SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007

Labvakar! Šovakar es gribētu jums pastāstīt kā savas iepirkumu lietas kārto SIA "Loco" ,kuri atrodas Rīgas ielā 53,Salaspilī un kuru mājas lapa ir skatāme šeit -www.loco.ir.lv -. Tātad, ir 2009.gada 7 janvāris,kad SIA Rīkotājdirektora Dināra Icaka galvā dzims doma,ka vienam no SIA Loco metāla rumakiem vaig riepas,ko darīt? Jāpērk? Da tu ko?Napig? Riepas ir jāparauj uz pēcapmaksu! Jāvienojas ka apmaksa notiks 14 dienu laikā un miers. Un 4 ripuļi,kuru kopējā vērtība ir 124 ls jau atdusas Renāra busiņā kopā ar atliktā maksājuma pavadzīmi. Renārs protams smaida. Paiet mēnesis,zvana piegādātājs"Renār,nu samaksā tak par tām riepām!" Renārs paliek pikts"tu ko,muļķi neredzi, krīze tak valstī,kādas riepas? Kāda samaksa? Sēdi un nepuksti,ja būs nauda,tad dabūsi,kad būs,nezinu." un no tās dienas pārstāj celt klausuli. Malacis Renārs,pareizu izstrādājis taktiku. Saki Rīkotājdirektors,gluži kā filmā "Ceplis" ja?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja: un ja īres līguma nosacījumus pārkāpj nav sistēma vienkāršāka?

izskatās ka kolēģim nospīdēja...

PS. Par to ka esi pediņč šiem izziņu jāuzrāda?

palasi grāmatu un tad apspriedīsim www.likumi.lv/...

viņš tur viens dzīvo? un ja nē - vai visi ir ierakstīti ar visiem p.k. īres līgumā? ( saskaņā ar 9. pantu - uz viņa pamata arī kolēģis ticis vaļā no savējām problēmā)

28.6 pantiņš ir stiepjams jēdziens

tur ir jāpierāda fakts, ka kāds dzīvo bez piekrišanas.... tur var sanākt tā, ka vienkārši kāds ir atnācis ciemos, bet nedzīvo

pie tam uz to attiecas tikai 9 punta 5 daļa - tas nozīmē - Šā panta pirmajā vai otrajā daļā neminētās personas (turpmāk — cita persona)

tāpat šajā gadījumā likums paredz rakstiski brīdināt īrnieku 1 mēnesi pirms līguma pārtraukšanas

un tieši tāpat - bez tiesas izlikt nevar - ja īrnieks nav galīgs lohs

no 28.6. - Izbeidzot īres līgumu šā panta pirmajā daļā paredzētajā kārtībā, īrnieks brīdināms rakstveidā vismaz mēnesi iepriekš. - ja es pareizi saprotu, 28 panta 1. daļā jeb. 28.1. nekas nav minēts par nelikumīgu dzīvošanu.... līdz ar to mēnesi iepriekš it ka nevajag brīdināt...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tāpēc nevajag slēgt ar urlām īres līgumus

nav līguma, nav īres. ja nepatīk, ar kāju pa tirsu un laukā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tāpēc nevajag slēgt ar urlām īres līgumus

nav līguma, nav īres. ja nepatīk, ar kāju pa tirsu un laukā

netirs, nevari....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja: un ja īres līguma nosacījumus pārkāpj nav sistēma vienkāršāka?

izskatās ka kolēģim nospīdēja...

PS. Par to ka esi pediņč šiem izziņu jāuzrāda?

palasi grāmatu un tad apspriedīsim www.likumi.lv/...

viņš tur viens dzīvo? un ja nē - vai visi ir ierakstīti ar visiem p.k. īres līgumā? ( saskaņā ar 9. pantu - uz viņa pamata arī kolēģis ticis vaļā no savējām problēmā)

28.6 pantiņš ir stiepjams jēdziens

tur ir jāpierāda fakts, ka kāds dzīvo bez piekrišanas.... tur var sanākt tā, ka vienkārši kāds ir atnācis ciemos, bet nedzīvo

pie tam uz to attiecas tikai 9 punta 5 daļa - tas nozīmē - Šā panta pirmajā vai otrajā daļā neminētās personas (turpmāk — cita persona)

tāpat šajā gadījumā likums paredz rakstiski brīdināt īrnieku 1 mēnesi pirms līguma pārtraukšanas

un tieši tāpat - bez tiesas izlikt nevar - ja īrnieks nav galīgs lohs

no 28.6. - Izbeidzot īres līgumu šā panta pirmajā daļā paredzētajā kārtībā, īrnieks brīdināms rakstveidā vismaz mēnesi iepriekš. - ja es pareizi saprotu, 28 panta 1. daļā jeb. 28.1. nekas nav minēts par nelikumīgu dzīvošanu.... līdz ar to mēnesi iepriekš it ka nevajag brīdināt...

vajag tikai pierādīt, ka īrnieks tiešām ir kādu iemitinājis nevis tas kāds ir atnācis ciemos

īsāk sakot espersonīgi tev piedāvāju samaksāt 500 latus, ja tu dabūsi to mamparu ārā un viņš samaksās parādu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tāpēc nevajag slēgt ar urlām īres līgumus

nav līguma, nav īres. ja nepatīk, ar kāju pa tirsu un laukā

ja nav līguma, tad arī to atrunā likums

XIII nodaļa

DZĪVOJAMO TELPU PATVARĪGAS

AIZŅEMŠANAS SEKAS

44. pants. Dzīvojamo telpu patvarīgas aizņemšanas sekas

Personas, kas patvarīgi — bez dzīvojamās telpas īres līguma noslēgšanas — aizņēmušas dzīvojamās telpas, izliek tiesas ceļā bez citas dzīvojamās telpas ierādīšanas, piedzenot visus zaudējumus, kas saistīti ar telpu nelikumīgu aizņemšanu un izlikšanu no tām.

tāpat ir vajadzīga tiesa, kas konstatē tieši nelikumīgas aizņemšanas faktu un piespriež izlikšanu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ....

tāpat ir vajadzīga tiesa, kas konstatē tieši nelikumīgas aizņemšanas faktu un piespriež izlikšanu....

jap... un tas ir beigu sākums... jo vēl ir kādas 4as instances... un dialekti...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: bet jebkurš nodoklis spekulatīvām darbībām ar nekustamiem īpašumiem ir nokavēts....

jau kopš brīža, kad viens buldozers pārdeva pozigbankai zemes strēmeli burušķūņa celšanai

un tagad šlosera vietā nodoklis bus jāmaksā Ozzam

Veseli bari 'ozu' arī tad smuki nopelnīja, bija tāds laiks.

nopenīja nevis Ozzu bari, bet gan BULDOZERISTI.... tā vot!

bet ozzam tagad būs jāapmaksā dzīru rēķins

Pirmais, nu *******,ja ? Nopelnīja ļoooti daudzi. Tu arī,ja kas.

es nopelnīju galvenokārt tikai to, ka man pirts ir oficiāli saskaņota tuvāk zemes gabala robežai, jo blakus gabals arī bija mans tajā brīdī, kad notika saskaņošana...

nu labi, pokuj, es varēji nopelnīt kaut miljonu.... kāpēc tagad vienādi būs jāmaksā gan man, gan Ozzam, kurš niuhjā nenopelnīja... tikai sagadīšanās pēc viņam ir vienīgais mājoklis, bet tas par 0.32 kvadrātmetriem pārsniedz noteikto normu, neskatoties uz to, kak tur dzīvo Ozz, viņa skuķis, 5 bērni un vecvecmamma, kas nestaigā...

es uzskatu, ka nodokli vajadzēja jau sen.... bet tas nebija izdevīgs tiem pasažieriem, kas pietuvināti tiem, kas vārījās uz tās lietas....

da kautvai kam piederēja tā zeme un turas ir tas pats saules akmens....par cik tika nopirkta un par cik pārdota....

pie tam ir dauhjā metodes kā apiet kautvai to pašu nodevu par reģistrāciju (1.5% laikam bija)

uzrāda pirkuma līgumā mazāku summu, bet lai pašvaldība neizmantotu pirmpirkuma tiesības vispirms pārdod 121/127 domājamo daļu, pēc mēneša pārdod atlikušo.... un vissssss....

a tam par cik zemi novērtē un uzliek hipotēku nav nekāda sakara ar pirkuma summu....

bet daaaudz vieglāk ir vienkārši uzlikt mistisku jaunu nodokli

iedomājies tos šmekulantus, kuriem no treknajiem gadiem palika teiksim 5 dzīvokļi, piemēram panoramaplazā.... viņs jau tāpat nezina kā samaksāt kārtējo maksājumu bankai.... bet viņam ierubīs vēl nodokli :

p.n.

man šodien zvanīja viens džeks, kurš izgrieza vienu projekteli - ķipa paņēma bēniņus un uzbūvēja tur 2 ekskluzīvus dzīvokļus.... vienu sev, bet otru mākleris (nu tāds - ar sābu) solīja pārdot par pusmiljonu 6 mēnešu laikā

ja būtu tas viens pārdots, tad otrs viņam sanāktu par velti un būtu vēl bišķit peļņa.... tikai fiška ir tur, ka neviens tagad nepērk (jo nevienam nav tādas naudas, ko atgrūst par tādu īpašumu, ko pats var uzbūvēt lētāk)

rezultātā džeks nespēj samaksāt bankai naudu un banka tūlīt lauzīs kredītlīgumu....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ....

tāpat ir vajadzīga tiesa, kas konstatē tieši nelikumīgas aizņemšanas faktu un piespriež izlikšanu....

jap... un tas ir beigu sākums... jo vēl ir kādas 4as instances... un dialekti...

man tu vari nestāstīt - es pats personīgi tam visam esmu izgājis cauri.... vairākas reizes....

arī gadījumam ar "īrnieks atbilst kādai no šā likuma 36.1 panta pirmajā daļā minētajām īrnieku kategorijām"

kuj tur pašvaldība viņiem kautko piešķir 3 mēnešu laikā - viņi turpina dzīvot un protams nemaksāt....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un tas, ka tiesa piepriež izlikt bez citas dzīvojamās platības ierīkošanas nebūt nenozīmē, ka tie bomži uzreiz tā arī izvācas.... un kam būs šadā gadījumā jāmaksā tas jaunais nodoklis????

un ja uzliks dzīvojamām telpām PVN, ko gan jau, ka izdarīs.... kurš maksās PVN par izrakstītajiem, bet neapmaksātajiem rēķiniem????

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: un tas, ka tiesa piepriež izlikt bez citas dzīvojamās platības ierīkošanas nebūt nenozīmē, ka tie bomži uzreiz tā arī izvācas.... un kam būs šadā gadījumā jāmaksā tas jaunais nodoklis????

un ja uzliks dzīvojamām telpām PVN, ko gan jau, ka izdarīs.... kurš maksās PVN par izrakstītajiem, bet neapmaksātajiem rēķiniem????

Paātrināt izlikšanu var tad ja pieraksti sevi tanī dzīvoklī un saki tiesā ka tev pašam nav kur dzīvot

Bet tiklīdz ir tiesas spriedums, tā maini atslēgas un miers mājās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

Pirmais rakstīja: un tas, ka tiesa piepriež izlikt bez citas dzīvojamās platības ierīkošanas nebūt nenozīmē, ka tie bomži uzreiz tā arī izvācas.... un kam būs šadā gadījumā jāmaksā tas jaunais nodoklis????

un ja uzliks dzīvojamām telpām PVN, ko gan jau, ka izdarīs.... kurš maksās PVN par izrakstītajiem, bet neapmaksātajiem rēķiniem????

Paātrināt izlikšanu var tad ja pieraksti sevi tanī dzīvoklī un saki tiesā ka tev pašam nav kur dzīvot

Bet tiklīdz ir tiesas spriedums, tā maini atslēgas un miers mājās

bļā, nu kaut viens no jums to grāmatu ir lasījis, vai tikai gudri drišat????

pirmkārt - pieraksta latvijā vairs nav jau kādus gadus desmit

otrkārt - tiesas lēmums ir tikai pats pats sākumiņš, kas ir salīdzinoši viegli sasniedzams - interesantākais sākas pēc tam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nja...nu noslēdz līgumu ar šaubīgu personu uz pusgadu. Ja pēc tam negribi, nepagarini vairs un lai pazūd. Ja nepazūd, palūdz policijai, lai palīdz atbrīvoties no nepiederošas personas tavā dzīvoklī.

kā jau teicu līgums ir uz 2 gadiem.... pirms tam bija 3 mēnešu ķipa pārbaudes laiks - viņš maksāja sākumā....

un kā jau teicu - policijai nav likumīgu tiesību "palīdzēt"

ja līgums ir beidzies, tad tur dzīvojošie skaitās nelikumīgi iemitinājušies un pēc likuma ir vajadzīga tiesa

kaut kā tā

davaj labāk ej deputātos un sakārto šo lietu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nja...nu noslēdz līgumu ar šaubīgu personu uz pusgadu. Ja pēc tam negribi, nepagarini vairs un lai pazūd. Ja nepazūd, palūdz policijai, lai palīdz atbrīvoties no nepiederošas personas tavā dzīvoklī.

kā jau teicu līgums ir uz 2 gadiem.... pirms tam bija 3 mēnešu ķipa pārbaudes laiks - viņš maksāja sākumā....

un kā jau teicu - policijai nav likumīgu tiesību "palīdzēt"

ja līgums ir beidzies, tad tur dzīvojošie skaitās nelikumīgi iemitinājušies un pēc likuma ir vajadzīga tiesa

kaut kā tā

davaj labāk ej deputātos un sakārto šo lietu

Nolago izlicēju brigādi un miers.

Vai arī sagaidi brīdi, kad neviena nav dzīvoklī, izmet ārā mantas un nomaini atslēgas.

nu tev ir iespēja nopelnīt 500 latus

tev tikai jāizmet viņs ārā un jāpiespiež samaksāt parādu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kamēr nav tiesas lēmuma par to, ka īres līgums ir pārtraukts, tikmēr viņš ir spēkā, pat ja pilsonis nav maksājis kādu gadu... ja viņa mantas izmetīs ārā, tad viņs pa taisno ies uz menteni ar zajavu.... vari paprasīt Vadonim, kura pusē menti tad būs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pirmais, tu jau zini, tu esi lohs

Pats vainīgs, ka slēdzi ar tādu purnu līgumu uz 3 gadiem.

2

un līgums tika noslēgts tad, kad viņš tur jau mēnešus 4 dzīvoja un maksāja...

un kaksim varu pateikt, ka mājas kapitālais remonts arī nav tik vienkāršs.... tāpat ir vajadzīgas tiesas, pie tam katram dzīvoklim atsevišķi

tas būtu normāli - mani vairāk uztrauc fakts, ka pidoriem nez kāpēc tiesā izdodas tikt uzreiz nākamajā dienā

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Es protams atvainojos, bet kā tad tur palika ar to sia Loco

Šamus arī izlika no dzīvokļa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lai iesniegtu maksātnespējas pieteikumu pret kādu siju - vajag lai parādi (atsevišķi vai kopā) pārsniegtu štuku

tātad Sviestcs varētu pasūtīt man žogu un maksāt viņiem tikai pusi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja pareizi atceros, tad nacionālajai bibliotēkai (jaunceālmajai) ir apkārt pelēks žogs, kurš maksā ~150 latus metrā (nu vai 147 bija, neatceros) nu. ķipa tik daudz TU esi par to žogu samaksājis....

reāli tas uzskrūvētais bleķis maksā ~10lati metrā, uzskrūvēšana teiksim tikpat, tātad tas uz kā žoga bleķis ir uzskrūvēts maksā 130 latus metrā

izskatās, ka sia loco gan manāmi tur nav pie tās silītes

Vadonis te nesen prasīja lai viņam parāda dažas drisas, kurās latvijā bezjēgā bāž naudu....

kad strēlnieku laukumā uzcēla rīgas domīti, tad es teicu, pa pēc pāris gadiem tā būda piederēs kādai pareksbankai - jo viņiem pašiem nekad neļautu tur celt, bet rīgas dome var....

atvainojos, par dižkļūdu.... bet tagad jau sāk gatavot augsni tam, ka tur ir slikta vieta, jo pašvaldībniekiem esot grūti piebraukt līdz kasei

tātad tūlīt to būdu kādam pārdos... man domāt, ka spriežot pēc tā, ka bleķiniems sēdēs Tajā krēslā, tad ir sagaidāms rimī pašā vecrīgas sirdī

dod nu die's, ka es atkal kļūdos

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: kamēr nav tiesas lēmuma par to, ka īres līgums ir pārtraukts, tikmēr viņš ir spēkā, pat ja pilsonis nav maksājis kādu gadu... ja viņa mantas izmetīs ārā, tad viņs pa taisno ies uz menteni ar zajavu.... vari paprasīt Vadonim, kura pusē menti tad būs

Nu tad noorganizē nelielu "pasākumu" kas nodrošinās mājai avārijas stāvokļa statusu (kau nelielu gāzes būkšķi trepju telpā) un tiksi vaļā uzreiz no visiem.

Vai arī taisi augšā papīrus mājas kapitālajam remontam ar iedzīvotāju izlikšanu uz remonta laiku, kurš var ievilkties līdz īres līguma beigām.

Labāk nodedzini (vai uzspridzini) - ja nav pašam, lai nav arī svešam sašam

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Loco šefiņš Jānis , sia kāpostu laiž sānis,

Patīk nošmaukt kur tik var, sasola un skuj ko dar.

Jau no bēn-dārza ir radis, skriet un slēpties krūmos labi,

Patīk šam, pa svešu naudu, sapirk bonbongas un augļus..

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

1mais, Tavs vônis, Elekrtība uz Tavu vārdu? Un ūdens?

Ja, jā, tad uztaisi nelielu parādu un uzraksti iesniegumu par atslēgšanu.

Ja nelīdz, izurb atslēgu, kā īpašnieks vari to darīt, saki, ka salūzusi vecā bija. Sarunā nesējus un kravas taxi un saliec mantas tur, iedod 25Ls taxistam un pasaki čau, lai ved kur īrnieki liek.

Ja viņiem $ nav, viņi netiesāsies.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Loco šefiņš Jānis , sia kāpostu laiž sānis,

Patīk nošmaukt kur tik var, sasola un skuj ko dar.

Jau no bēn-dārza ir radis, skriet un slēpties krūmos labi,

Patīk šam, pa svešu naudu, sapirk bonbongas un augļus..

Kaut kā es nemaz nebrīnos:

1) jau ieraugot topka nosaukumu, skaidrs bija, ka autors ir Sviesc;

2) jau šorīt no rīta ienāca prātā, ka svēl šajā diskusijā iztrūkst- pantiņš ar atskaņām.

Nu gan ir apaļa pilnība sasniegta

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

un

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

EZ rakstīja: 1mais, Tavs vônis, Elekrtība uz Tavu vārdu? Un ūdens?

Ja, jā, tad uztaisi nelielu parādu un uzraksti iesniegumu par atslēgšanu.

Ja nelīdz, izurb atslēgu, kā īpašnieks vari to darīt, saki, ka salūzusi vecā bija. Sarunā nesējus un kravas taxi un saliec mantas tur, iedod 25Ls taxistam un pasaki čau, lai ved kur īrnieki liek.

Ja viņiem $ nav, viņi netiesāsies.

elektrība un gāze ir uz viņa, es nekad to neņemu uz sevi. ūdeni es viņiem varu atrubīt...

viņš tajā dzīvoklī dzīvo ar māti, maznodrošināto penzionāri

ja es uzlaužu durvis, tad viņi iet uz menteni un raksta iesniegumu par dzīvokļa apzagšanu ar ielauzšanos.... pie tam, ja viņš zina, ka tas esmu es, tad mani uzrāda kā aizdomās turamo.... rezultātu nav grūti prognozēt... mentenei ir pokui, kas tas ir mans dzīvoklis, es viņu esmu izīrējis... un kamēr spēkā ir īres līgums, ir pokui, ka viņi nemaksā.....

un par mantām kravas taksī - vispār ir tā, ka ja es pēc tam, kad man ir tiesas lēmums, menti un tiesu izpildītāja klātbūtnē uzlauž to dzīvokli, tad mantas ir jāapraksta un man ir jānodrošina to glabāšana, ja pareizi atceros, tad gadu

katrā gadījumā dzīvokļa izīrētājs ir pilnībā neaizsargāts

es jau parasti visos gadījumos līdz šim esmu risinājumu atradis, un arī šoreiz atradīšu... bet vispārīgā gadījumā, pat ja izīrētājam ir tiesas lēmums par izlikšanu, tad reāli dabūt ārā nav nemaz tik vienkārši, sevišķi bomžus ar maziem bērniem, kuriem likumā ir noteikts, ka pašvaldība 3 mēnešu laikā iedos dzīvokli..... rīgas pašvaldība nemaz negrasās pildīt likumu

un pareizi vien ir - iedomājies kādu bomzi ar mazu bērnu, jams noslēdz īres līgumu, samaksā 1 mēnesi, tad nemaksā, pēc 3 mēnšiem brīdinājums, tad mēnesis līdz iedod tiesā, tad nākamajā dienā (pēc piedirasu paātrinātā scenārija) tiesa pieņem lēmumu par izlikšanu, pēc 3 nedēļām lēmums stājas spēkā un no tā brīža3 mēnešu laikā bomzim pašvaldība ierāda dzīvokli

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

LE un LG uz viņa vārda, saki,...

Aiz neko darīt, var mēģināt pārreģistrēt gaismu un gāzi uz sevi un tad atslēgt, kad to reiz darīju, prasīja tikai ZG apliecību.

+Raksti jau šodien ierakstītu vēstuli, ka uzsaki līgumu, un mantas nes ārā viņu klātbūtnē, ja atbrauks policija, viņiem neinteresēs īres līguma spēks, tas ir tiesas ziņā. Tu esi īpašnieks un viņu klātbūtnē mantas smuki stāv uz ietves. Sastādīs protokolu un aizbrauks prom.

Rīcība,protams, prasa aknas, un nekatrs spēj aiz padusēm nest pensionāru aiz durvīm, nedod Dievs pašam situāciju, kā apraksti.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti