SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007

Labvakar! Šovakar es gribētu jums pastāstīt kā savas iepirkumu lietas kārto SIA "Loco" ,kuri atrodas Rīgas ielā 53,Salaspilī un kuru mājas lapa ir skatāme šeit -www.loco.ir.lv -. Tātad, ir 2009.gada 7 janvāris,kad SIA Rīkotājdirektora Dināra Icaka galvā dzims doma,ka vienam no SIA Loco metāla rumakiem vaig riepas,ko darīt? Jāpērk? Da tu ko?Napig? Riepas ir jāparauj uz pēcapmaksu! Jāvienojas ka apmaksa notiks 14 dienu laikā un miers. Un 4 ripuļi,kuru kopējā vērtība ir 124 ls jau atdusas Renāra busiņā kopā ar atliktā maksājuma pavadzīmi. Renārs protams smaida. Paiet mēnesis,zvana piegādātājs"Renār,nu samaksā tak par tām riepām!" Renārs paliek pikts"tu ko,muļķi neredzi, krīze tak valstī,kādas riepas? Kāda samaksa? Sēdi un nepuksti,ja būs nauda,tad dabūsi,kad būs,nezinu." un no tās dienas pārstāj celt klausuli. Malacis Renārs,pareizu izstrādājis taktiku. Saki Rīkotājdirektors,gluži kā filmā "Ceplis" ja?

 
1 2 3 4 5 6 ..8
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pats mulkis ka iedevi. sen jau neko nevar dot uz peecapmaksu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

un?

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Ja kāds padomāja,ka ar to mans stāsts ir galā...tad kļūdījās. Piegādātājs tomēr mierā nelikās,un tā kā nevarēja vairs sazvanīt šī zolīdā,nu kā jau šamu mājas lapā redzams,kantora Rīkotājdirektoru,tad saņēmās drosmi un zvanija pašam galvenajam SIA Loco Šefam Jānim Nebāram,kurš teica skaistus un jaukus vārdus" SIA Loco naf tas uzņēmums,kurš kādu "met" SIA LOCO saprot ko dara un par saviem solījumiem atbild! Ir! Ir nelielas finansu problēmas,mēs tās risinām un tuvākā laikā atrisināsim" šo iedvesmojošo tekstu Jānis teica 2009. gada februāra beigās. Marta beigās piegādātājam izdevās sarunāt ka šis visādā ziņā jaukais kantoris Loco sāks skaitīt šo mistiski lielo summu -124 ls,pa daļām. Līdz aprīļa beigām,vārtu un žogu lielrūpniekam SIA Loco,vairāk kā 10 reizes saņemot maksājumu atgādinājuma zvanus,bij izdevies sekg no šī parāda fantastisku summu- veselus 64 ls. Bravo!! Bravisimo! Visi aplaudē stāvus! Bet,bet viss jau būtu labi,ja no aprīļa beigām nesāktu nemaksāt,necelt klausuli un slēpties arī pats SIA LOCO Ģenerāldirektors Jānis Nebars.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Vēlreiz UN?

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Un? Un,ah jā,ko es gribēju ar to visu teikt,jeb pareizāk jautāt. Tas ir tāds jauns biznesa? Vai uzņēmumu izdzīvošanas paveids? Tjipa ir krīze,peļņas nav,sēžamies kādam (kādiem) kaklā,un cenšamies vilkt cik var? Vai arī taisam peļņu nemaksājot ? Es kaut kā nesaprotu to pamatdomu,un jēga? Šodien paēst desu? A rīt ko?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Yetti taa arii novecos, nesagaidot atbildi uz savu jautaaienu

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

no kurienes vecīt tu esi nokāpis, kautkur ir adrese ku sirdi var izkratīt par 124ls, ja gribēji čalus nolikt,ar nav īstā vieta, slabo aiziet un iedot paskaidrot klātienē,ja vairāk nav līdzekļu kautgan mūslaikos labāk norakstīt uz savu muļķību un viss

djengi sevodjna a stulji vecherom (laikam tā bij, hvz)

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

a,nakuj "auzinjam" parakstā spsauto kautkā nebij dzirdēts ka no tiem var tā lohonutsa. Uz savējiem iekritāt?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja: Un? Un,ah jā,ko es gribēju ar to visu teikt,jeb pareizāk jautāt. Tas ir tāds jauns biznesa? Vai uzņēmumu izdzīvošanas paveids? Tjipa ir krīze,peļņas nav,sēžamies kādam (kādiem) kaklā,un cenšamies vilkt cik var? Vai arī taisam peļņu nemaksājot ? Es kaut kā nesaprotu to pamatdomu,un jēga? Šodien paēst desu? A rīt ko?

jap...

novēlota sapratne, bet nu katram saus...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: Yetti taa arii novecos, nesagaidot atbildi uz savu jautaaienu

attaisi delfus vai tvnetu...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

nesaprast ko var cepties, sam lohonulsa un viss, no rudens jau neviens nedod uz atlikto, ja nu vienīgi rads no kā vajag tikt vaļā. Visur kur summas, jāliek depozīts

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Vēlreiz UN?

Iesprūda tas un? Es neesmu vakar piedzimis,esmu lasījis ka tiesas ir pārkrāmētas par parādu piedziņām un ne par tādām tjipa "kapeikām" zinu arī to,ka Credītreform vispār jau nepieņem pat pieteikumus uz tādām summām,un t.t. Fakts ka es dēļ tiem atlikušajiem 64 ls nenošaušos un arī pa burbuli neaiziešu ptu..ptu..ptu.. Bet tik besī 1.kārtām attieksme,2.kārtām tas.ka tādu p****u uzrodas ar vien vairāk 3.kārtām tiešām ir vēlme pabļaut,lai ir infa citiem,un lai naf klupjam akmens (paldies labāk būtu pateikuši,tak ne tik riepas vien šamiem vaig) un 4.kārt ,Jā,es tiešām gribu par to parunāt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: ..... jāliek depozīts

pac saprati, ko pateici?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

atskaitot yetti, man te solīja salona filtrus, kad varēšu tad iesviedīšu rubli

un pārējais atkal te,komentos

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

markss rakstīja: ..... jāliek depozīts

pac saprati, ko pateici?

itkā jā, pateikšu labāk- priekšas maksa bez %, tā būs?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja: ...Jā,es tiešām gribu par to parunāt. ...

ar to vajadzēja sākt...

parunātājs...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Yetti rakstīja:

markss rakstīja: ..... jāliek depozīts

pac saprati, ko pateici?

itkā jā, pateikšu labāk- priekšas maksa bez %, tā būs?

ļabi, lai paliek...

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: a,nakuj "auzinjam" parakstā spsauto kautkā nebij dzirdēts ka no tiem var tā lohonutsa. Uz savējiem iekritāt?

Nu kā lai saka,kādu gadu pirms tam ņēma un nebij problēmu..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. par salona filtriem paliek spēkā...

nemocot pakaļu, pieļauju, ka galvaspilsētā ir vēl lētāk..

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja:

markss rakstīja: a,nakuj "auzinjam" parakstā spsauto kautkā nebij dzirdēts ka no tiem var tā lohonutsa. Uz savējiem iekritāt?

Nu kā lai saka,kādu gadu pirms tam ņēma un nebij problēmu..

ai,ai vienreiz gadā ņem...

obidno,saprotu, bet ko nu..,vairs neko,mācībai

Jūs tur liels miests,mums laukos vienkārši, vairs nekur bez dolāra un rekomendācijām nepaņemsi pat pivo

kā saka klusais telefons

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. par salona filtriem paliek spēkā...

nemocot pakaļu, pieļauju, ka galvaspilsētā ir vēl lētāk..

jepal,tad jāmaina servis,wess man tikai 70 par vienu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja:....

Nu kā lai saka,kādu gadu pirms tam ņēma un nebij problēmu..

man draugs nespēj atdot 5K ērikus... vēl pāris lietas tiesās stāv...

ir ļaudis kuriem jākaras...

kā teica Sergejs

"mnje žiznj kak zjobra - chornoe, beloe, chornoe, beloe... i hujaks - zjopa..."

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. par salona filtriem paliek spēkā...

nemocot pakaļu, pieļauju, ka galvaspilsētā ir vēl lētāk..

jepal,tad jāmaina servis,wess man tikai 70 par vienu

iedo pastu, aizsūtīšu info.... domāju, ka pie Sviesta arī būs iespēja iegādāt...

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Nu cik man ir tā sajēga no krīzes,da kāpēc viņa radās? Bieziem makiem vajag lai kāposts strādā, un davai dāvāt antiņiem uz %,lai rukā ,a ja antiņš pārlaimē ka var pagrāpt nesaprot ko darīt ar to piķi,lai pašam labi un var arī atdot,ko ņēmis,lūk tur jau arī tā krīze sākās,tik nesaprotu to,vai tiešām tie,kas dalīja,nesaprata,kas notiks? Katrs antons,kam apnīk krāsnaukšā pautus kasīt,aiziet uz banku,paņem piķi,atver SIA Loco,iepērk vismaz 10 pajaunus autosus,un nu tik ražos vārtus un sētas.. ,nu kaut kā dumi,man tīk domāt ka tā krīze ir kādam ļoti pat pa prātam,ja jau mums ļāva tā darīties,es pat tiektu ka stimulēja uz to...

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Loco rullē! www.loco.ir.lv

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti