SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007

Labvakar! Šovakar es gribētu jums pastāstīt kā savas iepirkumu lietas kārto SIA "Loco" ,kuri atrodas Rīgas ielā 53,Salaspilī un kuru mājas lapa ir skatāme šeit -www.loco.ir.lv -. Tātad, ir 2009.gada 7 janvāris,kad SIA Rīkotājdirektora Dināra Icaka galvā dzims doma,ka vienam no SIA Loco metāla rumakiem vaig riepas,ko darīt? Jāpērk? Da tu ko?Napig? Riepas ir jāparauj uz pēcapmaksu! Jāvienojas ka apmaksa notiks 14 dienu laikā un miers. Un 4 ripuļi,kuru kopējā vērtība ir 124 ls jau atdusas Renāra busiņā kopā ar atliktā maksājuma pavadzīmi. Renārs protams smaida. Paiet mēnesis,zvana piegādātājs"Renār,nu samaksā tak par tām riepām!" Renārs paliek pikts"tu ko,muļķi neredzi, krīze tak valstī,kādas riepas? Kāda samaksa? Sēdi un nepuksti,ja būs nauda,tad dabūsi,kad būs,nezinu." un no tās dienas pārstāj celt klausuli. Malacis Renārs,pareizu izstrādājis taktiku. Saki Rīkotājdirektors,gluži kā filmā "Ceplis" ja?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

atvaino, kaksis ir vietējais klauns...

ja patiesi ir tirgus - dod ziņu....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

EZ rakstīja: LE un LG uz viņa vārda, saki,...

Aiz neko darīt, var mēģināt pārreģistrēt gaismu un gāzi uz sevi un tad atslēgt, kad to reiz darīju, prasīja tikai ZG apliecību.

+Raksti jau šodien ierakstītu vēstuli, ka uzsaki līgumu, un mantas nes ārā viņu klātbūtnē, ja atbrauks policija, viņiem neinteresēs īres līguma spēks, tas ir tiesas ziņā. Tu esi īpašnieks un viņu klātbūtnē mantas smuki stāv uz ietves. Sastādīs protokolu un aizbrauks prom.

Rīcība,protams, prasa aknas, un nekatrs spēj aiz padusēm nest pensionāru aiz durvīm, nedod Dievs pašam situāciju, kā apraksti.

ja viņi man ir parādā štuku, tad cik viņi ir parādā gāzei un elektrībai????

ja es parrakstu līgumu uz sevi, tad man ir automātiski jāsamaksā parāds (ja nav tiesas lēmuma)

no mentiem jau man bail nav, cik ātri atbrauks, tik ātri arī aizbrauks projām

bet man nav likumīga pamata likt ārā viņu mantas.... tādi nu mums tie likumi ir

reāli es, protams, viņus ārā dabūšu arī bez tiesas lēmuma, bet kautkas tur točno nav izdomāts līdz galam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis drisa:

Vai arī taisi augšā papīrus mājas kapitālajam remontam ar iedzīvotāju izlikšanu uz remonta laiku, kurš var ievilkties līdz īres līguma beigām.

moš man tomēr lētāk ir vienkārši piemaksāt tam pajolim lai viņš izvācās labprātīgi?

28.4 pants. Dzīvojamās telpas īres līguma izbeigšana sakarā ar mājas (dzīvojamās telpas) kapitālo remontu

......

Ja īrnieks, ar kuru tiek izbeigts dzīvojamās telpas īres līgums šā panta otrajā daļā minētajos gadījumos, atbilst kādai no šā likuma 36.1 panta pirmajā daļā minētajām īrnieku kategorijām un pašvaldība ierāda īrniekam dzīvojamo telpu, attiecīgā pašvaldība ir tiesīga pieprasīt izīrētājam uzrādīt šādus dokumentus:

1) būvekspertīzes atzinumu par dzīvojamās mājas (dzīvojamās telpas) kapitālā remonta nepieciešamību;

2) normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā apstiprinātu būvprojektu un saņemto būvatļauju;

3) kapitālā remonta izmaksu aprēķinu (tāmi);

4) kredītiestāžu apstiprinātus dokumentus, kas apliecina, ka mājas īpašniekam (izīrētājam) ir kapitālajam remontam nepieciešamie izmaksu aprēķinā (tāmē) norādītie finansu līdzekļi.

Izbeidzot īres līgumu šā panta pirmajā un otrajā daļā paredzētajos gadījumos, īrnieks brīdināms rakstveidā vismaz trīs mēnešus iepriekš.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: un

Fani gaida izvākam dzejas krājumu, tā arī varētu saukties "LOCO", kas angliski (pēc Google) nozīmē:

1. noun

idiot

madman

moron

zany

wall-eyed

fogey

half-wit [sl.]

jenny-ass [sl.]

lemon [sl.]

juggins [sl.]

dunce [sl.]

loony [sl.]

2. adjective

mad

crazy

out of one's mind

distraught

deranged

crazed

demented

wet [sl.]

loose

amuck

crack-brained

loony [sl.]

haywire

round the bend

up the pole [sl.]

nutty

whacky

zany

daft

bugs [sl.]

bonkers [sl.]

cracky [sl.]

barmy

hectic

wild

amok

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, varbūt šī ir izeja- \"Jebkurš var piedāvāt dzīvokli Zatleram\": www.db.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Var par tevi tik pabrīnīties. Ielaiž bomžus, noslēdz līgumu uz 3 gadiem... kuļi uz 99 neslēdzi ??

lasīt māki - uz DIVIEM gadiem.... pie tam līgums reāli tika parakstīts ~4 mēnešus, kad jamais jau bija maksājis....

līgums beidzās pēc 5 mēnešiem

es jau drīzāk ne par savu gadījumu cepos.... drīzāk par vispārējām tendencēm - ja tu esi pietiekoši drosmīgs īrnieks, vari dzīvot ļoooti lēti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Pirmais, varbūt šī ir izeja- "Jebkurš var piedāvāt dzīvokli Zatleram": www.db.lv/...

man nav neviena 200 kvadrātmetrus liela dzīvokļa

lielākais ir ~140

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

A davai ejam visi pie Pirmā drusku padzīvoties pa dzīvokļiem

Tur tak ir haļava!!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pag Pirmais, a tu gadījumā neveic nereģistrētu saimniecisko darbību?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pag Pirmais, a tu gadījumā neveic nereģistrētu saimniecisko darbību?

veicu reģistrētu... un maksāju nodokļus jau kādus gadus 7 vismaz

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tāpēc arī mani besī.... nodokļus viņi iekasē ideāli, bet ar praideriem man jātiek galā pašam

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tāpēc arī mani besī.... nodokļus viņi iekasē ideāli, bet ar praideriem man jātiek galā pašam

Palasies blakus topikā, kā pats aizstāvi pastāvošo iekārtu. Kad esi apbižotais, tad tev ir svarīgi, lai valsts palīdzētu. Kad valsts pārstāvji pret kādu, kas tev nepatīk, rīkojas nelikumīgi, esi pirmais bļāvējs, ka tā ir pareizi.

Izskatās, ka savu izziņu uz ātru tiesu vari godīgi dabūt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: tāpēc arī mani besī.... nodokļus viņi iekasē ideāli, bet ar praideriem man jātiek galā pašam

Palasies blakus topikā, kā pats aizstāvi pastāvošo iekārtu. Kad esi apbižotais, tad tev ir svarīgi, lai valsts palīdzētu. Kad valsts pārstāvji pret kādu, kas tev nepatīk, rīkojas nelikumīgi, esi pirmais bļāvējs, ka tā ir pareizi.

Izskatās, ka savu izziņu uz ātru tiesu vari godīgi dabūt.

blakus topikā es esmu pret to, ka tagad visi motociklisti izdzers lielo vanaga alu, mauks uz 150 pāri gājēju pārejām nonesdami bērnu ratiņus...un pēc tam tiesāsies, ka neesot sapratuši, ka menti viņus stādina

tās ir divas dažādas lietas

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

>ja viņi man ir parādā štuku, tad cik viņi ir parādā gāzei un >elektrībai????

>ja es parrakstu līgumu uz sevi, tad man ir automātiski jāsamaksā >parāds (ja nav tiesas lēmuma)

Ja gaisma/gāze līgums uz viņu, tātad viņa parāds, ne tavs. Vienīgais, kas uz tava kakla, komunālie maksājumi, tas parāds nāk uz dzīvokli, un tālāk uz īpašnieku.

Tak, nestreso par tām mantām, ar lieciniekiem viņa paša klātbūtnē iznes uz ielas un miers. Lai pats pēc tam pierāda, ka atradies tur likumīgi, pasaki, līgums vienpusīgi lauzts un au revoir.

Viss, kas tev draud, ir admin sods, ja viņs pierāda,ka nelikumīgi lausts līgums.Punkts.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

EZ rakstīja: >ja viņi man ir parādā štuku, tad cik viņi ir parādā gāzei un >elektrībai????

>ja es parrakstu līgumu uz sevi, tad man ir automātiski jāsamaksā >parāds (ja nav tiesas lēmuma)

Ja gaisma/gāze līgums uz viņu, tātad viņa parāds, ne tavs. Vienīgais, kas uz tava kakla, komunālie maksājumi, tas parāds nāk uz dzīvokli, un tālāk uz īpašnieku.

Tak, nestreso par tām mantām, ar lieciniekiem viņa paša klātbūtnē iznes uz ielas un miers. Lai pats pēc tam pierāda, ka atradies tur likumīgi, pasaki, līgums vienpusīgi lauzts un au revoir.

Viss, kas tev draud, ir admin sods, ja viņs pierāda,ka nelikumīgi lausts līgums.Punkts.

pie tam uz pavēsti uz tiesas sēdi var noignorēt, uz otro sēdi neierasties, spriedumu pārsūdzēt.. visām tiesām starpā būs pāris mēnešu pauzes. Bomzim pašam apniks/pietrūks naudas tiesāties.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

EZ rakstīja: >ja viņi man ir parādā štuku, tad cik viņi ir parādā gāzei un >elektrībai????

>ja es parrakstu līgumu uz sevi, tad man ir automātiski jāsamaksā >parāds (ja nav tiesas lēmuma)

Ja gaisma/gāze līgums uz viņu, tātad viņa parāds, ne tavs. Vienīgais, kas uz tava kakla, komunālie maksājumi, tas parāds nāk uz dzīvokli, un tālāk uz īpašnieku.

Tak, nestreso par tām mantām, ar lieciniekiem viņa paša klātbūtnē iznes uz ielas un miers. Lai pats pēc tam pierāda, ka atradies tur likumīgi, pasaki, līgums vienpusīgi lauzts un au revoir.

Viss, kas tev draud, ir admin sods, ja viņs pierāda,ka nelikumīgi lausts līgums.Punkts.

pie tam uz pavēsti uz tiesas sēdi var noignorēt, uz otro sēdi neierasties, spriedumu pārsūdzēt.. visām tiesām starpā būs pāris mēnešu pauzes. Bomzim pašam apniks/pietrūks naudas tiesāties.

nu tipa es par to ja bomzis iesūdz īpašnieku tiesā par inelik.izlikšanu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

EZ rakstīja: >ja viņi man ir parādā štuku, tad cik viņi ir parādā gāzei un >elektrībai????

>ja es parrakstu līgumu uz sevi, tad man ir automātiski jāsamaksā >parāds (ja nav tiesas lēmuma)

Ja gaisma/gāze līgums uz viņu, tātad viņa parāds, ne tavs. Vienīgais, kas uz tava kakla, komunālie maksājumi, tas parāds nāk uz dzīvokli, un tālāk uz īpašnieku.

Tak, nestreso par tām mantām, ar lieciniekiem viņa paša klātbūtnē iznes uz ielas un miers. Lai pats pēc tam pierāda, ka atradies tur likumīgi, pasaki, līgums vienpusīgi lauzts un au revoir.

Viss, kas tev draud, ir admin sods, ja viņs pierāda,ka nelikumīgi lausts līgums.Punkts.

tev ir bijusi iespēja izlasīt grāmatu???

es šito grāmateli lasu jau gadus 10....

protams ir visādas iespējas un varianti, bet gluži likumīgi tie nav....

ja viņa klātbūtnē nes ārā mantas, viņš zvana mentiem un piesaka laupīšanu.... un viņam ir taisnība.....

pat ja man ir uz rokas tiesas lēmums ar atzīmi, ka tas ir stājies spēkā

parasti gan izliktie nelec uz ecēšām, bet ja iespringst un gadās vēl kāds "zinošs padomdevējs", tad viņi nelaiž iekšā arī mentus ar tiesu izpildītāju

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man klusajā centrā atgrieza nekustamo....

zinoši addvokāti pateica, ka varu izņemt sev apakšējās ribas, jo mītniekiem pietiks ar valsts piedāvāto...

man, dotajā mirklī, ir pokuj, jo esmu ticis no visa tā vaļā....

ja kādam ir interese, domāju, ka spēju sniegt padomu...

bet tev ir jārēķinās ar simtiem gadu vecu likumdošanu....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu ja....kam tagad ir viegli

Bet neaizmirsīsim par galveno!!

Par to, ka pie visa tā ir vainīga SIA Loco!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Nu ja....kam tagad ir viegli

Bet neaizmirsīsim par galveno!!

Par to, ka pie visa tā ir vainīga SIA Loco!!

cepums, Tu, rūtainais....

vairāk tā nedari...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

EZ rakstīja: >ja viņi man ir parādā štuku, tad cik viņi ir parādā gāzei un >elektrībai????

>ja es parrakstu līgumu uz sevi, tad man ir automātiski jāsamaksā >parāds (ja nav tiesas lēmuma)

Ja gaisma/gāze līgums uz viņu, tātad viņa parāds, ne tavs. Vienīgais, kas uz tava kakla, komunālie maksājumi, tas parāds nāk uz dzīvokli, un tālāk uz īpašnieku.

Tak, nestreso par tām mantām, ar lieciniekiem viņa paša klātbūtnē iznes uz ielas un miers. Lai pats pēc tam pierāda, ka atradies tur likumīgi, pasaki, līgums vienpusīgi lauzts un au revoir.

Viss, kas tev draud, ir admin sods, ja viņs pierāda,ka nelikumīgi lausts līgums.Punkts.

es pat kaut ko tādu nemēģinātu... bet ja ir vēlme - welcome....

mani pārāk neuztrauc sabiedrības viedoklis...

bet ja Tev ir vēlme izjust, kaut ko, kareivīgu, iegriezies Kurzemē...

ei, jaunēkli/te, pat nemēģini.... paliksi bez galvas....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

Jauna diena ir klāt un liekam jaunu bildi iekšā....

Pirmais, kā Tev tur iet ar tiem īrniekiem

Ar dihlofosu izdzīt nemēģināji

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a tev kā ar to sia loco??? pasūti man sētu moška.

a es vakar beidzot noķēru to pamparu.... pavisam netīšām....

šis solījās tūlīt tūlīt saņemt algu un sākt maksāt.... es izvilku brīdinājumu (kas man bija līdzi) un iegrūdu šim parakstīt.....

tagad man atkritīs sludinājums latvijas vēstnesī...

pēc mēneša man kautkur vajadzēs dabūt izziņu, ka es esmu lezbiete un tad man būs tiesā viss bez rindas....

p.n.

joprojām velkamēti visādi kakši un ezi, kas vēlas pa fikso nopelnīt.... ja 2 mēnešu laikā jums izdosies dabūt to īrnieku ārā un piedzīt no viņa parādu, tad jūs dabūsiet pusi no tā piedzītā parāda....

2 mēnešu laikā viņš jādabū ārā - parādu var piedzīt vēlāk, tikai savu daļu dabūsi tikai no reāli piedzītās summas (kautvai pēc gada)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu tad PN ar bezjēdzīgiem un pie tam pilnīgi muļķīgiem padomiem

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

tofiks ir par KOKO iepirkshanaas STILU.

ne par to kaa iirniekus izfidareseet !

taisi savu tofiku un tur fird... LŪDZU

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti