru un finministru priekšgalā un arī prezidents ar bankām uz viena poda sēž un irš tādu sūdu, kādu bankas liek, ko jau ne reizi vien ir pierādījuši. Ir gan viena pozitīva lieta, kas varētu ietekmēt lietas virzīšanos - vēlēšanas. Bet, nu, pārāk es arī uz tām nepaļautos.

nezinu ko gan viņi tur taisās mainīt, īsti nekur jau nevar izlasīt.... patreiz ir spēkā tāds likums kāds nu viņs ir....

līdz 5000 ir tie mk noteikumi, pēc 5000 ir likums....

īsumā....

Maksātnespēja pēc definīcijas ir ar tiesas spriedumu konstatēts subjekta stāvoklis. - tas nozīmē, ka jau nav tiesas, tad nav maksātnespējas.

Fiziskajai personai var piemērot maksātnespējas procesu

ja viņa jau ir parādā 5000latus (neizpildītās saitības, ķipa kavējums, nevis kopējais parāds) vai gada laikā būs 10000....

jā un interesanta lieta ir tāda, ka ja tu esi iesniedzis maksātnespēju, bet nespēj to finansēt (maksāt adminstratoram utt), tad to procesu pārtrauc , respektīvi tevi uzmet

tajā sadaļā tam puikam ir baigā taisnība - galvenais ir laicīgi maksāt administratoram parādnieki pagaidīs

p.n.

nu pēc maksātnespējas tiesas veirs neko nevar pārdot utttt, bet kāmēr vēl nav bijusi tiesa, tikmēr tam nespējniekam nav nekādu ierobežojumu.... rezultātā pilnīgi visa neapgrūtinātā manta mistiski vienas dienas laikā maina īpašniekus.... kontos ir vieni vienīgi mīnusi uttttt.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Uz kā rēķina tad?

uz kā rēķina?

tak uz tava.... (ja vien tu maksā nodokļus)

Nu,pastāsti,kā dzīvojot valstī, var nemaksāt nodokļus ?? Tīri tā interesanti. Varbūt kādam tas izdodas...

Tagad uzliekot roku uz sirds pasaki vēl ka nekad neesi maksājis algu aploksnē!

Idiots.

Nu un, ka maksā algu aploksnē, tas nenozīmē, ka netiek maksāti nodokļi.

Visi maksā nodokļus, jautājums tikai cik bieži un kādā apmērā.

1.. 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti