Pārdod zemi pie Salacgrīvas

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Pārdodu zemes gabalu Salacgrīvas lauku teritorijā, Vecsalacas ciematā 2,5 km no Salacgrīvas centra, 3 km no jūras, 400 metrus no gleznainās Salacas upes. Zemes gabala platība 2500 kvadrātmetri, cena 5500 lati jeb Ls 2,20 par kvadrātmetru. Tuvumā plaši, skaisti meži un Salaca - paradīze medniekiem, makšķerniekiem, ogotājiem, sēņotājiem. Līdz Rīgai 105 km - tuvāk nekā agrāk, pateicoties lieliskajam Saulkrastu apvedceļam. Līdz Pērnavai 75 km. Zvanīt Pēterim pa tālruni 29536031.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..16
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: sakarā ar iauto rallija kausa aiziešanu pa skuju taku esmu ar mieru mainīt to tavu zemi pret labi uzturētu automašīnu audī 80 quattro 2.8 (b4)

Man otru auto nevajag, jo Opel-Meriva 1,3 CDTI kalpo lieliski. Vakar pēc 433 km pieveikšanas auto nobraukums sasniedza 72941 km.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja: Vakar pēc 433 km pieveikšanas auto nobraukums sasniedza 72941 km.

Rokas nesāp no tāda milzonīga gabala pieveikšanas ??

Nē, jo Meriva ir labs auto, nenogurdina vadītāju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja: sakarā ar iauto rallija kausa aiziešanu pa skuju taku esmu ar mieru mainīt to tavu zemi pret labi uzturētu automašīnu audī 80 quattro 2.8 (b4)

Man otru auto nevajag, jo Opel-Meriva 1,3 CDTI kalpo lieliski. Vakar pēc 433 km pieveikšanas auto nobraukums sasniedza 72941 km.

nu tad joprojām ir spēkā mans pavisam augstāk minētais piedāvājums

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu tad joprojām ir spēkā mans pavisam augstāk minētais piedāvājums

Spekulants

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Audi-80 Quattro 2,8 B4 man neder, jo pārāk daudz tērē benzīnu (vismaz 9 litrus uz 100 km), un bagāžnieks un salons ir pārāk mazs.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Padom labi – tas ir tikpatka VW

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es pats esmu tas Pēteris...

Izskataas ka kaut kaads Peeteris ir nolaupiijis VWfana profilu..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pag, es tā sapratu, Pēteris ir nopircis to zemi pa 50 saņiem, bet grib pārdot pa 2,20 Ls ??

Jā, es, VWfans, to zemi nopirku par apmēram 50 saņiem vēl pirms Latvijas iestāšanās Eiropas savienībā. Tagad gribu pārdot apmēram četras reizes dārgāk.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pag, es tā sapratu, Pēteris ir nopircis to zemi pa 50 saņiem, bet grib pārdot pa 2,20 Ls ??

Jā, es, VWfans, to zemi nopirku par apmēram 50 saņiem vēl pirms Latvijas iestāšanās Eiropas savienībā. Tagad gribu pārdot apmēram četras reizes dārgāk.

manuprāt Pirmā piedāvātie 50 santīmi ir ļoti laba cena priekš pārdevējam šajā 'brīdī.

Drīz tādos pustukšos ciematmiestos, kas atrodas 2h brauciena attālumā no rīgas centra , zemes maksās 20 santīmus vai pat vēl lētāk

Pat trekno gadu laikā ļoti labās vietās varēja atrast pa vēl zemākām cenām kā 20 santīmi par m2, tad nu tagad tuvojošā ekonomikas sabrukuma un stagnācijas priekšvakarā es tavā vietā tirgotu pa tiem 50 santīmiem nost.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Zeme ir zeme.

Iesaku pameklēt internetā skandināvu zemes uzpircējus, tie dažreiz brīnumus vēl arvien gatavi maksāt.(tiesa gabaliņš pamazs, bet mēģināt var)

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Un krievu arī.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

manuprāt Pirmā piedāvātie 50 santīmi ir ļoti laba cena priekš pārdevējam šajā 'brīdī.

Drīz tādos pustukšos ciematmiestos, kas atrodas 2h brauciena attālumā no rīgas centra , zemes maksās 20 santīmus vai pat vēl lētāk

Pat trekno gadu laikā ļoti labās vietās varēja atrast pa vēl zemākām cenām kā 20 santīmi par m2, tad nu tagad tuvojošā ekonomikas sabrukuma un stagnācijas priekšvakarā es tavā vietā tirgotu pa tiem 50 santīmiem nost.

Interesants komentārs. Bet kāpēc tad Kuldīgā, Cēsīs vai Valmierā par apbūves zemi aizvien prasa 3-4 latus par kvadrātmetru? Un kāpēc Sabilē par tikpat lielu 0,25 ha gabalu prasa 2 latus kvadrātmetrā jeb 5 tūkstošus latu par visu gabalu?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Zeme ir zeme.

Iesaku pameklēt internetā skandināvu zemes uzpircējus, tie dažreiz brīnumus vēl arvien gatavi maksāt.(tiesa gabaliņš pamazs, bet mēģināt var)

Paldies ! Tas ir labs padoms.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

fans spekulants,kaksis zagto mantu uzpircejs ta jau ta latvija ari bedre paliks

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vot ,fan, tā ar ir patiesā tā īpašuma cena, par kādu tu to nopirki pirms iestāšanās EU. Viss pārējais ir uzpūtenis.

Un šī ir arī tirgus cena pašlaik, jo ir pircējs pa tādu ciparu. Tirgo vien nost un turpmāk nesaceries pārlieku

Šis komentārs man patīk. Paldies, tas dod viedokli par tautas domām par manu prasīto zemes gabala cenu!

Skatījos vakar salīdzināšanai zemes cenas tanī pašā pagastā. Vienu daudzējādā ziņā līdzīgu, taču trīsreiz lielāku gabalu piedāvā par Ls 1,13 kvadrātmetrā.

www.ss.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Prasit jau var,bet vai dabusi prasito stipri šaubos

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ceru ka peļņas nodokli samaksasi valstij ja izdosies pardot??

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vot ,fan, tā ar ir patiesā tā īpašuma cena, par kādu tu to nopirki pirms iestāšanās EU. Viss pārējais ir uzpūtenis.

Un šī ir arī tirgus cena pašlaik, jo ir pircējs pa tādu ciparu. Tirgo vien nost un turpmāk nesaceries pārlieku

nepiekriitu.

cena veidojas no daudziem faktoriem.Salacgriivaa kur jau pagaajušgadu ap šādu laiku bija nasing spešal var jau buut (nu ķipa miestelis ar miglainaam perspektiivaam un lielu nabadziibu) bet taa...

ja man kaut kas pieder tad es gribu to paardot jo veelos nopirkt kaut ko citu vietaa nevis uzdaavinaat kaadam Pirmajam par kriizes cenaam.

normaali pasaulee normaals zemes gabals maksaa daargaak par to buudu kas ir uzslieta uz taa. pie mums tas tirgus taads šķībs gadiijies.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja:

STALINS rakstīja: Zeme ir zeme.

Iesaku pameklēt internetā skandināvu zemes uzpircējus, tie dažreiz brīnumus vēl arvien gatavi maksāt.(tiesa gabaliņš pamazs, bet mēģināt var)

Paldies ! Tas ir labs padoms.

Ja,ļoti. Tik uzliec galvā vikingu cepuri ar ragiem un skotu svārkus ar uztērp, ar pliku pakaļu, lai vari labi pieliekties Ārzemju naudas devējam

tas skandinaavs tak neizgraabs to pleķi sausu liidz pat zemeslodes centram un neaizvediis uz štokgoļm... viņam ir nauda ka ielaak LV ekonomikaa un pec kaada laika vins paardos atpakaļ vieteejam baaleliņam, tikai ar varku...

nekaadu traģēdiju nesaskatu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vot ,fan, tā ar ir patiesā tā īpašuma cena, par kādu tu to nopirki pirms iestāšanās EU. Viss pārējais ir uzpūtenis.

Un šī ir arī tirgus cena pašlaik, jo ir pircējs pa tādu ciparu. Tirgo vien nost un turpmāk nesaceries pārlieku

nepiekriitu.

cena veidojas no daudziem faktoriem.Salacgriivaa kur jau pagaajušgadu ap šādu laiku bija nasing spešal var jau buut (nu ķipa miestelis ar miglainaam perspektiivaam un lielu nabadziibu) bet taa...

ja man kaut kas pieder tad es gribu to paardot jo veelos nopirkt kaut ko citu vietaa nevis uzdaavinaat kaadam Pirmajam par kriizes cenaam.

normaali pasaulee normaals zemes gabals maksaa daargaak par to buudu kas ir uzslieta uz taa. pie mums tas tirgus taads šķībs gadiijies.

Čoms gribēja pirkt šķūni (vecu māju) ar zemi jūras krastā, kad uzzināja cik saimnieks grib (30 000Ls), nopirka mājiņu Šveices klintīs par 10 000 Ls.

Tāds mums tas tirgus. Nekas, piegriezīs kreditēšanu vēl vairāk un cenas nokritīs līdz oiropas līmenim.

jaa nu saliidzinaaji...

es runaaju par normaalu buuvgabalu normaalaa vietaa kur dziivot, nevis kaut kaadu sabrukušu zvejnieku buudu pie Iklas vai maajiņu uz klintiim...

ne vienaa ne otraa vietaa dziivot nevar, var tikai staipiit gunaaru ar apziņu ka viņam kaut kas pieder

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ceru ka peļņas nodokli samaksasi valstij ja izdosies pardot??

bet te ir bišķiņ smags jautaajums...

NĪN veel jo projaam apreeķina peec trekno gadu kadastra veertiibaam un nereti kadastra veertiiba jau ir virs reaalaas tirgus veertiibas respektiivi-mees reaali šobriid to nodokli krietni paarmaksaajam..tikai nav iluuziju ka kaads mums to nodokli atmaksaas vai pietiekoši pazeminaas kadastra veertiibas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

taatad kakša čoms šobriid seež šveices klintiis un ar sms starpnieciibu biida štelles vai raksta romaanu...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vai tajā Salacgrīvas pleķī kartofeļi aug? Tur ie kāds grams melnzemes ar jebšu tikai plika smilts?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

ValdisM rakstīja:

manuprāt Pirmā piedāvātie 50 santīmi ir ļoti laba cena priekš pārdevējam šajā 'brīdī.

Drīz tādos pustukšos ciematmiestos, kas atrodas 2h brauciena attālumā no rīgas centra , zemes maksās 20 santīmus vai pat vēl lētāk

Pat trekno gadu laikā ļoti labās vietās varēja atrast pa vēl zemākām cenām kā 20 santīmi par m2, tad nu tagad tuvojošā ekonomikas sabrukuma un stagnācijas priekšvakarā es tavā vietā tirgotu pa tiem 50 santīmiem nost.

Interesants komentārs. Bet kāpēc tad Kuldīgā, Cēsīs vai Valmierā par apbūves zemi aizvien prasa 3-4 latus par kvadrātmetru? Un kāpēc Sabilē par tikpat lielu 0,25 ha gabalu prasa 2 latus kvadrātmetrā jeb 5 tūkstošus latu par visu gabalu?

Nu pirmkārt viena lieta ir prasīt un gribēt, pavisam cita dabūt.

Tas, kas tiek dabūts, parasti ir daudz daudz mazāk par prasīto.

Bet kāpēc tik daudz prasa - daudz kur cilvēki vēl joprojām nav "nolaidušies" uz zemes un vēl nav apjēgusi ka pēc pusgada uz ļoti ilgu ilgu laiku gandrīz nevienam zemes gabalus nomaļās un attālās vietās vispār nevajadzēs, ne par kādu naudu, jo braukšana uz darbu ar auto no šādām vietām mēnesī izmaksā kosmiskas summas, savukārt uz vietas darba nav vai nav pat sabiedriskā transporta.

Cēsis-Valmierā, pēc idejas, zeme vienmēr maksās n-reizes dārgāk kā Salacgrīvā. Tas tomēr ir Vidzemes reģiona rūpniecības-lauksaimniecības-tūrisma-ekonomikas centrs, kamēr Salacgrīva tomēr ir paliels ciemats ar pilsētas tiesībām, simbolisku ostu, pāris zivjrūpniecības cehiem un maģistrālo šoseju caur kuru dienu un nakti čauri iet tranzīts. Jūras faktors te galīgi nav aktuāls, klimats Latvijā ir tāds kāds viņš ir un lielāko gada laiku atrasties pie jūras ir pretīgi nevis patīkami (kā to trekno gadu laikā bija tautas apziņā iedolbījuši spekulanti) un no tāda viedokļa pat Cēsis-Valmiera būs daudz foršāk jo ziemā tur lielākoties tomēr būs sniegs nevis mitrums vējs un slapjdranķis.

1 2 3 4 5 6 7 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti