SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007

Labvakar! Šovakar es gribētu jums pastāstīt kā savas iepirkumu lietas kārto SIA "Loco" ,kuri atrodas Rīgas ielā 53,Salaspilī un kuru mājas lapa ir skatāme šeit -www.loco.ir.lv -. Tātad, ir 2009.gada 7 janvāris,kad SIA Rīkotājdirektora Dināra Icaka galvā dzims doma,ka vienam no SIA Loco metāla rumakiem vaig riepas,ko darīt? Jāpērk? Da tu ko?Napig? Riepas ir jāparauj uz pēcapmaksu! Jāvienojas ka apmaksa notiks 14 dienu laikā un miers. Un 4 ripuļi,kuru kopējā vērtība ir 124 ls jau atdusas Renāra busiņā kopā ar atliktā maksājuma pavadzīmi. Renārs protams smaida. Paiet mēnesis,zvana piegādātājs"Renār,nu samaksā tak par tām riepām!" Renārs paliek pikts"tu ko,muļķi neredzi, krīze tak valstī,kādas riepas? Kāda samaksa? Sēdi un nepuksti,ja būs nauda,tad dabūsi,kad būs,nezinu." un no tās dienas pārstāj celt klausuli. Malacis Renārs,pareizu izstrādājis taktiku. Saki Rīkotājdirektors,gluži kā filmā "Ceplis" ja?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: īsāk sakot es to dzīvokli atbrīvošu reāli pēc 2 gadiem..... un vik viņs tad būs parādā???? un kuj ciš maksās.....

Bet nodokli maksāsi tu un no savas kabatas. Un īres cenu var celt cik gribi tik un tā kekons nemaksās…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: īsāk sakot es to dzīvokli atbrīvošu reāli pēc 2 gadiem..... un vik viņs tad būs parādā???? un kuj ciš maksās.....

Bet nodokli maksāsi tu un no savas kabatas. Un īres cenu var celt cik gribi tik un tā kekons nemaksās…

Normāli nodokli par izīrēto platību būtu jāmaksā īrniekam pa tiešo valstij, nevis ar īpašnieka starpniecību. Lai tad arī valsts domā, kā piedzīt. Vai arī par mājam, kam ir reģistrēta hipotēka, lai maksā banka, kas ir faktiskais īpašnieks. Bet nu gan jau atkal izdomās, kā paņemt no tā, kas pa vidu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Ja tas nodoklis būs lielāks par 10 lati gadā – es viņu nevaru samaksāt. Nau no kā...

ja 11, ta nebūs no kā, vai ne? Bet nopirkt 'tumaloru' un jaunas 17' riepas varēsi

Nau – nepērku riepas un tuļikus – trezvenņiks esmu palicies – es varu pārdot riepas uz 15 collām. 4gb.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pirmais, slēdz līgumu uz gadu, pusgadu.

Man bija dzīvoklis Rīgā, maksāju es par to NĪ nodokli, kaut kādus latus 1,7 vai 2,3 gadā Tur vairāk administrēšanā iziet.

Karoče, lai uztaisa normālu likumu, normālu nodokli, sakārto shēmu,kā iekasēt, izskaidro to interesentiem pirms pieņemšanas, tad varēsim cepties...

A tagad Ozz kaut ko kaut kādā avīželē izlasa...ka vēl NEKAS nav skaidrs, bet brēka pa visu pagastu. Pa lielo pagastu.

Kaut kā pēc tirgus bābu runām izklausās. Bet aiziet un pateikt,kā vajag...to jau nevar.

15 gadus atpakaļ visi sēdējām vienā kolhozā, nu tagad paši gribam, lai TIE visu izdara, apriebies jau klausīties visās malās tās vaimanas.

Strādāt vajag.

līgums tika noslēgts uz 2 gadiem - beigsies novembrī.... sākumā jau viņš dažus mēnešus maksāja

un ja arī man ir līgums ar viņu un līgums ir beidzies- domā es viņu varu izmest no tā dzīvokļa? viņš vienkārši nerādās un atslēgas man neatdod.

par piķi es jau nemaz vairs nesapņoju

un ja es attaisu durvis, tad izrādās, ka viņam tur ir pa kaktiem bijuši sabērti zelta stieņi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā...

un vēl jau ir ideja ierīkot nodokli par to, ka latvijā eksistē radio un televīzija....

tas, ka paralēli eksistē vairāki radio un televīzijas kanāli, kas veiksmīgi darbojas un vēl pelna, tas nevienam neinteresē.... valsts radio nespēj pat izdzīvot

vai tik tur arī nav kāda drisa, kurā bezjēgā bāž naudu????

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pirmais, slēdz līgumu uz gadu, pusgadu.

Man bija dzīvoklis Rīgā, maksāju es par to NĪ nodokli, kaut kādus latus 1,7 vai 2,3 gadā Tur vairāk administrēšanā iziet.

Karoče, lai uztaisa normālu likumu, normālu nodokli, sakārto shēmu,kā iekasēt, izskaidro to interesentiem pirms pieņemšanas, tad varēsim cepties...

A tagad Ozz kaut ko kaut kādā avīželē izlasa...ka vēl NEKAS nav skaidrs, bet brēka pa visu pagastu. Pa lielo pagastu.

Kaut kā pēc tirgus bābu runām izklausās. Bet aiziet un pateikt,kā vajag...to jau nevar.

15 gadus atpakaļ visi sēdējām vienā kolhozā, nu tagad paši gribam, lai TIE visu izdara, apriebies jau klausīties visās malās tās vaimanas.

Strādāt vajag.

līgums tika noslēgts uz 2 gadiem - beigsies novembrī.... sākumā jau viņš dažus mēnešus maksāja

un ja arī man ir līgums ar viņu un līgums ir beidzies- domā es viņu varu izmest no tā dzīvokļa? viņš vienkārši nerādās un atslēgas man neatdod.

par piķi es jau nemaz vairs nesapņoju

un ja es attaisu durvis, tad izrādās, ka viņam tur ir pa kaktiem bijuši sabērti zelta stieņi

kolēģim bija līdzīgi.... iesniegums mentenē, tāds un tāds punkts īres līgumā pārkāpts - atnāca ar mentiem, visu aprakstīja, durvīm nomainīja atslēgas un uvsjo.

iemesls it ka bija ka šī norādīta laikā nav naudu iemaksājusi.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

tā kā var izdarīt vienkārši - ar mentiem mantas aprakstīt un bez naudas atdošanas neko fruktam neatdot. Domāju naudu ātri atradīs...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: tā kā var izdarīt vienkārši - ar mentiem mantas aprakstīt un bez naudas atdošanas neko fruktam neatdot. Domāju naudu ātri atradīs...

nevar....

varbūt var, ja menti pazīstami....

reāli ir nepieciešama tiesa pēc līguma....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai arī, ja tu apņemies izpildīt šito procedūru, tad dabūsi pusi no tās iekasētās naudas....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

dabūju kolēģi rokā.... b***** kārtējo reizi stāsts no viņa puses sanāca savādāks....

Ar īrnieci un mentu atnāca, nofočeja dzīvokli ( tip mantas ) un atņēma īrniecei atslēgas. Līgumu lauza, un bez naudas parāda atdošanas mantas neatdeva.

Vel kolēģis ieminējās, ka ja līgumā nav atzīmēts- visas mantas kuras ir dzīvoklī, pieder īpašniekam.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

pie tam vel atcerējos, ka par īres līguma neievērošanu, skaists administratīvais sods draud... it ka ap 200 Ls bija...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pirmais, slēdz līgumu uz gadu, pusgadu.

Man bija dzīvoklis Rīgā, maksāju es par to NĪ nodokli, kaut kādus latus 1,7 vai 2,3 gadā Tur vairāk administrēšanā iziet.

Karoče, lai uztaisa normālu likumu, normālu nodokli, sakārto shēmu,kā iekasēt, izskaidro to interesentiem pirms pieņemšanas, tad varēsim cepties...

A tagad Ozz kaut ko kaut kādā avīželē izlasa...ka vēl NEKAS nav skaidrs, bet brēka pa visu pagastu. Pa lielo pagastu.

Kaut kā pēc tirgus bābu runām izklausās. Bet aiziet un pateikt,kā vajag...to jau nevar.

15 gadus atpakaļ visi sēdējām vienā kolhozā, nu tagad paši gribam, lai TIE visu izdara, apriebies jau klausīties visās malās tās vaimanas.

Strādāt vajag.

līgums tika noslēgts uz 2 gadiem - beigsies novembrī.... sākumā jau viņš dažus mēnešus maksāja

un ja arī man ir līgums ar viņu un līgums ir beidzies- domā es viņu varu izmest no tā dzīvokļa? viņš vienkārši nerādās un atslēgas man neatdod.

par piķi es jau nemaz vairs nesapņoju

un ja es attaisu durvis, tad izrādās, ka viņam tur ir pa kaktiem bijuši sabērti zelta stieņi

sniedz ieniegumu mentiem, ka viņš ir tavus zelta stieņus nospēris.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: dabūju kolēģi rokā.... b***** kārtējo reizi stāsts no viņa puses sanāca savādāks....

Ar īrnieci un mentu atnāca, nofočeja dzīvokli ( tip mantas ) un atņēma īrniecei atslēgas. Līgumu lauza, un bez naudas parāda atdošanas mantas neatdeva.

Vel kolēģis ieminējās, ka ja līgumā nav atzīmēts- visas mantas kuras ir dzīvoklī, pieder īpašniekam.

kuiņa tas viss ir no sērijas viena tamtīte teica

tas ments, kurš tur gāja var totāli atrauties par dienesta pilnvaru pārsniegšanu....

nevar līgumu tā vienkārši vienpusēji lauzt bez brīdinājuma....

reku ir aprakstīts kā tas notiek pēc likuma:

28.2 pants. Dzīvojamās telpas īres līguma izbeigšana, ja īrnieks ir parādā īres maksu un maksu par pamatpakalpojumiem

Izīrētājs var izbeigt dzīvojamās telpas īres līgumu, izliekot īrnieku kopā ar viņa ģimenes locekļiem un citām personām bez citas dzīvojamās telpas ierādīšanas, šādos gadījumos:

1) ja īrnieks vairāk nekā trīs mēnešus nemaksā dzīvojamās telpas īres maksu, lai gan viņam bija nodrošināta iespēja lietot dzīvojamo telpu saskaņā ar dzīvojamās telpas īres līgumu un normatīvajiem aktiem;

2) ja īrnieks vairāk nekā trīs mēnešus nemaksā par pamatpakalpojumiem, lai gan viņam bija nodrošināta iespēja izmantot pamatpakalpojumus saskaņā ar dzīvojamās telpas īres līgumu un normatīvajiem aktiem.

Izīrētājs pirms prasības celšanas tiesā vismaz mēnesi iepriekš rakstveidā brīdina īrnieku par dzīvojamās telpas īres līguma izbeigšanu. Gadījumos, kad izīrētājam nav zināma īrnieka atrašanās vieta, prasību tiesā var celt, ja mēnesi iepriekš laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" ir publicēts brīdinājums.

Ja dzīvojamās telpas īres līgums tiek izbeigts, pamatojoties uz šā panta pirmo daļu, un īrnieks atbilst kādai no šā likuma 36.1 panta pirmajā daļā minētajām īrnieku kategorijām, attiecīgā pašvaldība triju mēnešu laikā pēc tam, kad ir stājies spēkā tiesas spriedums par īrnieka izlikšanu no dzīvojamās telpas, ierāda īrniekam citu dzīvošanai derīgu dzīvojamo telpu.

Ja, pamatojoties uz šā panta pirmās daļas noteikumiem, īrnieks tiek izlikts no īrētās dzīvojamās telpas, kas atrodas valsts, valsts uzņēmējsabiedrības, citas juridiskās vai fiziskās personas dzīvojamā mājā, izņemot pašvaldības dzīvojamo māju, tiesa triju dienu laikā pēc civillietas ierosināšanas paziņo par to attiecīgajai pašvaldībai. Atkārtotu paziņojumu tiesa nosūta pašvaldībai pēc tam, kad ir stājies spēkā tiesas spriedums par īrnieka izlikšanu no dzīvojamās telpas.

Dzīvošanai derīga dzīvojamā telpa ir apgaismojama, apkurināma telpa, kas piemērota cilvēka ilglaicīgam patvērumam un sadzīves priekšmetu izvietošanai un atbilst Ministru kabineta noteikumos paredzētajām būvniecības un higiēnas prasībām.

(05.07.2001. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 01.01.2002.)

likums paredz "īres valdes" eksistenci,kurai var sūdzēties un tā var sastādīt protokolus....

kamēr ir spēkā īres līgums izmanto šo punktu

XV nodaļa

NOBEIGUMA NOTEIKUMI

(Nodaļa 05.07.2001. likuma redakcijā, kas stājas spēkā o 01.01.2002.)

50. pants. No dzīvojamās telpas īres attiecībām izrietošo strīdu izskatīšanas kārtība

No dzīvojamās telpas īres attiecībām izrietošie strīdi tiek izskatīti tiesā.

ja līgums ir beidzies, tad ir šitas punkts

XIII nodaļa

DZĪVOJAMO TELPU PATVARĪGAS

AIZŅEMŠANAS SEKAS

44. pants. Dzīvojamo telpu patvarīgas aizņemšanas sekas

Personas, kas patvarīgi — bez dzīvojamās telpas īres līguma noslēgšanas — aizņēmušas dzīvojamās telpas, izliek tiesas ceļā bez citas dzīvojamās telpas ierādīšanas, piedzenot visus zaudējumus, kas saistīti ar telpu nelikumīgu aizņemšanu un izlikšanu no tām.

un pati svarīgākā detaļa

36.1 pants. Īrnieku kategorijas, kurām tiek nodrošināta palīdzība

Pašvaldība sniedz palīdzību maznodrošinātam īrniekam, kas šā likuma 28.2 panta pirmajā daļā, 28.3 panta pirmajā daļā un 28.4 panta otrajā daļā paredzētajos gadījumos tiek izlikts no dzīvojamās telpas:

1) ja viņš sasniedzis pensijas vecumu vai ir darbnespējīgs invaliditātes dēļ;

2) ja ar viņu kopā dzīvo un viņa apgādībā ir vismaz viens nepilngadīgs bērns, aizgādnībā esoša persona vai maznodrošināta pensijas vecumu sasniegusi persona, vai arī maznodrošināta persona, kura ir darbnespējīga invaliditātes dēļ.

un ja tā ir , tad pašvaldībai 3 mēnešu laikā ir jāierāda dzīvojamā platība - rīgā kuju kāds kādam kautko ierāda, rezultātā masnodrošinātie bomži dzīvo, nemaksā un tikai vairojās- un neviens deksters neko nevar izdarīt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man ļoti patīk dekša teksti un viss jau būtu labi, bet šajā valstelē ir viena nopietna problēma [nu neskaitot tūkstošiem citu ] - kad jādomā par nodokļiem un augstāko ierēdņu algām, tad jāskatās uz rietumeiropas valstīm. Kad jādomā par algām visādiem ārstiem, skolotājiem, policistiem, tad gan ne. Sanāk dubultmorāle Jo seviški tādēļ, ka šo nodokļu maksātāji pa lielai daļai ir tie ārsti, skolotāji, policisti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

īsāk sakot laika grafiks ir šitāds

3 mēneši nemaksā

tad brīdinājums, kamēr iepublicē latvijas vēstnesī, paiet kāda nedēļa

1 mēnesis jāgaida līdz var sākt iet uz tiesu, jo savādāk tiesa atšūs

tad ir kuiviņzin cik ilgi jāgaida (ja nu tikai esi piedrass, tad izskata nākamajā dienā)

tad tiesu pirmajā reizē atliek, jo nevar izskatīt bez atbildētāja

tad 3 nedēļas līdz spriedums stājas spēkā

un tad sākas interesantākais - tev ir jādabū tas dzīvoklis tukšs, jo tagad tev ir likumīgs pamats

tātad, ja tu esi pediņč, tad tavu dzīvokli atbrīvos labākajā gadījumā pēc 5 mēnešiem

ja tev nav paveicies ar orientāciju (tad tev pusgadu ir jāgaida tiesa), tad dzīvokli varēs sākt atbrīvot pēc 2 gadiem

tā vot!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bet jebkurš nodoklis spekulatīvām darbībām ar nekustamiem īpašumiem ir nokavēts....

jau kopš brīža, kad viens buldozers pārdeva pozigbankai zemes strēmeli burušķūņa celšanai

un tagad šlosera vietā nodoklis bus jāmaksā Ozzam

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un ja īres līguma nosacījumus pārkāpj nav sistēma vienkāršāka?

izskatās ka kolēģim nospīdēja...

PS. Par to ka esi pediņč šiem izziņu jāuzrāda?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nemaksājot, tavuprāt, nepārkāpj?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man ļoti patīk dekša teksti un viss jau būtu labi, bet šajā valstelē ir viena nopietna problēma [nu neskaitot tūkstošiem citu ] - kad jādomā par nodokļiem un augstāko ierēdņu algām, tad jāskatās uz rietumeiropas valstīm. Kad jādomā par algām visādiem ārstiem, skolotājiem, policistiem, tad gan ne. Sanāk dubultmorāle Jo seviški tādēļ, ka šo nodokļu maksātāji pa lielai daļai ir tie ārsti, skolotāji, policisti.

Skolotāji, ārsti un policisti NAV nodokļu maksātāji pēc būtības. Fakts, ka nodokļi tiek atvilkti no naudas, kas tiek maksāta no iekasētajiem nodokļiem vien ir pietiekami skaists līdzekļu izsaimniekošanas paraugs - cik naudas VID darbinieki saņem par šī "burvju apļa" uzraudzīsānu?

Var jau neskatīties uz Rietumiem, domājot par nodokļu slogu reālajiem to maksātājiem. Bet kā nodrošināt lai arī šie maksātāji neskatītos un neaizvāktos no LV pavisam? Līdz ar to nebūt nav dubultmorāle - nodokļu sistēmai ir jāveicina to maksāšana Latvijā, nevis kaut kur citur. Bet nodokļu izdevumus ir jāaprēķina no tā, ko ir izdevies savākt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: un ja īres līguma nosacījumus pārkāpj nav sistēma vienkāršāka?

izskatās ka kolēģim nospīdēja...

PS. Par to ka esi pediņč šiem izziņu jāuzrāda?

palasi grāmatu un tad apspriedīsim www.likumi.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nemaksājot, tavuprāt, nepārkāpj?

nemaksāšanai likumā ir īpašs punkts.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja: un ja īres līguma nosacījumus pārkāpj nav sistēma vienkāršāka?

izskatās ka kolēģim nospīdēja...

PS. Par to ka esi pediņč šiem izziņu jāuzrāda?

palasi grāmatu un tad apspriedīsim www.likumi.lv/...

viņš tur viens dzīvo? un ja nē - vai visi ir ierakstīti ar visiem p.k. īres līgumā? ( saskaņā ar 9. pantu - uz viņa pamata arī kolēģis ticis vaļā no savējām problēmā)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja: un ja īres līguma nosacījumus pārkāpj nav sistēma vienkāršāka?

izskatās ka kolēģim nospīdēja...

PS. Par to ka esi pediņč šiem izziņu jāuzrāda?

palasi grāmatu un tad apspriedīsim www.likumi.lv/...

viņš tur viens dzīvo? un ja nē - vai visi ir ierakstīti ar visiem p.k. īres līgumā? ( saskaņā ar 9. pantu - uz viņa pamata arī kolēģis ticis vaļā no savējām problēmā)

28.6 pantiņš ir stiepjams jēdziens

tur ir jāpierāda fakts, ka kāds dzīvo bez piekrišanas.... tur var sanākt tā, ka vienkārši kāds ir atnācis ciemos, bet nedzīvo

pie tam uz to attiecas tikai 9 punta 5 daļa - tas nozīmē - Šā panta pirmajā vai otrajā daļā neminētās personas (turpmāk — cita persona)

tāpat šajā gadījumā likums paredz rakstiski brīdināt īrnieku 1 mēnesi pirms līguma pārtraukšanas

un tieši tāpat - bez tiesas izlikt nevar - ja īrnieks nav galīgs lohs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: jā...

un vēl jau ir ideja ierīkot nodokli par to, ka latvijā eksistē radio un televīzija....

tas, ka paralēli eksistē vairāki radio un televīzijas kanāli, kas veiksmīgi darbojas un vēl pelna, tas nevienam neinteresē.... valsts radio nespēj pat izdzīvot

vai tik tur arī nav kāda drisa, kurā bezjēgā bāž naudu????

Lūk šitais jau ir bulšits.

kas ir bulšits????

tas, ka pārējie purvi paši spēj nopelnīt naudu, bet redz ir daži purvi,kuri ir purvīgāki par citeim.... bet tos nedrīkst vienkārši aizklapēt ciet, bet vajag visiem smuki samesties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: bet jebkurš nodoklis spekulatīvām darbībām ar nekustamiem īpašumiem ir nokavēts....

jau kopš brīža, kad viens buldozers pārdeva pozigbankai zemes strēmeli burušķūņa celšanai

un tagad šlosera vietā nodoklis bus jāmaksā Ozzam

Veseli bari 'ozu' arī tad smuki nopelnīja, bija tāds laiks.

nopenīja nevis Ozzu bari, bet gan BULDOZERISTI.... tā vot!

bet ozzam tagadbūs jāapmaksā dzīru rēķins

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti