SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007

Labvakar! Šovakar es gribētu jums pastāstīt kā savas iepirkumu lietas kārto SIA "Loco" ,kuri atrodas Rīgas ielā 53,Salaspilī un kuru mājas lapa ir skatāme šeit -www.loco.ir.lv -. Tātad, ir 2009.gada 7 janvāris,kad SIA Rīkotājdirektora Dināra Icaka galvā dzims doma,ka vienam no SIA Loco metāla rumakiem vaig riepas,ko darīt? Jāpērk? Da tu ko?Napig? Riepas ir jāparauj uz pēcapmaksu! Jāvienojas ka apmaksa notiks 14 dienu laikā un miers. Un 4 ripuļi,kuru kopējā vērtība ir 124 ls jau atdusas Renāra busiņā kopā ar atliktā maksājuma pavadzīmi. Renārs protams smaida. Paiet mēnesis,zvana piegādātājs"Renār,nu samaksā tak par tām riepām!" Renārs paliek pikts"tu ko,muļķi neredzi, krīze tak valstī,kādas riepas? Kāda samaksa? Sēdi un nepuksti,ja būs nauda,tad dabūsi,kad būs,nezinu." un no tās dienas pārstāj celt klausuli. Malacis Renārs,pareizu izstrādājis taktiku. Saki Rīkotājdirektors,gluži kā filmā "Ceplis" ja?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sia LOCO

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

PVN

Pievienotās Vērtības Nodoklis...

pardon, taa zeme nav radiita šīs valsts laikaa.taa zeme tur ir visu laiku bijusi...

ar PVN, manupraat var aplikt vai nu Produktu kas ir radiits (pievienotaa veertiiba par radiišanu) vai arii pakalpojumu (kaads kaut ko ir dariijis).

PN- davaj bez davaj, jau taa šķērmi ap duušu metas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: un par cik paleksies īres cenas

Bļā, nu tak savāc domubiedru grupu un ej un protestē, tikai iesniedz savu skatījumu tajā jautājumā, kā būtu pareizāk.

Par PVN zemei, 100% atbalstu.

PVN apbūves zemei vai neko īpaši nemainīs.... vienkārši pvn nemaksātājiem būs lieks iemesls kļūt par pvn maksātāju

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a cik buus tas PVN

21 % no dariijuma summas

25% IIN

1% gadaa no kadastra veertiibas

zemesgraamatas šitais te...

un kaads cer ka šajaa lauciņā vispaar kaut kas attiistiisies

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pats esi pizģec...

nekur neesmu atradis neko konkreetu šajaa jautaajumaa- tikai NRA un Lauku aviizee + nupat delfos paraadiijaas.

pa klusam izstumj cauri nodokliiti...

PN-

arii tavi vecaaki maksaas par "lieko platiibu", purvam arii izdomaas kaut kaadu nodokli , nesatraucies (ja vien jau neiet zem šitaa te apakšā), kad pats buudu uzsliesi, arii maksaasi...ja vien nebuuveesi 79.99 m2

Gribi teikt ka ar plašu smaidu veersi maku vaļā

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: sia LOCO

Sjukas, bļā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: PVN

Pievienotās Vērtības Nodoklis...

pardon, taa zeme nav radiita šīs valsts laikaa.taa zeme tur ir visu laiku bijusi...

ar PVN, manupraat var aplikt vai nu Produktu kas ir radiits (pievienotaa veertiiba par radiišanu) vai arii pakalpojumu (kaads kaut ko ir dariijis).

PN- davaj bez davaj, jau taa šķērmi ap duušu metas

zemei pievienojas vērtība

tu nopērc kautkādu purvu par 100 latiem, noroc kūdru, pievelc elektrību, sabūvē ceļus un pārdod... par to pirkuma un pārdošanas starpību būtu jāmaksā pvn, jo tu to vērtību esi pievienojis

bet fiška jau ir tur, ka PVN maksātājam ir pofig - bi, viņš par to pirkumu tāpat dabūs no pēvēennu atpakaļ no valsts - piemēram deksters mēnesī notirgo kūdru par 100 latiem, +pvn 21lats viņš to 21 latu katru mēnesi ir spiests pārskaitīt valstij....

bet tagad viņš nopirks zemi par tiem 100 latiem (+pvn) un valstij nemaksās - reāli viņš kūdru būs iemainījis pret zemi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kā arī pasaki, kurā tieši ******* ir par daudz sabāzts.

manuprāt MĒS nevaram atļauties algot tik daudz ierēdņus....

mums nav tik daudz reālo naudas pelnītāju lai viņus pabarotu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Labi ka vismaz Deksters straadaa...viņš buus muusu vieniigaa ceriiba!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

b*/** komunisms kaut kāds....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: b*/** komunisms kaut kāds....

būtu interesanti dzirdēt Tavu viedokli, par to, ko jams ziemā ēd un, kas tas ir...

šīris PN

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš ķerpila varētu tai sijai pasūtināt kādu žogu vai vārtus?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ar 100% priekšapmaksu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man vaig garāžai vārtus...

es tos 60 latus būtu gatavs samaksāt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: te nu vairs nav nekādi joki

www.diena.lv/...

pļā... tajā pašā laikā deksters savā purvā nevar atrast sakarīgus darbiniekus....

protams viņš jau nespēj samaksāt 1000latus mēnesī par ķieģeļu padošanu

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man vaig garāžai vārtus...

es tos 60 latus būtu gatavs samaksāt

Nu tad tik zvani un pasūtī...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja: man vaig garāžai vārtus...

es tos 60 latus būtu gatavs samaksāt

Nu tad tik zvani un pasūtī...

un kur tava varka?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja: man vaig garāžai vārtus...

es tos 60 latus būtu gatavs samaksāt

Nu tad tik zvani un pasūtī...

un kur tava varka?

tak pasūti tur, a maksā man!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja: man vaig garāžai vārtus...

es tos 60 latus būtu gatavs samaksāt

Nu tad tik zvani un pasūtī...

un kur tava varka?

tak pasūti tur, a maksā man!

es jau pasūtīju, ved šurpu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja vajadzēs,samaksāšu.

…un daudz ir tādu, kas spēj samaksāt?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja vajadzēs,samaksāšu.

…un daudz ir tādu, kas spēj samaksāt?

Domāju, jā. Tad ir viena daļa vaidētāju, kuri vaid par jebko. Ka tik varētu pavaidēt.

Protams, tam nodoklim ir jābūt sakārtotam, jāsakārto visa NĪ sistēma, gan darījumi ,gan apsaimniekošana.

apsaimniekošana saki

ko darīt dzīvokļa īpašniekam, kas ir izīrējis savu dzīvokli kādam, tas kāds nemaksā, iesūdzi tiesā.... un tālāk?

kā izlikt no dzīvokļa tos īrniekus ar mazu bērnu? reāli ti bomži pa to laiku uztaisa vēl vienu sīko un tu vari zāģēt jumtā

šie brēc - "mums nedod dzīvokli"

atrubī viņiem ūdeni, šie pusgadu stiepj pudelēs no kaimiņienes

paši nemazgājas, sīko (gads) blusas nokodušas pumpainu, pokui

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pēc divi gadi pārādīsies mājas lapa līdzīga kā www.masunekartības.lv. Bet ar nosaukumu Nemaksā nodokli par dzīvošanu.

Un starpcitu kāreiz viss šis nodokļu pasākums jau aizskar īpašumtiesības. Satversmes 105. pants. Un sāksies sīkā nacionalizācija, lai būtu kur bāzt lēto darbaspēku ar šaurām acīm.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

davai, Vadoni, pastāsti ko tu darītu!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Domāju, jā. Tad ir viena daļa vaidētāju, kuri vaid par jebko. Ka tik varētu pavaidēt.

Protams, tam nodoklim ir jābūt sakārtotam, jāsakārto visa NĪ sistēma, gan darījumi ,gan apsaimniekošana.

Ja tas nodoklis būs lielāks par 10 lati gadā – es viņu nevaru samaksāt. Nau no kā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vēl viens gadījums

cilvēks pazaudējis darbu, nemaksā īri.... nu labi, es saprotu - nav naudas...

a šis slēpjās, vienu reizi noķeru viņu,šis saka - tūlīt sākšu maksāt, alga būs pēc nedēļas.... tas bija pirms 3 mēnešiem, bairāk es viņu neesmu redzējis...

a parādā viņš jau ir ~800latus

tiesā sūdzēt - ok, pēc likuma viņš ir jābrīdina.... sūti ierakstītu vēstuli, atnāk atpakaļ, publicē latvijas vēstnesī (tas tiesai der)

labi - brīdināts viņš ir.... bet tiesā tikai praiderasi un lezbietes var dabūt spriedumu nākošajā dienā pēc tam, kad viņiem aizliedz plikām pakaļām tusēt pa centru....

tiesa (pēc kādiem 6 mēnešiem) izdomās, ka pirmajā reizē nevar izskatīt bez atbildētāja un vēl paies otri 6 mēneši.... līdz būs lēmums...

tad vēl jāpagaida 3 nedēļas lai lēmums stājas spēkā

un tad man būs juridisks pamats izlikt viņu no dzīvokļa.... bet kā?

tiesu izpildītājs ir gatavs ņemt tikai tās lietas, kur viņš reāli uzvārīsies....

īsāk sakot es to dzīvokli atbrīvošu reāli pēc 2 gadiem..... un vik viņs tad būs parādā???? un kuj ciš maksās.....

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti