SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007

Labvakar! Šovakar es gribētu jums pastāstīt kā savas iepirkumu lietas kārto SIA "Loco" ,kuri atrodas Rīgas ielā 53,Salaspilī un kuru mājas lapa ir skatāme šeit -www.loco.ir.lv -. Tātad, ir 2009.gada 7 janvāris,kad SIA Rīkotājdirektora Dināra Icaka galvā dzims doma,ka vienam no SIA Loco metāla rumakiem vaig riepas,ko darīt? Jāpērk? Da tu ko?Napig? Riepas ir jāparauj uz pēcapmaksu! Jāvienojas ka apmaksa notiks 14 dienu laikā un miers. Un 4 ripuļi,kuru kopējā vērtība ir 124 ls jau atdusas Renāra busiņā kopā ar atliktā maksājuma pavadzīmi. Renārs protams smaida. Paiet mēnesis,zvana piegādātājs"Renār,nu samaksā tak par tām riepām!" Renārs paliek pikts"tu ko,muļķi neredzi, krīze tak valstī,kādas riepas? Kāda samaksa? Sēdi un nepuksti,ja būs nauda,tad dabūsi,kad būs,nezinu." un no tās dienas pārstāj celt klausuli. Malacis Renārs,pareizu izstrādājis taktiku. Saki Rīkotājdirektors,gluži kā filmā "Ceplis" ja?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uzuala rakstīja: tofiks ir par KOKO iepirkshanaas STILU.

ne par to kaa iirniekus izfidareseet !

taisi savu tofiku un tur fird... LŪDZU

eu ursi.... man te kolēģis jautā - cik tagad saņem skolotājs?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: nu tad PN ar bezjēdzīgiem un pie tam pilnīgi muļķīgiem padomiem

Padomi ir reāli, bet neviens neies pārkāpt likumu par kapeikām. Aizej uz kādu parādu piedzinēju kantori, lai viņi tev sastāda "tāmi". Apdirsīsies uz vietas...

Vēl jau ir variants, kad tu to parādu pārdod piedzinējiem.

nu tad sēdi savā pagultē un pēc iespējas izvairies no pilnīgi stulbas drišanas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Renār,nu samaksā tak par tām riepām!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:...

Padomi ir reāli, bet neviens neies pārkāpt likumu par kapeikām. ....

tu, nupat, publiski, atdzini, ka tev ir iespējas pārkāpt likumu, par lielākām kapeikām... vai rubuļiem... vai px par ko... ēzelis, plja...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: nu tad PN ar bezjēdzīgiem un pie tam pilnīgi muļķīgiem padomiem

Padomi ir reāli, bet neviens neies pārkāpt likumu par kapeikām. Aizej uz kādu parādu piedzinēju kantori, lai viņi tev sastāda "tāmi". Apdirsīsies uz vietas...

Vēl jau ir variants, kad tu to parādu pārdod piedzinējiem.

nu tad sēdi savā pagultē un pēc iespējas izvairies no pilnīgi stulbas drišanas

man jau bija nojauta par tavu tuvo draudzību ar santīmu...

ok, tagad padalies ar tautu - cik tu vēlies lai tev samaksā pafr pakalpojumu "izmest to bomzi no dzīvokļa 2 mēnešu laikā un piedzīt parādu?

tikai davaj bez tukšas drišanas atkal ne pa tēmu, ķipa, es to nedaru par kapeikām utttttt....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ak jā - vēl pasaki man kādu kantori, kas būtu ar mieru nopirkt dzīvokļa īres maksas parādu, par kuru nav tiesas lēmuma....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Inventārs - 500 Ls, izbraukšana uz notikuma vietu - 500 Ls + tavs auto vai naudas ekvivalents, darba stunda - 500 Ls cilvēkam (grupā 3 cilvēki).

Ar seku likvidāciju nenodarbojamies.

man neinteresē tavi stulbie murgojumi ar stundu izcenojumiem - es tev paprasīju - cik man naudas tev ir jāsamaksā un kādos termiņos lai pēc 2 mēnešiem tas bomzis tur vairs nebūtu un būtu samaksājis parādu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ķipa, pa 5000 latiem mēs tev varam sataisi`t sūdus no kuriem tev pašam būs jātiek ārā

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ogo, izrādās ka kaksis ir noziedzīga grupējuma, kuri nodarbojas ar izspiešanu, lokomotīve, un reklamē sava bandītiskā grupējuma pakalpojumus i-netā

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Inventārs - 500 Ls, izbraukšana uz notikuma vietu - 500 Ls + tavs auto vai naudas ekvivalents, darba stunda - 500 Ls cilvēkam (grupā 3 cilvēki).

Ar seku likvidāciju nenodarbojamies.

Tu jau varēji arī konkrētāku pakalpoju izcenojumu uzdrukāt, nu piemēram

gludekļa terapija uz Klienta vēdera 120Ls +PVN;

lodāmura terapija Klienta pēcpusē 150Ls +PVN

un t.t.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sviestc rakstīja: Ogo, izrādās ka kaksis ir noziedzīga grupējuma, kuri nodarbojas ar izspiešanu, lokomotīve, un reklamē sava bandītiskā grupējuma pakalpojumus i-netā

Nekas tamlīdzīgs. Ar tādām rupjībām nekad neesmu nodarbojies. Vienkārši piemetu aptuvenu tāmi, lai tikai rastos vēlēšanās kautko darīt lietas labā.

pagaidām izskatās, ka tu tikai tukši pļūti

es tev uzdevu jautājumu, cik un kādos termiņos man tev ir jāsamaksā lai tas bomzis 2 mēnešu laikā izvāktos, samaksātu parādu un pēc tam nauzplītos ar muļķīgiem jautājumiem/prasībām

davai tukšpļūti - atbildi pa tēmu!

ļautiņi, kas ir ar to saskārušies nezkāpēc nepiedāvā izīrēt savu lodāmuru

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da nevar viņš atbildēt... vienkārši izpildās...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da nevar viņš atbildēt... vienkārši izpildās...

visur figurē skaitlis 500lati

laikam tā ir tā sapņu summa no kuras sākās "liela nauda"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: da nevar viņš atbildēt... vienkārši izpildās...

visur figurē skaitlis 500lati

laikam tā ir tā sapņu summa no kuras sākās "liela nauda"

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja: Labvakar! Šovakar es gribētu jums pastāstīt kā savas iepirkumu lietas kārto SIA "Loco" ,kuri atrodas Rīgas ielā 53,Salaspilī un kuru mājas lapa ir skatāme šeit -www.loco.ir.lv -. Tātad, ir 2009.gada 7 janvāris,kad SIA Rīkotājdirektora Dināra Icaka galvā dzims doma,ka vienam no SIA Loco metāla rumakiem vaig riepas,ko darīt? Jāpērk? Da tu ko?Napig? Riepas ir jāparauj uz pēcapmaksu! Jāvienojas ka apmaksa notiks 14 dienu laikā un miers. Un 4 ripuļi,kuru kopējā vērtība ir 124 ls jau atdusas Renāra busiņā kopā ar atliktā maksājuma pavadzīmi. Renārs protams smaida. Paiet mēnesis,zvana piegādātājs"Renār,nu samaksā tak par tām riepām!" Renārs paliek pikts"tu ko,muļķi neredzi, krīze tak valstī,kādas riepas? Kāda samaksa? Sēdi un nepuksti,ja būs nauda,tad dabūsi,kad būs,nezinu." un no tās dienas pārstāj celt klausuli. Malacis Renārs,pareizu izstrādājis taktiku. Saki Rīkotājdirektors,gluži kā filmā "Ceplis" ja?

A maksātnespēju tiesā slabo iesniegt?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: ....

A maksātnespēju tiesā slabo iesniegt?

var to visu darīt... bet Tu pat nesaproti, kāds hemorīds tas ir...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ir cilvēki, kuri neko nevar, nemāk, negrib. ...

tu, perfekti, atbilsti saviem nosacījumiem...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir cilvēki, kuri neko nevar, nemāk, negrib. ...

tu, perfekti, atbilsti saviem nosacījumiem...

stulbus padomus dot viņš māk, bet par vārdiem atbildēt laika nepietiek

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir cilvēki, kuri neko nevar, nemāk, negrib. Tādu ir lielais vairums. Bet kaksis nav starp viņiem.

Ne, nav gan Kaksis nav starp cilvēkiem, es tikko viņu redzēju atejā. Sausajā.

Tātad tu esi ne tika gejs, bet gejs no latgales?

viņš nav gejs no latgales, viņš ir pidors no bauskas rajona

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kaksi, nupat tevi noķēra...

tu esi pašvaldības, komunālās saimniecības darbinieks... vai ne?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. vai arī vienkārši miskastnieks...

piedod, ja vari...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja: kaksi, nupat tevi noķēra...

tu esi pašvaldības, komunālās saimniecības darbinieks... vai ne?

Galvenais Rīgas asenizators.

it kā dzīvojot 200 km no tevis... pokuj... cīnies ar tiem galvaspilsētas sūtiem....

veiksmi tev, bet netirs par ko nav sapratnes....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: vispār jau tā māja, ja tā ir tā, kurai blakus ir bomāru iecienītā zaļā zona un stroika, ir viena no tām... nu tā saucamajām truščobām vai kā viņas tur, nu tās, par kurām īpašnieks neliekas ne zinis un kuras svarīgu vizīšu laikā apvelk ar auduma fasādi.

nē, tā nav mana

starp citu - mana miskaste stāv kur stāvējusi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: kaksi, nupat tevi noķēra...

tu esi pašvaldības, komunālās saimniecības darbinieks... vai ne?

un taupības režīmā lieto darba PC?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja sit, tad ot duši...

1.. 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti